|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:15:17   
Janey
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image juhuhuh sem zvedela da imam avto domauser posted image user posted image user posted image user posted image kako veselje. nič nebo s pospravljajem...spetuser posted image sem si pa zadala da bom vsak dan zvečer en prostor pospravilo, edino spalnico moram podnevi(tu pa imamo en star predalnik, grd ko user posted image user posted image in naložen tudi tak, ga mam namen že eno leto zamenjat za fotelček...upam da mi ta teden rata), če bom zvečer tu, pa nebom mela pospravljeno me dol zbrcajte. ok?user posted image user posted image

zdaj pa čakam da se pokec zbudi, namreć še kar spiuser posted image sicer je res ob 22. zaspal ampak vseeno, ponavadi je ob 7ih budnica. pol pa gasa k mami...gre baje jutri na morje. sta že celi prejšni teden govorila da jutri pa gretauser posted image user posted image pa sta še zdaj domauser posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:15:18   
mlavla
drage moje Neža še akr spi..jo hodim kar gledat..ker to pa res ni v njeni navadi..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:19:43   
Bajsa
Dobro jutro!
Res dobro jutro, noč je bila več kot odlična. Nekdo mi je pripeljal nazaj mojo hčerko, mojo madam user posted image . Včeri je ob 22 zaspala, sicer sva se mogle še ene trikrat na joško prej prklopt, ampak sem jo še matasto dala v pojstlco mal pred deseto in ona še zdej spi, halooo ura je že mal čez 9 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj ko se zbudi jo bom celo polubčkala!Kok sem vesela! No zaključek neprespanih noči: zobki. Zihr je to to! Upam no, da me nav kuj dons ponoč kap user posted image
Pr nas je treskalo, grmelo, deževalo, sm mislna da nam bo še kej zalil, tko je šlo, no zdej pa nč več. Se je pa prijetno ohladilo. Sam zdej morem pa za madam najdet kej pametnega za oblečt, da je ne bo zeblo user posted image
Moje zize so po dolgem času prav trde user posted image user posted image user posted image
Evo čokolino sem že skor pomalcala, zdej pa še kavico spijem in pol grem mal za kšne hlače in kšne čevlje pogledat, ko so glih razprodaje user posted image
Moj lepo panča, je delal nočno in rabi mir, zato bomo pa mi kr šle user posted image .

Janey user posted image user posted image user posted image  za tvojga, jih je treba kr na šarf a ne! Joj ne vem, a da bi blo možno od 1 krat? Sm že tko napsihirana, da bom šla prov po test.

Pina upam, da bo tvoj kmal pogruntal kaj ti pomeniš pri hiši in se bo začel drugač obnašat.
Ursi ste bli pa zgodnji z zobki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mi smo iz Škofje Loke, sm tud nate pomislna da si iz našga konca k maš tok kk in tk.

No zdej si grem kavico skuhat in pridem nazaj.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:21:42   
Bajsa
Mlavla user posted image user posted image user posted image user posted image  za Nežo!
Naša s epa zdele neki prebuja, po moje ma dost. No sej jaz tud, sm v miru pozajtrkovala, kaj še češ lepšga user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:23:05   
Janey
bajsa seveda je lahko od enkratuser posted image user posted image mogoče sta lih trofla na Ouser posted image user posted image user posted image no mogoče bo pa prvi nasa februarka dobila brata ali sestricouser posted image user posted image

punce a se spomnite speli, ko je imela dvojčke. kak le mora to bit. skoda da ni ostala z nami, da bi nam kaj povedala o tem.

bajsa jaz bi tut kavouser posted image user posted image



(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:25:26   
Bajsa
Ja če pa še sploh M nisem dobila! Mater sem jezna sama nase. Ne bi rekla da mi dva kuhava joto na veliko, japa jade. Komi 5 krat do zdej, od tega 1 krat not, mater pa ja nismo mi tist 1%. Ne ne, to je sam panika. Bom šla res kupit test.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:27:38   
Bajsa
Ja kaj si ti ja nor. Ni šans da bi mela zdej še enga. Sej ne da si ga ne želim, itak, sam se mi zdi madam še čist premejhna, da bi zdej kr eno štručko še mogla met. Sploh nočem o tem razmišljat, mi je pol kr slabo!
Janey kakšno kavico pa bi, črno, z mleko, belo, za li brez sladkorja, smetana? Kakšne so tvoje želje?
No zdej se j epa res zbudila. Jo peljem v ziziland, pa pridem nazaj!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:30:27   
Janey
joj bajsa kak si ti prijazna, eno belo brez sladkorja pliiisssuser posted image user posted image
ma ja ne delaj si panike v glavi kot praviš je mogoče psiha. ampak možno pa je..pa sej bo madam stara že leto pa par mesecev...jaz bi tak mela ene 2 leti razlikeuser posted image user posted image se pravi, da bo treba aprila, maja drugo leto začet treniratuser posted image user posted image

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:31:10   
Janey
ursi sem pogledala slikice...zelo luškan je vaš korenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:33:35   
Janey
jutri???

torek 15.7. srečanje mb
...še velja??

Kaskai, 10.00
mala_pikica
srečka nosečka
selma2?
Marusah
Janey


predlagam plan B, če bo dež: Evropark (romansa, al capone,...??) isto ob 10?


< Sporočilo je popravil Janey -- 14.7.2008 9:40:17 >

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:40:07   
ella79
jutro user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za februarčke, ki super spijo user posted image naša sedaj tudi že tako spi, kot pred morjem user posted image user posted image user posted image sam ne vem kaj je z mano, sem se čist podrta zbudila, vse me boli, sem komi zojo do previjalne prinesla user posted image upam, da kaj ne zbolim

bajsa kaj pa če si kao M dobila user posted image nosečka pa veš da nisi user posted image

a se jutri zmenmo? nama bi pasala vaša družba. Napovedane so plohe, a se ob 10:00 v Qlandiji dobimo?


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:47:23   
Janey
naš še kar spiuser posted image user posted image user posted image mofoče ko je tako vremeuser posted image pa fajn hladno je v spalnici. mogoče pa res ne spi, ker je prevroče. dans je tut blo, ker sma mogla okno zapret zarad dežja. b omo mogli o kaki klimi razmišlat-

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:48:59   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Ja če pa še sploh M nisem dobila! Mater sem jezna sama nase. Ne bi rekla da mi dva kuhava joto na veliko, japa jade. Komi 5 krat do zdej, od tega 1 krat not, mater pa ja nismo mi tist 1%. Ne ne, to je sam panika. Bom šla res kupit test.


user posted image user posted image user posted image
O stara a te je strah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:51:53   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

joj elma jaz bi tut kavoooouser posted image user posted image user posted image

Kar pridite vam skuham eno turško ,  al bi raje nasscafe...

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:53:28   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

joj elma jaz bi tut kavoooouser posted image user posted image user posted image

Kar pridite vam skuham eno turško ,  al bi raje nasscafe...


karkoli, samo da je dobra družbauser posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:55:19   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

JUTROOO  Si grem kavico skuhat .user posted image
A pride še kera na kavico  .user posted image


z veseljem..


O Mlavla ti itak bi mogla gdaj h meni priti na kavico , se nisi tko daleč , al da jaz pridem prva v Litijouser posted image


komot se enkrat zmeniva..sam jst nimam vedno avta..


Jst tudi nimam vedno avto doma , kr ga moj ima .
Se veš on dela jaz pa ne  user posted image   , in ga ne rabim ...ampak si ga lohk en dan pre rezerviram ...Samo zdej v kratkem neo neč ker grem v petek na dopust ,
in tri tedne upam da bom zdržala bez RR user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 14.7.2008 9:56:36 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:55:53   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

joj elma jaz bi tut kavoooouser posted image user posted image user posted image

Kar pridite vam skuham eno turško ,  al bi raje nasscafe...


karkoli, samo da je dobra družbauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 9:59:50   
ELMA
Zjutraj sem nesla Elmo na vaganje ,,,,Pri 4 meseci in en teden .... 6620g...(800g se je zredila v 4 tedne )user posted image  Mislim da je kr vredi user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 14.7.2008 10:00:25 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:01:45   
Janey
že tisočič sem pozabla vodo na štedilnikuuser posted image user posted image user posted image enkrat bom skurla bajto

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:02:31   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Zjutraj sem nesla Elmo na vaganje ,,,,Pri 4 meseci in en teden .... 6620g...(800g se je zredila v 4 tedne )user posted image  Mislim da je kr vredi user posted image


bravo elmauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo napreduje. zdaj ti pa noben več nič ne more rečt, je v zlatem povprečju

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:03:27   
ELMA
Janey hvala za tolažbo .user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 14.7.2008 10:04:56 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:04:24   
ELMA
mami28 -kuku vidim te , a neboš nam nič naoisala .user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:08:30   
Bajsa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Elma!
Ella srečanje ju3 ob 10 odlično!!!!! Mi2 prideva!
Janey zdej se mi pa mudi, morem it v šoping, amapk obljubim, da maš kavico v dobrem ju3 user posted image

No zdej se greva pa zrihtat, pa v šoping!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:10:04   
misar
dobro jutro

za nami kar v redu noč..budnica sam 2x user posted image user posted image ...sicer sem mojga na kavč poslala, tako, da mi ni bilo treba ponoč vstajat, sem kar ležečki ta malo prkloplauser posted image user posted image ...je blo pa ob 5:30 tako neurje pri nas, da adijo pamet, pa toča pa vse user posted image user posted image , tamala se pa sploh ni zbudila, zunaj pa ko sodni dan...ja če pa narobe stopim na parket in zaškripa je pa takoj pokonci..kdo bi to razumel user posted image user posted image user posted image

kar se pa tiče GH:

frišen korenčkov sokec je tamali ful všeč user posted image user posted image
kuhan krompirček zmečkan in razredčen z mojim mlekcom je hudo ffuuujjj...to ima po mamici (ne maram krompirja spljohuser posted image user posted image )
sprobala sem banano, ki je tud ne mara
grozdje je super duperuser posted image , pa lubenica tud- sam da je sladko user posted image

danes sprobam domačo kolerabo, pa da vidmo

Bajsa poročaj: bo Zala dobila bratca oz. sestrico??? jaz tud sploh še nisem pripravljena na še enega user posted image , sploh še ne user posted image

Ursi2...dobrodošla med nami. kar se tiče varstva...en dan ga boš mogla dat v varstvo, prej al slej, razen, če ne boš šla več v službo a ne? tko, da kar sprobaj. ko sem jaz našo prvič pustila za 3 urce sem bla tako hudičevo panična, da joj. zdaj sem presrečna, če mi jo hoče kdo pomerkat za urco al dve. smo pa ta vikend udarli rekord, ko je moja mama prišla za varuško (edino njej in pa mojemu user posted image toliko zaupam) in je bila sama s tamalo od 20:00- 2:30 H...s tem, da je tamala prvič pri nekom drugem brez solz zaspala user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil misar -- 14.7.2008 10:22:36 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarski sončki - 4. del
14.7.2008 10:24:52   
mala_pikica
Pozdravljene!

Janey jaz pridem. Mi odgovarja tudi plan B, bomo lahko še na razprodaje skočileuser posted image .

Glede spanja pa takole. Moj Luka je do sedaj prespal noč samo 1x. Drugače pa se doji ponavadi ob 11h, 3h in med 6 in 7 uro zjutraj. Meni ga je za enkrat bolj enostavno dati na zizo, kot, da bi dretje poslušala. Jaz sem stara 33 let pa sem še kdaj lačna ponoči in grem jestiuser posted image . Sicer pa je Luka ful priden, vsi mi pravijo, da sploh ne vemo, da ga imamo. Jokati sploh ne zna, ko je zaspan ali pa lačen samo malo positnari, drugače pa je ful potrpežljiv otrok. Edino, kar me moti, da zadnje čase tako težko zaspi v vozičku in se ful mantra notri, v posteljo pa ga odložim pa zaspi v trenutku.

Pina zate pa user posted image , res si mi boga. Pa zdiš se mi ful pridna, potem pa te tvoj Pino tako zajebava. Jaz pojma nimam kaj bi naredila v tvojem primeru, vem samo, da se mu sigurno ne bi pustila. Pri nas pa je ravno obratno, pa moj pravi, da samo nekaj čistim, pa to sploh ni res. Pa, ko rečem, da grem likati, mi reče: pa ne danes, saj boš jutriuser posted image . Pa jaz tudi tega ne razumem, da zakaj bi morali moški popoldan spati, razen v primeru nočnega dela. Moj nikdar ne hodi spati čez dan.
Glede Mie, pa mogoče pozornost išče, pa zato počne ravno tisto, kar tebe iz tira vrže. Saj sama vem, da je težko z dvema otrokoma. Jaz sem ugotovila, da, ko ima Lana kakšne izpade, najbolj pomaga, da jo ignoriram, ali pa jo kar v sobico pošljem. Pa se v par minutah pomiri in pozabi, ker drugače pa sploh ne neha.

Eh, pri nas pa zopet dežuje, ne bo nič s sprehodom danes. Lp


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?