|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: En folk glup????
15.7.2008 10:02:38   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga. Ni isto kot pa otroka brez avtosedeža vozit, kot tepst jih, kot puščat jih pred blokom zraven najbolj prometne ceste same pri treh letih! Men dol visi če jih preveč oblečejo ipd.. Ni to isto kot pa če ti pred tabo tko užge ful majhnega otroka ki je komaj shodil da kar poleti.

Ampak vidiš, vse kar naštevaš, tudi še zdaleč ni isto, kot zgražati se nad nečim, za kar nisi prepričan, če drži ali ne. Se pa strinjam s tem, da bi bilo bolje, če bi HuAnita dotične naravnost vprašala kako in kaj, kot pa da javno pluva po njih, ne da bi bila v to 100% prepričana.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: En folk glup????
15.7.2008 10:24:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga. Ni isto kot pa otroka brez avtosedeža vozit, kot tepst jih, kot puščat jih pred blokom zraven najbolj prometne ceste same pri treh letih! Men dol visi če jih preveč oblečejo ipd.. Ni to isto kot pa če ti pred tabo tko užge ful majhnega otroka ki je komaj shodil da kar poleti.

Ampak vidiš, vse kar naštevaš, tudi še zdaleč ni isto, kot zgražati se nad nečim, za kar nisi prepričan, če drži ali ne. Se pa strinjam s tem, da bi bilo bolje, če bi HuAnita dotične naravnost vprašala kako in kaj, kot pa da javno pluva po njih, ne da bi bila v to 100% prepričana.



Ja res je. Saj zato sm pa že v prvem postu napisala da se to ne nanaša na striktno ta post od huanite, ampak na splošno na mnenje da starši vejo kaj je najboljš.
Marsikdaj je nam kaj čudno videt ker pač ne poznamo ozadja. So pa tudi stvari ki so nedopustne.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: En folk glup????
15.7.2008 10:27:28   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Še naše stare mame so svoje mame vprašale za kak nasvet, a  pa jim je krona padla z glave..?
Sem pa raje težakinja, kot pa egocentrik.



S to razliko, da zdaj ni treba vprašat, ker so same od sebe polne nasvetov - vprašale ali ne. user posted image  Hecam se. Veš, nasvet je nekaj druga kot opozorilo neznanca. Da ti nekdo pride in ti pove nekaj krepkih, kot se nekatere izražajo tukaj. Pa kot je rekla Karin, razlika je preveč oblečen otrok ali ko se gre za varnost.
Še vedno pa mislim, da s(m)o dan danes ljudje preveč ponosni in pametni, da bi si dovolili, da nam drugi "pametujejo". Pa mislim tudi, da ne moreš metati v isti koš tole specifično situacijo z mučenjem in maltretiranjem in izrabljanjem otrok.

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 15.7.2008 10:29:52 >

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: En folk glup????
15.7.2008 10:28:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Neja3, saj sem rekla da NE govorim o preveč oblečenih otrocih. Saj se mi smilijo, samo takrat se ne vtikujem.
Se pa vtaknem, ko je ogroženo življenje otroka in sem že reagirala tudi z klicem na policijo, ko sta dva  " pametna" starša pustila svojega novorojenčka v avtomobilu na soncu, sicer sem dobila dgovor,/od staršev/ da je njun froc, pa vseeno, nikoli in nikdar si ne bi oprostila, če bi se samo vstran obrnila potem pa bi se tamu malčku zgodilo.


No, tukaj bi pa jaz isto naredila kot ti.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: En folk glup????
15.7.2008 11:49:18   
Anonimen
Bom se jaz malo opravljalauser posted image .
Vceraj sem pred bolnico sedela pred bifejem in pila kavo,pa se pri sosednji mizi ena zenska zadere "STA JE"?Pogledam in viDim,da se je zadrla na fanta(ne vem koliko let je imel,ker mi je kazal hrbet,vendar je bil recimo tam nekje najstniskih let)kateri je bil v invalidskem vozicku.user posted image
Sem to babo nepremicno gledala v oci,in ce bi pogled ubijal mislim da bi bil danes njen pogrebuser posted image .

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: En folk glup????
15.7.2008 12:44:18   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Bom se jaz malo opravljalauser posted image .
Vceraj sem pred bolnico sedela pred bifejem in pila kavo,pa se pri sosednji mizi ena zenska zadere "STA JE"?Pogledam in viDim,da se je zadrla na fanta(ne vem koliko let je imel,ker mi je kazal hrbet,vendar je bil recimo tam nekje najstniskih let)kateri je bil v invalidskem vozicku.user posted image
Sem to babo nepremicno gledala v oci,in ce bi pogled ubijal mislim da bi bil danes njen pogrebuser posted image .

Brez zamere, ampak a smem vprašat zakaj te je to tako razburilo? A mamice hendikepiranih pa ne smejo biti nikoli jezne na svoje lumpeke? Tudi oni znajo biti pošteno navihani, da mati izgubi potrpljenje in povzdigne glas. Ti nad svojo TAVELIKO GOSPODIČNO nikoli ne povzdigneš glasu? A zato, ker je otrok na invalidskem vozičku, ga je treba pa ves čas v vatko zavijat in v rokavicah delati z njim? Pha, rada bi te videla na njenem mestu...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: En folk glup????
15.7.2008 12:45:55   
NAJBOLJŠA
Bambina, se strinjam s tabo..

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: En folk glup????
15.7.2008 12:55:20   
Anonimen
Ja OK res ne vem kaj je bilo,je pa ZELO grdo zavpila.Seveda da tudi jaz kdaj na mojo povzdignem glas,pa se to ne slisiuser posted image ,samo tezko verjamem,da je tisti otrok vceraj kaj prevec "tezil",so sedeli blizu pa se ga ni prav nic slisalo.
Meni je bilo hudo.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: En folk glup????
15.7.2008 15:31:46   
HuAnita
No, kot vedno deljeno mnjenje....user posted image  Zato pa sem vprašala....
Jaz, pa se nimam za dobro, kaj šele najboljšo mamouser posted image , sem pač mislila, da je to kaj čudnega - voziti malega dojenčka v lupinici spredaj v kabriu. Kot napisano, mislim, da lupinica ni bila privezana, tudi glede na to, da jo je lahko zibala, ne.
Ne vem, sem nekoč v reviji brala tudi, da ne priporočajo rolanja z vozički, pa sto argumentov je bilo, pa vseeno vidiš mamice, ki rolajo. Stvar prepričanja pač.
In še nekaj - če dam semle na foru, je namen, da predebatiramo, ne pa da opralvjamuser posted image   Ker potem je 90 % stvari itak opravljivih tule gor, samo če grem Vzgojo brat (Sosedov malček je pa polizal mojo hčerko, kako je nevzgojen ...itd naslovi.....)

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: En folk glup????
15.7.2008 16:16:12   
amaya
Huanita prav imaš....samo mater, tega dežja pa neče in neče bit...vsaj pri nas ne!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: En folk glup????
15.7.2008 22:22:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampak na situacije kjer je otrok resno ogrožen.

Hotela sem samo povedat da mame ne vedo vedno najboljše.


Recimo, da pridem do tebe v trgovini in ti povem svoje, kako debela si in kako je s tem ogrozeno tvoje zdravje.


Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga.


Saj ga tudi mama v cabriu ne ogroza user posted image . Sigurno manj kot ti z debelostjo ogrozas svoje zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: En folk glup????
15.7.2008 23:48:01   
*žaži*
Oooojojj kok znate bit ene korajžne pa še firbčne po vrh. Prav...sam....a vam tem k ste take, bi pasalo, da je nekdo tak v vaši bližini? Men recimo ne paše, da mi kdo pametnari...pa ne zato, ker bi bila tako pametna mami in tako najboljša mami....ampak zato ker menim, da se trudim bitirazumevajoča in skrbna in delam na tem. Drugač ma pa vsaka družina svoje navade in z njo tut dojenček.
Veste, ne zgleda vse tako kot se na 1. pogled zdi. Stvari je potrebno pogledati z drugega zornega kota.
Potemtakem sm recimo js, ker sm zadnič svojga malčka pustila v avtu spančkat pred trgovino in sm skočila not za 5-10 min nespodobna in nora mami...in svojega otroka na tak način mučim. Čist nč mu ni falilo..okno je bilo odprto...ko sm prišla nazaj je spal. Je pa res, da včasih pomislim le kaj si taki ljudje kot ste nekatere tu, misijo..tako ko vidjo otročka not...pa še sonce. Ja madoniš sej pa ja ni 1 uro v avtu. Dvomim, da bi kdo pustil svojega otroka v avtu, če bi vedel, da bo kaj narobe.

In ja....tut jaz sem mnenja, da v manše stvari, ki sploh niso tako pomembne in dokler niso vidno nevarne za otroka, se je najbolje ne vtikati. Najbolje je v tistem trenutku pomisliti kaj imaš sam pri sebi za poštimat...bote mele vedno dost dela.
Moj otrok se v moji družbi počuti več kot odlično...in na sploh v naši družini in me enostavno obožuje...kljub temu, da je spančkal v avtu na sončku...pa kaj. Pa tut brez kapce je že bil, ko je zunaj pihalo...pa kaj...je eden med najbolj zdravimi otroki v vrtcu.....tko, da ne pretiravat.
Mal bolj sproščeno hodit po mestu mimo ljudi tut ne bo škodilo, a ne? user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: En folk glup????
15.7.2008 23:54:21   
Naja30
Ma ja, žaži, tako tudi jaz mislim, samo nisem tako dobro napisala. Z vsem se strinjam s tabo, le s tem delom o puščanju otroka v avtu, ne. Se preveč bojim, da bi bilo kaj narobe.
Stvari niso vedno take, kot zgledajo. Hecno mi je pa, da nekateri pri vsaki stvari začnejo govoriti o mučenju in izrabljanju otrok.
Vsaka je kdaj naredila kaj takega, zaradi česar bi se kdo zgražal. Še vedno pravim, da je treba najprej pred svojim pragom pomest, potem pa druge gledat. Dokler ni otrok resno ogrožen ali v nevarnosti, seveda.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: En folk glup????
16.7.2008 7:07:32   
pikecpokec
žaži, sori, ampak otroka pa jaz ne bi puščala v avtu, niti za 5-10 minut ne! Pa magari spi, pa ima okno odprto............
Moje mnenje pač.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: En folk glup????
16.7.2008 15:12:15   
lunca77
Dejte ga srat no. Če je otrok neposredno življenjsko ogrožen bi seveda ukrepala (kar marsikdo, ki takole pametuje ne bi). Kr tkole povprek pamet solit ljudem pa ni glih fino. Konec koncev s(m)o ljudje, ki kadijo, pijejo, so debeli, nezdravo jejo, pa s tem podaljšujejo čakalne vrste v bolnicah in obremenjujejo proračun, ki ga davkoplačevalci plačujejo. Veliko ljudi škodi drug drugemu pa še ne pomeni, da se bomo sprehajali po svetu in komentirali. Meni gre tudi na jetra, ko imam debato s svojim ta malim (beri se dere na vse kriplje) pa se folk vtika s svojimi "dobronamernimi" komentarji.
Je pa res, da se ljudje preveč brigamo samo zase, ko zagusti.


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: En folk glup????
16.7.2008 19:54:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*
Potemtakem sm recimo js, ker sm zadnič svojga malčka pustila v avtu spančkat pred trgovino in sm skočila not za 5-10 min nespodobna in nora mami...in svojega otroka na tak način mučim. Čist nč mu ni falilo..okno je bilo odprto...ko sm prišla nazaj je spal. Je pa res, da včasih pomislim le kaj si taki ljudje kot ste nekatere tu, misijo..tako ko vidjo otročka not...pa še sonce. Ja madoniš sej pa ja ni 1 uro v avtu. Dvomim, da bi kdo pustil svojega otroka v avtu, če bi vedel, da bo kaj narobe.


ej sorry ampak tole pa je meni nedopustno, res! S tem ogrožaš svojega otroka. To se grdo sliši ja, ampak tako je.
Seveda samo moje mnenje, saj ni moj otrok, delaj kakor želiš, upam samo da ne bo kdaj kaj narobe, resnično upam.
Jaz sem enkrat "našla" spečega otroka v avtu z odprtim oknom. Ko sem šla mimo njega me je tako stisnilo da ne bi mogla mirno spat če bi odkorakala dalje. Počakala sem na njegove starše (ki so prišli čez 20 minut), samo zavila z očmi in odšla dalje.

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: En folk glup????
16.7.2008 20:00:48   
Anonimen
Potemtakem sm recimo js, ker sm zadnič svojga malčka pustila v avtu spančkat pred trgovino in sm skočila not za 5-10 min nespodobna in nora mami...in svojega otroka na tak način mučim. Čist nč mu ni falilo..okno je bilo odprto...ko sm prišla nazaj je spal.


Hvala bogu. Ker lahko ga nebi bilo, ker bi ga pač kdo odnesel.

Aja saj res......to se pa v sloveniji ja ne dogajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: En folk glup????
16.7.2008 20:08:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampak na situacije kjer je otrok resno ogrožen.

Hotela sem samo povedat da mame ne vedo vedno najboljše.


Recimo, da pridem do tebe v trgovini in ti povem svoje, kako debela si in kako je s tem ogrozeno tvoje zdravje.


Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga.


Saj ga tudi mama v cabriu ne ogroza user posted image . Sigurno manj kot ti z debelostjo ogrozas svoje zdravje.


Jaz pa mislim da je res skrajni čas da se nehaš obremenjevati z mojo težo.
In jaz imam tako težo zato ker mam zjebano zdravje ne obratnouser posted image

Pa upam da ločiš mama ogroža sebe in mama ogroža otroka. Veš to ste dve različni bitji. Če ogroža sebe njen problem. Če pa ogroža njega pa ni njen. Ampak problem otroka k bo najebal če bo kaj narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: En folk glup????
16.7.2008 20:09:32   
Anonimen
Dvomim, da bi kdo pustil svojega otroka v avtu, če bi vedel, da bo kaj narobe.


Kako pa potem razložiš vsakoletno par otrok umrlih v avtih kjer jih dobesedno skuha, medtem ko starši okol skačejo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: En folk glup????
16.7.2008 20:43:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampak na situacije kjer je otrok resno ogrožen.

Hotela sem samo povedat da mame ne vedo vedno najboljše.


Recimo, da pridem do tebe v trgovini in ti povem svoje, kako debela si in kako je s tem ogrozeno tvoje zdravje.


Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga.


Saj ga tudi mama v cabriu ne ogroza user posted image . Sigurno manj kot ti z debelostjo ogrozas svoje zdravje.


Jaz pa mislim da je res skrajni čas da se nehaš obremenjevati z mojo težo.
In jaz imam tako težo zato ker mam zjebano zdravje ne obratnouser posted image

Pa upam da ločiš mama ogroža sebe in mama ogroža otroka. Veš to ste dve različni bitji. Če ogroža sebe njen problem. Če pa ogroža njega pa ni njen. Ampak problem otroka k bo najebal če bo kaj narobe.




Se s tvojo tezo ne obremenjujem, niti s svojo ne user posted image .

Samo ko pravis....da se moramo brigat za druge, da je to dobro. pa sem ze vzela za primer, da ne opravljam.


< Sporočilo je popravil Mič II -- 16.7.2008 20:44:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: En folk glup????
16.7.2008 21:08:11   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

Dejte ga srat no. Če je otrok neposredno življenjsko ogrožen bi seveda ukrepala (kar marsikdo, ki takole pametuje ne bi). Kr tkole povprek pamet solit ljudem pa ni glih fino. Konec koncev s(m)o ljudje, ki kadijo, pijejo, so debeli, nezdravo jejo, pa s tem podaljšujejo čakalne vrste v bolnicah in obremenjujejo proračun, ki ga davkoplačevalci plačujejo. Veliko ljudi škodi drug drugemu pa še ne pomeni, da se bomo sprehajali po svetu in komentirali. Meni gre tudi na jetra, ko imam debato s svojim ta malim (beri se dere na vse kriplje) pa se folk vtika s svojimi "dobronamernimi" komentarji.
Je pa res, da se ljudje preveč brigamo samo zase, ko zagusti.




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:02:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ampak na situacije kjer je otrok resno ogrožen.

Hotela sem samo povedat da mame ne vedo vedno najboljše.


Recimo, da pridem do tebe v trgovini in ti povem svoje, kako debela si in kako je s tem ogrozeno tvoje zdravje.


Rekla bi ti: A res al kaj? Pa nasmejala se. Ker jaz se tega zavedam. Pa tud vem zakaj je do tega pršlo. Pa s tem ogrožam sebe, nobenga druzga.


Saj ga tudi mama v cabriu ne ogroza user posted image . Sigurno manj kot ti z debelostjo ogrozas svoje zdravje.


Jaz pa mislim da je res skrajni čas da se nehaš obremenjevati z mojo težo.
In jaz imam tako težo zato ker mam zjebano zdravje ne obratnouser posted image

Pa upam da ločiš mama ogroža sebe in mama ogroža otroka. Veš to ste dve različni bitji. Če ogroža sebe njen problem. Če pa ogroža njega pa ni njen. Ampak problem otroka k bo najebal če bo kaj narobe.




Se s tvojo tezo ne obremenjujem, niti s svojo ne user posted image .

Samo ko pravis....da se moramo brigat za druge, da je to dobro. pa sem ze vzela za primer, da ne opravljam.



user posted image
A si kkšnga cuklna dns al kako?
Ker s tem ko omenjaš mojo težo opravljaš čist tko btwuser posted image
Brigat se je treba za tiste, ki so nemočni proti temu kaj močnejši delajo z njimi. V situacijah kjer so ogroženi, ne za vsak drek. Jaz nisem med njimi, hvalauser posted image
Če bom rabila pomoč se bom pa zagotovo obrnila nateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:09:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Bedarija.
Sam najlažje se je pa stran obrnt, pa kao brigat se zase.
Ker una mama pa ja ve. Pa če bo otrok že poletel iz avta bo to njen ne vaš a ne?
Bedarija.
Mogoče če se nebi vsi stran obračali ob takih stvareh pa povedali svoje takih bedakom od staršev, bi se mogoče kakšen od njih malo zamislil. Mogoče sam eden od stotih. Sam tud to je boljš k pa noben.


Ker ti ze ves, kaj je najbolje zate.
Pa ce bos ti zbolela bos ti, ne jaz, a ne?

Zato ti povem, da si predebela.

Ampak tako kot ti tega noces slisat, tako jaz nocem slisat tvojih pripomb. Ker ti ne ves, kaj je najbolje za mojega otroka. Ker ne mores vedeti. Ker samo mislis, da ves.

In ne, ne opravljam. Samo direktno ti povem.
Opravljanje bi bilo sirjenje takih stvari brez tvoje vednosti.

In ne, nobenega nisem spila. Pa tudi ce bi ga. Te nič ne briga.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:10:05   
Anonimen
Pointa pa itak nisi dojela...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:12:34   
Pikec
Mič in Karin... RR časti kafe, da se zmente... (no bom jst sponzorirala, ker RR ne da nič)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?