|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:52:08   
Anonimen
Ti si veliko bolj resno zivljenjsko ogrozena s svojo debelostjo kot moj otrok neprivezan v avtu.


Oprosti, sam zdej bom pa resno nehala odgovarjat. Ker ta trditev me je pa na rit vrgla.
Ne morem ti dat komentarja na to, sploh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:52:58   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Raje kaksen pir spijte, tiste, katerim to ne skodi zdravju :).

Ok, čist en mičken si pa danes žleht, ane.


Ne, nisem zleht.
Samo kaj koga briga, ce vozim otroka v kabriu, povej?

Naj se ljudje vtikajo, ko je treba in takrat kaj naredijo, ne pa za vsak misji drekec.

Lej, se strinjam, da je tale prvotna zgodbica čisto mimo. Se mi pa zdi, da hoče Karin dopovedat samo to, da je naša dolžnost, da se v primeru, če vemo za primere telesnega, duševnega nasilja, zlorab, malomarnega ravnanja itd. ne smemo obračati stran, pač pa moramo na to opozoriti. Zavoljo ogroženega otroka. IN, če je HuAnita videla, da mali med vožnjo ni pripet, bi naj dotične opozorila na to, da s tem ogrožajo njegovo zdravje in življenje, ne pa da je šla mimo in se kasneje zgražala nad tem. Če je že bila takrat tiho, pa naj tudi zdaj ne bo glasna.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:54:28   
Anonimen
Lej, se strinjam, da je tale prvotna zgodbica čisto mimo. Se mi pa zdi, da hoče Karin dopovedat samo to, da je naša dolžnost, da se v primeru, če vemo za primere telesnega, duševnega nasilja, zlorab, malomarnega ravnanja itd. ne smemo obračati stran, pač pa moramo na to opozoriti. Zavoljo ogroženega otroka. IN, če je HuAnita videla, da mali med vožnjo ni pripet, bi naj dotične opozorila na to, da s tem ogrožajo njegovo zdravje in življenje, ne pa da je šla mimo in se kasneje zgražala nad tem. Če je že bila takrat tiho, pa naj tudi zdaj ne bo glasna.


Hvala.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:54:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IN, če je HuAnita videla, da mali med vožnjo ni pripet, bi naj dotične opozorila na to, da s tem ogrožajo njegovo zdravje in življenje, ne pa da je šla mimo in se kasneje zgražala nad tem. Če je že bila takrat tiho, pa naj tudi zdaj ne bo glasna.


Se strinjam.
Deluj, ko lahko in ne opravljaj potem.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:55:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ti si veliko bolj resno zivljenjsko ogrozena s svojo debelostjo kot moj otrok neprivezan v avtu.


Oprosti, sam zdej bom pa resno nehala odgovarjat. Ker ta trditev me je pa na rit vrgla.


Upam, prvic.
In verjamem, drugic.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:55:58   
Anonimen
Se mi pa zdi, da hoče Karin dopovedat samo to, da je naša dolžnost, da se v primeru, če vemo za primere telesnega, duševnega nasilja, zlorab, malomarnega ravnanja itd. ne smemo obračati stran, pač pa moramo na to opozoriti.


Me zanima, kolikokrat je to naredila, tako v praksi, ne na nacelni ravni.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: En folk glup????
16.7.2008 22:58:59   
Anonimen
Že parkrat. Ampak še vedno premalokrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:02:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Že parkrat. Ampak še vedno premalokrat.


Aha.
Se peljem pod tvojim oknom in klices 113. Pohvalno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:09:25   
BAMBINA_
Glede debelosti še mogoče to... četudi bi Karin ne bila bolana, in bi za svojo težo bila izključno sama kriva, tega ne moreš enačiti z otrokom, ker si ona sama kroji svoje življenje, otrok pa žal te moči še nima...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:17:47   
Anonimen
Glede debelosti še mogoče to... četudi bi Karin ne bila bolana, in bi za svojo težo bila izključno sama kriva, tega ne moreš enačiti z otrokom, ker si ona sama kroji svoje življenje, otrok pa žal te moči še nima...


In njej, kot odrasli in odgovorni osebi tega ne smem povedat, v otrokovo zivljenje se pa lahko vtikam user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:25:49   
solatja
na srečo ima Mič Ringarajo, da se na njej izživlja... user posted image user posted image
škoda. včasih nisi bila tako zagrenjena.


vsekakor ti želim, da bi se znala mal skulirat brez da se spravljaš na druge.


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:27:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

včasih nisi bila tako zagrenjena.


Ti si pa zelo na tekocem z mojim pocutjem. Hvala, da ga tako dobro spremljas user posted image .

Upam, da si ti v redu.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:36:17   
kokodajsa
Pa ravno ti, Mič II, imaš polna usta nasvetov kako živet družinsko življenjeuser posted image user posted image user posted image  Vic letauser posted image user posted image user posted image  Ampak lažje je drugim sikat, kot pa se ob takih poznih nočnih urah soočati s svojim življenjem, ki je vse prej kot idealno, kajne? Pa nazdravjeuser posted image



_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:37:03   
solatja
se trudim. hvala. user posted image

po pravici povedano, že dolgo nisem zašla na RR, zato mi je tole pač takoj v oči padlo.
mogoče pa bi mogla malo zamenjat zrak (najbolj prometna cesta) za kaj čistejšega, da te malo presveži user posted image  

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: En folk glup????
16.7.2008 23:46:45   
Naja30
solatja, ful imaš dober podpis! user posted image user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: En folk glup????
17.7.2008 0:20:08   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

 Dvomim, da bi kdo pustil svojega otroka v avtu, če bi vedel, da bo kaj narobe.



ja, sam nesreče nikoli (ali pa vsaj skoraj nikoli) ne anticipiramo, a ne? se zgodi takrat, ko najmanj pričakujemo. ko smo "na svojem", ko delamo neko stvar stotič, ko smo prepričani, da se (nam) ne more zgodit.


samo v razmislek.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: En folk glup????
17.7.2008 1:00:07   
Taši*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Miljonkrat sm že napisala da bi reagirala sam če bi resno življenjsko ogroženega otroka videla in da moji komentarji nimajo nič veze z tem kabriotom.


Ti si veliko bolj resno zivljenjsko ogrozena s svojo debelostjo kot moj otrok neprivezan v avtu.
Razmisli malo. Da ti ne racunam.

Teb se je pa čist zares skisal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: En folk glup????
17.7.2008 7:50:31   
puncica
Uh kaj vas je fajn brat, pa čist brez žaljivk in z argumentiuser posted image , tako da upam da danes nadaljujeteuser posted image

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: En folk glup????
17.7.2008 7:51:01   
Raho
Ne vem, ali je krivo globalno segrevanje ali vročina ali tanjšanje ozona...

Ampak imam občutek, da ene tukaj pod nujno potrebujete pomoč.

Mič, ob tvojih komentarjih pa sem dobesedno zgrožena. Nisem si mislila, da si se sposobna spustiti tako nizko. To, kar počneš ti, več ni niti podj****, ampak že kar zdravljenje lastnih frustracij na drugih. Skrajni čas je, da odrasteš in se začneš obnašati svojim letom primerno, ker spuščanje na tako osebno raven je pa dobesedno za pokozlat.

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

 Dvomim, da bi kdo pustil svojega otroka v avtu, če bi vedel, da bo kaj narobe.



ja, sam nesreče nikoli (ali pa vsaj skoraj nikoli) ne anticipiramo, a ne? se zgodi takrat, ko najmanj pričakujemo. ko smo "na svojem", ko delamo neko stvar stotič, ko smo prepričani, da se (nam) ne more zgodit.


samo v razmislek.


Tukaj se pa čisto z Magi* strinjam. Nesreča se zgodi takrat, ko jo najmanj pričakujemo...

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: En folk glup????
17.7.2008 8:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Glede debelosti še mogoče to... četudi bi Karin ne bila bolana, in bi za svojo težo bila izključno sama kriva, tega ne moreš enačiti z otrokom, ker si ona sama kroji svoje življenje, otrok pa žal te moči še nima...


In njej, kot odrasli in odgovorni osebi tega ne smem povedat, v otrokovo zivljenje se pa lahko vtikam user posted image


Jaz kot odrasla odgovorna oseba sem izbrala kemijo s katero me futrajo in od katere vzhajam, ker pač rada živim. Tud če sem zarad tega debela, še zmeri raj živim kot bajs kot čakam da mi odpove srce al pa še kej druzga kot suhica in brez zdravljenja.
TI pa izbereš za otroka smrt ko ga posadiš v avto neprivezanega in oddrviš.
Jaz življenje, svoje.....ti tud življenje svoje(ker sem zihr da se prvežeš), ne izbereš pa življenja otroka.
Kdo zdej kroji usodo ljudem? Jaz samo svojo. Ti pa otokovo.

Pa tud jaz se znam na osebno raven spustit veš. Sam mam tolk kulture da se ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: En folk glup????
17.7.2008 8:44:07   
Magi*
moram priznati, Mič, da si tudi mene presenetila s tvojimi komentarji. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: En folk glup????
17.7.2008 9:12:50   
Enolla


Ti si veliko bolj resno zivljenjsko ogrozena s svojo debelostjo kot moj otrok neprivezan v avtu.



In to to celo zelo resno misliš user posted image . Povej mi potem zakaj ne obstaja zakon, ki bi debelost prepovedoval, zato pa obstaja zakon, ki zahteva privezovanje v avtomobilu - za otroke in pomisli tudi za odrasle.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: En folk glup????
17.7.2008 9:16:46   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

moram priznati, Mič, da si tudi mene presenetila s tvojimi komentarji. user posted image


In mene.user posted image  Žleht si.

_____________________________

:)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: En folk glup????
17.7.2008 9:28:55   
higuys
Pa tud jaz se znam na osebno raven spustit veš. Sam mam tolk kulture da se ne bom.


Zakaj pa ne? A ona te je pa šparala al kaj? Sicer pa menim, da si hotela napisati tisto kar nas večina misli. Da mič (is such a bitch)  le ni toliko zadovolj(e)na s svojim življenjem kot je razlagala tukaj po forumu. Najbolj jo stiska lastna situacija, ko si ti rekla, da ni nujno, da vsaka mama najbolje ve kaj je najbolje za lastnega otroka je v tem videla le povod oziroma rdečo cunjo in pobesnela kot bik (tvojih argumentov sploh ni štekala). Le ni tako suverena, ko pravi , da je s tem , ko je hčer pustila pri njenemu naredila 100% najbolje. Zase ja.

In še o debelosti, veš debeli ljudje imajo vedno možnost shujšati , za žleht zafrustrirance pa ni rešitve.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: En folk glup????
17.7.2008 9:33:43   
kokodajsa
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Pa tud jaz se znam na osebno raven spustit veš. Sam mam tolk kulture da se ne bom.


Zakaj pa ne? A ona te je pa šparala al kaj? Sicer pa menim, da si hotela napisati tisto kar nas večina misli. Da mič (is such a bitch)  le ni toliko zadovolj(e)na s svojim življenjem kot je razlagala tukaj po forumu. Najbolj jo stiska lastna situacija, ko si ti rekla, da ni nujno, da vsaka mama najbolje ve kaj je najbolje za lastnega otroka je v tem videla le povod oziroma rdečo cunjo in pobesnela kot bik (tvojih argumentov sploh ni štekala). Le ni tako suverena, ko pravi , da je s tem , ko je hčer pustila pri njenemu naredila 100% najbolje. Zase ja.

In še o debelosti, veš debeli ljudje imajo vedno možnost shujšati , za žleht zafrustrirance pa ni rešitve.


Za začetek naj si kupi vibrator.


_____________________________

Tudi slepa kura zrnje najde.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?