|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:08:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

domžalskem


Aha, moj je na gorenjskem. Pa ga še niso klicali. Na srečo.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:13:58   
atanja
Brat je šel takoj k je nam crknla elektrika k je zdele te dni že kar navajen. dam je pršu iskat sam da se bo lahko preobleku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:20:07   
Anonimen
Moj ati tut v elektro Domžale dela in je tut že od popoldneva v službi ... tamladi so vsi na terenu, ati pa v centrali klice sprejema in ljudi miri in pomoje bo še celo noč tam ...

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:30:07   
atanja
Pol pa ziher ful posluša da kako da še ni elektrike k včsaih so tok nestrpni pa se takoj jezijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:35:46   
mamči
Mami in atu sem danes posodila avto, sta šla v Lenart k babici. Toča mi je cel avto razturala, mi gre kar na jok. Zdaj ga imam v garaži in si ga sploh ne upam še enkrat pogledat. Niti sanja se mi ne, koliko me bo stalo popravilo, al če ga naj kar takega prodam....user posted image
Še sreča, da je bil parkiran, da ju ni kje na svtocesti dobilo, pa bi se še njima kaj zgodilo.
Groza.

< Sporočilo je popravil mamči -- 13.7.2008 21:36:45 >

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:44:08   
nanč
O mamčiuser posted image hudo!!!!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 21:46:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Pol pa ziher ful posluša da kako da še ni elektrike k včsaih so tok nestrpni pa se takoj jezijo


Jap, sem ga prej klicala, ko nisem vedela, da je v službi pa mi je med klici lahko rekel sam to, da je v službi in da ne more govort, ker ima klice.
Sam ljudi, ki se v takih momentih piz**** na elektro delavce (gasilce, ipd.), pa res ne razumem ... ker ti ljudje so ob takih dnevih non stop na terenu, dokler ni vsaj za silo zrihtano vse. Našega atija, ko je še delal na terenu, včasih tut po 2, 3 dni ni bilo domu oz. se je samo preoblečt prišel.

Drugače pa zdaj vidim, da nad Kamnikom spet neki grmi in se bliska, v Domžalah pa zaenkrat samo rahlo dežuje.

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:00:57   
atanja
Ja pa najboljši so uni k kličejo v največji nevuhti k po celi ulici crkne elektrika tisto sekundo pol pa vpraša ja kdaj pa bo?
ah jaz sam upam da se med nevihto lahka kam skrijejo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:01:02   
Annny
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:02:11   
Blejka26
tuki na gorenjskem ni bilo nič posebnega..je malo lilo drugače pa nič..ja res smola..upam da boste lahko kmalu popravili..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:05:25   
Shorty_
Punce en velik objem vsem vam ki ste utrpela tako in drugačno škodo.user posted image user posted image user posted image
Pri nas na srečo je samo pihalo pa se ornk ulilo brez toče. LJ-blizu šiške.

Upam da bo noč mirnejšauser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:37:53   
katjandraž
Smo se danes malo po neurju vračali domov čez Lenart in je bilo zares grozno. Srčno upam, da se to ne ponovi.user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:40:55   
Majuska
Žal mi je za vse, ki ste utrpeli toliko škode, sploh na Štajerskem in v Prekmurju. Tu pri nas (bližina Kamnika) sem doživela samo kratko neurje, v trenutku je bilo vse polno vode. Raje si ne predstavljam, kako je bilo drugod user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:53:56   
Anonimen
Ja sranje user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 22:59:33   
Anonimen
No tud jaz se lahk dans sam še user posted image ... Moj skor nov avtek je čist stolčen.... ma jeb*** pa točauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Toča uničila vse
13.7.2008 23:49:56   
hmm...
Že dežuje in grmi.

Mene je tko strah, da nam nebi strehe odneslo.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 0:41:57   
Nuna
Sva v Centru Ljubljane, a z možem naju je neurje pravkar prebudilo. Grmi, da se nama tresejo okna (sva skoraj na vrhu stolpnice), bliska se, da nama je osvetlilo spalnico kakor podnevi in pada, da skozi okno vidim samo kakšen meter pred sabo. Da bi šla ven, mi seveda na kraj pameti ne pade. Avto imava na srečo v podzemni garaži.
Razgled na Ljubljano je po eni strani zelo lep (narava me je vedno fascinirala), ampak ko pa pomislim, kaj narava zmore narediti ljudem...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 6:19:27   
Anonimen
Pri nas so bili ponoči nalivi.Ne vem, če je že kdaj padlo toliko dežja naenkrat.
Zdajle je ura malo čez šest in pada TOČA.user posted image  Groza.

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 7:18:34   
BrankaO.
sočustvujem z vsemi ki so prizadeti v tem neurju....vem kako je saj smo nekaj let nazaj še živeli na štajerskem(konjice)in je besnelo pa nam uničilo vse....pogumno naprej---srečno!!!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 7:29:30   
*kinnie*
Grozno. Sploh nimam besed user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 7:34:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

sočustvujem z vsemi ki so prizadeti v tem neurju....vem kako je saj smo nekaj let nazaj še živeli na štajerskem(konjice)in je besnelo pa nam uničilo vse....pogumno naprej---srečno!!!
tokratno neurje je Konjicam prizaneslo,ne bom pa pozabila kako je bilo pred leti,ko nam je toča preluknjala streho,kjer je bila na vsakem kvadratu strehe narejena luknja,hiša je bila v vodi,avto nam je čisto sklofalo,šipe so bile razbite....
za to sočustvujem s vsemi,ki jim neurje ni bilo naklonjenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
s časom si boste opomogli od te katastrofe.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 7:48:28   
NRMM
Tudi pri nas se je ob 4.30 zopet vsula toča user posted image ,sicer ni bila dolgo,ampak vseeno.Zdaj pa še vedno lije kot iz škafa.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:18:07   
Anonimen
Ja groza no,ubogi ljudje,pa tok škodeuser posted image
Mi na našem koncu primorske smo se spet rešili najhujšega.Že prejšen teden ko je v neurju rušilo drevesa in odkrvalo strehe smo imeli srečo.Danes ponoči pa razen neprespane noči in poplavljenega hodnika in kuhinje ni bilo nič hujšega.Le močan veter,ki je samo vejice polomil in močnega deževja in grmena nič hujšega.Trenutno sonce sije,samo se bojim,da se bo še kakšna nevihta skuhala,saj je napovedano.
Žal mi je za vse vas,kiste utrpele škodo.user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:27:15   
Lianna
Ponoči je bilo v Lj. kar hudo. Jaz od 2-5h zjutri sploh nisem mogla spat, ker je tako lilo, grmelo, se bliskalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:28:45   
Blejka26
ja tukaj pri nas se je potem okrog dveh zjutraj full zlivalo in grmelo,potem ob 6ih zjutraj je bila pa toča..na srečo ni nič uničila

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?