|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 19:52:17   
Marogica
Mi lahko katera pove, koliko je sploh avtoceste na tej relaciji, in kako dolgo se voziš od LJ do NM.

Mogoče še to...pri katerem državnem prehodu greste preko, da ste v najkrajšem času na hrvaški avtocesti?

Hvala za vse informacije...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 20:08:49   
April
za tole dolenjsko avtocesto ne vem točno. Jaz grem zmeraj v ivančni dol, potem skozi žužemberk, črnomelj, vinica. od ljubljane pa do meje je točno ena ura in pol.  čez mejo pa sam še par kilometrov, kjer se v bosiljevu priključim na avtocesto zg-split.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 20:10:31   
katjes
Mi gremo vedno na hrvaško avtocesto čez mejni prehod Vinica! Se pa cesta do tja vleče za pop...user posted image .  Smo pa šli letos nazaj grede na Bosiljevo ven iz avtoceste, na Vinico čez mejni prehod, potem pa smo šli do NM, od tam pa po avtocesti na Gorenjsko. Pa še Šentviški tunel je bil odprt - smo kar "padli" domov. Tukaj pa imaš še link od Dars-a - avtoceste do NM pa manjka cca. 14 km.
http://www.avtoceste.si/doc/karta%20NPIA2008.pdf



_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:15:10   
Anonimen
Mi lahko katera pove, koliko je sploh avtoceste na tej relaciji, in kako dolgo se voziš od LJ do NM.

Mogoče še to...pri katerem državnem prehodu greste preko, da ste v najkrajšem času na hrvaški avtocesti?


14 km je ni, tako pravi Dars. To je odsek mimo Trebnjega.

Jaz grem vedno cez staro Obrezje/Bregano. Porabis ca. 10 minut. Cakas samo v spicah spicah sezone, drugace pa je maximum par avtov, prakticno nic.

Gneca zna biti na koncu AC Ljubljana-Trebnje, ko se cesta zozi in to kar konkretna. Mislism, da je to Pluska. V tem primeru gres dol na Bic in po stari cesti do Trebnjega potem pa spet na magistralko.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:15:45   
Marogica
Hvala za informacije. Sva se z možem pogovarjala, če bi bilo bolje iti enkrat za spremembo preko NM in če bi se nam časovno vseeno bolj splačalo. Pa se po vsej verjetnosti ne. SMo pa iz MB-ja. "Klasično pot" poznamo, hvala...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:18:00   
April
ne bi se splačalouser posted image ...če si napisala, da pridete do zadra v 4 urah, mi ponavad tud tolko rabmo, s tem da štartamo iz lj

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:19:21   
Anonimen
Ne, ne splaca se ti preko NM.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:20:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: April

ne bi se splačalouser posted image ...če si napisala, da pridete do zadra v 4 urah, mi ponavad tud tolko rabmo, s tem da štartamo iz lj


Ja to je res, da smo v 4 urah v Zadru. TOrej....odpade....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:21:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: April

ne bi se splačalouser posted image ...če si napisala, da pridete do zadra v 4 urah, mi ponavad tud tolko rabmo, s tem da štartamo iz lj


Ja to je res, da smo v 4 urah v Zadru. TOrej....odpade....


Ceprav to je cisto prehitro za pravi dopust user posted image .

Potem se mora malo vleci...da lazje spijes pivo, ko prides.
Premislila sem si, obvezno cez NM.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:29:53   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Potem se mora malo vleci...da lazje spijes pivo, ko prides.
Premislila sem si, obvezno cez NM.


To je res ja, samo kaj, ko naša otroka že v Miklavžu(prvi vasi za MB-jem) sprašujeta, če smo že skoraj na morjuuser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:38:33   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Potem se mora malo vleci...da lazje spijes pivo, ko prides.
Premislila sem si, obvezno cez NM.


To je res ja, samo kaj, ko naša otroka že v Miklavžu(prvi vasi za MB-jem) sprašujeta, če smo že skoraj na morjuuser posted image user posted image

user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 21:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Potem se mora malo vleci...da lazje spijes pivo, ko prides.
Premislila sem si, obvezno cez NM.


To je res ja, samo kaj, ko naša otroka že v Miklavžu(prvi vasi za MB-jem) sprašujeta, če smo že skoraj na morjuuser posted image user posted image


Na Catezu se ustavite :).

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 22:54:47   
malenaa
Marogica -
če bi lani istocasno z nami sli, bi sam iz Tezna do Miklavža rabla pol ure:) pa parkrat sem pa tja, pa bi skoraj na morju blauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtocesta LJ-NM???
15.7.2008 23:07:17   
kekec in mojca
Marogica, mi smo eno leto šli na mejni prehod Rogatec... samo takrat je kolona do Gruškovja bila že ob polnoči do Tezna. 

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 7:58:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtocesta LJ-NM???
16.7.2008 11:05:00   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mi lahko katera pove, koliko je sploh avtoceste na tej relaciji, in kako dolgo se voziš od LJ do NM.

Mogoče še to...pri katerem državnem prehodu greste preko, da ste v najkrajšem času na hrvaški avtocesti?

Hvala za vse informacije...



Sama sem veliko na teh relacijah in mi je poznan že skor vsak ovinek user posted image

Vem, tudi za nekaj folka, ki gre v Nm iz Mb preko Lj..to je meni okrog riti v žep in po tej poti pa res še nikoli nisem šlauser posted image  je tolko lepših, krajših in brez bilokakih zastojev.

Meni je ena ljubših poti Mb-Nm: Mb-Sl.Bistrica-Poljčane-Mestinje-Podčetrtek-Bistrica ob Sotli-Bizeljsko-Brežice (MP Obrežje)

lahko greste pa tudi v B.o Sotli (MP) proti Kumrovcu in in potem je še cca 40km do Zagreba.

Pa srečno pot, kjerkoli že boste šli!



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtocesta LJ-NM???
16.7.2008 11:36:16   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Pa v NM je tako lepoo, ne moreš kar mimo user posted image .


se čist strinjam user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?