|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:29:03   
mojcaziga
V MB se tudi ne spomnim, da bi kdaj tako šlo, vsaj zadnjih 10 let kar sem tu. Opolnoči je divjalo tako neurje, veter, dež, strele in za kratek čas drobna toča. Ob pol enih se je umirili in 1.15 zopet začelo, ampak hvalabogu brez tako hudega vetra. Pri sosednjem bloku je pločevino utrgalo na spodnjem delu in za vsako ko je zapihal veter, se je dvignila in smo samo čakali ldaj jo bo odneslo ali v naš blok ali na avteuser posted image user posted image user posted image user posted image LJudem iz atrija je odneslo vse ali ven iz atrija ali on ograjo in je zvončkljalo večji del noči (kot tiste vrvice, ki jih obesiš nad vhodna vratauser posted image user posted image ).
Zaspala sem ob pol štirih in sem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, MOjca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:31:57   
maya2
Tudi pri nas je ob petih tjutrj tolkla toča, kaj takega še nisem slišala, kako je to pokalo.... sesulo nama je oba avta, grem štet luknjiceuser posted image , o vrtu niti ne govorim, preverit morava še streho.... a se bomo morali počasi navadit na takole vreme???? Ampak kakorkoli že zbudili smo se zdravi v novo jutro ..... in to je glavnouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:35:30   
Naja30
Nas je na obali tudi prebudilo bliskanje in grmenje, ulilo se je na ful. Ampak kaj hujšega ni bilo. V mislih sem bila s štajrci, kaj vse jim je uničilo. Prav hudo mi je.user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 8:38:18   
mala maja
mi smo bili včeraj glih v Kamniku na kosilu za taščinih 70 let med največjo štalouser posted image  Sem v najhujšem vetru tekla v avto, ker sta maledva spala v avtu na parkirišču pred gostilno. Smo jih gledal kako spita in seveda se je tavečji zbudil in se ustaršil in sem samo tekla v avto in hvala bogu da sem šla in se odločila da grem kljub vsemu domov, ker takoj ko sem speljala iz pakrplaca ja na tla prav tam ko smo imeli parkiran avto padla ena full velika veja iz drevesa.user posted image

Ko pridem domov pa groza, v spalnici sva imela strešno okno odprtouser posted image , vse mokro in cca 5cm vode. Postelja mokra, jogiji mokri.... v otroški sobi je odprlo okno, ker je bilo slabo zabrto, enko kot v spalnici 5cm vode vse mokro, na sinovi postelji kup zlikanih cunj za v omare, vse mokrouser posted image user posted image  v kurilnici voda, v delavnici so bila skipana okna in spuščene rolete in je kjub vsemu voda po šivalnih strojih, vse mokro. Imamo pa srečo, ker smo eni od srečnežev s celo strehouser posted image

Tko da ja grozno je bilo včeraj in tole mokro se bo že posušilo, kaj pa tiste ki imate poškodovane avtomobile in hišeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 9:45:52   
srki
Žal mi je za tiste, ki vam jo je neurje tako grdo zagodlo.

pri nas na srečo ni takšnih neurij, vsaj da bi se jaz spomnila. Poleg dežja se je samo bliskalo in grmelo, pa še to ne močno. Ne vem, ali nas veliko gozda varuje, ali zgolj sreča.

So pa na neurja opozarjali ja, zato se mi rajši nismo nikamor od doma odpravljali, smo mislili na furmanski praznik v Postojno, pa ravno zaradi teh napovedi nismo šli.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 9:47:49   
zvesta
Ja, danes zjutraj je spet tolklo, da nas je vse, z amlim vred, zbudilo.

Na poti v službo sem samo žalostno opazovala razdejanje. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 10:20:23   
Mala_princeska
Celo noč je nebo besnelo,

še tamala se je ustrašila ob poku in ponoči padla s postelje; prebujali smo se; grozno nebo (same strele)  - resnično kot da bi imeli ves čas ognjemete user posted image

Groza user posted image tudi pri nas na dolenjskem neurja - pihalo je, tolklo po oknih, voda not vdrla skozi okna (ker več ne tesnijo), eno okno je od sile odprlo user posted image ;

še zdaj močno dežuje,

sočustvujem z vsemi, ki vam je toča naredila škodo. user posted image Groza.



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 10:36:34   
sončnica24
Jaz se tudi ne spomnim da bi bilo kdaj tako hudo, sem iz Maribora pa celo noč nisem nič spala vsega skupaj ene 4 uri in sem sedaj adijo. na srečo toča ki je včeraj padala ni povzročila nič hujšega pa tudi doma nismo utrpeli nobene škode samo jaz sem se ponoči tako tresla da še me moj ni mogo pomirit upam da danes ne bo nič hujšega čeprav od zunaj ne zgleda nič kaj prijazno to vreme. 

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 12:02:26   
gojska
Smo jih gledal kako spita in seveda se je tavečji zbudil in se ustaršil in sem samo tekla v avto in hvala bogu da sem šla in se odločila da grem kljub vsemu domov, ker takoj ko sem speljala iz pakrplaca ja na tla prav tam ko smo imeli parkiran avto padla ena full velika veja iz drevesa.



mala maja, tole je pa čudež, res hvala bogu.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 12:39:03   
muška
Mi smo ostali brez vinograda, od 1000 trsov, jih je ostalo mogoče slaba četrtina, vse potolčeno user posted image   Polomilo nam je breskve, vrta ni več, rož ni več, ... user posted image

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 13:59:37   
Anonimen
Obupno je,ko prebiraš vse podatke,kaj se je dogajalo po Sloveniji,kako so naravni elementi pustošili vse naokoli.

TUKAJ

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 14.7.2008 14:03:21 >

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 18:11:44   
malenaa
Bogi ljudje,
predvsem v lenartu, kjer so zjutraj ob 5ih imeli ponovno točo, na srečo ne takšno kot včeraj. Je šel ati na vikend in rekel, da se še vidi toča na še včeraj lepi mamini njivi. Na srečo smo lani zamenjali streho, ker drugače vprašanje, kaj bi bilo s salonitkami.
še vedno ne morem verjet, kako je divjalo včeraj neurje. tak nenadoma pa tako silovito.
da pa še to ni dovolj, je padala tudi v mb toča včeraj - sicer kot oreh velika, a dovolj da je na v ulici poškodovala par avtov, odkrila streho ipd. Vsaj tukaj nam je ostal vrt cel - da nam ne bo treba po vse v trgovino.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Toča uničila vse
14.7.2008 18:20:36   
Anonimen
Jaz sem tudi iz Mb in na srečo pri nas ni bilo velike škode, razen to da imamo 2 avta luknjasta od točeuser posted image  Ravno toliko da se vidi, ampak dovolj jeuser posted image

(odgovor članu malenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Toča uničila vse
16.7.2008 8:49:47   
FLASK_A
Mater, kakšna škoda je nastalauser posted image user posted image user posted image Sploh nisem vedla, šele v pon ko sem domov prišla, sem videla, kakšna katastrofa se je zgodila. Zdej pa še ti posnetki, mislim res groza. Ubogi ljudjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste vse, vam je uspelo vse uredit in popravit? Itak pa upam, da ste vse OK in da se vam ni nič hujšega zgodilo...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?