|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 8:20:31   
bumerang
Uhm... če je L'occitane na tem seznamu potem imam jaz resne pomisleke nad ostalimi znamkami, ki so na teh seznamih.
Ker večjo kemijo težko najdeš. Je že res, da je tista lavanda, ki je v izdelku, bio pridelave ampak te lavande je noter 1%. Kaj pa ostalo?

Kot naravno kozmetiko si jaz predstavljam nekaj takega:
http://infozin.googlepages.com/naravnanegazadojenčkeinotroke

http://infozin.googlepages.com/kopeli,gelizatuširanje,tekočaintrdamila

... Se mučim s temi linki ampak vidim, da ne deluje.
V glavnem, Aubrey organics.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 22.7.2008 8:27:50 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 8:22:41   
nežka
Loccitane NI naravna kozmetika, le embalažo imajo takšno, da deluje tako. Za Melvita pa ne vem, ker je ne poznam.
Drugače pa mi kupujemo Avalon kar po internetu link, se mi zdi najbolj enostavno.
Glede certifikatov pa so eni bolj zanesljivi, drugi pa očitno malo manj.

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 22.7.2008 14:32:31 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 8:32:22   
Mišni
Sicer pa ne vem, kar se alergikov tiče ... a niso ponavadi alergični na naravne sestavine, tako da to tukaj ni prednost.

Aja, saj ne gre ravno za alergike, ampak tako na splošno, a ne?

Meni se zdi drugače fajn, če so zadeve naravne, bio, ampak kaj ko nikomur nič ne verjamem, tale kozmetična in farmacenvtska indutrija sta po moje totalno skorumpirani, agresivni ali kako bi se temu reklo. Sta vsekakor vodilni pri razvoju oziroma zastrupljanju in seveda se pretakajo največji denarji prav tam.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 8:37:23   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Jst vem, da ti to veš... user posted image user posted image Sam jih res ful ne ve tega...Naravna kozmetika je kozmetika z BIDH certifikatom in vsebuje pretežno ekološko pridelane sestavine. Vse ostalo, kjer je noter en kup kemije in 1,3 % (karikiram) ognjiča ali aloe vere pač ni naravna kozmetika...




No, pa da ne bomo propagirali samo nemški certifikat (in nekje omenjeni francoski) dodajmo še:

- The Soil Association (VB)
- Organic Farmers and Growers (VB)
- USDA organic (ZDA)
...

Poleg tistih, ki ste jih že omenjale (in jih najdemo na seznamu BDIH in ECO CERT), pa še nekaj proizvodov za naše pikce:
http://www.avalonorganics.com/index.php?id=88&pid=439
http://earthmamaangelbaby.com/angel_baby_lotion.html
http://www.drbronner.com/DBMS/SENSITIVE.htm
http://global.burtsbees.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=11801&storeId=10101&langId=-1&categoryId=20001
pa še in še bi lahko naštevali

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 13:41:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Uhm... če je L'occitane na tem seznamu potem imam jaz resne pomisleke nad ostalimi znamkami, ki so na teh seznamih.
Ker večjo kemijo težko najdeš. Je že res, da je tista lavanda, ki je v izdelku, bio pridelave ampak te lavande je noter 1%. Kaj pa ostalo?

Kot naravno kozmetiko si jaz predstavljam nekaj takega:
http://infozin.googlepages.com/naravnanegazadojenčkeinotroke

http://infozin.googlepages.com/kopeli,gelizatuširanje,tekočaintrdamila

... Se mučim s temi linki ampak vidim, da ne deluje.
V glavnem, Aubrey organics.


pa punce a ve nič ne berete al kaj, piše da firme ki imajo certifikat, imajo certifikat le za določene izdelke in ne za vse, kar pa preveriš na nalepki na izdelku, tako da verjamem da ima loccitan tudi kak izdelek naraven drugače ga pa jaz itak ne kupujem ker je zame tu mač drag.

Evo pa še podatki od Melvite, pri nas uporabljamo kremo proti soncu LINK


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 14:41:14   
lunca77
Mi imamo od Welede losijon za tuširanje in šampon v enem (za otroke seveda). Pa je s certifikatom in vse. Kupljeno v mercatorju. Zelo zadovoljni - malo dražje pa je ja.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 19:32:08   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

piše da firme ki imajo certifikat, imajo certifikat le za določene izdelke in ne za vse, kar pa preveriš na nalepki na izdelku, tako da verjamem da ima loccitan tudi kak izdelek naraven drugače ga pa jaz itak ne kupujem ker je zame tu mač drag.




Jst tut mislim, da je tako. Drugače pa jst tut ne kupujem nič od L'Occitan-a, že zato ne, ker pač nimajo naravne kozmetike...Ok, zdejle berem tukej, da imajo sem pa tja kak izdelek...Sam iz principa ne bom šla niti pogledat kaj to je, ker za moje pojme čist preveč zavajajo potrošnike. Z embalažo in ceno. 3/4 ljudi misli, da je to ful naravna kozmetika ravno in samo zaradi njihove reklame. In to mi je ful podlo in si ne zaslužijo, da jim še jst nosim tja svoj denar.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 19:43:14   
puncica
Evo preračunala in preiskala cel net, kje bi bilo najceneje in sem pogruntala da je tale weleda najbolj poceni ker jo pač lahko dobim pri najboljšem sosedu ni treba prek spleta naročat, no sej bi lahko šla po logono v ž. center ampak ni bilo cajta, pa rabim tole čim prej, prek neta mi pride dražje še zarad poštnine, ker druga ne bi naročala, prav tako lavera kot avalon, kot aubrey organics, da ne govorim od dražjih (Bergland, dr. hauschka. Tako da zdaj probamo z weledo, da vidim kako bodo tole pasal našima tamalima. Sem pa pri najboljšem sosedu nabavla tud zobno pasto od lavere, da še to stestiram, pa mal sem sante gledala, mi gel za tuširanje lepo diši. Jutri pa grem mogoče še v m. na čopovo počekirat mal terra natura (vsaj zdi se mi da tole tam prodajajo).

Je pa mal šit, ker vse tele (lavera, sante, avalon, weleda) držijo pri najboljšem sosedu ampak samo za otrasle, kajti na polici za otroke ni ničesar, no kaka zobna krema se najde pa kaka krema za ritke, ni pa nobenga gela za tuširanje al šampona (razen weleda), no vsaj jaz nisem našla in sem kr mal razočarana glede tega.

< Sporočilo je popravil puncica -- 22.7.2008 19:44:14 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 19:52:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: puncica

piše da firme ki imajo certifikat, imajo certifikat le za določene izdelke in ne za vse, kar pa preveriš na nalepki na izdelku, tako da verjamem da ima loccitan tudi kak izdelek naraven drugače ga pa jaz itak ne kupujem ker je zame tu mač drag.




Jst tut mislim, da je tako. Drugače pa jst tut ne kupujem nič od L'Occitan-a, že zato ne, ker pač nimajo naravne kozmetike...Ok, zdejle berem tukej, da imajo sem pa tja kak izdelek...Sam iz principa ne bom šla niti pogledat kaj to je, ker za moje pojme čist preveč zavajajo potrošnike. Z embalažo in ceno. 3/4 ljudi misli, da je to ful naravna kozmetika ravno in samo zaradi njihove reklame. In to mi je ful podlo in si ne zaslužijo, da jim še jst nosim tja svoj denar.user posted image



Tako mislim da je tud še kaka druga kozmetika takole zavajajoča sploh just, ki ga nikjer ne najdem na seznamu certifikatov in je neki blazno naravn, sej ne rečem mogoče je res ampak jaz kr ne verjamem, sej mogoče je tud naravno ampak vseeno user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 13:08:48   
aezzy
saj niste normalne!
oprostite, ampak po moje ze kar mal pretiravate.
povejte, a ste ve zrasle normalno? a ste imele mogoce organske kremice in organska oblacila?

kaj ti bo naravna kozmetika in bio prehrana, če bo (ko bo) otrok zrasel in sel najverjetneje že okoli 15 leta sam v trgovino in kupil nekaj mastnega za pojest in si kupil eno navadno kremo za obraz?

še "najboljsa" je bila pa tista, da je okoli ze prevec raka: punca, zbudi se, rak ne izbira nenaravne kozmetike in ne bio/eko prehrane - njemu je vseeno.

pa lep pozdrav, prav nic naraven.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 13:28:29   
April
draga aezzy, oprosti, ampak ti zame nisi normalna. pa ne zaradi tega, ker ješ mastno in kupuješ navadne kreme. ampak, ker se vtikuješ v nekaj, kar te, predvidevam, ne boli. user posted image

Pa jaz sem zrastla normalno. Ampak včasih tud ni bilo tok svinjarije okol nas. Mama me ni s kremicam mazala...če že sem bla z olivcem namazana. Oblačila me je v pralne plenice. Jedli smo pa tud pretežno vse z domače njive. Večinoma so vsi otroci moje generacije tako živeli.

Zdaj pa moramo res se mal bolj pobrigat in pametno izbirat, če hočemo živeti približno tako kot včasih. Mene to nič več ne stane, kvečem manj. Kozmetiko zase in za otroke imam zreduciran na minimalno. Toliko kot je potrebno in nič več. Sem tudi jaz kupovala vse sorte kremic, ampak prav takrat sem imela največ težav s kožo. Odkar imam te naravne stvari, so težave izginile.

Tudi kaj vržem v okolje, me briga. In bi tudi tebe moralo brigat. Pa me tudi manj glava boli, odkar pomivam s kisom...le zakaj? Pa še pred otroki mi ni treba to skrivat, da ne bi slučajno probal. Prav tako so praški zelo agresivni.


Hrana? Me ne moti, če sine je mastno. Ne maram pa v svoji hiši pa umetnih dodatkov in predelane hrane.  Te stavri pa, verjamem, vodijo v slabo počutje in bolezen. Moja skrb je , da otrokom na začetku življenja ponudim tisto, kar je najboljše za njih. Če bo tako vzgojen, bo tudi kasneje bolj pametno izbiral. In kaj je naropbe, če hočeš dobro sebio in okolju?
Pa da ne naštevam naprej...ti ej najbrž jasno, kaj sem hotla povedat.


(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 13:50:55   
aezzy
vseeno mal pretiravas (pretiravate).
naj povem, da sem jaz in moja druzina zdravi (no, kolikor se to lahko reče dandanes), kljub temu, da nimam vsega tega, kar imas ti (kise za pomivat, pranje brez praskov.....) in tudi jaz sama sploh ne uporabljam kozmetike, niti oci si ne barvam, ne lakiram se, niti pudra nimam...., za mojo hcerko imam pa vse od eucerina. In tako, kot ti pravis zase, da ti naravno pomaga, da se bolje pocutis, se pac moja hcerka ocitno z eucerinom dobro pocuti, ker do 18 mesecev sploh nisva uporabljali nicesar, razen penaten za ritko in niveo za sonce.

po moje si malo narobe razumela, je pa res, da se ne da tocno izrazit misli. nisem hotla rect, da je to slabo, kar uporabljas, ce se zraven dobro pocutis, hvala bogu, da si nasla nekaj, samo se mi zdi pa pretiravanje tole z organskimi oblacilci, no.
Glede prehrane, ze zgoraj sem napisala, da smo zdravi, kljub normlani prehrani. saj ni treba, da je to mastno ali mcdonalds ali umetni bonboni, danes tezko najdes kaj brez aditivov, pac normlana vsakodnevna hrana: zelenjava, meso, ribe, kaksna sladkarija.to pisem zato, ker si napisala, da slaba prehrana vodi v slabo pocutje in bolezen. kot sem napisala ze v prvo: tezke bolezni ne izbirajo ali ti jes zdravo ali ne in ali uporabljas naravne sestavine in pravi prasek.
mogoce sem cinicna ampak me je prav ta svet naredil taksno, ker mi je vzel par ljudi, kljub temu, da so poceli vse, kar pocnes ti in to ze vrsto let.

Imas pa prav, vsak naj dela po svoje. in ce se ob tem pocutis super, zakaj ne - le tako naprej!
pac sem izrazila mnenje na forumu, kot ti.



(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 14:17:27   
April
ok, razumem. prej sem bolj vzela za "napad", pa mi ni blo všeč.
Sicer pa jaz nisem nek obsedenec s tem. Pa praške tud imamo doma, sam izberem tiste, ki so manj škodljivi.
Pa vidim, da ti tud izbiraš, kompliciraš. user posted image  Eucerin ni ravno najcenejši, pa še v lekarno se je treba zapeljat.user posted image
Priznam pa, da kr hitr not v vse to padeš. user posted image  

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 14:22:39   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Evo preračunala in preiskala cel net, kje bi bilo najceneje in sem pogruntala da je tale weleda najbolj poceni ker jo pač lahko dobim pri najboljšem sosedu ni treba prek spleta naročat, no sej bi lahko šla po logono v ž. center ampak ni bilo cajta, pa rabim tole čim prej, prek neta mi pride dražje še zarad poštnine, ker druga ne bi naročala, prav tako lavera kot avalon, kot aubrey organics, da ne govorim od dražjih (Bergland, dr. hauschka. Tako da zdaj probamo z weledo, da vidim kako bodo tole pasal našima tamalima. Sem pa pri najboljšem sosedu nabavla tud zobno pasto od lavere, da še to stestiram, pa mal sem sante gledala, mi gel za tuširanje lepo diši. Jutri pa grem mogoče še v m. na čopovo počekirat mal terra natura (vsaj zdi se mi da tole tam prodajajo).

Je pa mal šit, ker vse tele (lavera, sante, avalon, weleda) držijo pri najboljšem sosedu ampak samo za otrasle, kajti na polici za otroke ni ničesar, no kaka zobna krema se najde pa kaka krema za ritke, ni pa nobenga gela za tuširanje al šampona (razen weleda), no vsaj jaz nisem našla in sem kr mal razočarana glede tega.


Puncica-za otroke imajo naravno kozmetiko v Sanolaborju.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 14:26:05   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: aezzy

saj niste normalne!
oprostite, ampak po moje ze kar mal pretiravate.
povejte, a ste ve zrasle normalno? a ste imele mogoce organske kremice in organska oblacila?

kaj ti bo naravna kozmetika in bio prehrana, če bo (ko bo) otrok zrasel in sel najverjetneje že okoli 15 leta sam v trgovino in kupil nekaj mastnega za pojest in si kupil eno navadno kremo za obraz?

še "najboljsa" je bila pa tista, da je okoli ze prevec raka: punca, zbudi se, rak ne izbira nenaravne kozmetike in ne bio/eko prehrane - njemu je vseeno.

pa lep pozdrav, prav nic naraven.


Se opravičujem, ampak....so včasih imelči mobitele? So včasih imeli praške? Pa mehčalce? Pa take kreme, kot so danes? NE, niso jih imeli.

Da o tamponih ne govorim....zakaj je danes tako veliko žensk neplodnih...pa rakavih? Pa zakaj moški obolevajo za rakom na modih? Pa zakaj bo čez nekaj let zelo veliko ljudi umrlo za rakom, zaradi sevanja telefona?


Ja, včasih je bilo lepše živeti, ker vsega tega sranja ni bilo. In so lepše živeli. Zato se danes vse več posega po NARAVNI kozmetiki, hrani...življenju nasploh. Če je to danes sploh še možno....


(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 14:27:39   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: aezzy

saj niste normalne!
oprostite, ampak po moje ze kar mal pretiravate.
povejte, a ste ve zrasle normalno? a ste imele mogoce organske kremice in organska oblacila?

kaj ti bo naravna kozmetika in bio prehrana, če bo (ko bo) otrok zrasel in sel najverjetneje že okoli 15 leta sam v trgovino in kupil nekaj mastnega za pojest in si kupil eno navadno kremo za obraz?

še "najboljsa" je bila pa tista, da je okoli ze prevec raka: punca, zbudi se, rak ne izbira nenaravne kozmetike in ne bio/eko prehrane - njemu je vseeno.

pa lep pozdrav, prav nic naraven.


user posted image user posted image user posted image user posted image ja prav smešna si res, ne vem zakaj tak napad (sem jih glede mojga prepričanja o bio hrani in naravni kozmetiki že vajena), pač ti po svoje, me po svoje, pa nobenga ne boli in vsi smo srečni a ni to lepo.user posted image Dej mal zadihi pa se nasmej, da ti ne bo srček razneslo.user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
23.7.2008 14:50:43   
aezzy
Puncica, saj sem se nasmejala in to od srca, ko sem vse to brala.

moje ni bil napad, bil je samo odgovor na forumu, na katerem se kresejo mnenja in se vsi ne strinjajo med seboj. imas pa prav, lahko bi prebrala in ne odgovorila, ker se strinjam, vsak po svoje.

sicer pa imas kar ta pravi podpis....velja za obe strani.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
28.7.2008 22:54:17   
picola1
Ja...res...vsak po svoje.user posted image Meni je to, kar počnem tako normalno, da mi je že vse drugo nenormalno...user posted image user posted image
Se pa ne strinjam s tem, da težke bolezni ne izbirajo... Res je sicer, da včasih slišiš, da je kdo zbolel za rakom in je bil ful športnik pa ful je zdravo jedel pa to...(samo ti so v veliki manjšini) Jaz osebno sem mnenja, da je za vse te težke bolezni (ki jim rečemo tudi bolezni sodobnega časa btw) krivo nezdravo prehranjevanje (predvsem hrana polna pesticidov in e-jev), onesnaženje okolja, premalo gibanja na svežem zraku in stres (oz prehiter tempo življenja in premalo sprostitve-ne zabave, ampak sprostitve). Po svojih najboljših močeh poskušam preprečiti, da bi se mi kaj takšnega zgodilo. Če se mi pa bo pa si ne bom nikoli očitala, da se nisem dovolj potrudila.
Čisto premalo povdarka je na preventivi!!! (v današnji družbi, kjer cveti farmacevtska industrija, je to nekako celo razumljivo...user posted image )
Velikokrat slišim: Od nečesa pa je treba umret... Samo v službi, kjer se vsak dan srečujem z bolniki pa še nikogar nisem slišala, da bi to rekel. Čisto vsak se bori za svoje življenje in za to, da bi premagal bolezen...Pa tut rek Zdrav ima tisoč želja, bolan samo eno, drži 1000%.

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
28.7.2008 23:01:40   
picola1
Aja, še to: Sem prelomila obljubo in sem šla pogledat v L'Occitane (v bistvu bolj vprašat) glede teh naravnih izdelkov...Imajo certifikat, samo kolikor sem jaz videla, je ta certifikat veliko bolj blag, kot pa BDIH (ki ga najbolj poznam). Nekatere stvari so res 100% naravne, nekatere celo iz organske pridelave, večina pa jih je tako, da imajo organske samo rastlinske sestavine, ostalo so 'samo' naravnega izvora (tisti izdelki, ki majo zraven še kemijo, nimajo certifikata). Tako je bilo na enem izdelku napisano (ki ima ta certifikat), da je 98,9% sestavin rastlinskega izvora biološko pridelanih, od vseh sestavin pa jih je biološko pridelanih samo 14,5 %.Pri BDIH certifikatu mislim, da je to veliiiiiko bolj strogo (mislim, da mora biti bio 95 ali več % vseh sestavin)...Zato mislim, da je BDIH tudi najbolj znan.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
19.8.2008 10:21:56   
orhideja75
in kje na izdelku piše tale oznaka BDIH?



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
19.8.2008 10:33:37   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

in kje kupujete te gele za tuširanje in šampone iz naravnih sestavin?


V DM-ju in v Sanolaborju.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
20.8.2008 15:43:09   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

in kje na izdelku piše tale oznaka BDIH?





Mal poglej na izdelku...Mislim, da nimajo točno določenega mesta za to (npr.spredaj ali zadaj v enem od kotov ali kaj podobnega).

Je pa tale znak, ki ga moraš iskat:

http://www.motovilec.si/images/Certifikat_BDIH.jpg

Jaz sem se zadnje čase kar osredotočila na DM-ove izdelke Alverde. Imajo vse sorte in se mi zdijo ful kvalitetni...(čeprav nimajo vsi BDIH certifikata).


(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
4.9.2008 7:57:08   
orhideja75
zadnje čase opažam, da sem vedno bolj pozorna na to kakšne izdelke kupujemo. čeprav je tega po trgovinah še zelooo malo...mislim pravih naravnih izdelkov.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
6.9.2008 14:04:25   
karin412
Seznam trgovin,ki imajo naravno hrano, kozmetiko in drugo je v brošuri Skupaj za zdravje človeka in narave-september 08. Lahko si ogledate na www.zazdravje.net

Jaz kupujem tudi v Lescah - dobra misel, v Naklem Vita center... Je pa res, da so marže najmanjše,če naročiš po internetu nad 20 evrov, da ti ni treba plačat poštnine. Nova je tudi trgovina na Jesenicah,ampak še nisem bila.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
6.9.2008 19:39:36   
Pobalami
http://www.srcek.si/si/kozmetika-g183.shtml

http://www.baby-nega.si/20143/index.html

te dva linka imam. nisem pa nič posebej gledala. molo poglejte in pokomentirajte.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?