|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček za dva majhna otroka
5.9.2008 8:18:38   
Mesečnica
Jančika RR je enkrat pisala o Hauckovem Tandemu, pa je prilepila slikico s svojega sprehoda:

http://www.ringaraja.net/forum/m_1213654/mpage_1/key_hauck/tm.htm#1215907

Slikica je malo višje zgoraj na tej strani, ki ti jo bo odprl link.


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 5.9.2008 8:20:19 >

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Voziček za dva majhna otroka
11.10.2008 12:46:30   
Mesečnica
Evo punce, poročam user posted image :
Naš voziček (Hauckov tandem) smo zdaj že preizkusili, je super in se dobro obnese! Priporočam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Voziček za dva majhna otroka
29.10.2008 21:27:51   
bina30
Pozdrav!
Tudi mi pričakujemo še enga otročička. med Žigo in bratcem bo komaj 15m razlike in me zanima če je tukaj še katera, ki tako kot jaz razmišlja o vozičkih???

Prebrala sem celo debato do sedaj in si ogledala ta Hauckov voziček. Še ima katera kako drugo idejo ali morda že izkušnjo?

Recimo za PhilandTeds ne dam 1000eur, se mi ne zdi smiselno, pa še voziček mi ni všeč, ker bogi novorojenček nekje čist pri tleh leži.

Kaj pa tega pozna katera?
http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/DE/Product/G6K99GASE?PID=Preisroboter&et_cid=18&et_lid=49381

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Voziček za dva majhna otroka
11.11.2008 11:46:04   
Anonimen
Pozdravljene,

ker imam tudi jaz 14 mesečno hčerko in 14 dni starega sina se tudi meni pojavlja vprašanje, kako z dvema na sprehod. Kaj pa mislite o tem če bi taveliko dala v voziček in malega v kenguruja ali sling? Kot vem pediatri ne priporočajo kenguruja, mogoče katera ve kaj menijo o slingu?

lep pozdrav,
vanja

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Voziček za dva majhna otroka
11.11.2008 12:17:24   
sazi
Prebrala sem celo debato do sedaj in si ogledala ta Hauckov voziček. Še ima katera kako drugo idejo ali morda že izkušnjo?

Samo idejo - na bolhi ena prodaja voziček Quinny za 2 različno stara otroka.

Kot vem pediatri ne priporočajo kenguruja, mogoče katera ve kaj menijo o slingu?

Kenguru res ni primeren - sploh ne za tako majhnega. Kolikor mi je pa znano, so pa štorklje in slingi priporočljivi.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Voziček za dva majhna otroka
13.2.2009 17:06:39   
mizi
Pozdravljeni,

Zanima me, kakšne so kaj cene tandem vozičkov v Avstriji. V Baby centru namreč stane Hauckov cca 230 EUR na internetu pa sem gledala na neki nemški spletni prodajalni 170 EUR. Kakšna je kaj cena v Toy s'r us? Žal so vozički na avstrijski spletni strani tako slabo predstavljeni da sploh ne morem videt koliko pride ali če ga sploh imajo.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Voziček za dva majhna otroka
15.2.2009 13:15:11   
bina30
Mi bomo čez kak teden ali dva dobili dojenčka. Z bratcem bosta 15m narazen. Kupila pa sva voziček Graco Duo Tour in sicer v Turbo Limaču v ZG, ker jih imajo na zalogi, pri nas pa naj bi se trgovina v LJ zapirala in ni mogoče več nič naročati. Voziček je stal 280eur, sva pa dobila okoli 40eur na kartico, ki jo lahko vnovčiva v Turbo Limaču v Slo in še okoli 40eur davka nazaj, tako, da sva ga dobila za majhen denar. Je pa lep voziček, spredaj starejši samo sedi, zadaj se poleže do vodoravnega, ima veliko košaro spodaj, sestavi in zloži se z eno roko, zasede sicer cel prtljažnik, vendar ga je tudi Quinny Buzz, ki smo ga imeli za prvega. Strašno sem zadovoljna, komaj pa čakam, da ga preizkusimo.

Še slikca:
http://cgi.ebay.ie/GESCHWISTERWAGEN-GRACO-QUATTRO-TOUR-DUO-GIANNI-NEU-G1_W0QQitemZ370098959019QQihZ024QQcategoryZ23628QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

< Sporočilo je popravil bina28 -- 15.2.2009 13:18:44 >

(odgovor članu mizi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?