|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 12:22:58   
Valentina76
Zanima me kako ste tiste mamice z malo razliko prevažale svoja dva sončka? Jaz bom junija spet rodila in razlika bo 15.5 mesecev. Ta "velik" se verjetno ne bo samo na rolki prevažal ampak rabim morda voziček za dva? Pa ti mi tak ne dišijo. So tak ogromni.  Kako ste ve reševale ta problemček?

Bye
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 13:17:49   
Anonimen
js mam večjo razliko 22 mesecev. pa vendarle tavelka še ni kaj dosti sama hotla hodi, še zdaj je rada v vozku. zato sem kupila šeen navaden vozek, enojni mislim. imam torej dva plikota p3. zraven pa sem kupila še ene take nastavke s katerimi oba vozka lahko povežem skupaj in dobim kot vozek za dvojčke. moam pa rečt da je zadevo težko vozit..kilaža je namreč velika.

(odgovor članu Valentina76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 13:28:10   
maychika
Kaj pa una zadeva, ki se na voziček pripne...kot ena "rolka", da otrok gor stopi in ga furaš zraven. Po moje je to kar v redu zadeva.

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 13:39:29   
Jančika_
Pri nas je 23 mesecev razlike, tamali ima zdaj skoraj 5 mesecev, pa še vedno s pridom uporabljamo tandem voziček (to je tisti, ko eden sedi spredaj, drugi pa zadaj). Zdajle ne morem pripeti slikice, pobrskaj malo z iskalnikom, smo že nekaj pisale o tem. Meni je nepogrešljiv, kadar grem kam sama z obema.

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 20:45:44   
žiža
moja sta 23 mesecev narazen. Ta velika že od kar je ornk shodila ni več kakšna velika ljubiteljica vozička. Smo pa kupili kiddy board-a. Predvsem zato da gremo lahko na kakšen daljši sprehod. ima pa ena mamica v sosednjiem bloku tandem vozek, kot je že jančika napisala. Sta pa tista fantka eno leto narazen. Videti je zelo praktično prevozno sredstvo za dva user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
27.11.2006 21:43:15   
Jančika_
Evo, takle je to:

user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 0:02:45   
ursa_p
IZVIRNO SPOROČILO: Valentina76
Ta "velik" se verjetno ne bo samo na rolki prevažal ...


IZVIRNO SPOROČILO: maychika
Kaj pa una zadeva, ki se na voziček pripne...kot ena "rolka", da otrok gor stopi in ga furaš zraven. Po moje je to kar v redu zadeva.


Odgovor najdes v prvem sporocilu.


Tandem vozicki ... dva od Peg perega:
http://www.mami.si/shop/page/group/grp/1476/Duette_SW/-/
http://www.mami.si/shop/page/group/grp/1475/Tender/-/
Takega ti pa ne priporocam, ker marsikje ne mores niti v trgovino!
http://www.mami.si/shop/page/group/grp/1474/Aria_Twin/-/

Lp, Ursa

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 0:14:38   
Seven*
Mi imamo PegPerego Aria Twin. Glej slikice na spodnjem linku.. user posted image user posted image

http://www.lubica.net/gaby/blog/?p=237


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 8:07:03   
Naty*Taja
Mi imamo točno 15 mesecev razlike. Od začetka sem uporabljala sistem od sosede, ki je imela dvojčke - dve mareli, ki se čisto položita, in sem v eno dala ono torbo od enojnega vozička, pripeti skupaj s takimi držali, ki se posebej kupijo. Ampak je res okorno tole. Zasedli smo celo cesto, mami je ratala bodybilder...user posted image  No potem smo pa raje začeli kr enojni voziček uporabljat in sicer se napakamo tako, da tamala leži v vozu, tavelik pa vskoči v košaro na dnu, se drži in gremo. Drugače pa že tudi peš lepo gre zraven. Sicer počasi in rabimo celo večnost, da kam pridemo, pa sej na sprehodu ni treba laufat user posted image .
Je pa za po mestu po moje zelo fajn tole, ko ima Jančika - ga je nekje iz Nemčije direkt bolj pocen dobila?! A ne Janči?

Evo še ena slikca:
user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 8:34:19   
Jančika_
Jauser posted image . Na Kikiweltu sem dala za vse skupaj s poštnino in bančno provizijo vred 39 jurjev. V Arielu so ga imeli po 56. Tale moj je od Haucka in ima slabih 14 kil, kar je za tak voziček dokaj malo. Tudi vodljiv je fajn, za dvigovanje na pločnik se pa hitro natreniraš, hehe.

Takrat sem hotela najprej kupiti rabljen PP Duette, pa ima zadeva 20 kil, pravi buldožer, madona. ABC ima 18 kil, skratka, Hauck je bil od tandemov še najlažji. Na e-Bayu se da za male denarje dobit super tandem marela Marco Sky L, ki ima sicer tudi 13 kil, mere pa precej manjše; samo ni primerna za novorojenčka, ker se zadnji sedež ne poleže čisto. Mi je ful žal za njo, sem mislila tega našega prodati in jo kupiti (tako za šminko in mojo dušo, hehe), samo verjetno bomo naslednejga otroka tudi imeli kar kmalu in nam bo Hauck prišel še prav.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 10:43:45   
Valentina76
Ja, ta Jančikina zadeva zgleda še najbolj ok. Saj nekaj takega od Baby welt-a sem gledala v BC....60.000. Jančika daj mi please link od e trgovine v kateri si ti naročila. Bi jaz tudi. Gledala sem tudi od Maclarna marelo za 2 pa se ne da totalno poležat.... v navodilih pa piše da je za new bornuser posted image . Tisti je pa za 54.000. Sicer je 6. junij še daleč a meni že kar ne da miru.


LP

V

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 15:35:22   
ajdaN
Enega imajo zdajle v Toys-u za 150 eurov. Do 5. decembra. Poglej v njihov prospekt na internetu. Ne vem pa če je ravno ta, naj Jančika pove. Zgleda ravno tak. In cena je več kot ugodna!

Tudi sama iščem nekaj primernega saj bo ravno tako 16m razlike.

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 17:37:12   
malamisha
JANČIKA!

Na kako veliko pa se zloži takšen voziček?

Hvala!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 19:56:23   
ursa_p
Valentina76 ... sem enkrat ze odprla tole temo, pa sem se zdej spomnila, da imajo en cist noro hud vozicek za dva otrocka v tujini. Zadeva je taka, da je vozicek cisto normalen, ima pa "spodaj" se en stuk za novorojencka, ki se potem spremeni iz lezecega v normalnega (ta spodnji del). No, tocno niti ne vem kako je, ampak jaz sem ga enkrat videla v Tivoliju in lastnika sta bila nad njim cisto navdusena ... jaz pa tudi. Res fajn zadeva. Res pa je tudi, da je zadeva drazja, ampak jaz bi zanj dala tudi toliko.

Imenujejo se Phil&Teds

Nekaj o njih sem pisala tule ... preberi si:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1063304&mpage=1

Evo ga:
http://www.philandteds.com/cat.htm
Klikni na Adapt in Survive in pokazali se ti bojo njihovi izdelki. 3edouble je ta o katerem ti govorim jaz!
PS: Ima samo 11 kg in je trokolesnik.

PS: Videla sem, da imajo v BC njihovo stajico (vsaj cisto iste sta) ... mogoce lahko preko njih prides tudi do tega vozicka! Pozanimaj se, drugace pa posljejo tudi po posti.

Lp, Ursa

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 20:34:22   
Polly
Pri nas je 15m razlike, in imamo isti voziček kot Jančika user posted image . Je pa res, da gre velikokrat tavečja raje peš, tako da  uporabljamo tudi "enojnega" Plikota, ki mi ga med sprehodom pomaga riniti.

_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 20:52:35   
Pia123
Hoj!

mi imamo 16m razlike in tudi tandem voziček od Gracota. meni je zakon, zložiš ga z eno roko, tehta 14,5 kg, je pa stal skupaj s poštnino okrog 60.000 SIT.

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
28.11.2006 21:28:04   
Jančika_
http://www.kikiwelt.de/
Kako kupovati pri njih pa poišči z iskanikom, mislim, da sta vsaj dve temi s podrobnimi navodili. Edino po novem je treba končno generirano naročilo skopirati in jih ga poslati po mejlu. No, saj če znaš malo nemško, ti vse tam piše. Pa ful prijazno odgovorijo tudi na angleške mejle in klice po telefonu (prijateljica je kupovala pred nekaj dnevi).

Tale Hauck se zloži kar vredu. V bistvu na neke take mere kot naš enojni Chicco 6WD; gre v Fabijin prtljažnik. Ampak ga nikoli ne zlagamo, ker ga imamo samo za v mesto in je parkiran v kleti.

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
30.11.2006 15:10:16   
malamisha
Če katera kupuje tandemski voziček...

V Arielu imajo 50% znižanje za Hauckove vozičke in  sem (v Celju) vidla voziček za dvojčka za 28.000,00 SITuser posted image

lp



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
4.12.2006 21:17:05   
tija75
Haj Valentina

Sem našla eno super stran zate in malo poglej:

http://www.yatego.com/kinderladen-wirbelwind/p,428ffa70f0400,4105269df076f4_9,twin-elite-buggy-von-firstwheels?sid=05Y1165263166Y4f6fe38b89129323e5

Upam, da sem v redu prilepila link

Čao in uživaj v user posted image , ter prijetno izbiro med vozički.

Mala in velika Tija


_____________________________

Naša Tia je prikukala 3.8.2006
Pridružil se ji je GAL 4.5.2009

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razlika 15mesecev...kako in kaj?
10.12.2006 22:57:20   
Monča
Oj Valentina,moja sestra prodaja popolnoma nov tandem voziček od ABC firme z pokrivalom za dež,še enkrat ni bil vožen,cena je 40.000 SIT.

(odgovor članu tija75)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?