|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bistrčanke
28.1.2009 21:57:44   
tea78
snikolina najprej čestitke za sina Anžetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , moja Naja bo imela kaj za izbirat, okrog nje so sami fantjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Meni to vreme počasi že tudi para živce. Sva pa z Najo obedve zelo prehlajeni, jaz bolj kot ona. Sva bila v soboto z mojim malo zunaj po Mariboru, pa sem verjetno prehlad kje tam staknila, no komaj čakam petek, greva s sestro na 5moških. com, so v Mariboru, v dvorani Tabor. So zadnjič skupaj. No, lepo mi bodite, pa se beremo, pa pa.

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Bistrčanke
28.1.2009 23:07:53   
HEI
snikolina čestitam za sineka user posted image user posted image user posted image user posted image

Vreme je pa res kislo za z.n.o.r.e.t.user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Bistrčanke
2.2.2009 11:40:09   
nemrak 76
čestitam za anžeta, evo sta že dva. počasi že res obupujem, da bo naš dobil prostor v vrtcu. pa ne me narobe razumet. super je, da imamo toliko malih nadebudnežev, samo ne vem kaj čakajo na občini, da ne povečajo kapacitet v vrtcih.

vreme!!!!!!????? bo bolje. pa tudi v takem morajo ven. bodo bolj utrjeni.

anamor kaj je zdaj s telovadbo. vztrajava samo še jaz in hei. gremo, pomlad bo hitro tu.
tea78 tudi moja soseda je bila na 5moških.com. ful je bla navdušena. kaj pa najini Il divo????

se slišimo

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Bistrčanke
2.2.2009 13:32:16   
t*e*j*k*a
OJ!!

Upam da se me še spomnite, tiste ki ste me spoznale. Upam, da ste zdravi, mi malo bolehamo, pa bo že.


SE obračam na vas z eno prošnjo. In sicer iščem eno splošno zdravnico in me zanima, če je v Sl. B. kakšna, ki je kolikor toliko vredu.

Aja, pa prosila bi še, da se mi javite na ZS, ker na tej temi me skoraj nič ni.

Uživajte čao

(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Bistrčanke
2.2.2009 18:34:19   
andrejaboris
Hoj mi smo zdravi!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje bo zdaj kaka kava padla??user posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Bistrčanke
2.2.2009 21:03:55   
tea78
ojla, kako kaj? zopet sssssnnnneeeežžžžiii, nemrak76 5moških.com je the best, ful sem se nasmejala, valjda na račun nas-žensk, to MOŠKI tako razmišljajouser posted image user posted image user posted image user posted image , največja faca pa je meni Zrnec, toti pa seka.....no, se kmalu kaj vidimo na kofeju, andrejaborisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ste zdravi. Tejka, za zdravnico-pediatrinjo pa ti jaz ne morem nič povedat, ker jo imam v mb-ju. Vem pa, da sta dve pediatrinji tukaj v bistrici, če se motim, naj me katera popravi, pa pravijo punce na forumu, da so vredu, lepo bodite, pa pa.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Bistrčanke
2.2.2009 22:00:09   
HEI
Vrtec... hmmm mene tudi skrbi... so nekaj govorili da bodo tu na Sp.Polskavi odprli jaslično enoto zdej ko sem šla vpisat Marka pa ni nič tako kazalouser posted image  Mene tudi kr orng skrbi kaj bomo majauser posted image

Telovadba: jst sm ravno izpod tuša... domov sem se pa bolj prisankala kot pripeljala... moram pa rečt da mi fuuul paše hodit da mal familijo odklopim... pa seveda če bo kak kg manj bom sploh veselauser posted image user posted image user posted image

lahko noč...

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 9:41:06   
t*e*j*k*a
Glede zdravnika-ne potrebujem pediatrinje, ampak zdravnico zaseuser posted image Sem se pred 5 leti preselila sem, pa še kr nimam tukaj zdravnikauser posted image

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 18:27:02   
andrejaboris
Hei kam hodiš na telovadbo??? A šee dojiš? Jaz bi tut hodla!!!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 19:34:03   
*anamor*
Haj,

andrejaboris - user posted image user posted image user posted image user posted image  da ste zdravi.  Telovadba je v novi osnovni šoli ob ponedeljkih in sredah. Jaz sem tako pridno hodila, decembra pa sem čisto opustila tole mojo dejavnost.

Vrtec - tudi mene je zelo strah glede tega. Ker je pravi baby bum. No upam, da bomo vse dobile.

Zdravnik - vem, da je nova zdravnica dr. Antoličeva in je super. Sama sem se prestavila k njej in je ok. Pa še fraj ima.



_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 22:02:03   
tea78
ojla,
no da vam javim novico, da je včeraj naša karinz rodila fantka Reneja, velikega 49,5 cm in težkega 3160gr, oba z mamico se počutita vreduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 22:42:51   
HEI
andrejaboris na telovadbo hodim kot je povedala Anamor. Dojim pa ne več od Markovega petega meseca, bi pa vseeno hodila na aerobiko tudi če bi dojila. Sem že prej hotela začet ampak sem imela vraščen noht in sem mogla malo počakat da se je zadeva pozdravila.

Čestitke karinz za user posted image  user posted image user posted image user posted image

Še glede zdravnice: jaz hodim na Zgornjo Polskavo k dr. Mejačevi. Kljub temu, da ima malce zoprn urnik, mi je res všeč. Mi je pa ravno danes ena kolegica rekla, da je dr. Pavlovičeva super. Sem imela tudi sama stik z njo v dežurni in je bla tut fajn. Ima pa ona baje precej starejših pacientov, ki jih je bojda "podedovala" po nekem zdravniku, ki je šel v penzijo.  

Jaz si še vedno nisem izbrala ginekologinjeuser posted image  Pa bo res treba nekaj ukrenit glede tega da ne bo kakšna kozlarija nastala user posted image user posted image  
Kakšne pa imate ve izkušnje z Bistriškimi ginekologinjami? Tista, ki je dobra, ne sprejema več user posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Bistrčanke
3.2.2009 23:21:40   
snikolina
Zdravo punce.
Tudi jaz imam dr.Antolinc, je res fajn-danes sem bila prvič pri njej.
Ginekologinjo imam v MB, ker tu v SL.BISTR.ne sprejema več. Imam dr.Sabina Ozimič-zdr.dom Adolfa Drolca-je tudi fajn.

Kdaj po porodu pa ste začele z aerobiko? Jaz bi tudi šla, samo moram še tri mesece počivat zaradi CR. Potem pa sigurno grem. Je treba it v MB ali imamo aerobiko tudi tu?

Komaj čakam lepše vreme, da gremo vozičkat!!

< Sporočilo je popravil snikolina -- 3.2.2009 23:22:13 >

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Bistrčanke
4.2.2009 11:36:57   
t*e*j*k*a
Oooo super ste, bom kar poklicala dr.Antoličevouser posted image user posted image user posted image

Hvala

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Bistrčanke
4.2.2009 14:40:06   
*anamor*
snikolina - aerobika je v slovenski bistrici prav v fitnes centru Sonček ali pa v novi osnovni šoli v telovadnici. Me hodimo v telovadnico in je res fajn samo moraš hodit. Jaz pa sem postala prav poredna in sem jo opustila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Bistrčanke
11.2.2009 10:06:07   
jado
Ojla!!!

Končno sem uspela malo pogledat kaj ste pisale. Dr. Antolinčeva je zakon vse kaj rabiš ti napiše. Jaz sem pri njej že od začetka pa nimam nobene žal besede o njej.

Anamor ne se jezit glede telovadbe jaz sem tako LENA da še poskusla nisem ker že naprej vem da nebo nič iz tega. TO SEM PAČ JAZ!user posted image

No pa da se še malo pohvalim MI IMAMO DVA ZOBKA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Spodnji enkici sta pokukali. Prav vesela sem da ni imel vročine in tudi ponoči je lepo spal.
Upam da se v kratkem kaj vidimo na kakšni kavici!!!

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Bistrčanke
11.2.2009 19:54:15   
Anery
Torej punce PREDSTAVITEV KOZMETIKE JUST bo v petek ob 9.30 v Baru KUKI.

Vse punce pridemo z vozički.

Upam, da se predstavitve udeležite vse. user posted image

Lp

(odgovor članu jado)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Bistrčanke
12.2.2009 20:35:22   
nemrak 76
pozdravljene punce,
od kar je ta facebook tako aktualen, smo kar malo zanemarile ta naš forum. po pravici povedano, jaz že prej nisem bila najbolj vestna, zdaj je pa še slabšeuser posted image .

kar se vrtca tiče, naj vas pomirim. sem bila pri ravnateljici in mi je zagotovila, da bodo kljub baby boomu vse otroke sprejeli v vrtec. ampak ne pozabit, da je vpis samo maja, četudi boste dale otroke kasneje v vrtec.

kavice so še vedno vsak dan, tako da se mirno oglasite vse, ki se vam kofetka in čveka.

na telovadbi (vsak pon. in sre.) je prav super. razmigamo se, preizkusimo svoje zmožnosti, damo možgane na off, kar se pa kilogramov tiče... ne vem, se ne vagam, je pa občutek boljši, ker vsaj hodim.

jutri ob 9.30 se pa vidimo pri kukiju.

lepo bodite!

(odgovor članu Anery)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Bistrčanke
17.2.2009 9:05:52   
HEI
Zdravo punce...

No tole predstavitev Justa sem pa jst zamudila, ker nisem imela računalnika (smo ga imeli na popravilu). Sej zaradi predstavitve same nebi prišla, prišla bi bolj zaradi druženja... vas že dooolgo nisem videla.

Nemrak 76 ja tale FB nas je malo zasvojil ane? No jst vseeno vsaj enkrat dnevno semle pokukam... Glede vrtca pa me malo vseeno skrbi, ker mi je socialka rekla da naj bolj računam na ne kot ja. Vpisala pa sem ga že v januarju.

Pri nas je Mark prvič na antibiotikih zaradi vnetja ušesk... In zdaj kot prvo upam, da ne bo nobene alergije na hiconcil, ker naša ta velika punca je namreč nanj alergična...

Lepo se imejte...

(odgovor članu nemrak 76)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Bistrčanke
17.2.2009 15:25:23   
*anamor*
HEI - jaz pa sem mislila, da si ti že rekla, da ne prideš in te sploh nisem poklicala glede Justa. Ojoj, no potem pa se moramo zmeniti in iti kar tako na eno kavico, kaj praviš?
No upam pa tudi, da se čimprej pozdravite in ne dobite kakršne koli reakcije na zdravila.

Mi smo hvala bogu že zdravi. Začel pa mi je malo "štrajkati" pri zelenjavi. Ko zagleda ali okusi zelenjavo sploh nebo jedel in bo raje lačen.

No tudi glede vrtca mene fejst skrbi. Jaz sem ga sicer že vpisala nekje lani oktobra. Upam, da bomo vse dobile. Je pa res, da bodo morali nekaj naredit, saj toliko otrok pa res ne morejo zavrnit.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Bistrčanke
17.2.2009 15:44:00   
snikolina
Zdravo punce. Naš Anže bo pojutrišnjem star 1 mesec.user posted image user posted image user posted image user posted image

A mi lahko malo več poveste o vpisu v vrtec? Kdaj? Kje? Jst namreč nimam pojmauser posted image

Komaj čakam lepše vreme, da začnem vozičkat in se z vami dobivat na kavicah. To mi ful manjka-kofetkanje in čvekanje. Upam, da bo hitro topleje.user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Bistrčanke
17.2.2009 16:02:58   
HEI
anamor ni panike če nisi klicala... Je pa res ja, da me just ne zanima, ker itak tega v naši bajti ne manjka...

drugače pa dobimo našo taveliko punco jutri z Boča, kjer je na zimovanju in se potem do konca tedna res lahko še zmenimo za kako kavo, ko jo bo treba it iskat v vrtec... upam pa, da se vreme kmalu popravi. Tale mraz ni nič prijeten za vozičkanje...

a bo katera našemila svojega malčka oz. sebe v prihajajočih dneh?

glede zelenjave mu pa poskusi tako delat, da mu med tisto kar ima rad primešaš malo zelenjave... počasi povečuješ količino zelenjave in se bo spet navadil na okus. Moram pa priznat, da sta mojadva mulčka HB po meni in jesta praktično vse, kar jima je ponujenouser posted image




< Sporočilo je popravil HEI -- 17.2.2009 16:04:28 >

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Bistrčanke
17.2.2009 22:26:33   
tea78
Oj vsem, snikolina čestitke za en mesec, joj, kak je meni hitro minilo, oz. se prav dobro več ne spomnim, kak je bilo ko je moja Naja imela en mesec, je pa zdaj še lepše ko že hodi, pa ko me pokliče mamauser posted image user posted image user posted image . Meni to vreme tudi že para živce, sem kot en psiho zaprta med štirimi stenami, ko ne moreš it na sprehod, pa z vami na kofe in čvek, prav že vse pogrešam. Ja mene je tudi zasvojil tale facebook... Nič grem pod tuš, pa ajo ajo. Smo itak na vezi, ok? Pa pa vsem

(odgovor članu HEI)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Bistrčanke
22.2.2009 14:28:19   
andrejaboris
Hoj.


Kaki pust je to da še je vedno zima tu.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pomlad kje si?  Pa vozičkanje. Joj komaj čakam.

Glejte moja dva čmrlja:

user posted image

user posted image

papa



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Bistrčanke
22.2.2009 21:22:04   
jado
Pozdravček punce!
Snikolina za vrtec še imaš čas. Vpis v vrtec (Slov. Bistrica) poteka v maju. Od 1 do 31 maja se oddajajo vpisnice. Vpisnice pa se dobijo v vseh vrtcih. Ko jo izpolniš jo neseš na upravo (zidanškova 1 - tisti vrtec pri potoku). V maju pa se organizira dan odprtih vrat. Takrat si lahko v celoti ogledaš vrtec se pogovoriš z vzgojiteljicami in organizirane so različne delavnice. Točen datum pa vam bom sporočila.

Včeraj je bilo super vreme tako da me je danes skoraj "kap" ko sem se zbudila in videla sneg. Upam da bo kmalu boljše vremeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se vidimo pri kakšni kavici.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?