|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
27.7.2008 12:19:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima



Temo sem odprla zato, da povem, da mi ni vseeno in bi si želela poskusit. In da bi dobila predloge/mnenja kako izpeljati pogovor glede tega. Ne da mi kdo pove, če sem jaz tista ali ne. Pa mislim, da šiht tak ali drugačen nima nobene zveze, še tako dobra zveza se lahko sfiži, če dva preprosto nista za skupaj, pa lahko mata šiht čez cesto.
No, to je moje mnenje, je veliko več odvisno od človeka kot od njegovega šihta user posted image





No vidiš, kako da ne rečem naivno razmišljaš. Saj smo vsi malo naivni. Glede na to, da človek v povprečju tretjino življenja preživi v službi, je še prekleto pomembno kje in koliko človek dela. Mislim ,pa da tvoj potencialni ded preživi v službi kar dosti več kot tretjino, pa zdaj ti seštej 1+1 in ti bo jasno kaj ti hočem povedat. Pa ne mislit, da če se dva še tako ljubita, da jih tako bedasta zadeva kot je razdalja,  ne more spravit narazen. Mogoče ne takoj in čez noč ampak,...eh bom tiho raje. Hočem ti povedat, da se ne prilagajaj nikomur, in ne pobiraj izhod v sili.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
27.7.2008 13:06:12   
ronja
hm, to, koliko časa preživi človek v službi, nekak malo nakazuje tudi na njegove vrednote. Te se sicer lahko spremenijo, ampak če je recimo deloholik, je to lahko problem. Lahko pa je v službi zato, ker nima doma nikogar - in ko ga najde, gre takoj domov. Težko vedet predno probaš;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
27.7.2008 18:54:31   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ampak če je recimo deloholik, je to lahko problem. Lahko pa je v službi zato, ker nima doma nikogar - in ko ga najde, gre takoj domov. Težko vedet predno probaš;)


Kaj pa če trenutno dela v tujini?

A ste na to pomislile?



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
28.7.2008 14:53:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
...da povem, da mi ni vseeno in bi si želela poskusit. ...., da šiht tak ali drugačen.

Ne vem. šiht gor šiht dol. Dejstvo pa je naslednje. On nima časa. Tebi je bilo luštno. Imaš čas. In sedaj razmišljaš. In si predstavljaš stvari o katerih nimaš pojma. In ker smo ljudje tako pač narejeni, si manjkajoče vsebine, v glavi zapolnjuješ  z lepimi slikami.

In se lepo zaljubljaš. Sama. Temu pravim, da si v medenju. Se sama zaljubljaš (v svoje predstave, domišlijo, ki si jo sama ustvari).

Slike, predstave, zamišljanje je sicer lepo a ni resnično. Zato je konec zaljubljenosti včasih tako šokantna, še posebej, ko se predstave ki smo si jih zamislili v svoji glavi ne ujemajo z realnostjo.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
28.7.2008 14:57:18   
Anonimen
Te se sicer lahko spremenijo, ampak če je recimo deloholik, je to lahko problem. Lahko pa je v službi zato, ker nima doma nikogar - in ko ga najde, gre takoj domov.


Sicer se lahko, vecinoma se pa ne oziroma se vecinoma (ne vedno, so izjeme) na slabse. Slabse od tistega, kar je bilo, predvsem pa slabse od vseh nasih pricakovanj, da bo potem drugace in bolje. Vecinoma ni, pa tudi ce ostane enako, smo veckrat razocarani, ker smo pricakovali prevec.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
28.7.2008 15:08:30   
Zamima
Hvala vam vsem, že vem na čem sem, tako, da se lahko tema konča. user posted image Bomo ostali pri prijateljstvu.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
28.7.2008 15:12:45   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima
že vem na čem sem,

Upam, da si zvedela še pravi čas, predno začne boleti.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
28.7.2008 16:41:19   
Zamima
vseeno mi ni bilo že prej, tako, da mi vseeno ni, bom pa preživela user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
29.7.2008 9:59:19   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

vseeno mi ni bilo že prej, tako, da mi vseeno ni, bom pa preživela user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drži se!

Se priporočam za kakšen ZS user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
29.7.2008 10:32:20   
r1ta
O ne, jaz pa ne bi vrgla puške v koruzo! Kadar gre za čustva je fino, če si do sebe in do svojih čustev pošten. Drugače se lahko slej kot prej zgodi, da ti je žal in se tepeš po glavi, ker nisi poslušal svojega srca.

Jaz bi na tvojem mestu nadaljevala s sladkim prijateljevanjem in šla počasi. Nenazadnje moraš vedeti, da človek, ki te bo "vzel" ne bo vzel samo tebe, ampak tudi tvojo pikico in marsikateri moški pri tem malo koleba. Tako pač je, da je moške pogosto strah prihodnosti in vsega kar bo le-ta prinesla. Razumi ga in mu daj malo časa. Počasi! Vsekakor pa ne čakaj predolgo, ker ti zna biti tudi za to žal. Težko je, ko ne veš kaj se plete po njegovi glavi. Ostanita prijatelja, morda pa čas prinese tudi kaj več! user posted image user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
29.7.2008 21:52:38   
Zamima
Rita, hvala za tvoje mnenje user posted image , ... no, bom videla kako bo on sprejel od zdaj naprej to prijateljstvo,... jaz se mu vseeno ne bi rada kaj preveč vsiljevala,... Zato bom zdaj s kakršnimi koli kontakti zaenkrat počakala. user posted image Morda, res morda, bo pa kmalu začel pogrešati mojo družbo. No ja, meni se nikamor ne mudi, kot je videti pa tudi njemu ne. 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 1:10:33   
Anonimen
no, bom videla kako bo on sprejel od zdaj naprej to prijateljstvo,... jaz se mu vseeno ne bi rada kaj preveč vsiljevala,... Zato bom zdaj s kakršnimi koli kontakti zaenkrat počakala. user posted image Morda, res morda, bo pa kmalu začel pogrešati mojo družbo. No ja, meni se nikamor ne mudi, kot je videti pa tudi njemu ne. 


Ti se samo sprosti....in uzivaj.
Taka pozicija je najlepsa. Ko si kul in ok....in ko se še vse lahko razvije v najlepso smer. Tako da uzivaj :):

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 8:02:05   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Rita, hvala za tvoje mnenje user posted image , ... no, bom videla kako bo on sprejel od zdaj naprej to prijateljstvo,... jaz se mu vseeno ne bi rada kaj preveč vsiljevala,... Zato bom zdaj s kakršnimi koli kontakti zaenkrat počakala. user posted image Morda, res morda, bo pa kmalu začel pogrešati mojo družbo. No ja, meni se nikamor ne mudi, kot je videti pa tudi njemu ne. 



Pa si sigurna, da ima on tak občutek tudi?user posted image  Malo za šalo, malo za res.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 8:07:39   
Zamima
ssevin, njemu se pa SPLOH nikamor ne mudi, vsaj kot je do zdaj povedal ne user posted image .

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 8:24:53   
Zamima
r1ta imaš moj ZS user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 8:27:28   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Hvala vam vsem, že vem na čem sem, tako, da se lahko tema konča. user posted image Bomo ostali pri prijateljstvu.


Aj.... Škoda... Nekje čaka nate kaj boljšega, pa je mogoče celo boljše tako.


Offtopic: Zbiram čas za klic. Drži se.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 9:03:14   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

no, bom videla kako bo on sprejel od zdaj naprej to prijateljstvo,... jaz se mu vseeno ne bi rada kaj preveč vsiljevala,... Zato bom zdaj s kakršnimi koli kontakti zaenkrat počakala. user posted image Morda, res morda, bo pa kmalu začel pogrešati mojo družbo. No ja, meni se nikamor ne mudi, kot je videti pa tudi njemu ne. 


Ti se samo sprosti....in uzivaj.
Taka pozicija je najlepsa. Ko si kul in ok....in ko se še vse lahko razvije v najlepso smer. Tako da uzivaj :):


Kaj pa vem, zdaj ko se je tako odločil, dvomim, da mu bo ego dovolil, da se karkoli spremeni. user posted image Ali pač? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 9:03:59   
Zamima
zvesta - najdi čas za klic user posted image ,...

user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 13:00:19   
tehnofil
zdaj ko se je tako odločil, dvomim, da mu bo ego dovolil, da se karkoli spremeni.

Pozabi, ne gre sploh za odločitev. Pač to ni to. Če bi bilo, bi nobena služba ne bila ovira. Verjemi. user posted image

Čimprej pozabi in spusti iz rok. Saj če se bo kaj spremenilo, bo že on naredil korak. Predvsem sedaj, ko ti je povedal, je po moje vse, kot loviti se za travno bilko. Tudi če se zanjo uloviš, ti nič ne koristi. Tudi razne "finte" lahko napr. pripeljejo do "nečesa", samo bo to samo zavlačevanje in na koncu zapravljanje časa.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako povedati, da ti ni vseeno
30.7.2008 22:42:12   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

zdaj ko se je tako odločil, dvomim, da mu bo ego dovolil, da se karkoli spremeni.

Pozabi, ne gre sploh za odločitev. Pač to ni to. Če bi bilo, bi nobena služba ne bila ovira. Verjemi. user posted image

Čimprej pozabi in spusti iz rok. Saj če se bo kaj spremenilo, bo že on naredil korak. Predvsem sedaj, ko ti je povedal, je po moje vse, kot loviti se za travno bilko. Tudi če se zanjo uloviš, ti nič ne koristi. Tudi razne "finte" lahko napr. pripeljejo do "nečesa", samo bo to samo zavlačevanje in na koncu zapravljanje časa.



Tehnofil user posted image user posted image user posted image ti objemčki so zate. Dal si nasvet oz.mnenje Zamimi, ampak vse je res. (Lastne izkušnje).

Zamima život je prekratek, enkrat se bo pravi že "zaletel" vate. user posted image Nikakor pa ne zapravljaj časa s sedenjem doma in mislijo na to kaj bi bilo, če bi bilo......


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?