|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:06:16   
Ekaz
Kdaj lahko dam kakšen smoki? Ali pa morda zlato ribico...mislim, da se tako reče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:14:44   
Nika v službi
Uf, mi smo s tem začeli ful pozno. Prvi smoki je poskusila kak mesec nazaj, pa imamo skoraj 3 leta!

Nisem preveč pristaš tovrstnih zadev, zato je moje načelo - čim manj in čim kasneje. Ne bo prav nič škode.

Sicer pa po moje tam pri enem letu, ko praviloma vse jedo, ni panike.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:15:29   
Volga
Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:24:22   
kristinaj
za smoki čimkasneje, ker vsebuje arašide, ki jih otroci do enega 8 leta sploh ne bi smeli pokušati.......

ostalo pa ribica je samo "kruh" in ga načeloma lahko je ko je otrok za to sposoben....

sicer pa se takih reči raje izogibaj, čeprav brez njih ne gre.....



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:31:45   
Lianna
Čim kasneje oz. tudi če ji ga ne da. Vsebuje arašide, ki so pogosto alergeni. Sploh pa obstajajo veliko bolj zdravi prigrizki kot je smoki.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:36:22   
butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


user posted image user posted image upam, da je tole samo hec.

marija ej, pa bi mu ja dala kar celi svinski šnicl! kaj se ti mudi ga futrat s tem???? adijo pamet. še cel življenje bo mel cajt jesti to...da ne rečem kaj... groza. bogi mali.

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 24.7.2008 11:39:54 >


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 11:55:05   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


user posted image user posted image upam, da je tole samo hec.

marija ej, pa bi mu ja dala kar celi svinski šnicl! kaj se ti mudi ga futrat s tem???? adijo pamet. še cel življenje bo mel cajt jesti to...da ne rečem kaj... groza. bogi mali.


Valjda, da je hec.

Sicer pa po moje ni treba delat take hude panike. Je pač zgolj vprašala, kdaj lahko da kak smoki. S tem sigurno ni mislila, da mu bo dala celo vrečko smokijev večkrat na teden. Ene pa res pretiravate, no.

Kolikor je razvidno iz Ekazinega podpisa bo mala kmalu dopolnila eno leto. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe tud s svinjskim šniclom? Naša je jedla vse po vrsti pri svojem 1. letu starosti (razen gob in še nekaterih malenkosti), ne vem, zakaj ji ne bi ponudila tudi svinjskega šnicla.

Ne pretiravat s (pre)pametnimi komentarji.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 12:00:00   
Maxica
Jaz sem s smokijem tudi kar en čas odlašala, saj vsebuje arašide, ki so kar nevarni alergeni.
Naš 21 mesečnik je sicer tudi lepo sprejemal gosto hrano in pri dobrem letu že fajn vse in rad jedel. Dokler nisva pristala na PK zaradi alergične reakcije na nesrečno kombinacijo vsega sranja, ki ga je isti dan jedel. Potem sem dobila navodila, kaj vse lahko je in česa naj raje čim dlje časa ne je, tako da se tega potem nekak tudi držimo oz. vsaj pazimo, da v istem dnevu ne je "prepovedanih" živil.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 12:01:34   
mateyka
mi smo ji dali smokije pri 5-6 mesecih za probat. samo to so tisti koruzni, ki so brez česarkoli (arašidov, soli, zaćimb - samo koruza v smokiju.. podobno kot bi dala suho polento user posted image ). takrat tega ni marala. zdaj jih tukaj ne najdem (smo jih kupili na švedskem).

zdaj (ko smo v sloveniji) smo pa probali bio-prosene smokije brez vseh dodatkov in jih ma ful rada user posted image tako da zdaj jemo smokije, ko smo zunaj in se mudi + vadi malo čeljusti, ker so kar trdi dokler se ne zmehčajo. se mi zdi boljše kot keksi ker ni nič sladkorja not - vsebina je: bio proso in morska sol (te je ful malo, ker se meni zdijo neslani.

mislim, da komot daš smokije, samo ne une ki imajo "okus" zraven. jaz sem te bio smokije kupila v teh bio-trgovinah, sigurno imajo kaj podobnega v marsikateri od njih user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 12:05:39   
Anonimen
Kdaj lahko dam kakšen smoki? Ali pa morda zlato ribico...mislim, da se tako reče.


Kaksen smoki komot das, ce je drugace zdrava in nimate tezav s hrano. So pa lahko alergeni, tako da bodi pozorna na reakcijo.

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 12:34:04   
ThinkPink
Mi smo ji nekje pri 9,10m dali malo za probati. Je videla kako ati baše smokije, pa je še ona dobila čist malo za grickat. Drugače pa od takrat še niso bili na jedilniku, tu pa tam pa bo že dobila, ko bodo očke zasvetile...

Nisem za nezdravo hrano, v mejah normale pa nič ne škodi. Moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 13:57:18   
Anonimen
Zakaj pa bi ji/mu želela dat smoki? Saj imaš polno drugih, bolj zdravih prigrizkov. Je že bolje, da mu daš pol žemlje. user posted image

Naša pri skoraj 18 mesecih še ni probala smokija in ga tudi še lep čas ne bo.

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:09:09   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


user posted image user posted image upam, da je tole samo hec.

marija ej, pa bi mu ja dala kar celi svinski šnicl! kaj se ti mudi ga futrat s tem???? adijo pamet. še cel življenje bo mel cajt jesti to...da ne rečem kaj... groza. bogi mali.


Valjda, da je hec.

Sicer pa po moje ni treba delat take hude panike. Je pač zgolj vprašala, kdaj lahko da kak smoki. S tem sigurno ni mislila, da mu bo dala celo vrečko smokijev večkrat na teden. Ene pa res pretiravate, no.

Kolikor je razvidno iz Ekazinega podpisa bo mala kmalu dopolnila eno leto. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe tud s svinjskim šniclom? Naša je jedla vse po vrsti pri svojem 1. letu starosti (razen gob in še nekaterih malenkosti), ne vem, zakaj ji ne bi ponudila tudi svinjskega šnicla.

Ne pretiravat s (pre)pametnimi komentarji.



Se podpišem pod Niko in dodajam: vprašanje je bilo KDAJ lahko da smoki in ne KAJ MENITE o dajanju smokija. Ene ste pa res tako pametne, da se mi vaši otroci prav smilijo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:10:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


Saj je odgovor na vprašanje: KDAJ? ČIMPREJ. A je kaj nerazumljivega?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:14:48   
Seven*
Smokiji imajo arašide, ki so en izmed NAJHUJŠIH alergenov izmed vse hrane. Poskusi s koruznimi brez aradšidov in še to če je res nujno. Še preveč jih bo pojedel kasneje.user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:15:57   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smoki ima izredne hranljive snovi v sebi, zato ga je treba čimprej uvest.


user posted image user posted image upam, da je tole samo hec.

marija ej, pa bi mu ja dala kar celi svinski šnicl! kaj se ti mudi ga futrat s tem???? adijo pamet. še cel življenje bo mel cajt jesti to...da ne rečem kaj... groza. bogi mali.


Valjda, da je hec.

Sicer pa po moje ni treba delat take hude panike. Je pač zgolj vprašala, kdaj lahko da kak smoki. S tem sigurno ni mislila, da mu bo dala celo vrečko smokijev večkrat na teden. Ene pa res pretiravate, no.

Kolikor je razvidno iz Ekazinega podpisa bo mala kmalu dopolnila eno leto. Ne vem, kaj bi lahko bilo narobe tud s svinjskim šniclom? Naša je jedla vse po vrsti pri svojem 1. letu starosti (razen gob in še nekaterih malenkosti), ne vem, zakaj ji ne bi ponudila tudi svinjskega šnicla.

Ne pretiravat s (pre)pametnimi komentarji.


se strinjam. Ene preveč komplicirate s to zdravo prehrano.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:18:22   
lemavrica
Naš ga še lep šas ne bo videl glede na to da je ful občutljiv. Sama nočem komplicirati s hrano pa žal moram, ker našega revčka spet nekaj zvija in ne veva kaj.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:19:12   
bumerang
Jaz bi vprašanje "kdaj določeno hrano" zamenjala z vprašanjem "kaj ima otrok od te hrane" - bo odgovor takoj na dlani!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:29:45   
Luni
Pa da se še jaz malo vtaknem: to je tako kot pri 1., 2. ali pa tretji nosečnosti. Pri vsakem si bolj popustljiv. Da ne bo pomote: valjda sem za zdravo hrano, ampak z omejitvami pa definitivno ne pretiravam. Če si po obroku zaželi smoki, ga pa dobi, če je v omari, itak ga ne bo pojedla celo vrečko, največ za eno peščico user posted image , ravno tako bonbon. Je pa pogoj, da obrok poje, teh pa ima pri 20-ih mesecih 5-6 na dan! Sem definitivno proti prehranjevanju iz vrečk, hrano pripravljam sama.
Ja, pri prvem je vse drugače. Vem, saj sem probala: do treh let malo manj kot v karanteni (user posted image spet pretiravamuser posted image ). Pa ni dobro. Se spomnim od moževe sestrične tamalga, kateri pri njej ni dobil sladkarije. Je mali prišel na počitnice, je tako basal bonbone, da mu je bilo cel teden slabo. Tako da, mamice prvorojencev, saj je prav, da skrbimo za zdravo prehrano, ampak pretiravati pa res ni dobro (še slabše, se pa strinjam, je pa pretiravanje v drugo smer!) Drugače je pri alergijah IN pri alergeni hrani. Tudi otrok, kateri nima alergije, pa pretirava z določeno vrsto, sploh alergene hrane (smoki, jagode,....), se alergija lahko pojavi! Na to sem pa bila opozorjena, ker je naša ta mala zelo rada pila jagodni sok. No, zdaj je pa na vodi user posted image

_____________________________



(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:33:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Jaz bi vprašanje "kdaj določeno hrano" zamenjala z vprašanjem "kaj ima otrok od te hrane" - bo odgovor takoj na dlani!

Jap.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:39:05   
aprilčica07
Naš je proval smokije kašen mesec nazaj, pri 14 mescih, sem jih jst jedla in je prišel zraven in sem mu ponudila:):). Mu ni blo všeč, se je pokremžil in smo s smokiji zaključili.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 14:50:58   
Naja30
Smoki čim kasneje.  En moj kolega se je skoraj zadušil z njim. Pa ne zarad tega. Alergen je, poleg tega pa ne vsebuje ničesar takega, brez česar se ne da živet.
Ribice, grisine in ostalo pa je dobila po 1 letu.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 16:58:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: želva
se strinjam. Ene preveč komplicirate s to zdravo prehrano.


Ene pa žal veliko premalo. user posted image

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 20:43:44   
Shorty_
Čim kasneje zaradi arašidov kot so že predhodnice napisale. Moja je okoli enega leta rada grizla grisine in podobne palčke ker so jo matrali zobki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj Smoki?
24.7.2008 20:50:47   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: želva
se strinjam. Ene preveč komplicirate s to zdravo prehrano.


Ene pa žal veliko premalo. user posted image


sem za zdravo prehrano in moj otrok jo tudi je, mešano in pestro. proba pa tudi vse "neumnosti", to ne pomeni da bo za večerjo pojedel vrečko smokjijev, pa čez jagodni sok.
sploh pa kakršno zelenjavo in sadje se kupuje v trgovinah, če lahko otroci to jedo, lahko tudi kakšen smoki pojejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?