|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:13:21   
lana luna
čau punce....

jest sem ga pa ceu dan lumpala. jutr bom mogoče malo doma, pol grem pa za tri dni na Krvavec z mami pa s sestrcouser posted image user posted image user posted image bomo se mal dale na off.

modrost rojevanja... pr ns jo je tut težko dobit, pa sem jo dons rezervirala, pa upam da jo že jutri dobim, da gre z mano na počitniceuser posted image

lana17 user posted image važno da je tvoj otroček zdrav. bo pa kako drugače pripel na svet kot drugi. to je sigurno kak mali frajerček ki raje čiča, kot pa da bi na glavco viseluser posted image ja to foro z lučko bi pa tut jest probala. sej zgubit nimaš kej. pa tut ena moja sorodnica pravi da se ji je mala obrnila šele en dan pred datumom za zunanje obračanje, potem se je pa še enkrat nazaj usedla pa pred porodom še enkrat pol na bučko. tko da ma tut tvoj še čas se obrnit. držim pesti da mu uspe...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pf user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kmalu boš mamica. naj se vse lepo izteče!!!

zdj pa morm jt, k mem moj lubi prganja. greva na en rojstni dan... bom še pol kej napipkalauser posted image

pa pa

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:14:36   
ključek
Ma če je pa Armagedon na TV... user posted image


jaz ga tud gledam..............sam ker nimam leptopa, skačem sem in tja...........si morm nabavit leptop................bo bolj komot na kavču ležat, gledat TV, čekirat RR..............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:15:40   
ključek
pol grem pa za tri dni na Krvavec z mami pa s sestrco


uživajte babnce!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:17:01   
amor real
Ciao!

Evo mene iz Poreča, grem nekaj pojest, potem pa preberem kaj ste napisale

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:24:52   
meta21
Jaz sem tudi tak lačna! Pa sploh ne vem, kaj naj jem. Kaj jeste vegeterjanke za malco? Pred nosečnostjo sem jedla salame pa paštete, zdaj mi pa nekak ne dišijo. Kosmiči, čokolino, jogurti in tuna mi že čez ušesa ven gledajo. Aja, pa zelenjave glih ne maram.user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:26:18   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: amor real

Ciao!

Evo mene iz Poreča, grem nekaj pojest, potem pa preberem kaj ste napisale


O vidjo... si že nazaj... Vrata OK? Si se kej kopala? user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:26:33   
ključek
Jaz sem tudi tak lačna! Pa sploh ne vem, kaj naj jem. Kaj jeste vegeterjanke za malco?


kaj pa kakšna nutela, sirni namazi, maslo&med..................

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:27:09   
ključek
Ciao!

Evo mene iz Poreča, grem nekaj pojest, potem pa preberem kaj ste napisale


dobrodošla...............in dober tek...............user posted image

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:37:09   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Jaz sem tudi tak lačna! Pa sploh ne vem, kaj naj jem. Kaj jeste vegeterjanke za malco?


kaj pa kakšna nutela, sirni namazi, maslo&med..................


Ja, saj sem si že kdaj to kupila potem mi pa zmanjka pa pozabim kupit al pa pozabim jest. Mislim, tale moja nosečniška pozabljivost gre že čez vse meje.user posted image

No ravnokar sem pojedla zadnji dve žlici kosmičev z jogurtom, zadnjo žlico čokolinota (si moram nekam napisat, da si kupim novo), vmes pa še nektarino. Pol se pa čudim, da me misli pobrat na WC-ju. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:43:12   
KAHLO
meta21..zgleda da sva si res zbrale prave partnerjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič najbolše, res da se naročiva za epiduralno, pol pa kr njima podariva te inekcije, tako da bosta lahko vsaj sedela k bova midvi prtiskaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

pf za jutri ti želim veliko sreče in upam da boš lahko kljub cr videla svojo bejbiko, zdaj se pa le spočij in še razvajajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nič jaz sem se zdaj nasendvičirala, zdaj grem pa naprej drty dancing gledat....sem ga itak že miljonkrat....ampak ne moram da ga ne bi gledalauser posted image user posted image user posted image user posted image

sam mi ne uspe mojga naštimat da bi mal še midva drty dancinga izvedla, vse kar je mi z rokicami pomahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drgače sem pa danes zlikala koš perila.....in sem tako srečna k da bi sedmico na lotu zadelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi je pa zdaj na RR koledarju napisalo "nosečka si še tukaj!"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image načeli smo namreč 39 tedenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:44:33   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Jaz sem tudi tak lačna! Pa sploh ne vem, kaj naj jem. Kaj jeste vegeterjanke za malco?


Nisem glih vegetarianka, ma se mesu komot odpovem.... doma ga itak ne delamo.

Črn kruh, maslo, marmelada ali med.
Črn kruh, sir ali vegi paštetka
Ovseni kosmiči, čokolešnik



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:46:30   
meta21
meta21..zgleda da sva si res zbrale prave partnerje nič najbolše, res da se naročiva za epiduralno, pol pa kr njima podariva te inekcije, tako da bosta lahko vsaj sedela k bova midvi prtiskali


Nema ništa! Mi zmeraj teži, ko hočem samo kak neoangin polizat (tudi pred user posted image ), da se za vsako figo s tableti filam, zdaj naj pa kar brez epiduralne rodi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:47:28   
Lara Croft
Ti boš itak čez rok rodila.... ja, ja... tk je.... user posted image user posted image Jaz bom pa malčk prej.... in sicer 9.9... mi dopade datum in še moja ginekologinja dela takrat.... tk... user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:47:51   
meta21
Črn kruh, maslo, marmelada ali med.
Črn kruh, sir ali vegi paštetka
Ovseni kosmiči, čokolešnik


Vegi paštetke pa še res nisem probala. Grem jutri v nabavo.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:50:55   
sunny24
Čer punce! Kako smo? Sem vas pršla spet mal pozdravit...Sej lahko, ne?

Vidim, da ste že v polnem teku, ene že crtajo, ene bodo kmalu...Super to!!!

Pr nas je vse OK, srček dela, NS je bla super, jst se širim v trebuh in joške...Prav lepo mi je!user posted image

Nč, mejte se fajn, pa vas pridem še kaj pozdravit preden greste vse v "Rim"...user posted image

Lep večer!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:55:52   
meta21
O, user posted image , pozdravljena!

Me že veselo odštevamo ... Po tickerju vidim, da greš pridno za nami. Držim pesti!user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 21:57:56   
KAHLO
sunny pozdravljena.....super da lepo napredujeta!!! ti še kr pridi pogledatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

maš prav ja metauser posted image user posted image user posted image

Lara veš da mam jaz tud tak filing, da bo naša kr čez rok.....ker ji je tako luštno v hotelu mama....ma vse hrano, toplo ji je tud, nobenga stresa tam not, pa še lepo se nosi in ujčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz mislim da jo bomo mogli kr zbezljat venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:06:29   
gloria
Čer punce! Kako smo? Sem vas pršla spet mal pozdravit...Sej lahko, ne?


pozdravljena user posted image user posted image user posted image ...me veseli da greš za nami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:06:50   
ključek
Pr nas je vse OK, srček dela, NS je bla super, jst se širim v trebuh in joške...Prav lepo mi je! user posted image


super!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:08:23   
bark
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

bark....jst hočem rodit na tvoj PDP.... user posted image user posted image user posted image

Zakaj pa?
Je,dobr,a neuser posted image user posted image
Tud jaz pravim,da si želim,da bejbi počaka na 9.9.
Drugač pa,kar se mene tiče,kamot Larauser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:10:40   
talytha
Čeeer!  user posted image
Kako ste babe? pf SREČNO in želim ti da čim hitreje dobiš svojo pikico v naročje!user posted image user posted image user posted image
Jaz  sem mela danes pregled in je vse OK user posted image user posted image   Hvala bogu si ni nič premislila in ostaja obrnjena na glavouser posted image Je bla pa zelo živahna....čez en teden pa spet nazaj...če bom zdržala tolko časa(kot je sestra reklauser posted image user posted image user posted image )

Lepo bodite vse skupaj!!!! Nočko

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:14:44   
Lara Croft
Zakaj pa?
Je,dobr,a ne
Tud jaz pravim,da si želim,da bejbi počaka na 9.9.


Zatu, ker mi piače datum... user posted image user posted image

(odgovor članu bark)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:19:20   
sesil
se moram malo uštulit. Lara Croft, a še vstrajaš v enem kosu? Pridna, še malo počakaj pa bo....user posted image  tvoja pupika s tabo.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:25:27   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

se moram malo uštulit. Lara Croft, a še vstrajaš v enem kosu? Pridna, še malo počakaj pa bo....user posted image  tvoja pupika s tabo.


Oooooooooooooooooj..... user posted image ... Kr neki nas vsi čekirate tle...... Lepo, lepo..... Ja še sem v enmu kosu, sej še ni september oštrigeca... Mam še kozmetko za naročit in razvozit.....  9.9 rodim, prow? user posted image user posted image Kdaj pa prideš, da te naličim?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: September 2008, 3. del
25.8.2008 22:28:08   
sesil
ma kadar češ. zdej ku je vreme malo boljše, sem s tamalo mobilna in samo šibamo. vsake tolko vržeš joško ven in to je to. gremo v sredo na en drink? dopoldne seveda.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?