|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:53:30   
gold fish
...jaz sem zadnjič samo eno porodno zgodbo prebrala....je bila resw lepo in doživeto napisana...pol sem pa jokala, jokala......sploh nisem prišla k sebi...pa še pred spanjem je bilo...... pa opisovanje popadkov in vsega...sem pol cel čas to študirala......no in sem se odločila, da do poroda nič več.......   

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:54:57   
sonček33
gold fish in gloria -še malo, še malo... 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:56:15   
*bubi*
goldi, bubi....moja sestra se je pa ob rojstvu včlanla v BIPA klub....in so ji domov poslali paketek, z kozmetiko, brisačkami, senčniki za v avto za malega....


Jaz sem včlanjena. nisem nič dobila ob tem, imam pa kartico in zato cenej plenice in veliko drugega. Bipa ima tudi svojo spletno stran. www.bipa.at

...ma mi je nekam nevedno delovala......


ja, meni je dala prijavnico za babybonus namesto user posted image  bonus. Sem že vse svoje podatke izpolnila, potem pa mi je zmanjkalo: rojstni datum otroka, ime in priimek otroka,.... user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:57:19   
KAHLO
glede poroda si pa jaz skušam tako v glavo vcept kot so mi rekle znanke, vsake bolečine se moram posebaj veselit, in prav čakat na uno ta hudo.....kr takrat bo prišla pikica.....tak da moram navijat za popadke.....me pa prav zanima če bom pole res tako navijala in vneto štelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:59:18   
*bubi*
emi*, TUKAJ si lahko pogledaš, kaj dobiš iz DMa. Kot user posted image  in kaj za svojega user posted image .

Na desni spodaj lahko tudi vsebino knjižic pogledaš.

Potem pa pošiljajo vsake toliko take knjižice z nasveti, pa še kaki boni so not, pošljejo darilo za RD in podobno. sem imela že pri bubiju user posted image  No, zdaj je že ful več tega.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:59:19   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

ne goldi .. na netu nisem še nič pogledala, sploh nevem če bipa ma svojo stran!?!?!



ima..... pa  še formular za včlanit imajo..... za bipa kartico in baby club...   bom se še tu prijavila........od viška glava ne boliuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:59:33   
KAHLO
bubi....tega paketka ni dobila ob rojstvu, ampak k me mali imel prvi rojstni dan!!user posted image smo bli kr presenečeni....me pa res zanima kaj da švabski dm več k naš slovenski!?!? jaz se bom v oba včlanla pol pa da vidimuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:00:36   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

gold fish in gloria -še malo, še malo... 


.......   pa še res je....... samo tudi prideš za namauser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:01:02   
KAHLO
goldi, bubi, emi....mah jaz se kr vse nekaj včlanjujemuser posted image user posted image user posted image user posted image pol pa me bo doma glava bolela od vseh teh baby reklamuser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:01:48   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

goldi, bubi....moja sestra se je pa ob rojstvu včlanla v BIPA klub....in so ji domov poslali paketek, z kozmetiko, brisačkami, senčniki za v avto za malega....


Jaz sem včlanjena. nisem nič dobila ob tem, imam pa kartico in zato cenej plenice in veliko drugega. Bipa ima tudi svojo spletno stran. www.bipa.at

...ma mi je nekam nevedno delovala......


ja, meni je dala prijavnico za babybonus namesto user posted image  bonus. Sem že vse svoje podatke izpolnila, potem pa mi je zmanjkalo: rojstni datum otroka, ime in priimek otroka,.... user posted image


..... jaz sem za avstrijo ime izpolnilauser posted image ..., za rojstni datum pa je rekla naj vnesem pdp....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:02:58   
*bubi*
za bipa kartico in baby club...


Pa res, oboje imajo. no, jaz imam zdaj samo BIPAcard. Se mi zdi, da imam bubija prijavljenega kot baby user posted image  Samo kaj, ko ful redko tam kupujem. Saj zdaj bomo naštudirali te Pamperske v Seiersbergu, kje so najbolj ugodne (Bipa, Dm, Muller, Merkur,... al pa Toys občasno) Za 2 user posted image  (našega in nečakeca) se bo že splačalo gor kupovat.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 28.7.2008 15:07:53 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:03:45   
KAHLO
godli, ta sonček33 je pa meni nekam znan....a je mogoče tud na forumu upajmo skupaj oz. druga borba se pripravljauser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:03:54   
arabela*
Jaz pa rada te porodne zgodbe berem.
Ampak vseeno vedno jočem zravn ko dežuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:05:26   
KAHLO
evo bubi.....hitro se včlanituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boš vidla kako je luštno k maš polno kartic v tošelnu....no sam kaj k je vrednostno moj tošel zmeraj suh...sam kartic je en haufenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:09:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

bubi....tega paketka ni dobila ob rojstvu, ampak k me mali imel prvi rojstni dan!!user posted image smo bli kr presenečeni....me pa res zanima kaj da švabski dm več k naš slovenski!?!? jaz se bom v oba včlanla pol pa da vidimuser posted image user posted image


... no, sva že dve....., pa za bipo bom tudi izpolnila...pa da vidimo kaj bo..... tak pri prvem nič tega ni bilo, pa naj bo zdaj...

...pa vem, da je včasih interspar mel...da si prinesel materinsko knjižico pa si dobil neki nivea paket.....mislim, da par let nazaj.....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:10:07   
*bubi*
boš vidla kako je luštno k maš polno kartic v tošelnu...


Sploh ne govori, že za Slo jih imam cel kup: BC, user posted image , Aladin, pa M, Tuš, Leclerc,... K sreči vseh ni treba zraven nosit, te po imenu poiščejo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:10:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

godli, ta sonček33 je pa meni nekam znan....a je mogoče tud na forumu upajmo skupaj oz. druga borba se pripravljauser posted image user posted image


soncek33 - je na upanje skupaj....ivf/icsi.....od tam se poznamouser posted image user posted image user posted image   ...  pa mislim, da je zdaj pri januarčicah .....no pri enihuser posted image je...... 

< Sporočilo je popravil gold fish -- 28.7.2008 15:12:37 >

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:11:18   
*bubi*
No, zdaj vem, da v MB lekarnah dobiš malo Bebival kremico, če rojstni list prineseš user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:12:55   
*bubi*
Aja, najboljša pa mi je Klark kartica - takoj 10% popusta na vse, pa že itak imajo ful ugodne cene in lušna oblačila. user posted image  Samo ne za user posted image , nekje od 6m naprej imajo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:13:32   
gold fish


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

No, zdaj vem, da v MB lekarnah dobiš malo Bebival kremico, če rojstni list prineseš user posted image


....same zanimivosti....user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:17:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

za bipa kartico in baby club...


Pa res, oboje imajo. no, jaz imam zdaj samo BIPAcard. Se mi zdi, da imam bubija prijavljenega kot baby user posted image  Samo kaj, ko ful redko tam kupujem. Saj zdaj bomo naštudirali te Pamperske v Seiersbergu, kje so najbolj ugodne (Bipa, Dm, Muller, Merkur,... al pa Toys občasno) Za 2 user posted image  (našega in nečakeca) se bo že splačalo gor kupovat.


.... meni bo v bistvu vseeno al grem v križišču levo ali desno...po dol.št. km ...bom pač tam, kjer bo ugodneje...... pa se magari še kaj zmenimo...saj zdaj ni več kontrole.....  imate kaj za prijavit? ....ja 20 paketov plenic ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:20:11   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

za bipa kartico in baby club...


Pa res, oboje imajo. no, jaz imam zdaj samo BIPAcard. Se mi zdi, da imam bubija prijavljenega kot baby user posted image  Samo kaj, ko ful redko tam kupujem. Saj zdaj bomo naštudirali te Pamperske v Seiersbergu, kje so najbolj ugodne (Bipa, Dm, Muller, Merkur,... al pa Toys občasno) Za 2 user posted image  (našega in nečakeca) se bo že splačalo gor kupovat.

.... bubi - zakaj pa seiersberg...saj jo imaš tudi v lipnici, pa še prej tu mislim, da vogauuser posted image ...tam ko je špar...zadaj pa vogelle, pa dm, pa mislim, da je bipa tudi......

.... no je pa tam, ko je eurospar...in ta novi center z intersportom..na nasprotni strani...... 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:21:59   
KAHLO
goldi pa v bad radkersburgu maš tud Bipo....pol pa se še lahko v radgoni staviteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:24:25   
gold fish
...jaz pa zdaj počasi šibam nazaj v mesto...grem po banjico, mi jo je kolegica pa busu poslala iz LJuser posted image user posted image user posted image ....

..pol pa na hambija, na vrh pa mc jagodni slaaaaaaaaaaaaaaadoooooooooooooooleeeeeeeeeeeeeeduser posted image user posted image user posted image .... malo se lahko pregrešim...... pa kri za cuker sem tud danes dala.......zdaj tak je kar je.......


...se javim, ko pridem nazaj.....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 15:29:57   
arabela*
torej naše srečanje jutri odpade?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?