|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:35:43   
arabela*
Moram pa našega otroka danes pohvalit,je tak pridna,da ne morem verjet.Se tak lepo že ves čas igra samauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:37:07   
morango
Sem mislila počakat s pranjem do avgusta, pol sem pa včeraj zvedla, da je ena znanka, ki je imela na začetku sept. rok, prejšnji vikend rodila. Pa ni imela čist nič še pripravljeno. Pa me je kar mal stisnilo, in evo, peremo, likamo.

(odgovor članu morango)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:37:30   
*bubi*
Sva tak mele plane zjutaj it na staninvest,pa sem jo hotla še v mestni park peljat,ko je že dolgo nisem.


Daj plis, sporoči mi, če gresta v mestni park. Bubi mi že ful silo dela. Danes sva šla v Evropark in je celo pot govoril: najprej v Evropark, potem pa v mestni park user posted image

V Evroparku pa sem si privoščila kavico z našo user posted image  user posted image user posted image user posted image  in spoznala še njenega ta večjega. Samo kaj, ko bubi nima potrpljenja na kavici sedet in je silo delal za igrala user posted image


Kaj katera ve, zdaj ko je otrok ze z glavico navzdol (sem v 32 tednuuser posted image ), obstaja moznost, da se ponovno obrne v "nezelen polozaj" ali v tej legi in poziciji ostane do konca? 


Jaz upam, da se ne more več obrnit. Je pa pri prvesnicah to obračanje težje, v 2. in nadaljnjih user posted image  pa se menda lahko še dalj časa obrnejo. To velja za obračanje z glavo navzdol, če kontra tudi, pa ne vem user posted image


Prašek - ni toliko pomembno, kateri prašek, bolj je pomembno, da dovolj splahnemo perilo. Moj stroj ima na srečo možnost nastavitve št. splahovanj, od 1-5. Če dam na program za alergike oz. baby program, mi avtomatsko nastavi 4 splahovanja. Mehčalca pa jaz ne uporabljam, ker dam mehčalne krpice v sušilca.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:38:27   
taja1235
morango hvala bom šla pogledat...



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:39:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

od weldeje tako olje....sem ga kupla včeraj v avstriji v dm...ampak mislim da majo pr nas v slo tud to weldejo....
mi je pa trgovka povedala, da se naj včlanim pr njih v dm klub tudi ker majo oni več ugodnosti k pr nas v Sloveniji, klko to drži nimam pojma....ampak bom se kr prfočkala pa da vidim, tako da site k ste blizu avstrije doma, se včalnte v dm klub  za bejbije še pr njih!!!user posted image



...jaz sem se že...ravno v petek.... pa sem danes malo cene gledala...kljub temu, da je oboje dm...so v a cenejši....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:42:10   
morango
Jaz si bom tud kupila to olje za masažo presredka. Čeprav baje ni dokazano, da naj bi masaža prej preprečvala rezanje, zlo pomaga masaža med samim porodom, pa topli obkladki, to pa res pomaga. Je pa verjetno odvisno od babice, kolk se ji da ukvarjat s tem. Je pa kriza ta stopnja rezanja, v naših porodnišnicah je skor 50 %.

(odgovor članu taja1235)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:43:07   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

o fiši,ti si tud tu??user posted image


.... ja sem že doma...sem šla danes kri dat...pa enkrat za spremembo skoraj prazna čakalnica....mislim, da sva bila s pikecom glih enih 15 min tam......

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:43:17   
*bubi*
ampak bom se kr prfočkala pa da vidim, tako da site k ste blizu avstrije doma, se včalnte v dm klub za bejbije še pr njih!!!


Ravno danes sva se z user posted image  pogovarjali .... imajo v A klub samo za user posted image  ali tudi za user posted image , tako kot pri nas?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:45:53   
*bubi*
taja, ampak čisto spodaj na Sončku piše: Podvozje izberete posebej.

No, saj boš preverila. Je pa najboljše it v trgovino Mami, to je na Celovški in je prav njihova trgovina. Pa spletna stran: www.mami.si


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:47:06   
gold fish
bubi-  kaj si ti pol zrihtala v dm? jaz nisem dobila ničuser posted image ..je rekla, da po pošti dobim paket al info za dvig paketauser posted image ...ma mi je nekam nevedno delovala......user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:51:39   
arabela*
Bubi,ti bom sporočila,pa lahko gremo skupaj.
Naša Aneja tam res uživa.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 13:59:50   
lana luna
taja jest pa mislm da tle v komletu pri vozičku dobiš za to ceno vse kar ti piše. najboljš je da pokličeš na Sonček. so ful prjazni pa ti bodo vse povedal. pa vprašaj še če je podvozje vključeno v ceno. ker res mal čudno piše. men ni čist jasn.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:16:46   
Lara Croft
Če ti po ressnici povem, se počutim k XENA, k stopim pred blok, bi lahko kr vse starce premikastila


user posted image user posted image user posted image Tooooooooooo Kahlo..... ma dobro, kam ste se vi preselili? Buoga mati, dobro, da nimajo naju za sosedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pismo no, upam,da zrihtate te reči, da bo za vse prav....


mene tud full skrbi če bo z bebiko vse o.k, da mi ne bodo pol kje prišli s kakšnim vse je vredu gospa, ampak..


Joj, sem včeraj zvečer čitala na tistmu forumu, kkjer mamice pišejo, ki so izgubile otroka..... matr sem jokala.... ma ne vem, kaj mi je blo, da sem šla tja.... zdej sam o tem razmišljam....user posted image


punce a veste da sem včerej mal na youtube gledala posnetke porodov.


Luna lana.....  dej kak link plizzzzzzzzzz.. sej nekaj sem en dan gledala, ma je blo kr neki.... 


zdaj pa si grem lase pobarvat na modro

Saraya...... bravo..... blond ali črne so vse.... user posted image



Kaj pa čaj iz malinovih listov boste pile.... za boljše odpiranje... Kok je to res pa ne vem.....





(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:17:35   
taja1235
ja vidm...sm klicala pa se mi noben ne oglas..če ma kera cajt pa volo lahko poklice...

Telefonsko naročanje...soncek.si
040 99 77 11
pon - pet
10.00 - 15.00

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:20:40   
KAHLO
goldi, bubi....moja sestra se je pa ob rojstvu včlanla v BIPA klub....in so ji domov poslali paketek, z kozmetiko, brisačkami, senčniki za v avto za malega....ampak k sem bla jaz zdaj v bipi...ni tetka nič spromofirala, da bi se včlanla. V dm pa me je takoj pr plenicah začopatla pa mi rekla....da se naj včlanim ...ampak k bo pikica rojena...pa da dobiš takrat en paketek, pa pol za roj. dan, pa pol še te razne njihove ugodnosti in bone, in obvestila in nasvete domov....valda je vse v nemščini....ampak klko vem nam tam obmejnikom neščina ni tuj jezik!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana luna)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:27:44   
KAHLO
Lara Croft.....jaz sem se preselila v blok k kar kipi od faušijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ampak to faušijo proizvaja samo 8 stanovanj, ostalih 20 al klko jih že je so itak sami podnajemniki not, ala študtentje in mladi pari...k jim je čist vseeno za vse!!!...........user posted image user posted image tak da če katera želi spoznat žleht starca....vabljenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drgače pa sem jaz tud zadnič šla na forum v objemu žalosti, in k bereš te zgodbe se moraš res razjokat....čeprav če ti jaz nekaj povem, lih izogibat se teh zgodb ni treba...ker je dobro tud da veš da gre kdaj kaj narobe, ....in da ne padeš pol v kako veliko luknjo.....moja prjatlca iz domačega kraja saj mogoče je katera brala te zgodbe, je rodila punčko z dawnovim sidromom in je pol tud čez pol leta umrla, pol je še enkrat zanosila s fantkom in je v 17 tednu splavila...no zdaj pa je rodila zdravo deklico.....in ves čas je bla redna obiskovalka teh forumov na RR...in je rekla da ji je kar olajšalo k je lahko delila z drugimi izkušnjo...ker v okolici so se je vsi izogibali, ker so se ji bali kaj reč, oz. niso vedeli kako naj odreagirajo.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:33:24   
emi*
Gold fish kak paket dobiš iz dm?? Meni je dala zadnjič uni prospekte za nosečnice,ki moraš kopirati prvo stran materinske knjižice pa nekaj za novorojenčka,ki potem kopiraš roj.list pa pošlješ.Pa me zanima kaj je že za nosečnice,uni list sem očitno vrgla v smeti.user posted image user posted image user posted image Pamet.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:43:01   
arabela*
meni pa spet tak slabo.Kar ležim,sploh me noge ne držijouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:45:38   
KAHLO
moje noge so pa iz ure v uro bl zatečene....upam da bo do 15.30 še v mejah normale...da bom lahko prišla domovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:46:16   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

goldi, bubi....moja sestra se je pa ob rojstvu včlanla v BIPA klub....in so ji domov poslali paketek, z kozmetiko, brisačkami, senčniki za v avto za malega....ampak k sem bla jaz zdaj v bipi...ni tetka nič spromofirala, da bi se včlanla. V dm pa me je takoj pr plenicah začopatla pa mi rekla....da se naj včlanim ...ampak k bo pikica rojena...pa da dobiš takrat en paketek, pa pol za roj. dan, pa pol še te razne njihove ugodnosti in bone, in obvestila in nasvete domov....valda je vse v nemščini....ampak klko vem nam tam obmejnikom neščina ni tuj jezik!!user posted image user posted image user posted image user posted image


...na netu si gledala....bom jaz šla zdaj......

...no meni pa je rekla, da selahko žezdaj, pa da pol pošlješ potrdilo, kdaj je otrok rojen....    poskusiti ni greh .....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:47:07   
*bubi*
..je rekla, da po pošti dobim paket al info za dvig paketa


enako. Zato pa potem nisem nič kupila. Bom počakala bone in jih bom vnovčila.


Aja, DM-ov lanolin za bradavice stane manj kot 2€, pa še kuponček za 50 centov se lahko vnovči zraven. Tisti Aventov je obupno drag, ni vreden tega denarja.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:48:22   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: emi*

Gold fish kak paket dobiš iz dm?? Meni je dala zadnjič uni prospekte za nosečnice,ki moraš kopirati prvo stran materinske knjižice pa nekaj za novorojenčka,ki potem kopiraš roj.list pa pošlješ.Pa me zanima kaj je že za nosečnice,uni list sem očitno vrgla v smeti.user posted image user posted image user posted image Pamet.


...jaz sem danes izpolnila tisto za nosečnice, ko priložiš kopij materinske knjige..... kaj dobišinvse v zvezi s tem...pojma nimam....če/ko kaj dobim javm.....

je pa me to you nekaj pisala, da je dobila neke bone ugodnosti....jaz nisem nič...mi je rekla, da dobim po pošti obvestilo za paket ali paketuser posted image ...saj še sama ni točno vedela....

(odgovor članu emi*)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:50:48   
KAHLO
ne goldi .. na netu nisem še nič pogledala, sploh nevem če bipa ma svojo stran!?!?!

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:51:00   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*


enako. Zato pa potem nisem nič kupila. Bom počakala bone in jih bom vnovčila.


Aja, DM-ov lanolin za bradavice stane manj kot 2€, pa še kuponček za 50 centov se lahko vnovči zraven. Tisti Aventov je obupno drag, ni vreden tega denarja.


...jaz sem kupila pol to mazilo...., vse ostalo kar sem nameravala od Bübchen...pa sem že imela v košari...pol sem pa videla, da vsepovsod piše babybonus...in sem lepo dala nazaj.......saj se še ne mudi...bo pa user posted image šel iskat......

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: September 2008, 3. del
28.7.2008 14:51:05   
*bubi*
Joj, sem včeraj zvečer čitala na tistmu forumu, kkjer mamice pišejo, ki so izgubile otroka..... matr sem jokala.... ma ne vem, kaj mi je blo, da sem šla tja.... zdej sam o tem razmišljam....


Lara, pa tudi vse ostale, priporočam, da ne berete teh stvari. Zgodbe so res žalostne in nevede te potegnejo v razmišljanje user posted image
Sama sem veliko tega prebrala, mi je pomagalo ob izgubi, ampak nisem zmogla pisat. Zdaj pa se zelo izogibam tega foruma, ker moram bit optimistična in v pozitivnem vzdušju čakat tega user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?