|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
29.7.2008 16:25:19   
petra *k
ni fer, da je to tak...
pa čisto nič ne moremo...user posted image
najhuje pa je to, če je šefica ženska, ki ima otroke. take bi še posebno mogle zastopiti te situacije, ker so že same ble v tem.
pa kera ve, kak je s tem, če sem recimo jaz imela pogodbo do maja, v porodniško pa grem nekda oktrobra, dobim polno porodniško, ali ne. če mam skupaj 3 leta delovne dobe? če kera ve, bi bla vesela odgovorauser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
29.7.2008 20:48:06   
trezika
Petra, bi ti z veseljem pomagala, ampak nimam pojma kako je s tem... sem trenutno še študentkauser posted image  

Imam pa js tudi eno vprašanje... so tudi katero izmed vas zdaj v nosečnosti napadli mozolji? Jaz sem cela pikasta. Nikoli nisem mela nekih problemov z mozolji, zdaj zadnjih 14 dni sem pa neverjetna. Pa sn slišala pravit, da tiste nosečke, ki so precej mozoljaste, v večini primerov baje punčke rodijo... za dva primera že vemuser posted image  Meni je itak čist vseeno kaj bo, niti ne bi rada vedela ( glede tega se oba strinjava), mi je pa tudi kitajski horoskop napovedal punčko, tako da.... kdo ve.... Se pa vse strinjamo ne: samo da je zdravouser posted image user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 7:59:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 10:05:54   
petra *k
dobro jutro punce

oh joj, kaj pa je danes z vremenomuser posted image ?
morrak,
jaz sem direkt iz sv. tomaža, pri avtobusni postaji sem zdoma. od kod pa ti?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 12:20:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra *k)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 12:24:48   
ada2
halo!

Jaz sem bila pa zdaj na Ptuju, da bi se ka zmenila glede bolniške oz. omejitev pri delu, pa je G na dopustu še do ponedeljka. Grem se jutri še v službo zmenit, če mi vsaj za nedeljo polovico skrajšajo delovni časuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Petra
jutri dopoldan se lahko dobiva za kavo, ko bom šla iz službe. Imam namen že zjutraj iti, ko Adama v vrtec spravim.

Trezika glede mozoljev - jjaz sem jih zdaj v 3 nosečnosti nekaj več dobila, prej pa obakrat nič.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 12:52:19   
petra *k
ada 2, zaj sicer še nevem, ker se glih dogovarjam z bratom, da pride jutri verjetno mi nekaj računalnika popravljat, če pa ga ne bo, pa greva komot na kavo. ti javim proti večeru.

morrak, zjutraj, ko sem se zbudla, je šel dež, pa so napovedovali 32 stopinj. saj zaj je pa že lepo.samo sem bla malo slabe volje zaradi tega.
a veš da nevem, ki so grabe- kaj to se tak samo reče al je prav kraj?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:36:36   
tatly
hey...tudi jaz sem iz ormoža...
petra midvi pa se tak poznama!!!!!
ana_p- zs imas

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:43:31   
trezika
Halo halo tatly, dobrodošlauser posted image user posted image  Kaj si srečka nosečka, že srečna mamica, nič od tega...? Pač radovednost.....

Končno se je pokazal sonček, lahko grem na kakšen sprehod....user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:51:41   
aleksandras
ANA_P čestitam za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ja, dolčene nosečke so res diskriminirane, če ti je pa šef ženska, pa da ti tako naredi, pa je še tolko slabše. Jaz osebno nisem imela nobenih težav s šefico, je novico zelo dobro sprejela in po pravici povedano, mi je kar kamen padel od srca, ko sem ji povedala. Šele od takrat sem dejansko začela uživati srečo, ki je meni in mojemu dragemu naklonjena.

Petra, nimam pojma, kak je s tem, po moje je najboljše da vprašaš na CSD al pa na ZZZS.

trezika, tudi mene so mozolji napadli - groza, ampak sem nekje prečitala, da se jih kak mesec po porodu znebiš. Jaz upam, da se jih bom znebla že prej user posted image user posted image .

Nič, punce lepo bodite, se beremo.


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:53:06   
petra *k
lep pozdrav, tatly
zaj pa jaz niti prilbižno ne vem, kera si?user posted image daj pomagaj miuser posted image

(odgovor članu aleksandras)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:54:15   
petra *k
aleksandras
sem se že vse pozanimala, delovno inšpekcijo sem zvala, na neko tel.št. za pomoč nosečnicam kar se dela tiče in nikjer ne moreš nič!! tak pač je, žalostnouser posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:58:02   
tatly
trezika -sem noseca ,rok imam 24.8 in imam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
petra -natalija....ze kaj bol ves???od cvetke hcer....


(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 13:59:04   
tatly
aham pozabla sem LEP POZDRAV vsem skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:03:48   
petra *k
aha!!!
seveda vem!po vzdevku malo težko prepoznam.user posted image user posted image
in kak  se počutiš? še malo pa bo tisti velik dan, ha? lepo, se veselim s tabouser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:07:44   
tatly
jah bo ja bi ze kar prej sla pa je nasa mala pikica se za ta mesec placala najemninouser posted image user posted image user posted image in gdaj bos ti cartala ????ze ves kaj mas?
aja mislim da se je ena noseca iz sv.tomaza

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 14:08:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:09:54   
tatly
morrak-ja uradno sem iz tomaza ampak zivim trenutno v ormozu...katera pa si ce smem vprasat??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 14:13:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:13:52   
petra *k
jaz pa bom cartala novembra, 9. še boma kar en cajt čakalauser posted image . saj bo. ja vema kaj bo, ampak sma rekla da še ne povema, jaz že bi, ampak on pravi, da še nebi. pa bomo še pač malo počakaliuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 14:15:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra *k)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:16:00   
trezika
tatly torej se že bližaš koncu oz. začetkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako ti je fajn.... js bi že tudi bla tako dalečuser posted image  sem pa šele v 7. tednu in se do takrat še marsikaj lahk zgodi.... ampak se trudim bit pozitivna in optimističnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:16:06   
tatly
ja petro kosi,pa tadejo kosi..pa navidez se kar nekaj!!!jah petra saj bo hitro...hmm po moje mas puncko,,,in kako je kaj tvoja nosecnost
?

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 14:17:48   
tatly
trezika -od kje si pa ti?hja klko vas je jaz pa sem mislila da sem edina v ormozu...samo verjetno bom res sama vozickalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 14:19:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?