|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 17:04:32   
tatly
hja  pikec...kaj pa ce bo pikica???kak pa kaj trebuscek?se ze kaj vidi?jah 

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 17:52:21   
petra *k
alo
trezika, te se pa moremo čim prej spoznatiuser posted image
zaj nas je že tolko tu gor, da pa res lahko gremo enrat na kavo. to bi bil čvek...sami trebuščki na kupu...user posted image user posted image lepo.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 18:03:21   
trezika
Eh, js pravim pikec tak nasploh, pač dojenček... meni je tk čist vseeno kaj bo... trebušček se še ne vidi, sn se pa že zredila za 1,5 kg... tk da bi se lahk malo pazilauser posted image user posted image

Ja petra sem že razmišljala, da bi se lahk enkrat vse skup doble na kakem čveku, bi blo po moje kr zanimivo....
dajmo zbirat predloge: kdaj pa kje? js mam avto in časuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 18:12:44   
petra *k
trezika, jaz sem zdaj skoraj v 6 mesecu, pa sem se zredila za 12 kg!! tak da če ti dobiš 1 - 1,5 kg na mesec, ni sile.

ja lahko bi se res doble na kavi kdaj. jaz vam tak povem, da avta nimam vedno na razpolago, ko moj dela, sem pa v središču ormoža, tak da če se zmenimo kje tu, jaz pridem peš. za dan pa kak te rekle, jaz sem vedno doma.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 18:22:24   
petra *k
morrak
jaz sem zaj komaj vidla da si spraševala, kolko sem stara!včasih tak na hitro preletim, te pa pozabim na kero vprašanje.
ja jaz sem stara 25 let. kolko pa ti? pa daj bolj podrobneje razloži kje iz ključarovec si? kje polek brumnovih, al si tu v sp.ključarovcih, kje polek belšakovih? malo namigni, mogoče te pa poznamuser posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 18:24:15   
petra *k
ada 2
jaz še vedno nič ne vem za jutri. se mi brat ne oglasi na telefon. te pokličem, če bo čas da se zmeniva točno.

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 18:57:34   
tatly
haaaaaaaaaa nebi o kg ker sem kotuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
evo mojega miniaturnega

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 19:00:20   
trezika
iiiiiiiii, kk luban trebušček... ja kaj pa bi drugega pričakovala, glede na to, da greš proti koncuuser posted image  

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 19:02:12   
tatly
user posted image user posted image user posted image hja no to pa mas prav,,,in kere g imate?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 20:59:36   
trezika
Čer punce...
sn malo klikala po netu in našla eno zanimivo stran, tako malo za foro, če je katera še ni kliknila... ti rač. izbere ime za bodočega otroka na podlagi imen mamice in atija... pr meni niti enega pametnega predlogauser posted image

http://www.vecer.si


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:03:08   
trezika
popravljam naslov strani: http://www.vecer.si/d2003/imena/imena.asp

kar se pa tiče G... js po novem hodim h dr. Lukmanu na Ptuj in nimam kakih pritožbuser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:13:22   
ANA_P
Na hitro, d avas pozdravim. Sem danes čisto uničena, sem priležla še na net malo pogledat, te pa pod tuš, pa dalje spa. Že cel popoldan počivam, je bila res slaba noč in dan.

petra, kolikor vem ti porodniška pripada, če imaš v zadnjih 3 letih najmanj eno leto delovne dobe. Sem pa glih dans slišala, da so se zakoni nekaj spremenili ako da bo res najbolje, da pokličeš na CSD in ti tam odgovorijo.

Babe, se pa skoraj same ormožankeuser posted image

No, jaz ne poznam nobene osebno, razen tatly ( BTW: talyuser posted image   )
Sva se spoznali na forumu pri  avgustovkah 2008 in sva šle skupaj na posvet za Ultivo, na Ptuju.

Fajn bodite, pa lepo še naprej čvekajte.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:16:11   
ANA_P
aja, da ne boste mislile, da sem nepismena: prste na rokah imam v mravljincih, že kakšen mesec dni, to povzroči otekanje konec nosečnosti in težko pišem, ker jih komaj čutim.No, malo še pa bom v stari formiuser posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:17:28   
ada2
halo!

ok, prvo ka vas pitam kera je bila prej pri pomaranči na pijači?


mene ni bilo, bil pa je moj in mi je poročaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trezika kje točno na koroškem si živela? JJaz sem tudi bila prvih 6 let življenja Korošicauser posted image iz Črne. In dokaz, da mi je ostal koroški duh.... 2x sem šla rodit v Slovenj Gradecuser posted image

G pa imam že ves čas dr. Lukmanauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:26:41   
tatly
ana_p-oj kako se kaj pocutis po tvojem katastrofalnem pregledu???
ada2-jaz sem bla ,pa tvoj dragi je bil tam
saj ni nic narobe??

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:27:23   
petra *k
dober večer!!
tatly, prvo tebi lep trebušček!!!user posted image user posted image

ana p- hvala, bom se pozanimala na CSD, kako pa kaj je stem.

ada2- jutri ne bo šlo skozi s kavo, ker pride okoli 9h zjutraj moj brat.
tak da verjetno mene jutri glih kaj dosti nebo gor, ker mi bo računalnik naložil iz nule, vse na novo.
tatly, še kar se tiče ginekologa, jaz mam na ptuju djukanoviča, sem full zadovoljna z njim, edino prevelko gužvo ma pa moreš dugo čakati. drugače pa sem mela NS pri Lukmanu, pa mi je bil tudi zelo všeč, vse lepo razloži.

no jaz se za danes poslavljam, lepo čvekajte še naprej, pa če ne prej se slišimo v petek. lepo se mejte!!

LAHKO NOČuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:30:40   
ada2

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ana_p-oj kako se kaj pocutis po tvojem katastrofalnem pregledu???
ada2-jaz sem bla ,pa tvoj dragi je bil tam
saj ni nic narobe??



seveda ni nič narobe, samo pravil mi je, da se je zapletel v pogovor z eno nosečnico in da sta omenila forum.
skrajni čas, da se res 1x dobimo, da se spoznamo, da ne bomo ena mimo druge hodileuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:36:43   
tatly
JA ADA2 PRAV MAS-SEM PA ZE TVOJEGA SINEKA PARKRAT VIDLAuser posted image user posted image KAJ JE BLA KATTERA DANES OKROG 8 V MERCATORJU PRI POMARANCI?SEM VIDLA ENO NOSECKO!
PETRA LEPO PANCKAJuser posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:41:56   
ada2
SEM PA ZE TVOJEGA SINEKA PARKRAT VIDLA


kje pa? kako pa veš, da je bil ravno on? potem si pa mogoče tudi mene že vidla.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:44:44   
ada2
Nani -nani na raportuser posted image

če ne pridem do tebe in ti pozvonim na vratauser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:45:58   
tatly
z tvojim...te mislim da je bil on..kake 4leta ma?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:49:04   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

z tvojim...te mislim da je bil on..kake 4leta ma?


2 leti in 8 mesecevuser posted image , če je bil pa z mojim pa je sigurno ta praviuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:51:57   
tatly
ups te pa sem malo se vstela pri letihuser posted image user posted image user posted image ****tis...saj ne zameris??
kaj ze vse ajajo?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:56:45   
ada2
kaj bi te zamerila?

meni je zdaj komaj malo slabost ponehalauser posted image , sem pa deco komaj pred pol ure poslala spatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta bila tiho kot miške, ko sta v spalnici tom & jerryja gledala.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
30.7.2008 21:59:59   
tatly
glede let.......

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?