|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 9:55:41   
ada2
razlog zakaj se nisem nič oglasila je to, da sem od četrtka zvečer ležala. sem tako bruhala, da nisem vedela za sebe. zdaj sem na bolniškiuser posted image , kako dolgo ne vem, malo mi je boljše, ampak če sem dolgo pokonci se mi začne vrteti.
ne vem kaj se dogaja, navsezadnje sem dala že 2 nosečnosti skozi, pa nikoli nisem imela nekih težav.

no, fajn se mejte, če pa se zmenite za datum za kavo pa bi jaz imela še eno prošnjo, če bi lahko to bilo na bazenu, ker kam dalje ne bi uspela priti.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 9:56:38   
trezika
en lep nedeljski pozdrav
ja sva bla včeraj na ptuju ampak sva ognjemet sam slišala in nato vohalauser posted image user posted image  sva oba mislila da je ob pol dvanajstih pa je bil že ob pol enajstih, ko sva sedela na pijači in to ravno tako, da nisva čist niiiiiič vidla...joj kako sva bla jeznauser posted image user posted image user posted image  pol so naju pa na poti domov še policaji ustavli in bi še skor plačat mogla, sam ga je policaj sam opozoril (ni mel vseh žarnic med opremo, za kar je kazen baje 130 evrov!!!), pa še pihat je moral (seveda 0,0)... adijo pamet kakšen večer....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 11:05:25   
tatly
ojla....boge ve same neke probleme imateuser posted image user posted image ada2 upam da ti bo hitro bolseuser posted image
trezika te pa se imata malo srece,jah 130€pa ni tak malo


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 12:22:55   
trezika
ada2 upam da se že kaj bolje počutiš...

punce kaj pravite, če bi se doble ta petek popoldan... lahko na bazenu, ni problema... kaj pa ostale pravite???


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 13:22:48   
silvya
Šele sedaj sem našla tole. Se vidi, da sem bila malo na dopustu. user posted image Tudi jaz sem iz tega okioliša. Joj ada jaz sem velikokrat na kavi pri prijateljici v tvoji bližini. Je bila včasih moja soseda. Sedaj pa užigama težke debate na njeni terasi. user posted image
In nisem noseča. Sem se javila kar tako, ker sem mislila, da nas je manj iz tega konca. Pa vidim, da sem se uštela. user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 15:57:11   
trezika
alo punce... mam eno vprašanje...
Veste kje bi lahko nabavla Angel Sound, za neko zmerno ceno? Počasi bo že pikec tako velik, da bi lahko poslušala srček bit...user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 16:01:08   
trezika
aja pozdravljena silvya

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
3.8.2008 20:15:29   
silvya
O trezika, ti si pa itak skoraj moja soseda kar s krajev tiče. user posted image
Glede Angel Sounda pa probaj poiskat po kakšnem katalogu od Baby Centra ali pa Pikapolonice, ali pa malo povprašaj, če kakšna uporabnica tu gor prodaja. Kar nabavi ga. Meni je tako žal da ga nisem. user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 12:32:25   
trezika
alo punce
kje ste? nič se več ne oglašate?user posted image user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 12:33:42   
ada2
o silvya, midve se pa že od "tretješolčkov" poznava, neuser posted image
a veš, da odkar sem prebrala, da si velikokrat v moji bližini razmišljam katera bi lahko bila ta tvoja prijateljicauser posted image user posted image user posted image user posted image , ko boš spet kaj tu pa javi, sploh če boš imela otroka s sabo, da bo še moja Nuša imela družbo.

jaz sem še na bolniški, bruhala sicer včeraj nisem nič, ampak sem se nasplošno slabo počutila, danes me slabosti tudi že mučijo, za pregled pa sem se naročila za v petek, potem bomo pa videli kako bo dalje.

nič, lepo se imejte, jaz grem še malo počivat, predno pride Adam iz vrtca.




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 12:58:56   
petra *k
pozdravljene
trezika, če greš malo po drugih forumih še gledat, vidiš, da marsikdo prodaja ta andel sound. tak da ga ni tak težko dobiti.
ada 2, upam, da ti je že kaj boljše.
pondelak, jaz sem pa iz sv.tomaža.tak da bi se midvi skoraj da mogle poznati?

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 13:19:09   
trezika
sem se ravnokar zmenla za AS...komaj čakam da ga dobim...
sam bom še vseeno mogla malo počakat, da se bo srček slišal...pikec je še malo premaliuser posted image

zdaj pa morn it senco iskat...tu za rač je vroče za znoret...

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 13:58:35   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

o silvya, midve se pa že od "tretješolčkov" poznava, neuser posted image
a veš, da odkar sem prebrala, da si velikokrat v moji bližini razmišljam katera bi lahko bila ta tvoja prijateljicauser posted image user posted image user posted image user posted image , ko boš spet kaj tu pa javi, sploh če boš imela otroka s sabo, da bo še moja Nuša imela družbo.

jaz sem še na bolniški, bruhala sicer včeraj nisem nič, ampak sem se nasplošno slabo počutila, danes me slabosti tudi že mučijo, za pregled pa sem se naročila za v petek, potem bomo pa videli kako bo dalje.

nič, lepo se imejte, jaz grem še malo počivat, predno pride Adam iz vrtca.




Sinoči sem dognala kdo si. Poznava se. Tvojemu je ime na A. če se ne motim. Večkrat sva se videli, ko sva vozli hčerki na balet.  Malo me je zmedlo dejstvo, da pričakuješ 3. otroka. Tako, sedaj pa boš verjetno tudi ti vedela katera sem. S tvojo sestro sva bili sošolki v SŠ. user posted image


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 14:22:27   
ada2
Sinoči sem dognala kdo si. Poznava se. Tvojemu je ime na A. če se ne motim. Večkrat sva se videli, ko sva vozli hčerki na balet. Malo me je zmedlo dejstvo, da pričakuješ 3. otroka. Tako, sedaj pa boš verjetno tudi ti vedela katera sem. S tvojo sestro sva bili sošolki v SŠ.


ne vem....user posted image user posted image user posted image

Mojemu je res ime na A, hčera hodi na balet, sestro tudi imam.... bom že res tista za katero me imaš, ampak jaz ne vem kam bi te dala.
Pa Nuše še do večera ne bo domov, da bi jo vprašala za tvojo hčerko, pa sestra je šla na morje zjutraj......
Ahhh, zdaj me bo pa radovednost žrlauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 14:42:38   
ada2
aha, zdaj pa vem..... ampak šele po zadnjem stavku tvojega Zs-ja.
a nisi mogla že prej rečt, da sem zvonila pri tebiuser posted image
joj, ej nimaš pojma kako mi je bilo takrat nerodno.....
sem pa skoz, ko smo pri tretješolčkih čvekale mislila, da si bolj s ptujskega koncauser posted image , ne vem zakaj.




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 14:46:27   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

aha, zdaj pa vem..... ampak šele po zadnjem stavku tvojega Zs-ja.
a nisi mogla že prej rečt, da sem zvonila pri tebiuser posted image
joj, ej nimaš pojma kako mi je bilo takrat nerodno.....
sem pa skoz, ko smo pri tretješolčkih čvekale mislila, da si bolj s ptujskega koncauser posted image , ne vem zakaj.





user posted image

Mogoče zato, ker sem pred poroko res bila bližje Ptuju. user posted image

Aja, pa še to. Takrat sem mislila, da si prišla šnofat za sosedo, ker je bila na bolniški. user posted image


< Sporočilo je popravil silvya -- 4.8.2008 14:47:19 >

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 14:56:02   
ada2
Aja, pa še to. Takrat sem mislila, da si prišla šnofat za sosedo, ker je bila na bolniški.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a za tako me imaš?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne ne, jaz sem samo potujoči maser, nikogar ne preverjam na bolniški, pa upam, da mene tudi ne bo nihčeuser posted image





_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 14:58:10   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

Aja, pa še to. Takrat sem mislila, da si prišla šnofat za sosedo, ker je bila na bolniški.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a za tako me imaš?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne ne, jaz sem samo potujoči maser, nikogar ne preverjam na bolniški, pa upam, da mene tudi ne bo nihčeuser posted image





Saj mi je potem svakinja povedala za kaj se je šlo.


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 20:44:04   
tatly
ojla
trezika-angel sound je res super stvar,ga imam seveda ga nebom vec  dolgo rabilauser posted image enkrat sem bla ze cela panicna ko moja pikica ni brcala(je bla hmaja)sem skoraj znorela se dobro da sem imela ASuser posted image user posted image user posted image
ADA2-TEBE SEM PA ZE VECKRAT VIDLA V ORMZU,SAJ SI TISTA KI DRZIS NA FOTKAH OD KRSTA TAMALGA?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 20:47:17   
petra *k
pa je toti AS taka dobra zadeva? jaz ga nimam in niti nisem razmišljala o tem, da bi ga kupla.
 sem pa včere večer prvič mela bunkico pri popku - verjetno glavico. user posted image user posted image user posted image tako trdo je blo, pa zginlo je, pa spet nazaj prišlo. user posted image user posted image res tak dober občutek, da kar dobiš solzne očiuser posted image .
 
 

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 20:57:11   
trezika
iiii kk lubano.... se bom še js zjokala....
ja baje da se splača nabavit AS...moja kolegica ga ma in je čist navdušena tk da ga bom js tut sprobala...pa ga bom tk pol dalje prodalauser posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 21:05:00   
petra *k
od kerega pa do kerega tedna pa se najbol uporablja- od prvih brc, pa do poroda? al kak je to?

sorry, ne vem, res, tu gor sem prvič čula za toto napravo.user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 21:20:04   
tatly
petra.k-jaz sem ga kar hitro zacela uporabljat,res da sem od zacetka slisala le srcka,pol pa svasta,pa ko noce brcat je to res SUPER ce imas te full pomiri...nikol pa nisem takrat poslusala ko se ji kolca...to se moram.
aja pondelak je pa zal v bolniciuser posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 21:21:29   
tatly
aja se to kam boste sle rodit na ptuj ali kam drugam?sem slisala da so v rakicanu dosti bol prijazni

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ptujčanke/Ormožanke
4.8.2008 21:28:13   
petra *k
jaz sem tudi čula za rakičan, kak je fajn, ampak je kolegica, ki je medicinska sestra, rekla, da naj ne hodim v rakičan. da so sestre vedno slabe volje, pa da jih je v 1 sobi po 6 nosečnic oz pač novorojenčkov, na ptuju pa po 2, razen če je izredno gužva, kar se malo kdaj zgodi, pa na ptuju dosti lepše delajo s tabo, pa se ti bolj posvetijo. zaj pač ene glih nemajo lepih izkušenj s ptujem. kak keri pašeuser posted image

tatly, si hodla v materinsko šolo? na sploh, ste hodle, kere ste že tak daleč? kaj to greš v 6.mescu al prej. pa kam si hodla, tu v ormožu, al si šla na ptuj?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (2%)

Mogoče (7%)

Nevem (14%)

Ne (43%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!