|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2009
26.7.2008 17:52:12   
Anonimna.
Naredila test včeraj, nato še danes in obakrat kaže user posted image user posted image .

Glede na prvi dan zadnje menstruacije in pravilo +7 dni in minus tri mesece bi imela rok prvi teden aprila. Zato odpiram novo temo aprilčice 2009, sicer zelo hitro, vendar nekomu sem pa morala povedatiuser posted image user posted image user posted image .


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2009
26.7.2008 20:44:40   
Artičoka
Juhuhu, še ja, še jaz user posted image  Test naredila danes. Po mojih izračunih je PDP nekje 3.4.
Upam, da bo vse ok!

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 8:31:51   
naty13
user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA VSE APRILČICE 2009user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mirno nosečnost vam želim, zdrave user posted image  in lepih user posted image
 
In obilo čvekanja v veselem pričakovanju. user posted image
 
 
 
 
 
avgustovka 2008


_____________________________

pa pa

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 8:41:25   
spps
čestitke obema!user posted image user posted image user posted image  lepo in zdravo nosečnost vama želim!


marčevka 2009user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 8:52:36   
bastian111
tudi z moje stran iskrene čestitke ,ter mirno in zdravo nosečnost Vama želim. Upam ,da nista edini Aprilčici in da se Vama še pridružijo druge.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 10:33:08   
K_a_t_j_a
ČESTITKE in LEPIH 9 mesecev od avgustovke 2008!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 17:45:08   
tosja
user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  čestitke, ter lepo, mirno in zdravo user posted image
 
Sem čist nostalgična...pred 1 letom je tudi meni začel pod user posted image  rast naš mali čudež...naslednji teden pa bo praznoval 4. mesece user posted image  user posted image  user posted image
 
Aprilčice uživajte in se dajte razvajat...pa še nekaj vam prišepnem user posted image  Lep mesec ste izbrali - vozičkali in uživali na sončku boste takoj ko boste z user posted image  doma iz P!!!! user posted image  user posted image  user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 18:23:38   
pikica030407
Pozdravljene APRILČICE 2009, čestitke vsem uživanje v naslednjih mesecih, dosti lepih trenutkov.

Jaz sem bila Aprilčica 2008, rodila pa sem v Maju.

Lepo bodite, uzivajte in klepecite na forumu.

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 19:26:52   
andrejaboris
Kako čas beži! SE že zbirate aprilčice 2009! Super! Lepo in mirno nosenost in zdraveuser posted image !!! Fajn čvekajte!!!

Angustovka 2008



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu pikica030407)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 19:34:03   
sonček85
čestitke.kako sem vesela.

ja kaj pa seznam.sem si dovolila in vam ga naredila.saj nisem preveč vsiljiva kaj,a kaj ko rada urejam seznamčke.user posted image user posted image user posted image user posted image ko pa sem tako vesela za vas


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 27.7.2008 19:47:39 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 19:45:43   
sonček85
user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image

xx.04       Anonimna          (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?
03.04       Artičoka            (št .user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?




TRENUTNO NAS JE: 2   nosečki     





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           



< Sporočilo je popravil sonček85 -- 27.7.2008 19:46:56 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 20:05:59   
Anonimna.
Hvala vsem za lepe želje-tudi jaz ne morem verjeti, da čas tako hitro teče! Se mi zdi, kot da bi bilo včeraj, ko sem sama spremljala čvekanje v pričakovanju marčevk 2007, sedaj sem pa ponovno noseča!

Artičoka, torej sva že dveuser posted image . In seveda tudi jaz upam, da bo tudi tokrat vse ok, pa da se nama kmalu pridruži še kakšna aprilčica. Jaz imam po mojih izračunih rok 7.4., sem pa zelo srečna...

Sonček, hvala za seznam! Jaz ga tako ali tako ne znam pripravljati.


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 20:56:01   
ključek
drage aprilčice 2009.......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
iskrene čestitke vsem user posted image , želim vam prijetnih in lepih user posted image , s čim manj slabosti, uživajte in mirkajte na svoje male zakladke!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
septemberka 2008user posted image
 
 

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčice 2009
27.7.2008 22:40:42   
kaja02
user posted image user posted image  se že aprilčice zbirajouser posted image user posted image
 
vsem vam želim prijetno nosečnost, čim manj nosečniških težav, aprila 2009 pa krepkega , zdravega in pridnega user posted image  v rokah.
 
avgustovka 2008

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 8:03:28   
Artičoka
Hvala za dobrodošlico in lepe želje! Sonček tebi pa še posebna zahvala za seznamček! user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna.

Hvala vsem za lepe želje-tudi jaz ne morem verjeti, da čas tako hitro teče! Se mi zdi, kot da bi bilo včeraj, ko sem sama spremljala čvekanje v pričakovanju marčevk 2007, sedaj sem pa ponovno noseča!

Artičoka, torej sva že dveuser posted image . In seveda tudi jaz upam, da bo tudi tokrat vse ok, pa da se nama kmalu pridruži še kakšna aprilčica. Jaz imam po mojih izračunih rok 7.4., sem pa zelo srečna...



O, kako naključje - tudi jaz sem nekaj časa čvekala pri marčevkah 2007 - pod drugim nickom seveda user posted image
Povedala nisva nikomur - bova kar lepo počakala do NS - imam slabe izkušnje s krvavitvami pri prvi nosečnosti in upam, da bo nosečnost v drugo manj stresna.

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 8:39:15   
supermiška
Ojla punce,
jaz upam da se vam bom lahko pridružila da dobim oznako " April 2009". Sem že delala test v četrtek ampak je bil negativen ampak predvidevam da sem naredila prezgodaj čakam današnji dan da ga ponovim. Če jaz nisem noseča potem pa ne vem kaj mi je imam vse možne znake. Sem pa jaz tudi povratnica iz foruma "Avgust 2008". Sem imela splav v 12 t v januarju zdaj pa samo z pozitivnimi mislimi naprej.
čestitke vsem ki ste zagledale svoj plusek.

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 9:16:53   
april09
Pa da se se jaz pofockam user posted image  Upam, da 5 testov ne laze user posted image  
M bi morala dobiti nekje vceraj, pa mi je ze v cet pokazal test user posted image ... Nejeverni tomaz v meni je pol dnevno delal teste in podpiral industrijo izdelovalcev testov. No CB vceraj je tudi pokazal + tko da --> 5. april nekje naj bi bil moj pdp, ko se bo upam, nasi druzinici pridruzil se en clan :)

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 9:29:24   
Artičoka


user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image

xx.04       Anonimna          (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?
03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)           ?                   ?

05.04       april09              (št. user posted image ?, št. user posted image ?)           ?                   ?



TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 9:30:29   
Artičoka
juhuhu, vedno več nas je!
pozdravljena april09! user posted image user posted image user posted image

supermiška držim pesti, da zagledaš user posted image !

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 9:32:06   
tejci01
user posted image   ČESTITKE VSEM APRILČICAM 2009 user posted image

Želim vam lepo in zdravo nosečnost !


decemberka 2008

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 9:37:35   
Tanja555
Jaz vas tudi lepo pozdravljamuser posted image  (spadam med aprilčice 08user posted image ) in vam želim lepo nosečnostuser posted image . Tudi mene daje nostalgija po teh srečnih občutkih, ko izveš, da ti pod srčkom raste tvoj zakladek. Zdaj pa doma cartam že skoraj 4 mesečno hčerkico in sem najsrečnejša mama na svetuuser posted image .
Lp

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 10:05:39   
april09
Hvala vsem za dobrodoslico user posted image  

Articika, Anonimna s pikico user posted image  ima rok 7.4. za seznamcek..

Naju je tale nosecnost malo presenetila, ker je ze drugic ratalo v prvo. Saj se ne pritozujem, ampak malo soka je pa bilo user posted image  Moja mami je tok v soku, da ni bila sposobna nic rect, samo fajn je izdavila user posted image  Danes poveva se starsem od mojega user posted image  Drugace pa razen najblizjim prijateljem ne bova omejala pred NS.

Supermiska user posted image  za plusek. Javi! Jaz tokrat nimam cist nobenega znaka user posted image  Ampak saj je tko boljs, kot pa da me muci vse po vrsti.

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 10:27:53   
Artičoka




user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št.user posted image ,št.user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


03.04       Artičoka            (št .user posted image 2 , št.user posted image 1)           ?                   ?

05.04       april09              (št. user posted image ?, št. user posted image ?)           ?                   ?

07.04       Anonimna.          (št. user posted image ? , št.user posted image ?)           ?                   ?

TRENUTNO NAS JE: 3   nosečke    





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI               DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image   NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image   NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image   NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image   MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                     TUKAJ                                                                           




(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 10:31:38   
Artičoka
Tudi naju je presenetila. Prvega user posted image sva naredila v drugem krogu, tole zdaj pa je bil "uvodni" krog in ekola user posted image Sem bila pa sigurna, da bom dobila M, ker sem imela v četrtek krvav izcedek (zeeeelo malo), pa se ni in ni ulila. In sem v soboto popoldne letela v DM po test in je bila rahla user posted image . In sem jasno naredila zvečer še enega - spet user posted image , pa včeraj zjutraj CB in spet user posted image - sva hodila v kopalnico kar izmenično gledat in bila čisto šokirana - no, saj še vedno ne dojemava najbolje user posted image

Danes bom poklicala G, da se naročim za prvi pregled - upam, da dobim datum še v avgustu user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčice 2009
28.7.2008 12:07:40   
NaTaŠa*
Pozdravljene aprlčice 2009

Najprej vas prav lepo pozdravljam in vam želim prelepih user posted image . Tako da tudi vam želim čim lepšo brez kakršnih koli zapletov.

Ko sem videla da ste že odprle temo sem se spomnila da je za nami že celo leto ko smo spočeli našo malo princesko.


Tudi sama sem aprilčica 2008, rodila marca (11 dni prej).

Bom pa z veseljem spremljala vašo user posted image in pa debato user posted image .

LP!


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?