|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 10:27:30   
supermiška
Tudi sama razen občasne hude lakote in večkratnega tekanja va WC ne opazim. Tudi mene občasno malo špikne kot sama praviš veš zakaj se to dogaja, je to OK?

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 10:40:50   
april09
Ja spikanje je normalno, ker se maternica razteza user posted image

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 10:43:10   
Artičoka
Se nekaj o razvoju zarodka po tednih user posted image

KLIK

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 13:35:49   
Anonimna.
Jaz pa z malice-kako je pasalo-sem bila že pošteno lačna! Ko sem lačna, moram hitro nekaj pojest, drugače mi postane slabouser posted image  Sem pa vsak dan bolj srečna, da sem srečka nosečkauser posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 19:57:35   
Joob
Kje ste pupike, vse ste nekam skliznle...upam, da se nam v kratkem pridruzi še par novih nosečk...da se debata razvije :))user posted image

Skratka, jest bi skooos sam jedla...jedla svinjarije (pohan sir, ponfri, pice, lazanje...user posted image ), sploh ne vem kaj mi je...ampak to, kar sem do zdej rada jedla, mi pa zdej kr nč ne diši...user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 20:02:21   
april09
Joob ... jaz sem v prejsnji nosecnosti imela naval na pomfri user posted image  Tedensko vsaj enkrat sla v spara v restavracijo na pomfri in dunajca, ker sem bila cist nora od tega. Drugace sploh ne jem teh dveh zadev user posted image  Upam, da me tokrat ne ulovi ista pesem user posted image
Men pa kar neki nepase jest, ceprav me zadajle mika toblerone - ker sem tok zmatrana, da bi od muke nekaj jedla user posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Aprilčice 2009
1.8.2008 21:40:41   
Artičoka
U, smo pri hrani? Evo me user posted image  Jaz imam kar precejšen apetit - edino zjutraj mi ne paše nič jesti, ampak ni sile, ker zvečer nadoknadim user posted image  Sem pa imela v prvi user posted image  napad na sladoled - jedla sem ga pri vseh obrokih - pa to še ne bi bilo nič čudnega, če ne bi bila noseča pozimi, poleg tega pa sem imela obsesijo na eno samo vrsto - McDonald'sov McFlurry. Ja, bila sem stalna stranka v McDrive-u user posted image

Drugače pa imam danes filmski maraton - moj je šel na bowling, mali spi, jaz pa si ravno na kup dajem DVD-je, ki mi jih še ni uspelo pogledat.

Nočko vsem skupaj - božajte bušije in čuvajte pikice user posted image

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 6:49:05   
Anonimen
Madonca en teden me ni, pa naletim že na temo aprilčice. Gre čas res hitro! Čestitke vsem puncam, posebej pa še bivšim marčevkam 2007! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Artičoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 8:42:39   
Nalini
Ojla.

Pri meni je vse ok, počutje še kar ... razen tega, da me bolijo prsi. Zaenkrat še nič slabosti,.. in upam, da bo tako ostalo user posted image .

Na pregled se še nisem naročila, ker je ginekologinja na dopustu. Pride v ponedeljek.
A ste komuže povedale? Midva nikomur in še misliva malo počakat.

A boste šle na nuhalno in kam? Jaz sem mislila iti k dr. Pekličevi v Maribor.


Lep vikend,...

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 10:25:23   
april09
Tkole, jaz sem ze imela svojo rekreacijo - sva sli z malo na trg in to je cel podvig user posted image  Vozicek je za robo, mala pa v narocju ali pa sibat okol AAAAAA Sem ornk zasvicala user posted image  No, vsaj mal zelenjave imamo doma user posted image  pa lubenico, melono ,... user posted image  njama! Za danansnje kosilo pa skampi ... jih ze ornk dolgo nisem jedla  .

Se mi je pa pojavil bolj obilen izcedek in je vcasih tak filing kot da bi se mi M vlila in me kar mal stisne... No vazno je, da se ne user posted image  

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 19:16:54   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kako se počutite.kmalu se vam bodo že začele pridruževati še nove nosečke in morda bom med njimi tudi sama-nikooli se ne ve.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Upam, da bom tudi jaz,  čez dva dni zagledala + .

Držte pesti

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 19:45:01   
tropical
Še eno vprašanje imam iz kje pa ste?
Iz kerega konca, jaz sem iz goriškega.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 19:58:14   
tropical
Zanimiv  http://babymed.com/tools/Pregnancy/Calendar/calendar.aspx  link

(odgovor članu supermiška)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 21:21:46   
Jo@n
Pozdravljene aprilčice!

Želim vam lepo user posted image , uživajte vsak dan, ko v vaših trebuščkih raste novo bitje. To je eno najlepših obdobij, ki se bogato poplača, ko primete v naročje malo štručko...

Boste videle, kako hitro čas beži...

(aprilčica 08)


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Aprilčice 2009
2.8.2008 22:51:35   
mojamalapikica
Lepo je brati vaše navdušenje!
Pridružujem se klubu aprilčic 2009. Test sem naredila točno teden dni nazaj in glej ga zlomka - 2 črtici.user posted image
Pdp naj bi bil nekje ok. 03. 04. kar pa je še posebej lepo saj je april moj mesec- takrat praznujem r.d.
Zdaj čakam pon da se naročim na prvi pregled. Jupi jupi!

Bodite v cvetju vse, aprilčice zaradi majhne pikice pod srčkom, ostale pa zaradi vaših velikih, nasmejanih pik, ki se stiskajo v vašem naročju. user posted image

lp

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 7:58:48   
april09
Za dobro jutro ena kavica za vas
user posted image  

Jaz mojo dozo kavice ze pijem, ker je imela  mala ponoci zurkico user posted image  Ampak je vsaj do 7 pol potegnila, tko da se ne pritozujem user posted image

Mojamalapikica - dobrodosla user posted image


(odgovor članu mojamalapikica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 9:34:46   
Artičoka



user posted image APRILSKI SRČKI 2009user posted image

PDP             IME               (št. user posted image ,št. user posted image )            PREGLED        NS

user posted image


02.04       avelina                  (št. user posted image 1, št. user posted image 0)            ?                   ?
02.04      supermiška            (št. user posted image 3, št. user posted image 1)            7.8.              ?
03.04       Artičoka                (št . user posted image 2 , št. user posted image 1)          26.8.            ?  
03.04       mojamalapikica    (št. user posted image ?, št. user posted image  ?)              ?                   ?
05.04       april09                  (št. user posted image 3,  št. user posted image 1 )           20.8.           ?
07.04       Anonimna.            (št.  user posted image 2 , št. user posted image 1)            ?                 ?
07.04      joob                       (št. user posted image 2,  št. user posted image 0)             ?                 ?
09-04     Nalin                      (št. user posted image 1, št. user posted image 0)              ?                 ?




TRENUTNO NAS JE: 8  nosečk    


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                    user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ


(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 9:37:20   
Artičoka
Jutro!

mojamalapikica čestitke in dobrodošla! user posted image  Sem te dodala na seznam - sporoči še ostale podatke.

april09 hvala za kavico user posted image  Pa upam, da bo današnja noč prespana!


Mi šibamo ven, pa se javim še kaj zvečer - lepo preživite nedeljo user posted image

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 12:54:00   
Joob
Ojla,
kako ste?
Pri meni so se danes pojavili prvi znaki nosečosti...in sicer prsa me toook bolijo, da je smešno...se jih sploh pipnit ne smem.user posted image  

Drugače pa vse ok...včeraj sem bila na 30.letnici moje poročno priče in sem nazdravila z Malibujem...zdej mam pa tok slabo vestuser posted image .

Aja, jst sem iz Domžal, na nuhalno bom šla pa kar k svoji, dr.Strah...jutri pokličem, ker je bila do 2.8. na dopustu...komaj čakam prvi pregled...

Papa

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Artičoka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 14:02:59   
Cveta28

Ojla bodoče mamice!
Sprejmete še eno aprilčico medse?
Midva z mojim kodrom sva danes delala test...in glej ga zlomka user posted image !!! Best feeling ever! user posted image
Po pravici povedano sva test delala že tri dni nazaj, pa sem bila preveč neučakana in nisem počakala do konca.
Danes pa kot strela z jasnega user posted image . Jutri stopimo v akcijo in pokličemo G.
Uživajte v sončni nedelji!

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 16:14:56   
Joob
Iskrene čestitke Cveta 28!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 20:03:54   
Artičoka
Čestitke cveta28! user posted image  

Prosila bi, če lahko naslednji teden katera ureja seznamček, ker gremo na morje user posted image
Čuvajte pikice! Se vrnem čez teden dni user posted image

< Sporočilo je popravil Artičoka -- 3.8.2008 20:04:27 >

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 22:35:14   
malcekvita
zdravo aprilčicam 2009 in ostalim forumovkam še iz moje strani! ko sem pred parimi dnevi samo prebirala tale forum, sta bili samo dve nosečki, seznam pa se ugledno daljša user posted image . Jaz sem v 6. tednu nosečnosti in danes me prvič tako slabi, da bi bruhala, pa ne morem. Pa ravno včeraj sem se hvalila, da se ful dobro počutim. No saj tole slabenje pa tudi ni cela reč, a ne? V glavnem, to je moja prva nosečnost in želim si pregleda čimprej, ker se mi zdi, da kljub izostanku menstruacije, bolečim prsim in pozitivnem clearbluju sanjam in šele, ko dobim potrditev od G, bom lahko veselo novico povedala tudi prijateljem, čeprav me že zdaj zelo mika user posted image .

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 22:51:57   
Cveta28
Čestike Malcekvita user posted image user posted image user posted image
Čisto te razumem kako se počutiš, ker sem sama na istem. Najraje bi zavpila celemu svetu, da pod svojim user posted image nosim malega kodrčka....Zato ste pa ve tukaj, a ne user posted image
Jaz naj bi bila v 5. tednu ampak slabosti me pa mučijo preko celega dneva, tudi ponoči user posted image Bljak! Da o bolečih dojkah in sprehodih na WC ne govorim. Ampak mjemu kodrčku je vse oproščeno.
Nočka


(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Aprilčice 2009
3.8.2008 23:35:13   
malcekvita
pravijo, da slabosti lahko preženeš s kakim krekerjem ali prepečencem. Poskusi, mogoče ti bo pomagalo. Drugače pa mene muči nespečnost, samo ne vem, ali je to posledica nosečnosti, ali česa drugega. in počutim se, kot da bi dobila darilo neprecenljive vrednosti. To je res poseben občutek! auser posted image

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?