|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 11:08:46   
tatly
aja tejkaz kake lepe stručke mas tiuser posted image user posted image kaj katera kaj ve kaj je z barbarinho?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 11:57:02   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Aradej, jaz imam tudi danes rok, pa pa še nič ne kaže da bomo rodili. Naslednji ctg pa imam šele 2. septembra. A je to normalno, da imam naslednji pregled šele 6 dni po rokuuser posted image

LinaK, tebi pa ni bilo prihranjeno. Veš, drugi porod bo lažji. Jaz sem se pri prvem tudi pošteno namučila, drugi pa je bil mala malica. Sedaj tretjič pa upam, da bo mali kar padel ven. user posted image Čeprav me še vedno črviči, ko pomislim, da me v kratkem čaka porod in vse kar paše zraven...



Anckabancka meni ni normalno, da te naročijo 6 dni čez rok, ti se pejd kar prej pokazat... ker kaj pa veš...bolje večkrat, kot premalo...
Mene so včeraj na moj PDP naročilo čez 2 dni... tko da imam jutri CTG in urin mi bodo preverili zaradi beljakovin, ki so bile sedaj OK...

joj LinkaK sem z užitkom prebrala tvojo zgodbo...res je bilo dolgo, podobno je bilo pri meni prvi porod, se tudi nisem odpirala in je trajal in trajal... bomo videli kaj me čaka tokrat... tko bi rada, da se naravno začne... pa seveda besede anckebancke- iz tvojih ust v bozja ušesauser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 12:11:08   
Julija08
Hojla souser posted image  in frišne mamice,

no, jaz sem spet s pregleda:

CTG - nič, vse normalno, plodovnice dovolj, odprta nisem nič, edino maternični vrat je zmehčan.user posted image
KG - +15

naslednji pregled imam v petek 29.08., tako da upam, da bo do takrat že kaj. Upam, da bom avgustovka, da se mi res ne prestavi do septembra. user posted image user posted image user posted image

Imate pa tako lepe štručke, vam prav zavidam. user posted image Danes ko sem šla na pregled sem bila ziher, da bo kaj (sem že vse pripravila). Sem kar malo razočarana.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 12:20:49   
aradej
Ctg je raven tako da ni še nič, grem pa sedaj v vodoravni položaj da si noge malo spočijejo.

Me pa zanima kaj pomenijo levkociti v urinu. Naj bi šlo za neko okužbo pa me zanima če to kaj vpliva na user posted image .

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 12:21:38   
aradej
V soboto me je poslala v Celje v P če se ne bo prej kaj začelo.

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 12:26:46   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: aradej

Ctg je raven tako da ni še nič, grem pa sedaj v vodoravni položaj da si noge malo spočijejo.

Me pa zanima kaj pomenijo levkociti v urinu. Naj bi šlo za neko okužbo pa me zanima če to kaj vpliva na user posted image .


Sem imela tudi sama v prvi user posted image  na zadnjem pregledu povečane levkocite. Nič ne škodi user posted image . Je pa G rekla, da so zato, ker se bo začelo počasi dogajat. In res sem čez par dni rodila. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 13:24:22   
tatly
NEKAJ ME ZANIMA-CE BO MOJA PUPA IMELA PREK 3500G JI BO SPLOH PRAV ST 56...MIDVA SMA OBA MALA TAK DA ONA NEMRE BIT GLIH VLKA?*?ALI

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 13:43:01   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

NEKAJ ME ZANIMA-CE BO MOJA PUPA IMELA PREK 3500G JI BO SPLOH PRAV ST 56...MIDVA SMA OBA MALA TAK DA ONA NEMRE BIT GLIH VLKA?*?ALI


Važna je dolžina. Nejc je bil velik 58 pri 6t, pa so mu bile nekatere št. 56 še prav, nekatere so mu bile pa pri 4t že premajhne. Jošt je danes star 4t, pa so mu nekatere premajhne 56, v nekaterih pa kar plava. Pa se je 51cm velik rodil. 

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:01:39   
tatly
aham...hvala naty..namrec dobla sem fuullll cotk st56 in se bojim da bi ble premajhne...

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:06:56   
hijenca
Halo punce!

nell sporoča, da je še zmeraj 2 v 1, je v porodnišnici in čaka. Gel so ji vstavili že drugič, ampak danes se še nič ne dogaja. Lepo vse pozdravlja.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:23:47   
Barbarinha
Jooooj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iz CTG in že odpočita od jutra (od razočaranja sem kar v posteljo padla, ko sem prišla domov in zafrgolila). Vse ravno kot panonska nižina user posted image user posted image user posted image user posted image . Malo se je obračal, pa še to ne tako  zelo kot prejšnje dneve. Jutri imam ponovno pregled in UZ. Vsaj čep se mi je odluščil, vsaj nekaj. Ja, tatly, še vedno sem tu. Vidim, da najina paketka štrajkata. Glavno, da bosta prišla zdrava ven.

Eno vprašanje, mogoče bo malo čudno, ampak ženske smo pač ženske... Kako je z user posted image , ko se ti enkrat odlušči čep? Še lahko, ali ne smeš več? Bi še kar nekaj prčkala, se bolj sproščeno počutim potem user posted image . Saj se vse, ane? Čeprav mi tistih 6 tednov čišče ne gre najbolj v glavo.user posted image

Me je pa tvoja zgodba LinaK tako šokirala, me je kar strah postalo, da bi še kaj veliko čakala. Zate user posted image user posted image user posted image  Upam, da bo šlo vse bolj kot ne po naravni poti, še ultivi sem se pripravljena odpovedat, če bo treba.

žanneža, čudovito princesko imaš.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tejkaz in Naty, vsaj ena dobra stran interneta, da lahko spoznaš čudovite ljudi, tudi v živo. Upam, da se vama bo posrečilo ostati v tesnem stiku še naprej in da bosta vajina fantka dobra prijatelja. user posted image user posted image user posted image

Grem poskusit malo pospravit po hiši. Kosilo že čaka user posted image  (je še od včeraj), zlikano je, posesano tudi, mačke so nahranjene. Mislim... ni razloga, da bi še čakala, da grem v P! Kamelo sem porihtala že pred dvema dnevoma, in šment, jutri bo potrebno ponovno. Erin, šefica, kje so odpustnice???

Za vse, ki imate otročke, ki radi gledajo dolge risanke (pa ne delam reklame), sem gledala danes novo risanko Wall-E, čudovita zgodbica, tudi za mlajše otroke, saj je zelo zelo malo  dialoga. user posted image user posted image user posted image  filmarjem za posrečeno delo po dolgem času, ki ima celo svoj nauk.

Betty, čestitke in veliko cartlanja in dobro podrtih kupčkov.user posted image user posted image user posted image

Se grem malo pretegnit, mogoče se bo moj fant tudi...

Tatly, se vidiva!

_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:47:35   
tejkaz
sMO ŽE NAZAJ. nO, ŽE LEP ČAS, SMO ŽE ODSPALI ENO RUNDO, PA POKOSILALI SMO ŽE.  Ups, Caps lock.

Eva spi. Se je cel pregled tako drla, kot da bi jo iz kože dajali. Je bila njena ura za spanje. Težka je 11820g, velika 85 cm. Dobili smo napotnico za alergologa, nič ji niso nalog dajali, ker punca ni bila pripravljena sodelovati. So mi verjeli na besedo, da že sonožno poskakuje, da hodi v rikverc, da zna kocke sestavljati.


Tatly, Jaša ima okoli 3900 g pa mu je veliko cotk 56 še prevelikih, nekaj jih je pa na knap, rodil se je pa 52 cm velik.
Kapljice daš na majhno žličko in zraven še par kapljic čaja.

Nosečke, še malo user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:52:15   
tatly
ooooooo tejkaz kaj bi jaz brez tebe....si mi prava odresiteljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
barbarinha kaj jutri imas v p pregled???jaz imam tudi jutri ctg in upam da bo kaj.....


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 14:58:56   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ooooooo tejkaz kaj bi jaz brez tebe....si mi prava odresiteljicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 16:32:08   
matejchi
pomoje je sayuri že kje na dopustu, ko vse podela tako z levo roko... prava faca je...
Al pa druga možnost, glede na to, da od oktobra ni user posted image , da enostavno ne more vstat od utrujenosti...

Pa moje cimre tut ni (Andrejaboris).. pomoje se ji meša od veselja, ker je doma.
Karmar sumim, da si v akciji.. juhu.. user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 16:34:52   
Erin
user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 16:54:48   
matejchi
Se podpišem pod Erin!!!

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:12:10   
naty13
Erin kako lepo. user posted image user posted image user posted image user posted image  Kljub temu, da te Tilen okupira 24ur na dan, si najdeš čas za nas in popedenaš vse v nulooooooooooo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kako ste pa drugač, je kaj boljšuser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:13:27   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

pomoje je sayuri že kje na dopustu, ko vse podela tako z levo roko... prava faca je...
Al pa druga možnost, glede na to, da od oktobra ni user posted image , da enostavno ne more vstat od utrujenosti...




Če dopustuje, naj uživa.

Za drugo pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , matr matejchi ti jih še kar strelaš, te Maruša nič ne zmatra. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:14:38   
tatly
erin hvala si  pa res zasluzis vse pohvaleuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:28:28   
tatly
prinas pa je bla katastrofa....moj ata bi naj imel epilepticni napad,cisto se mi je obrnilo ko sem ga vidla na tleh celega bogega.sicer nisem bla ves cas zraven ker sem takoj v jok pala da niti govoriti nisem mogla,se resilci so sprasevali gdaj ma roj.dan pa klko je star pa se nisem nic spomnila.ko so prisli resilci in si ga nalozli jim je ven iz resilca odisa,,ja halo to se lahko samo tu dogaja,pa se je baje celi penil in bil ves moder po obrazu,,pol pa so resilci tak odisli ko jim je iz avta odiso...nevem kak so lahko dovolili da gre ven pol smo ga komaj prepricali da ga je moj pelo k doktori in tam se vecja katastrofa..niti ga  niso pregledali ,pritiska zmerli,NIČČČČČ!!!jutri so ga poslali k psihiatru....ne razumem zakaj....joj sem jezna....zdaj me pa tak fino glava boli,,,,,zdaj pa je hb zaspal pa me je se kar strah da nebo kaj


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:47:53   
andrejaboris
HOj babike!

KOt sem vam že sporočila smo doma in smo super! Naš Enej je super, a imava čez teden še enkrat pregled v P.! Vidim da še ene kar čakate na svoje user posted image . Upam, da jih čimprej dobite v naročje!


Matejchi sem pa res tak vesela da je vse ok in da smo doma! In kak je kaj Žiga?
Carta kaj sestrico?


grem malo pogledat kaj ste napisale da se malo vkllopim v debato!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 17:50:57   
bella02
LinaK, kar treslo me je ob tvoji zgodbi. Moja (nekaj strani nazaj) si niti ne zasluži tega imena, je le kratka dogodivščina. Vem, da bi vse mamice dale to čez za svojega angelčka, samo to je že pravo mučenje. Kapo dol!!!!!!!
Erin, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 20:06:41   
Anonimen

Se mi zdi, da še ni nihče objavil veselo novičko user posted image od avgustovke Arany, torej takole sporoča: "Pa sva ga tudi midva končno dočakala user posted image ! Z velikim veseljem sporočava, da se nama je danes 27.8. ob 14.27, pridružil nov družinski član z imenom Domen, težek 4040g in velik 53 cm. Presrečna mamica M in ponosni oči G.

user posted image   user posted image   user posted image    Arany ISKRENE ČESTITKE za fantka Domna  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image    user posted image  

(odgovor članu bella02)
  Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
27.8.2008 21:06:46   
Barbarinha
Super si, Erin!user posted image user posted image user posted image

Imam kar malo slabo vest, ko si morala tako lepo odpustnico sestavituser posted image , kljub temu, da nimaš časa in te Tilen še in še okupira. Upam, da ne bom septemberka potem, sigurno ni take šefice tam pri njih (brez zamere, septemberke).

No, zdaj pa lahko grem rodit.

Tatly, grozno kaj se dogaja s tvojim očetom. Upam, da bo čimprej okreval. Povej, bo prvič dedek? Veliko user posted image user posted image user posted image  zanj, zate pa čimbolj mirno noč. Se vidiva jutri, bom že ob osmih v P.

Lahko noč vsem, naj vam zakladi lepo spančkajo brez krčev!



_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?