|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:23:59   
ČebelicaMaja
Ojla...jaz sem tudi spet doma iz P, se ni nič dogajalo, pa so me poslali domov...od včeraj zvečer sicer čutim rahle krčkeuser posted image user posted image user posted image ...CTG pa ni nič pokazal...Matejči si imela prav...user posted image
Je rekla G, da bomo še mal počakal, ker je user posted image  še previsoko in bi me preveč matral...sem bila čist ZA, ker bi res rada, da se naravno začne...
Naslednji pregled imam torej v soboto, 30.8.- joj, bom res še med septemberke padla, ampak se bom kar avgustovk držalauser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:29:56   
Zoja Miša
Arait, hvala tudi tebi, mi je popolnoma jasno kako si mislila. Sedaj smo dan in noč reševali nekako tako, da je čez dan v košari od vozička in pri nama v dnevni oz. v jedilnici na miziuser posted image , ali pa na balkonu na mizi, kot sedaj, da je na zraku, kar mi je patronažna svetovala in rekla, da balkon zaleže namesto sprehoda in dokler nimam vozeka, mi to prav pride. In pikica očitno uživa. Je bila od 10.30 h pa do 12.30 h budna, pa sem jo imela v košari in se z njo pogovarjala in ji brala traže iz Laydiuser posted image . Potem sva se cartali, malo igrali z mojimi joški oz. bradavicami (vleče še vedno ne), potem sva se šli previti in jesti. Sedaj spi kot angelček na balkonu!user posted image

Julija hvala za info, ampak jaz glede teh stvari nekako ne šparam in poskušam izbrati kar se mi zdi najbolj pametno in kvalitetno in tokat je to gugalnik od Peg Peregota, stane sicer 100,00 eur v Baby centru, ampak za princesko najboljše.user posted image  In pravkar je klical oči, imamo gugalnik!!!!user posted image user posted image user posted image

Lina K, imela je 14 dni. Dajem ji res samo 5 kapljic pred zadnjim nočnim hranjenjem, to je okoli 23h in zaenkrat nam gre, celo noč mirno spi, kljub hranjenju okoli 3h zjutraj. Zvija jo ponavadi pa okoli 20h, tako da danes sva rekla, da ji bova dale eno hrajenje prej, torej okoli 19.30h, pa bomo videli. Res pa ji dam le 4-5 kapljic na žličko in direkt v usta, ampak se mi zdi, da vsaj 2 kapljici poslini nazaj na pleničko.user posted image  

Maja T, sem danes nate mislila, pa si se morala oglasiti. Sem te že med pogrešane želela dati.user posted image  Lepo da si se oglasila in da ste z vašo lepotičko dobro! In hvala glede polivanja, vidim, da smo vse nekako na istem, ti naši otroci pač malo vrnejo nazaj.user posted image
Glede lulanja pa sva na istem! Včasih se zgodi, da namesto le menjave plenice porabiva 3, ker najprej čakam, ker vem da bo še nekaj, pa potem ni in ni ...Menjam pleničko pa se pokaka, pa menjam pleničko, no in potem še lulamo!user posted image user posted image  Velikokrat pa je celo tako, da jo že nazaj oblečem, pa dobim rafal v roko. Seveda nimam srca je pustiti pokakano, zato ponovimo vajo!user posted image

Imam pa še vprašanje. Itak, jaz in moja vprašanja! user posted image  
Je fejst narobe, če jo ponoči, ko se hraniva, okoli 3h, še previjam, če jo voham, da je pokakana!? Res jaz je ne morem pustiti takšne, čeprav se ona ne buni vedno. Res pa poskušam to napol v temi, da je ne zbudim preveč. Za enkrat nama je uspelo brez da bi potem imeli alarm. Se potem najeva in zaspi.user posted image   


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu arait)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:32:32   
tatly
ojj.najprej hvala za dobre besede...to sem prvic videla ta napad in tudi pri ocetu se je to zgodilo prvič...hvala bogu da smobili doma ker mi je slo samo to po glavi kaj bi blo ce naju z mojim nebi blo...celo noc sem slabo spala saj sem slisala gdaj koli je luc prizgal ,sel na wc...prav groza me je da se ponovi.
bila sem na ctg....NIČ OD NIČ DO NIČ JUTRI MOREM NAZAJ AMPAK NEVEM ZAKAJ,SAJ ME SPLOH NE PREGLEDAJO NE ULTRAZVOK NIČ...JA GDAJ BO MOJE DETE ZUNAJ?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:32:57   
Zoja Miša
Joj Maja T, pravi sonček, sem že prej rekla, da je slatka tale tvoja pupa, ne?!

Barbarihna, nič obupat, saj bo. Nihče še ni notri ostal, res ne!!!user posted image

ČebelicaMaja, nič bat, ostaneš avgustovka, te ne damo! user posted image

Jaz bom pa kmalu 3 user posted image  dobila!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:32:58   
dojenč
DOBER DAN.
evo da prvo odgovorim zoji miši.
tudi midve imava probleme  z bruhanjem.moj nasvet je takšen:prvo jo previj sele na to podoji, da je s polnim trebuščkom ne premetavas po previjalni, medtem ko jesta pa vmes podrita kupček.jaz jo dam na zizo, pa malo jo, pol podrema kupčka pa jo spet dam na zizo.pa ko jo previjaš, malo potelovadita, nogice ji čisto narahlo porini proti trebuščku, (tako da ima skrcene nogice)
ti napotki so meni pomagali da nimamavec teh težav.
sem malo sklerozna pa nevem ce sem vam povedala da sma bile v bolnici, no da povem.v petek se je napapala, podrla kupčka(mogoče ga ni dovolj)in jo dam spat, po pol ure(ni se zbudila)ji je v spanju nekaj zaletelo, in se je zacela tako drgniti in dušiti da je revica postala cela plava, ocke rdece in solze solile ko iz skafa, sem jo dol obrnila, pa je bilo potem bolje,meni se je zdelo da traja celo vecnost je pa trajalo cca, 2 minuti.ker sem vedela da ji je lahko tekocina zalila pljuca sem jo peljala k dr.jo je poslušal pa je reko da ni slišat nič, pa smo šli domov, v soboto popoldne pa se je ponovilo, jo peljem k dežurnemu, ki pa naju je takoj dala na otroški oddelek.joj kak sem jokala, ker so ji vglavico iglo zapicili sem mislila da bom umrla, seveda sem hotela ostati poleg nje.pa sem.v petlek, oz, pojstlo so ji namontirali senzor dihanja,da so jo opazovali, celonoc sem bila ob tisti postelji pa jokala, moja pupika pa je cutila da sem žalostna pa je tudi ona obcasno jokala.no navsezadnje hvala bogu-vse ok.zdrava ko ribica.
 
 
prihaja drugi del da mene izbrise

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:40:57   
dojenč
no, pa sma sle v nedeljo domov.vceraj sem pa jo dala komaj v petlek spat, ker je poleg najui spala do zdaj ker sem se bala da bi se zacela spet došit.
malo je sicer bila prehlajena ker sem bila jaz, ampakzdaj gre na bolje, s fiziološko rastopino cistima nosek,tako da bo.
zoja miša-kar se tice tega da jo ponoci previjas ni nič narobe bolje da jo previjes kot pa da je pokakana ali polulana, zamisli si kako bi bilo nam....če si moker ali pokakanuser posted image tak da moje mnenje je tako:ti jo kar previj takoj ko bo podelana.
ko je moja princeska budna(ji uspe že bit budna tudi po 5 ur skupaj)se cartama.vem d ani prav da je kar naprej na rokah, ampak jo tako rada opazujem,
nevem pa kak je z gugalnikom,ce misliš tisti gugalnik kaj je za guncat(kao zibka)TI OSEBNO ODSVETUJEM)otrok se navadi na guganje pol pa ....ce pa misliš onega ko je za tamale pa kar brez skrbi, saj se ne gunca tak fejst dabi se od tega razvadla.

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:42:40   
Zoja Miša
Dojenč, hvala ti, ampak pri meni je sicer malo drugače. Prvič se ne dojiva in jeva po flaški. In previjam jo vedno pred hranjenjem. In kupčka podreva vedno, čeprav včasih niso omembe vredni user posted image .Ampak imam jaz neko fobijo pred kupčki, tako da se včasih matrava tudi 20 min, pa ponavadi uspe!.
Vseeno hvala za nasvet!user posted image

Vidve ga pa nehajta biksati! Važno, da je sedaj vse o.k.!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:44:13   
dojenč
aha pa se to:

   user posted image    ISKRENE ČESTITKE ČISTO user posted image VSEM user posted image KI user posted image STE user posted image RODILEuser posted image IN user posted image SEuser posted image ŽE user posted image CARTATE,user posted image VSEMuser posted image user posted image OSTALIMuser posted image PA DAJEMuser posted image user posted image ODPUSTNICE SAJ BO KMALU SEPTEMBER,  user posted image   


ŽELIM VAM DA BI VAS POROD TRAJAL KAR SE DA HITRO.


vas zanima moja porodna zgodba?evože pisem....                           

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:45:29   
Zoja Miša
Dojenč ne mislim gugalnik ampak mislim ležalnik user posted image  in tale je sedaj že naš!!!user posted image user posted image user posted image
Punce pravijo, da jo o.k.!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 13:51:28   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Je fejst narobe, če jo ponoči, ko se hraniva, okoli 3h, še previjam, če jo voham, da je pokakana!?


Po mojem bi bilo fejst narobe če je ne bi previla user posted image Jaz ga kakanega previjem ne glede na uro.

Dojenč, še dobro da je zdaj v redu. Ubožici. Podpis si boš morala spremeniti.

Midva sva iz igrišča. Bilo je v redu. Jaša je itak vse prespal. Zdaj pa kolca zraven mene v ležalniku.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 14:04:34   
dojenč
zacelo se je tako:
nekega lepega popoldneva,....smo šli z družino na kosilo.....
(tast pa tašča sta sla na morje, in jaz sem ju zabavala da jima ne privoščimdopusta ker ne morem zraven, pa sem se hecala in rekla da bosta morala prej z dopusta, ona dva pa meni da ju moram počakat,)domov sta prišla 3.8. no in smo šlina kosilo......
ko smo prišli domov sem sla v delati obračunE ZA FIRMO)no, ura je bila 16.00 meni pa se je zacelo nekaj cudnega dogajati potrebuhu, ob 19 se dobima na obisk prijatelje, pa se jaz celo vecer zabavam z mojim da me bo mogopelat, pa mi ni verjel,no ob 21.30 me je že posteno bolelo pa sem rekla naj me pelje,ko sma prišla v porodnišnico, so me dali na ctg, ki je pokazal popadke ampak nič hujšega, me ješe pregledal G.ki jebil malo pijan ali kaj ker je smrdel po šnopsu ko user posted image , so me dali na oddelek, bolelo me je kouser posted image  pa sem rekla sestri naj nekaj naredi da vec ne morem, ona je poklicala v porodno sobo, pa so prišli po mene.ob 23.30 sem bila v porodni sobi, sestra pa mipravi*malo zaspite med popadki, boste rabli moč ko bo šlo za res*naj zaspim????halooooo, nisem vedela vec kako naj predihavam popadke, vila sem na postelji, potem ze sede na postelji, na pručki, pol sem že sredi porodne sobe klecala, na wc pa sem sla vsako minuto, sestra pa mi rece*kaj ne spite*vpoleg moje sobe pa je lih ena rojevala, ženska se je tako drla, pa sem si mislila, dobro no saj tak hudo pa res ne more bitiuser posted image .tako jetrajalo vse do 7 ure zjutraj, sestre so se menjale, mene je zeprav zvijalo, hb, pa je prišo moj dragi,bil je poleg mene v porodni sobi.kome je babicapregledala, je rekla da se ne odpiram, oz.ponoci sem se odprla le za 3 cm, vedela sem da se moram za 10.najbolj mi je danes smešno ko se spomnim da je babica pripravljala neke plenice pa termoforko, jaz pa sem bla cela srecna ker sem mislila da to pripravljajo za mene pa sem sirekla*eh, te pa bom hitro rodila, predcsem pa ne bolece*aha, to je bilo namenjeno za drugo,user posted image

potem je priso dr, me pogledal in rekel to je še cas.maternično ustje se mini pomaknilo,in tu so se zacele nenormalne bolečine.babica(hb, so bile mlade in super)je reklato pa ni dobro, otrok se ne spušča in vi se ne odpirate kot bi se mogli, jaz pa popadke za umret.pol pa so me 10 krat na wc poslale predihavat popadke,joj punce kaka sila je bila, moj je bil celi bledi k okni si je hodo po zrak,....user posted image danes mi je to smešno ja,...no ob 9.30 so mi dali prvo flaso umetnih, potem še drugo, sila sila sila .babice pa dr, so mi kar z roko maternicno ustje razregovali;kak je to bolelo,user posted image . vmes so v mojo sobo pripeljali se eno, jaz na postelji predihavam popadke, ona pa je rodila ko sem cula jok njenehga otroka pa padem v jok....babica je rekla če ne bo šlo drugace grem na cr, polpa je prišo dr, pa je reko ta bo rodilaa po naravni poti, nič cr.
pol pa kr naenkrat, babica rece,vidim glavico, zdaj pa ne pritiskat, in jaz glih te pritiskam ko zmesana, babica meni ne pritiskat sem rekla,...ko sem babici rekla da ne zdrzim vec, je rekla veste kaka sila je vasemo otroku, no potem se se skulirala. in v naslednjih sekundah se meni na trebuh vrzejo 3 babice saj sem bila popolnoma unicena, potisnem se enkrat koliko sem imela moči in moja žana je bla veni, moj dragi cel srecen prereže popkovnico,


punce moram it moja pupa je lacna

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 14:06:43   
dojenč
zoja miša -a tega misliš, jaz sem mislila da mislis onega drugega, saj vse eno, jaz bom tega verjetno tud kupila,
vem da je onega drugega imela ena moja kolegica pa so ga gungali pol pa tamali je spal pa jedo pa vse v tistem gugalniku, ker ga niso vec ven dobliuser posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 17:41:08   
andrejaboris
matejchi ti kar objavi slikce najinih dveh čmrlekov!

mene pa ni nobena dala na rodili smo! user posted image

lepo bodite in carttajte svoje user posted image al  pa trebuščke!!!


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 18:18:31   
naty13
Dannnnnnnnnnn.

Jaz in Jošt sva se popoldne potepala. user posted image  Najprej sva šla pogledat sodelavki, kjer sem delala preko študentskega servisa. user posted image  Smo user posted image  spile, pa mal piškotke zraven jedle, Jošt je spal v vozičku. user posted image  Sva bila toliko časa, da je bilo treba že jest vmes. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še po baterije za glasbeno zvezdico sva skočila, da bomo zvečer lahko zaspali. user posted image

Doma sva pa tudi dva kroga po vasi naredila, pa je še kar vroče kot user posted image . Kmal bo treba spet papat, potem bom pa morala Jošta obdržat budnega, da bo lažje zaspal user posted image  

Še dva dni pa pride moj prvi srček domov z morja. Ga že tolk pogrešammmmmm. user posted image

Dojenč samo, da je Žana sedaj ok. user posted image

Andrejaboris bi jaz to objavila, ampak še nikoli nisem in se nisem lotila. user posted image  Upam, da bo kakšna od punc, ki znajo in so že večkrat odpirale novo temo.

Maja T. superca, da zdej lažje zaspite. nam tudi z glasbeno zvezdico to super uspeva. user posted image  Vidim, da imaš pestro, si kar leteča z Zaro. Joj kolk je fletna, pa fleten klobuček. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem se jaz tudi odločila za nakup kuhinjske tehtnice (10kg), pa sem veliko bolj mirna, ker ga vsak dan pred kopanjem stehtam nagca, pa vidim, kako lepo pridobiva na teži. user posted image

Tejka a si šla peš do gibigibauser posted image  Če si šla, me zanima, koliko časa si hodila. user posted image

Sayuri in Miškolinček sta pa že več dni pogrešani. Da o Buhtlčku ne govorim. user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin, ko boš mela kaj časa, nam pa še mal Tilna pokaži. Plisssssssssssss. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 18:30:52   
buhtlčk
Halo!!!

Ma ja, vem, me ni bilo od 18...... Je pa fajn, da ste me mal pogrešale :)
Takrat so mi rekli, da mi bodo naslednji dan sprožili porod. Tako da sva bila v P v torek 19.8. že ob 7h. Ob 10h so predrli mehur, odprta 2 prsta. Ob 12h sem dobila umetne, do 8h zvečer, ko so se končno odločil za CR, sem pa že drugo flašo se mi zdi da skorej porabla. HB za epiduralno, res! Ker ob 8h sem bila odprta 4 prste, mali pa narobe zarotirano glavco na MV. No ob 20.28 je prišel naš Gašper, 4230g in 52 cm, glava 37,5. Je bil komentar, da ta pa že ne bi po naravni poti ven prišel. Hmmmmmm... Je pa P na Jesenicah zakon v vsakem pogledu, mam same pohvale.
Domov sva prišla v ponedeljek popoldne. Pa čeprav je zdajle že četrtek, sem šele včeraj prvič odprla RR, zdej se pa prebijam skozi strani, madona user posted image  Čestitke vsem za nove bebice, vsega sploh še nisem prebrala, pa bom počasi. Gašper spi, moj dragi dela pa štrudl. Prekuhano sadje pa to user posted image .

Se še javim, zj morm pumpat, ker mali ne zna jest na zizi.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 19:05:54   
Julija08
Hojla, a katera (mogoče Tejkaz) ve koliko časa si v porodnišnici, če rodiš v Kranju?

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 19:18:15   
anita goitan
Julija08  v Kr si 3 dni, jaz sem rodila v četrtek popoldan, v nedeljo sme šla domov.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 20:30:37   
tatly
barbarinha gdaj mas spet pregled????????????????????kak dolgo si pa na ptuju v p?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 20:38:04   
Barbarinha
Hej, Tatly, te še kar vidim!!!

Ob osmih nekje sem prišla, pa nekje do pol desetih sem bila. Sem šla po CTG na pregled na drugo stran hodnika, da je pogledal, če sem že kaj odprta. Ker sem še čisto zaprta, moram ponovno v soboto ob osmih tam bit. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi črna ovčka volno daje!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 21:12:33   
naty13
Buhtlčk končno si se nam javila. Kar mučno vse skupaj. Čestitke za sinčka Gašperja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Julija v Kr P greš tretji dan domov, pa tisti dan, ko rodiš se ne šteje.


Jošt je že v postelji, pa še ne spančka. Upam, da bo mal, ker bi jaz tudi počasi rada šla v mižule. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Barbarinha)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 21:21:56   
iva77
heeeeej,

da se še jest malo oglasim, ni in ni časa za net user posted image , mi moja mala princeska Tammy vzame večino časa, moj user posted image  jo zdej po cele popoldneve vozi po Kranju cel je iz sebe kot da ima prvega user posted image , ampak res je to za naju po 9 letih kot da bi bil prvi user posted image ¸, in moj user posted image  je prišel na idejo da naj grem jaz delat in on na porodniško user posted image user posted image user posted image , hmmmmm za enkrat me še nebo prepričal user posted image

_____________________________

TAMMY, 05.08.2008 ob 9.20, 3150g in 50cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 21:45:55   
ČebelicaMaja
Ojla... popadke že predihavamuser posted image , še taščo počakamo pa gremo v P...upam, da kmalu pride, ker so popadki že na 5 min....

Držite pesti...upam, da gre zares in bo vse OK...

pa pa

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 22:29:46   
Julija08
Anita Goitan in Naty13 hvala za odgovor. Saj se mi je zdelo, da je nekako tako.

ČebelicaMaja - držim pesti, da bo čim hitreje in čim bolj brez bolečin. Sem ti pa kar fouž, pri meni še nič ne kaže, pa sem 4 dni čez rok.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
28.8.2008 23:30:08   
karmar
Živjo!!

Ne vem če je to to, nekaj me špika v spodnjem delu trebuha kot bi mr krči od driske. Pa med 5-10 minut se ponavlja. Ne zdi se mi tako hudo, da bi mogla it zaradi tega v P. Je mogoče imela katera isti primer? Se mi zdi da jih malo preveč na lahko prenašam.
Joj, sigurno vse spite.

Tatly upam da je s tvojim očetom kaj bolje.
Erin hvala za odpustnico...upam da je to to in ada ulovim avgustovskega otroka.
Matejchi kako kaj kamela?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Avgustovke´08 - 4.del
29.8.2008 7:29:31   
naty13
Jutro.

user posted image  kuhana. nočka v redu. user posted image  Jošt zaenkrat še spančka user posted image , jaz se mu pa še pridružim. user posted image

Še nekaj slikic za dobro jutro in mal luštov user posted image

Jaša in Jošt

user posted image

V lupinici je super, ker vidim vse naokrog

user posted image

Kopanje - uživam

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?