|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 6:56:53   
Čriček
freycha hčerka je 10 let stara ona ne bi imela kondoma pa tudi smo skoz skupaj kadar pride.Pokica moj ni milijon procentov čeprav so sedaj prsti gor moji.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 9:36:58   
r1ta
Ti povej svojem, da nameravaš reč odnest v laboratorij na testiranje in se bo videlo čigav je kondom. Potem boš pa videla reakcijo.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 10:20:22   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

freycha hčerka je 10 let stara ona ne bi imela kondoma pa tudi smo skoz skupaj kadar pride.Pokica moj ni milijon procentov čeprav so sedaj prsti gor moji.


Saj nisem dvomila v to, da je tvoj kondom, to sem rekla izključno zaradi tega, da boš vidla kdo je še lahko "dežurni krivec", tj. tvoj mož, aneuser posted image . Ker se mi malo zdi, da nočeš verjeti, pa čeprav bi morda bil on tisti.

In kako sedaj rešuješ situacijo?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 10:46:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Ti povej svojem, da nameravaš reč odnest v laboratorij na testiranje in se bo videlo čigav je kondom. Potem boš pa videla reakcijo.


user posted image user posted image user posted image  ce bi men moj to reku in bi bla nedolzna, bi se dve okol kepe dobil... hvala za tako zaupanje...

hmm... ce ji bo pa on reku samo: nesi, kaj me briga - potem je 100% kriv ravno on oz. drugace receno - on je tisti, ki je odprl vrecko...

ce ze imata tak odnos kot sem razbrala, se itak ne spostujeta in nic, potem itak ukrepaj kot ti pase... ga obtozi... on naj tebe... pomoznosti se se mal stepta... in na konc bosta oba srecna in vesela in zadovljna zivela do naslednje prigode...

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:02:02   
Čriček
Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:10:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam



Pa vidva drugače skupaj živita?

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:16:40   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam



brez zamere, samo trenutno se obnašata kot dva najstnika. Mislim, da bi se mogla oba malo zamisliti kaj počneta skupaj, če ni neke osnovne komunikacije in zaupanja en v drugega.....

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:23:53   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
Sem mu prej sms napisala .... odg:ja  ....pa jaz odgovorim ....Pa spet on odpiše ....jaz pa nazaj ...on nič ne odgovori jaz pa napišem ....

Mah, brez veze, kot otroci.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:49:44   
Čriček
Ja živiva skupaj samo sem mislila,da bo po sms bolj odkrit.Tehnofil če so ti pa teme otročje jih pa ne beri pa komentiraj.HVALA BOM ZAKJUČILA PA PO SVOJE NAREDILA!!!!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 11:52:38   
Kontrakarambolšrauf
Saj sem že včeraj rekla da je kriv, pa mi nočeš verjetiuser posted image .

Pa madona Čriček no, v red se spravi ne pa neki sms sem in tja, kot dva najstnika.
Prevaral te je, dobila si ga, on se sedaj tolče po glavi kako sta lahko spregledala tisti ovitek, verjetno se je že z ljubico slišal in ji očital če je slučajno ona pozabila pobrati ovitek in kako za vraga se jima je to lahko zgodilo......

Ampak ti pa še vedno lahko dalje raje verjameš v teorijo zarote njegove 10 letne hčerke, pa njene mame, pa psa ki ga je na taci prinesel...user posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:00:24   
baguSka
Ja živiva skupaj samo sem mislila,da bo po sms bolj odkrit.


Ja sej nisi upala zamanj. Vec kot tok ze ne more bit ociten. Bolj odkrit pa verjemi da ne bo! Razen ko te bo mel ze tok dost, da mu bo vseeno ce gresta narazen... ampak to je ze tista: zaaadnjaaaa faza! Ko se bo jokal in prosil da mu odpusti - se to ne bo direktno odkrit.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:09:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: r1ta

Ti povej svojem, da nameravaš reč odnest v laboratorij na testiranje in se bo videlo čigav je kondom. Potem boš pa videla reakcijo.


A preveč CSI gledaš, oz. upam, da se hecaš user posted image user posted image

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:11:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk sta pa vidva stara, če lohk vprašam?user posted image

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:14:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam



a mi lohk prosim zaupaš kateri laboratorij in kje se nahaja, za primer, če bom kdaj rabila  kej preverjat user posted image

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:15:59   
Anonimen
sitacija je sicer resna, ampak jz moram it lulat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:18:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

sitacija je sicer resna, ampak jz moram it lulat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Mogoče bomo celo kokice rabile user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:21:04   
Čriček
Sej se ni treba norca delat se počutim kot da se zafrkavam rabila sem nasvet pomoč ampak vidim da forum ni praviuser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:21:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam



O lubi bog.....

Mislm kakšno vezo pa mata? Mobitelskouser posted image

Sej ni nč čudnga da gredo zakoni v **** če se pa folk po smsih pogovarja namest v živo.

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:21:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Sej se ni treba norca delat se počutim kot da se zafrkavam rabila sem nasvet pomoč ampak vidim da forum ni praviuser posted image


Saj si dobila nasvete, kako in kaj. Ta z laboratorijem je dobra ideja.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:24:46   
Anonimen
No, če bo prišel s službe s takimi prsti: user posted image

je ziher kriv!

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda

No, če bo prišel s službe s takimi prsti: user posted image

je ziher kriv!



Ogabnouser posted image

Drgač pa čist tko btw....njegov dnk ne smejo brez njegovga dovoljenja preverjat. To se sam v filmih smeuser posted image
Pa glih pocen tud ni.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 5.8.2008 12:27:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:27:54   
tanikaa
Čriček po moje si ga pos*rala že takoj na začetku. Jaz mu ziher ne bi pokazala ovitka, niti ga ne bi nič vprašala. Samo v prihodnosti bi bila bolj pozorna na njegovo obnašanje. S temi laboratoriji in sms-i pa ... OTROČJE.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:29:35   
Anonimen
Karin, ccc...prek prstnih odtisov se ne da DNK ugotavljat. user posted image Ampak ideja ni slaba, Čriček, kaj pa s tisto zadevščino-valjarčkom za lase in dlake - si potegnila čez kavč? Mogoče se najde kakšen sumljiv las? Sramna dlaka,...? To bi bilo potem mnogo lažje obtožnico sestavit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:30:13   
baguSka
rabila sem nasvet pomoč ampak vidim da forum ni pravi


cricek lahko bi vedela, da tuki glih ne mores tega pricakovat v taki situaciji... pomagat ti ziher tuki nihce ne more... nasvetov pa lahko dobis kolkr zelis, pa bos na koncu se vedno sama nardila kar ti veleva tvoje srce al pa razum...


sicer bi pa jst tud z veseljem ene kokice pomalcala zdele...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 12:30:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Čriček po moje si ga pos*rala že takoj na začetku. Jaz mu ziher ne bi pokazala ovitka, niti ga ne bi nič vprašala. Samo v prihodnosti bi bila bolj pozorna na njegovo obnašanje. S temi laboratoriji in sms-i pa ... OTROČJE.


Tole je dober nasvet. Korekten, ampak žal po toči zvoniti....

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?