|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 13:42:12   
kjava
Men bi pa tole neodgovarjanje na sms prej povedalo, da res ni kriv, ker če bi bil, bi se na vse načine probal imotat, pa bi se izgovarjal, tko si pa misli, klinc baba( sori, čriček), če mi ne verjameš, pa nič.
Take mam jest izkušnje z mojim. Pa ne glede varanjauser posted image . On nikol ne razlaga, ampak reče- če češ verjem, če ne pa nič.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 13:46:03   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Men bi pa tole neodgovarjanje na sms prej povedalo, da res ni kriv, ker če bi bil, bi se na vse načine probal imotat, pa bi se izgovarjal, tko si pa misli, klinc baba( sori, čriček), če mi ne verjameš, pa nič.
Take mam jest izkušnje z mojim. Pa ne glede varanjauser posted image . On nikol ne razlaga, ampak reče- če češ verjem, če ne pa nič.


samo ti več kot očitno lahko svojemu verjameš, ona pa več kot očitno svojemu ne more verjeti..... to je pa bistvena razlikauser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 13:50:39   
baguSka
samo ti več kot očitno lahko svojemu verjameš, ona pa več kot očitno svojemu ne more verjeti..... to je pa bistvena razlika


se strinjam

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:02:57   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Men bi pa tole neodgovarjanje na sms prej povedalo, da res ni kriv, ker če bi bil, bi se na vse načine probal imotat, pa bi se izgovarjal, tko si pa misli, klinc baba( sori, čriček), če mi ne verjameš, pa nič.
Take mam jest izkušnje z mojim. Pa ne glede varanjauser posted image . On nikol ne razlaga, ampak reče- če češ verjem, če ne pa nič.


samo ti več kot očitno lahko svojemu verjameš, ona pa več kot očitno svojemu ne more verjeti..... to je pa bistvena razlikauser posted image


zakaj ne? Nisem preveč natančno brala user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:05:21   
Freycha
jah ker mu več kot očitno ne verjame user posted image .... sicer ne bi dvomila, ga spraševala, izsiljevala resničen odgovor s strahovi, itd......

mislim, če verjameš osebi tega pač ne počneš.... verjetnouser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:08:39   
pokica_
Ne, jaz pa pravim, da če bi bil nedolžen in "odrasel" bi svojo partnerko poklical in ji povedal, da je nesmisel pisanje sms-ov in, da se bosta zvečer pomenila o vsej tej zadevi! user posted image  Le ta stavek, bi meni dal še mogoče malček upanja, da pa le "morda" ni kriv. Ker če si nedolžen in iskren, ni problema nekomu v oči gledat in se pogovarjat. user posted image
Izmikanje vsemu bi mi pa dalo edino in jasno razlagouser posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:09:36   
Freycha
Mi j epa enkrat ko smo bili na kavi pokazal eno žensko,in rekel,da je hotela z njim na vikend(za sex)samo je rekel to je bilo še preden je vikend stal.Mogočem se je pa vseeno zdaj zgodilo kaj


sicer pa že tu dvomi o zvestobi,

Sem mu prej sms napisala da sem ga včeraj poslala v laboratorij odg:ja  prav če si dala upaj da bo pokazalo da je moj.Potem pa jaz odgovorim po tem kar si napisal je res tvoj.Pa spet on odpiše kaj pa če je tvoj jaz pa nazaj če bi bil moj ti sigurn ne bi vreček kazala.Pa on nič ne odgovori jaz pa napišem raje priznaj sedaj pred dokazom ki pride sedaj pa tišina.Tud ne javim se mu več če kliče,nič zdaj vem pri čem sem.user posted image upam


pa tole mi tudi nekako kaže na nezaupanje, ne?user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:09:37   
baguSka
mislim, če verjameš osebi tega pač ne počneš.... verjetno


a nisi vec zihr!?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:10:33   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mislim, če verjameš osebi tega pač ne počneš.... verjetno


a nisi vec zihr!?user posted image user posted image user posted image


nič bat, jaz sem čisto ziher user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:11:23   
baguSka
nič bat, jaz sem čisto ziher


aja.. sem se ze resno ustrasla da nisi tok zihr.. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:13:04   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jah ker mu več kot očitno ne verjame user posted image .... sicer ne bi dvomila, ga spraševala, izsiljevala resničen odgovor s strahovi, itd......

mislim, če verjameš osebi tega pač ne počneš.... verjetnouser posted image


Aja, tko. Ne vem, kako bi jaz reagirala v primeru suma varanja, mogoče podobno. Sam sklepala sem, da se mu butasto zdi karkoli razlagat, če ni kriv.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:40:38   
ronja
Ja, jaz se tu kar strinjam s kjavo - če mi moj lubi ne bi verjel, bi bila užaljena in tudi ne vem, če bi se mi dalo razlagat, da nimam s tistim ovitkom od kondoma nič! Ko bi me prvič vprašal, bi mu povedala, da nimam pojma, od kod je, če bi pa še naprej težil, pa bi me to prizadelo, saj sva zmenjena, da si poveva po pravici. Zato bi mu tudi verjela, če bi rekel, da ni njegov. Če mu ne verjamem na besedo, se itak ne grem, ker se policaja ne mislim it. Ampak mogoče je najin odnos res drugačen.

Res je pa tudi, da tu gor Čričku vsi govorijo, da jo je gotovo varal - in to njene dvome okrepi. Pa ni nujno, da zadeva nima druge razlage...

Ne vem, včasih se zgodijo trapaste situacije: jaz sem recimo hodila jahat nekam v bližino svojega bivšega in sem se včasih nazaj grede ustavila pri njem, ker sva bila še vedno prijatelja. To je moj lubi seveda vedno vedel. Nikoli nisem marala nosit modrcev, (tisti orto športni so pa sploh neudobni ampak žal edini, ki se obnesejo na konju), zato sem vedno izkoristila prvo priliko, da sem ga dala dol. In tako sem ga dala enkrat dol pri bivšemu (ne vpričo njega, sevedauser posted image , sama na vcju) in sem ga tam pozabila. Seveda sem se doma spomnila in sem tudi povedala lubiju, da je modrc pri bivšem in ni mel nobenih problemov s tem. No, punca od bivšega je pa modrc našla na eni zabavi in si je seveda mislila svoje... (je pa res, da je bil blesav, ker ga je budalo šel skrit pod jogiuser posted image , da ga ne bo kdo našel pa si česa mislil...) Tak da - se zgodi včasih, vsaj meni, nouser posted image . Pa nisem spala z njim, nisem se mečkala z njim ali karkoli takega.

Hvalabogu, mi je lubi zaupal in sem mu tudi vedno povedala vse take bedarije. Zato pa je moj lubiuser posted image . In če bi mi on rekel, da ovitek ni njegov, bi mu verjela pa pika, ker vem, da mi ne laže, vsaj ne okoli pomembnih zadev. Vem, da bojo tu vsi rekli, da je trapasto, da bi mu kar verjela, ampak ne vem - kak pa vi živite z ljudmi, ki jim ne bi verjeli?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:48:25   
martita
mislim, da je zadeva precej jasna.

tvoje fantaziranje o podtikanju in sms-i glede laboratorija samo kričijo kako obupana si, saj je tudi tebi jasno kaj se dogaja, le priznati si nočeš. dokler tako brezglavo napadaš te brez problema okoli prinaša. zberi se in pametno ukrepaj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:51:27   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In tako sem ga dala enkrat dol pri bivšemu (ne vpričo njega, sevedauser posted image , sama na vcju) in sem ga tam pozabila.


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti pa si modelka. Pa totalno ste zasmetile temo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:52:26   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Res je pa tudi, da tu gor Čričku vsi govorijo, da jo je gotovo varal - in to njene dvome okrepi. Pa ni nujno, da zadeva nima druge razlage...





Tole je tud, ja. Kar prepričujete jo, da jo zihr vara. Pa sej veste, kok se nekatere ljudi hitro da prepričat v kako stvar.( Tud mene btwuser posted image )

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:54:21   
baguSka
kak pa vi živite z ljudmi, ki jim ne bi verjeli?


joj ronja... fora je v tem da nas vecina verjame, a ne!?

ampak vec kot ocitno je, da mu cricek ne!!! a ni blo dovolj jasno?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:55:49   
baguSka
Tole je tud, ja. Kar prepričujete jo, da jo zihr vara. Pa sej veste, kok se nekatere ljudi hitro da prepričat v kako stvar.


U bistvu jo noben ne PREPRICUJE. Vsaka samo pove kar misli. In vecina nas pac misli oz nas je prepricanih, po vsem kar je povedano in napisano, da jo vara. Ona pa naj si razlaga nasa prepricanja kot njej pase. Ne? Simpl kot pasulj.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:56:59   
par nepar
Na netu so vsak dan objave..moški z nicki Conan in podobno vabijo na svoje vikende..se ve..hoteli so dragi. Po moje je bilo kaj takega..ali pa še je. In če bi kdo prinesel na čevljih kondom noter, se le-ta gotovo ne bi znašel za kavčem, kvečjemu pod njim.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 14:58:15   
baguSka
se le-ta gotovo ne bi znašel za kavčem, kvečjemu pod njim


mogoce ga je pa veter potegnil ZA...!? cist mozno...

(odgovor članu par nepar)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 15:04:03   
par nepar
Pa saj ni variante, da bi kdo prinesel ovitek od kondoma s čevljem not..če bi pustil ovitek zunaj, bi kondom še prej, ko je celi packast in ni fajn za nosit naokoli. Vrh vsega so vikendi ponavadi ograjeni in da bi nekdo plezal čez ograjo, da bi lahko na travi pred vikendom seksal, je zelo neverjetno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 15:09:56   
ronja
Ja, meni so se včasih stalno dogajale kake bedarije! Še zdaj se pogosto znajdem v situacijah, za katere je rečeno, da se ne dogajajo...  Zato pa se mi zdi možno veliko več razlag kot najočitnejša... Bolj kot je trapasto, večja je verjetnost, da se mi je zgodilouser posted image (od tega da ti iz neba pade en kup padalcev v trenutku, ko se jaz odločim it prvič naga kopat, do tega, da sem pozabila vzet osebno na vozniški izpit in kar je še boljše - sem čisto pozabila, da sem takrat imela mensturacijo, tako da sem pozabila vzet tudi vložek... Ja, enim ratauser posted image ) Potem je pa še en kup stvari, ki niso odvisne od mene, ampak me vedno poiščejouser posted image , očitno taka karma - no, vsaj dolgčas mi nikoli niuser posted image . Se opravičujem za smetenje.

Čriček, na tvojem mestu bi se osredotočila na tisto, zaradi česar mu ne moreš zaupat - pa ne mislim zdaj tega ovitka, ampak na tiste dele vajinega odnosa, kaj ti manjka (topline, nežnosti, pozornosti, seksa...?), česa je preveč (kreganja, ignoriranja, hitenja,...?). In se vprašaj, če bi rada še vedno bila z njim - ne glede na ta prekleti ovitek, ali ti ta človek pomeni toliko, da bi rada rešila odnos ali ne.

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 15:11:20   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tole je tud, ja. Kar prepričujete jo, da jo zihr vara. Pa sej veste, kok se nekatere ljudi hitro da prepričat v kako stvar.


U bistvu jo noben ne PREPRICUJE. Vsaka samo pove kar misli. In vecina nas pac misli oz nas je prepricanih, po vsem kar je povedano in napisano, da jo vara. Ona pa naj si razlaga nasa prepricanja kot njej pase. Ne? Simpl kot pasulj.


Prav.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 15:24:41   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ja, meni so se včasih stalno dogajale kake bedarije! Še zdaj se pogosto znajdem v situacijah, za katere je rečeno, da se ne dogajajo...  Zato pa se mi zdi možno veliko več razlag kot najočitnejša... Bolj kot je trapasto, večja je verjetnost, da se mi je zgodilouser posted image (od tega da ti iz neba pade en kup padalcev v trenutku, ko se jaz odločim it prvič naga kopat, do tega, da sem pozabila vzet osebno na vozniški izpit in kar je še boljše - sem čisto pozabila, da sem takrat imela mensturacijo, tako da sem pozabila vzet tudi vložek... Ja, enim ratauser posted image ) Potem je pa še en kup stvari, ki niso odvisne od mene, ampak me vedno poiščejouser posted image , očitno taka karma - no, vsaj dolgčas mi nikoli niuser posted image . Se opravičujem za smetenje.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ej zdaj sem pa definitivno morala na WC. Tok narežala se pa že lep čas nisem. Še dobro da sem sama v pisarni. Dolgčas ti pa res ni.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 15:39:49   
Sandrin
Včasih ni vse tako kot zgleda. Mene je user posted image  tud obtožil varanja, ker je našel ovitek od kondoma v spalnici. Ko sva zamenjala spalnico, je razdrl postelje in je našel ovitek....in itak je bil cel halo kako je to prišlo tja.
Še danes ne vem kako je ovitek prišel tja, še danes ne vem kdo je na mojih posteljah seksal, vem le to, da jaz nisem nikogar varala.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 16:53:22   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Včasih ni vse tako kot zgleda. Mene je user posted image  tud obtožil varanja, ker je našel ovitek od kondoma v spalnici. Ko sva zamenjala spalnico, je razdrl postelje in je našel ovitek....in itak je bil cel halo kako je to prišlo tja.
Še danes ne vem kako je ovitek prišel tja, še danes ne vem kdo je na mojih posteljah seksal, vem le to, da jaz nisem nikogar varala.


On je varal, pa je nekaj moral reči ko je spričo tebe padel ovitek od kondoma venuser posted image . Napad je najboljša obrambauser posted image .


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?