|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 19:41:14   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Včasih ni vse tako kot zgleda. Mene je user posted image  tud obtožil varanja, ker je našel ovitek od kondoma v spalnici. Ko sva zamenjala spalnico, je razdrl postelje in je našel ovitek....in itak je bil cel halo kako je to prišlo tja.
Še danes ne vem kako je ovitek prišel tja, še danes ne vem kdo je na mojih posteljah seksal, vem le to, da jaz nisem nikogar varala.


On je varal, pa je nekaj moral reči ko je spričo tebe padel ovitek od kondoma venuser posted image . Napad je najboljša obrambauser posted image .



TO bi pa tudi jaz tako rekla, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 21:26:19   
macka22
vsekakor ste nardil reklamo za kondome razglabljat o tem kdo je kriv in kdo raven je cist mem najbolj da ga zgrabis za vrat in ga topk casa treses da bo priznal zakaj ga tresesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 21:32:54   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Včasih ni vse tako kot zgleda. Mene je user posted image  tud obtožil varanja, ker je našel ovitek od kondoma v spalnici. Ko sva zamenjala spalnico, je razdrl postelje in je našel ovitek....in itak je bil cel halo kako je to prišlo tja.
Še danes ne vem kako je ovitek prišel tja, še danes ne vem kdo je na mojih posteljah seksal, vem le to, da jaz nisem nikogar varala.


On je varal, pa je nekaj moral reči ko je spričo tebe padel ovitek od kondoma venuser posted image . Napad je najboljša obrambauser posted image .



TO bi pa tudi jaz tako rekla, ja.


Jaz tudi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 21:52:27   
macka22
v rutarju se vse dobi in pika postelja z gratis kondomi ha ha ha

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 22:47:23   
Sandrin
Ne, ni on varal, ker me ni bilo zraven ko je našel ovitek...in ko je pridirjal na dvorišče in začel kričat mi najprej sploh ni bilo jasno zakaj se gre...no, če bi on to nekoč uporabil, bi ga skril ne pa še oznanjal kaj je našel.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ne vem koga naj obtožim
5.8.2008 23:08:39   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Ne, ni on varal, ker me ni bilo zraven ko je našel ovitek...in ko je pridirjal na dvorišče in začel kričat mi najprej sploh ni bilo jasno zakaj se gre...no, če bi on to nekoč uporabil, bi ga skril ne pa še oznanjal kaj je našel.


Aja, to pa res, ja. Imaš prav.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 9:42:50   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
pa teme otročje ....

Ne teme. Tvoje obnašanje, vajino komuniciranje, to pa je na otroški način. Pa saj zanj niti ni nenavadno, moški smo itak otročji user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
...rabila sem nasvet pomoč ampak vidim da forum ni pravi

Nasvetov imaš res polno, samo vsakega posebej moraš počasi preštudirat. Še posebej tiste, ki ti ne pašejo. Ker tiste nasvete, ki ti pašejo itak že sama študiraš. Razumeš. Ker pravi odgovor je lahko ravno v tistih stvareh, ki jih najmanj želiš slišati.


Ker tu ti vsak odgovarja obremenjen s  svojo izkušnjo. Če rečeš, da te je hotel udariti bo takoj ena napisala da zbeživ varno hišo, ker je njo njen pretepal. In potem svoje strahove prenaša v nasvet. Če je bila ena prevarana, bo rekla pusti prasca ker te bo vedno varal, ker je pač njo njen stalno varal, dokler ga ni pustila. Če se je ena zafrkavala, bo pač svetovala, da je to itak samo zafrkancija, ker sama tega ni doživela.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 6.8.2008 9:43:13 >

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 9:49:19   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Sandrin

Ne, ni on varal, ker me ni bilo zraven ko je našel ovitek...in ko je pridirjal na dvorišče in začel kričat mi najprej sploh ni bilo jasno zakaj se gre...no, če bi on to nekoč uporabil, bi ga skril ne pa še oznanjal kaj je našel.


no, ne da bi verjela tvojemu partnerju, ampak če bi jaz varala, pa pozabila tam ovitek, ki bi se pri selitvi našel bi verjetno razmišljala nekako takole:

če tole zdej vržem v smeti, je velika verjetnost, da bo moj našel. Torej znebiti se tega sedaj ne morem, v žep tudi ne morem dati, torej je daleč najboljše, če prihrumim na dvorišče in se začnem dreti na mojega, da me je prevaral. Ker se bom pa tak drla nanj, kako je lahko tak prasec, da je to naredil, valda niti pomislil ne bo, da je ta ovitek kondoma dejansko moj........

ampak jaz ne varam user posted image

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 9:52:06   
baguSka
valda niti pomislil ne bo, da je ta ovitek kondoma dejansko moj........



hmmm... jst pa bi.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 9:53:43   
ronja
ampak jaz ne varam


Ampak moram pa priznat, da maš pa u nulo naštudirano, kako bi to izpeljala, heheuser posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 10:16:10   
Freycha
baguska jaz bi tudi.... ampak grem iz predpostavke, da bi v to zelo močno verjela... tudi v to, da s tem ne bi pomislil, da sem mogoče jaz kriva user posted image

ronja thja mešanica scenarijev iz filmov in bujne domišljije user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 10:17:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha


če tole zdej vržem v smeti, je velika verjetnost, da bo moj našel. Torej znebiti se tega sedaj ne morem, v žep tudi ne morem dati, torej je daleč najboljše, če prihrumim na dvorišče in se začnem dreti na mojega, da me je prevaral. Ker se bom pa tak drla nanj, kako je lahko tak prasec, da je to naredil, valda niti pomislil ne bo, da je ta ovitek kondoma dejansko moj........



samo, pol bi morala vsaj en mesec vleči to kalvarijo, ker če bi prehitro utihnila, bi bilo sumljivo.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 10:18:38   
Freycha
kakor znam biti truble maker ne bi bil prevelik problem user posted image

ampak čudežno bi pa potem na koncu tudi oprostila (kar sicer, če ne bi vedela, da sem jaz kriva, ne bi mogla narediti v miljon letih)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ne vem koga naj obtožim
6.8.2008 21:20:30   
kvaražugon
Tolaži se s tem, da je bil vsaj tolk odgovoren, da si je gumico nataknil.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 12:29:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

Tolaži se s tem, da je bil vsaj tolk odgovoren, da si je gumico nataknil.


jaka tolažba user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 14:08:36   
Čriček
Joj kakšne imate eni user posted image sploh tista slika s prstom.Jaz sem imela včeraj sestanek z mojimuser posted image je rekel in priznal da to sigurno ni njegov kondom da če bi bil bi mi povedal.Se mi je pa danes porodila misel od kje bi lahko bil tak kondom ha mogoče so v trgovini ali še v skladišču ko je bil sexali na njem in je pač pristal tam kdo ve?Ker kavč je bil dolgo skupaj potem sem ga jaz raztegnila(zaradi otroka)in čisto možno da je bla nekje vrečka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 14:23:25   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Joj kakšne imate eni user posted image sploh tista slika s prstom.Jaz sem imela včeraj sestanek z mojimuser posted image je rekel in priznal da to sigurno ni njegov kondom da če bi bil bi mi povedal.Se mi je pa danes porodila misel od kje bi lahko bil tak kondom ha mogoče so v trgovini ali še v skladišču ko je bil sexali na njem in je pač pristal tam kdo ve?Ker kavč je bil dolgo skupaj potem sem ga jaz raztegnila(zaradi otroka)in čisto možno da je bla nekje vrečka.


P kaj si ti ja malo nor, ti si šele smešnauser posted image . V skaldišču so seksali s kondomomuser posted image . Predvsem v skladiščih s pohištvom ker delajo v 99.9% moški so seksali na vašem kavčuuser posted image user posted image user posted image
Se pa vidi da verjemeš tudi čisto vsaki bučkiuser posted image




_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 14:29:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Joj kakšne imate eni user posted image sploh tista slika s prstom.Jaz sem imela včeraj sestanek z mojimuser posted image je rekel in priznal da to sigurno ni njegov kondom da če bi bil bi mi povedal.Se mi je pa danes porodila misel od kje bi lahko bil tak kondom ha mogoče so v trgovini ali še v skladišču ko je bil sexali na njem in je pač pristal tam kdo ve?Ker kavč je bil dolgo skupaj potem sem ga jaz raztegnila(zaradi otroka)in čisto možno da je bla nekje vrečka.


hm, ne vem, mi ko smo kavč kupili je bil zavit. Ja, če je bil pa vaš odvit, je bil pa sigurno uporabljen. Jz tut mislim, da so se v trgovini dol dajali na kavču. Fuj svinje,jz bi šla v trgovino nazaj povedat, kaj sem našla in zahtevala nov kavč! Mater jim!...


user posted image

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 14:40:34   
ronja
Ne bit taki, no! Včasih se res kaj čudnega zgodi! Mi smo enkrat na morju našli na ognjišču v hiši lepega ugorja. Vrata so bila vso noč zaklenjena, tudi ko smo se zjutraj zbudili, so bila še vedno od znotraj zapahnjena, tako da ni variante, da bi kdo prišel not. NObeden od nas ugorja ni prinesel, prvič, ker ga ni imel od kod dobit, drugič, ker nismo bili ravno ljubitelji rib (bili smo tam s teto). Še danes nam ni jasno, od kod je ta ugor prišel, najboljša možna razlaga je bila, da ga je kak galeb po nesreči spustil ravno v naš dimnik. Sicer mi ni bilo jasno, kako da potem ni bil nič umazan, ampak ugor je tam bil, pa nobeden o njem ni imel pojma (po toliko letih bi že vsak priznal, če bi se šel hecat - pa itak nimaš tam kje dobit ugorja sredi noči, nobeden ne lovi rib - in če ne drugega, ga ne bi šel nihče kupovat, pa potem pustil, da ga teta vrže stran...) Razlaga je vačasih enostavna, ampak malo verjetna, kar pa ne pomeni, da se ne more zgodit...

Čriček, če ti verjameš svojemu, že veš, zakaj mu verjameš! Jaz bi svojemu tudi! Povej mu, da te je zadeva znervirala, pa da naj te zdaj malo pocrklja, da ti povrne zaupanjeuser posted image , da boš prepričana, da ima res samo tebe rad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 15:24:07   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: *Matilda
Fuj svinje,jz bi šla v trgovino nazaj povedat, kaj sem našla in zahtevala nov kavč! Mater jim!...

Pa še gumico naj dajo svežo. user posted image   Škrtice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 15:24:28   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne bit taki, no! Včasih se res kaj čudnega zgodi! Mi smo enkrat na morju našli na ognjišču v hiši lepega ugorja. Vrata so bila vso noč zaklenjena, tudi ko smo se zjutraj zbudili, so bila še vedno od znotraj zapahnjena, tako da ni variante, da bi kdo prišel not. NObeden od nas ugorja ni prinesel, prvič, ker ga ni imel od kod dobit, drugič, ker nismo bili ravno ljubitelji rib (bili smo tam s teto). Še danes nam ni jasno, od kod je ta ugor prišel, najboljša možna razlaga je bila, da ga je kak galeb po nesreči spustil ravno v naš dimnik. Sicer mi ni bilo jasno, kako da potem ni bil nič umazan, ampak ugor je tam bil, pa nobeden o njem ni imel pojma (po toliko letih bi že vsak priznal, če bi se šel hecat - pa itak nimaš tam kje dobit ugorja sredi noči, nobeden ne lovi rib - in če ne drugega, ga ne bi šel nihče kupovat, pa potem pustil, da ga teta vrže stran...) Razlaga je vačasih enostavna, ampak malo verjetna, kar pa ne pomeni, da se ne more zgodit...




Ej, dej Ronja ampak ti si carica. To ne morem verjet, kakšne maš,...user posted image user posted image user posted image user posted image  Enkrat sem že morala na wc zarad tebe,...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 15:27:05   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček
je rekel in priznal da to sigurno ni njegov

Temu se reče zanikanje, ne pa priznanje. Mah. Ja.  user posted image

Kok je sedaj svet lepši.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 22:08:24   
sonček 08
Omg, pa kako si lahko tako naivna,....

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ne vem koga naj obtožim
7.8.2008 23:03:22   
sinnerka
ja pa de pol pa svizec zavije čokolado v folijo


hmmm user posted image mogoče pa je tokrat svizec odvil kodndom iz folije v skladišču s kavči

(odgovor članu sonček 08)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ne vem koga naj obtožim
8.8.2008 11:14:54   
macka22
itak sem tudi jaz mogla najprej na wc ker se dejansko lahko polulas od vsega tega se pravi ko gres nabavit kauc moras rect ,pa prosim brez uporablenga kondoma ha ha ha ha  ali pa napises prosnjo za delo v tej trgovini in zdruzis prijetno z koristnimuser posted image

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?