|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:36:18   
tabi
Ja Jooly v lj. ga mam.Tko je mi smo prijavljeni pri meni(Lukovica)ni šans že tretje leto(pač občinska politika-vezeuser posted image ),v Domžalah smo prijavljeni začasno pa me tut obravnavat nečjouser posted image .Sem mela v malem princu že vse zrihtan za oba sem kr skakala od veselja ko pa je blo  potrebno podpisat pogodbo se je pa občina vsedla tko da smo se ubrisal pod nosomuser posted image .V lj.ga mam pa čist zraven službe,kar mi ful odgovarja.Za Niko mam pa rezervirano g.pri hitu,sam kaj k bo šlo spet enga kešauser posted image .Pa kaj čem sem se sprijaznila.Ja v Domžalah niso skoraj nič drugo rojenih sprejel imajo več od tistih ki imajo enega(tko razmišlja občina).
Pa ti si dobila za Kim vrtec

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:43:04   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Sonchek - a kej praznujes?

En lepo prezivet dan s mojo pikico user posted image user posted image user posted image
hahhahaaa..ne nič posebnega...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:43:56   
mklks
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: mama11
Tiste, ki imate po 4 obroke, kako jih razporedite (ne mislim časovno, ampak kdaj kateri obrok, ker razmišljam, da bi po zajtrku dobila že kar kosilo, ker tako pozno je - okoli 11-12h?
 
A potem se bomo dogovorile za naročilo?

Mama11
mi jemo približno takole...
zjutraj okoli 6-ih dojenje..
okoli 9-10 sadna malica z kakšnim jogurtom
Okoli 12-14 kosilo (kokr je lačna) ne gledam na ure..
pa pol od 16-18 nekje večerjo in to kakšno mlečno kašico
okrog 20 malo dojenja user posted image
in spanje..sem tudi jaz ugotovila da ma čez glavo dost tri obroke...ker ji več ne paše..se pa tudi zgodi včasih še vmes kakšna popoldanska malica...




no, pri nas pa jemo takole:
okoli 7-8 mleko 210ml
okoli 10 majhna sadna malica ali samo kak piškot, odvisno tudi od količine mleka, ki ga poje zjutraj
kosilo prib. ob ene enih, je skupaj z nami
okoli petih kaki jogurt
zvečer mleko pa malo grisolinota


debeluška in oranža, upam da sta uživali na morju, debeluška, navkljub vročini:)

mama11
- a tko ste vi naredli...jst sm pa tooolk senčke šparala...:):)hec, sva se mele pa ful fajn, je blo polno otročkov, je ema vse polupčkala, zdej je zgleda v takem obdobju, ko se ji to blazno dopade

nič, zdej grem pa pod tuš potem pa spar, ker sem čist uničena, morm zbrat energije za jutr, morem emino sobo spraznit, ker pridejo belt in prenavljat....to bo še zanimivo:):O

ajdi babnce mejte seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:45:00   
Dajica
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image     user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image      user posted image user posted image       user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image





user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:45:31   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tabi
Sonchek a kr tko šampanjec dej še tvojmu en kozarček privoščiuser posted image ,

user posted image  a se mal hecašuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

P.S.. a une k ne veste..mava z mojim tihe dneve, sej veste kako to zgleda...slika je, zvoka ni...
Mah bo že...sploh se več ne sekiram...

grem pod tuš

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:47:14   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica


user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image     user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   



pa ga maš res user posted image user posted image user posted image
pa nočkouser posted image  

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:48:14   
mama11
Uh, že vidim, da sem narobe predstavila "problematiko" obrokov. Štrene mi meša njeno dnevno spanje, ki se je podaljšalo, pa še vedno ga zahteva 3x. Takale je pa cela zgodba:

1. Zajtrk: zbuja se med 7-8h zjutraj, ko se za zajtrk podoji (ja, leni mamici se ne da zjutraj mešat kašice, zato še nisem uvedla jutranje GH). Potem se igramo, budna ostane cca. 2 uri, potem gre spat. Tu se pojavi problem, ker mi zadnje čase namesto 40 min zategne za 1,5-2 uri

2. Dopoldanska malica se tako zavleče na 11-12h. Običajno ji dam sadje (ugotovila sem, da "najraje" je dušenega - navednice zato, ker nad sadjem še vedno ni navdušena) v katerega zamešam kakšno žlico kosmičev.

3. Kosilo - zadnji teden sem se precej namučila, da mi je ostala budna od malice do kosila okoli 14-15h. Takoj potem se je še podojila in zaspala; spet za 1,5 do 2 uri.

4. Popoldanska malica - jogurt s kosmiči ali skuta s sadjem je bila tako aktualna med 17-18h.

5. Večerjo - mlečno žitno kašico sem ji dajala okoli 20h (pa bi ful rada prej, ker bi jo rada imela do 20h ali najkasneje 20:30 v postelji - ampak res nima smisla, da jo hranim na manj kot 2 uri), ko je že ful zmatrana in že med hranjenjem na polno tečnari. Potem jo moj skopa in previje, se podoji in gre spat. Ponoči že skoraj 2 meseca ne je več.

V bistvu ima tako vsega skupaj 5 obrokov (za zajtrk, kosilo in večerjo se še doji, za malici ji pa ne ponujam več, ker imam občutek, da do tega, da bi sama zavrnila ne bo prišlo, hkrati pa ne zahteva). Razmišljam, pa da bi zadevo spremenila tako, da bi ji "ukinila" dopoldansko malico in ji pustila, da gre med kosilom in pop.malico spat, ker vidim, da ful potrebuje. Pač bi pa še za popoldansko malico dobila nekaj več sadja. Verjetno je tudi problem, da hranjenje traja cca. pol ure in se vse skupaj še zavleče... Kaka vsaj 2x na dan, danes pa npr. 5x, tako da mislim, da z ukinitvijo obroka ne bi trpela kakšne lakote.

Ampak zdaj pa vidim, da imate vsi več obrokov, tako da sem spet v dilemi, kaj naredit.

Aja, ful hvala za info glede vožnje na morje. Saj vem, da bo šlo, v vsakem primeru, ampak v avtu kakšnih dolgih spancev pri nas ni...

Scuba user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:51:11   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Mi smo imel pa danes full nesrečo,Taj je padel na en okrasek,in mu je full kri tekla,pa nisem vedla a je ža šivat,sm klicala zdravnico,pa je rekla naj pridem pokazat(je blo glih na bradi),pa pol na srečo ni bilo...sam tist flajštrček ima ...

bogi Taj...user posted image user posted image user posted image

NL-tudi naša je enkrat vse zbruhala..ampak ne vem od česa...sam se ji ni prej (pomoje) nič zaletelo...tko da pojma nimam od česa bi to bilo...

zdej pa res grem pod tuš



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:56:25   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11


2. Dopoldanska malica se tako zavleče na 11-12h. Običajno ji dam sadje (ugotovila sem, da "najraje" je dušenega - navednice zato, ker nad sadjem še vedno ni navdušena) v katerega zamešam kakšno žlico kosmičev.

To bi jaz ukinla in ji dala kosilo...vsaj dokler je tako, da tok spi...poslušaj otroka...pomoje boš čist dobr naredila, če boš tako naredila kot si napisala...sej pr nas je dost podobno..itak pa ne moreš otrokov primerjat med sabo...
Probaj pa boš vidla če bo šlo...če ne ji še vedno daš nekaj malega za pozobt vmes, če se ti bo zdela lačna...

Drugač pa tudi naša več spi čez dan kot je prej...user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:56:35   
mama11
Sonchek user posted image , čestitke za vrtec. Glede tihih dnevov pa brez skrbi, mislim, da jih imamo občasno vsi... jaz v bistvu ure, ker sem tako gobčna, da ne morem zaspat, če ne razpucam. Pa se pomeniva in je boljše... razen, kadar neplanirano zažura in grem spat, preden se vrne domov. Potem je pa tiho jutro user posted image

Sorry Mklks, zjutraj smo rekli, da gremo v Šmarješke, ker je tako lepo kazalo... če bi si mislila, da bo taka toča, bi šli v Dolenjske.

Tintin, razsvetli še mene, kaj je Tuina masaža?

Pa še današnji meni:

zajtrk: dojenje
malica: Alete breskev marakuja
kosilo: polenta, rdeča pesa, teletina, dojenje
malica: pol žemljice
večerja: pirina kašica, dojenje

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 21:58:53   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
Mi smo imel pa danes full nesrečo,Taj je padel na en okrasek,in mu je full kri tekla


Ja, jaz tudi čakam, kdaj bomo imeli prvo urgenco. Je imela naša tajnica obdobje kakšnih 3 mesecev, ko so bili praktično tedensko abonirani na urgenci za 3-letnega sina... Kaj vse nas še čaka user posted image . Pa ena user posted image  za malega junaka

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:08:27   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

Sonchek user posted image , čestitke za vrtec. Glede tihih dnevov pa brez skrbi, mislim, da jih imamo občasno vsi... jaz v bistvu ure, ker sem tako gobčna, da ne morem zaspat, če ne razpucam. Pa se pomeniva in je boljše... razen, kadar neplanirano zažura in grem spat, preden se vrne domov. Potem je pa tiho jutro user posted image

sej se ne sekiram več...sam mi gre pa že mal na živce, k zmer morm pol jaz prva drezn...pol se pa itak spičkiva, pol je pa ok...
zdej sem pa še jaz mal ih...pa naj vid kok je luštn....
mah bo že..

No sem najdla en razlog za slavje: VRTEC hihiiiiuser posted image user posted image user posted image
zmer se ga najde, sam če se hoče...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:09:14   
sonchek
A sva sam še midve tle goruser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:09:48   
sonchek
Al sem sam še jaz?????
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonchek -- 8.8.2008 22:10:06 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:11:28   
Tanayya29
Tudi jaz sem tukajuser posted image user posted image .

dober večer!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:16:50   
barika
pa jaz tudi še malo gor visim

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:20:41   
sonchek
dober večer obema...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:22:06   
mama11
vsem trem. sem šla preverit, kaj je na tv, pa nič pametnega, neke mumije preganjajo user posted image . pa še moj kraljevsko dreto vleče.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:25:29   
barika
jaz pa bi šla knjigo brat, pa se mi ne da.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:26:37   
barika
pa cote perem (spet), pa jutri še 2 stroja...pa samo perem in perem, pa nič ne likamuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:26:39   
tabi
Jst sem tut še tu
Sonchek sem ti poslala slikice

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:28:16   
scubadiver
Evo mene..

Taj user posted image user posted image

Tabi
žal mi je za avto. mene je tud danes trikrat ujela toča, sam na srečo ni hudega. Zaenkrat sva z mojim našla samo eno pikico na havbi.
Dopustnice welcome back user posted image

BrinaS seveda še velja, kar pošlji mi naslov. Joj Ajtak tvoj naslov sem pa pozabila dat bratu. Zdele sem se spomnila... Sorry user posted image
Sonchek super za vrtec user posted image . Tihi dnevi so pa povsod. Pa pr nas moram tud jaz popustit. Moj bi se kujal tud en teden. pa ni važn kdo je kriv. Jaz pa rada takoj razčistim in sem čez 5 minut že ok.. Tko da zdej če se skregava se on kuja, jaz popustim, se skregava še enkrat da razčistiva, pol je pa mir..

Kaj sem še pozabila? Mah ne vem, se opravičujem, sem zmatrana k pes... Nočko


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:32:43   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

Jst sem tut še tu
Sonchek sem ti poslala slikice

superca hvala bom jutri pogledala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:34:06   
scubadiver
Aja še tole..

Za naročilo copatkov.. Ampak sej če jih naročimo na nemškem e-bayu pa ni carine in velja lepo tista cena 5,?? eur plus poštnina.. Al se kej motim?


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrske levinje 2007 - 4. del
8.8.2008 22:34:07   
tabi
No zdej grem pa tut js mal k svojmu ,da ga mal potolažimuser posted image
NOčko

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?