|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
16.8.2008 23:45:28   
barika
Jaz mu pampersk nisem še nikoli kupila (so jih drugi) in niso "bog ve kaj" (pa smrdijo, še posebej one ko imajo nekaj zelenega not..)

Mali uporablja:
dm babylove in alanauser posted image user posted image
trenutno na uporabi beauty baby user posted image
lumpi (razen da smrdijo so fajne)user posted image
lidlove so bile tudi super user posted image
lionstar so pa podn user posted image  (tak ko so pa te plenice spuščale pa še ne)
kje se dajo pa kupit Libero plenice??
hvala bogu, da nima problemov s kožo, ker vse kar mu daš na rito, ni izpuščajev

< Sporočilo je popravil barika -- 16.8.2008 23:46:34 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
17.8.2008 10:48:25   
*tajda*
Na začetku sem uporabljala Paperske iz mullerja,ampak tist gel tako smrdi.Zdaj sem pa zvesta plenicam Libero,ki so narejene v Franciji,lahko se ragradijo z razliko od Pampersk,niso odišavljene in nimajo gela.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
17.8.2008 10:50:11   
*tajda*
Jaz kupujem Libero plenice v Sparu.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
17.8.2008 23:02:03   
Anonimen
Jaz pa ne razumem, kak vam kar prepuščajo, odkrito pvedano.user posted image user posted image user posted image
Nam niti enkrat ni niti pampers za Poland.user posted image  

Malo neumno vprašanje za nekatere: a znate pravilno zapet pleničke? Ker to je ful odvisno, če zunanji rob raztegnete navzven, da je ob nogici. Ta zunenji rob ujame notranjega, če slučajno popusti. Ne vem no, sama sem se naučila pravilno povijat pri svojem delu v domu za ostarele, ko je bil enkrat predstavnik od Abene (plenice za odrasle), kako se pravilno povija in učinek ter funkcija robov plenic. Pa ne vzet kot slabonamerno, vendar se velikokrat sprašujem, ko pišete, kako ste vsi premočeni. Mi nismo bili niti enkrat, pa sem imela res taslabe plenice na preizkušnji. Pa še te zaradi materiala, da je koži prijazen. Torej, made in <Poland  ni šans, sama plastika in nič raztegljivih trakov.user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
18.8.2008 0:57:08   
nananaja
ja res je pomembno kako zapneš plenico, ampak za pampers active baby (to so ta poljske) smo imeli mi problem čez celo plenico in ne pri robu - sem enkrat prebrala, da se skozi plenica vidi tako slaba je. pa še to so bili samo nekateri paketi.
kar se pa tiče prepuščanja pri robu, plenica lahko popusti zaradi obilne količine. nam je ponoči na zgornjem delu. ampak resnična sprememba je nastala takrat, ko smo začeli uporabljati kahlico. od takrat nam planice premočijo samo, če smo leni, se man ne da it lulat, mala pa malo več spije. se pa zadnje čase dogaja, da je kahla polna, plenica suha, pa še eno leto ni stara mala. toliko za premislek vsem, ki imajo hude probleme pri prepuščanju plenic.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
18.8.2008 7:43:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
18.8.2008 10:31:22   
*tajda*
Nalin a ne kako so super Lbero,sam mene jezi ker v našem Šparu prodajajo samo številko 5 in 6,manjših sploh ni.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
18.8.2008 10:40:43   
Anonimen
Za našega user posted image  čez dan uporabljam Hoferjeve plenice in se mi zdijo ok. Za čez noč pa Pampers Active Fit al pa Baby Dry. Bom pa probala tudi te Libero, samo v našem Šparu jih sploh nisem še zasledila. user posted image

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 9:35:21   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Nalin a ne kako so super Libero,sam mene jezi ker v našem Šparu prodajajo samo številko 5 in 6,manjših sploh ni.user posted image


Tudi mene zanima kje se da kupit manjše številke????? 3-6kg???

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 10:27:49   
*tajda*
Petra podjetje Arc iz Kranja je uvoznik teh plenic,tako da poskusi njih kontaktirat in jih vprašaj,mi smo trenutno na številki 5 tako da ni panike,ampak bi jih pa rada za drugega otročka kupovala.Njihov naslov pa je  www.arc.si

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 10:37:20   
pizamca
Zaenkrat sem poskusila:
Mullerjeve - predebele in pretrde
Pampers - niso za čez noč, ker je zjutraj pižamca okol rite vlažna
Huggies - so mi kar všeč, edina pripomba, da ni za tisto kilažo, ki je napisana na embalaži ampak nujno +1kg
DM - še bolj trde, kot Mullerjeve
Lidlove smrdijo, so trde in debele, še dobro, da sem kupila tamal kompletek, ker jih ne kupim nikoli več :(

Naša ima trenutno slabih 6kg - zdaj so ji Huggieske super, en mesec nazaj so ji bile prevelike, takrat ne glede na to, kako sem se mučila, da bi jih dosti nategnila ob strani, je zmeraj ob strani kaj ven priteklo. Bom pa zdaj poskusila še Leclercove.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 11:38:23   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Petra podjetje Arc iz Kranja je uvoznik teh plenic,tako da poskusi njih kontaktirat in jih vprašaj,mi smo trenutno na številki 5 tako da ni panike,ampak bi jih pa rada za drugega otročka kupovala.Njihov naslov pa je  www.arc.si


Hvala za inf.  V porodnišnici so imeli newborn, kakor tudi vel. 3-6 kg, na njihovi strani sem našla pa ta podatek:

Na voljo so tri velikosti jumbo pakiranj:
- Maxi: 7-14 kg, 60 kosov v paketu.
- Maxi plus: 10 - 16 kg, 56 kosov v paketu.
- Junior XL: 12 - 22kg, 52 kosov v pakiranju



(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 11:42:38   
sazi
Mullerjeve - predebele in pretrde

A si jih to probala v zadnje pol leta, ko so spremenjene ali prej?

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 12:25:20   
**Petra**
Kakšna pakiranja pa ima Műller? Mislim, koliko plenic je v posameznih paketih?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 12:56:47   
sazi
Mislim, koliko plenic je v posameznih paketih?

Odvisno od velikosti. Mislim, da ima 9-18kg 38 plenic, manjših pa je 42 in 44, večjih pa manj od 38 (ampak ne vem koliko, ker jih ne kupujem)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 14:27:43   
pizamca

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Mullerjeve - predebele in pretrde

A si jih to probala v zadnje pol leta, ko so spremenjene ali prej?



Ja, zadnje pol leta. Niso tako obupno trde, kot Lidlove, tudi manj kot DM, ampak so pa vseeno trde. Pa skoraj do koleni segajo user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 14:31:02   
sazi
Pa skoraj do koleni segajo

Pa imaš pravo velikost? Ne vem, zakaj bi bile do kolen. Naš mali jih ima lepo med nogicami in čisto ob telesu. Glede trdote ne vem komentirat. Meni so fajn, mali pa ni imel z njimi nikoli nobenih težav (kakšnega vnetja, ali odrgnjenja)

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 14:46:28   
*tajda*
Če katero zanima,Libero plenic manjših številk ni mogoče kupit v Slovenji,ker jih pač Spar ni želel uvrstiti na prodajne police.Sem sama kontaktirala uvoznika Libero plenic,tako da za manjše številke je potrebno it v tujinouser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 14:54:27   
pizamca

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Pa skoraj do koleni segajo

Pa imaš pravo velikost? Ne vem, zakaj bi bile do kolen. Naš mali jih ima lepo med nogicami in čisto ob telesu. Glede trdote ne vem komentirat. Meni so fajn, mali pa ni imel z njimi nikoli nobenih težav (kakšnega vnetja, ali odrgnjenja)

user posted image Ja, imam pravo velikost. Ok, zdaj jih že skoraj tri mesece nimam :) No, v primerjavi s Pamperskami ali Huggieski so bolj trde in tudi več placa zavzamejo, kar pa me moti. Mogoče zdaj, ko je tamala malo zrasla to ne bo prišlo tako do izraza, ampak od rojstva pa še kak mesec in pol se je pa ful videlo. Če se ne motim, je njena velikost za plenice že en lep čas od 4 do 9 kg. Bo treba še enkrat poskusit, mogoče bo zdaj res bolje!


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
19.8.2008 15:28:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 21:12:55   
sazi
od rojstva pa še kak mesec in pol se je pa ful videlo

No ja, glede na to, da se je naš mali rodil z 2800 g, sem kar nekaj časa uporabljala Pampers Newborn najmanjše, potem pa naprej ves čas Beauty baby. Za novorojenčka tudi po mojem niso najboljše. Tam od dveh, treh mesecev dalje pa so mi super.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 21:36:47   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: **Petra**

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Nalin a ne kako so super Libero,sam mene jezi ker v našem Šparu prodajajo samo številko 5 in 6,manjših sploh ni.user posted image


Tudi mene zanima kje se da kupit manjše številke????? 3-6kg???


v slo se jih ne dobi.



Škoda, ker so res zakon!!! Hvala za podatek, da jih ne bom iskala po Sparih po Slo user posted image


< Sporočilo je popravil **Petra** -- 19.8.2008 21:37:09 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
19.8.2008 21:56:13   
ALEKSA13
Mi uporabljamo Lidl-ove - podnevi in ponoči (že skoraj leto dni), pa so ok.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
20.8.2008 11:25:01   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz mu pampersk nisem še nikoli kupila (so jih drugi) in niso "bog ve kaj" (pa smrdijo, še posebej one ko imajo nekaj zelenega not..)



Po čem pa to smrdijo???

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
20.8.2008 15:24:23   
*BellaLuna*
Nam so pa Mullerjeve plenice čist zanič: smrdijo, so debele in povsem neelastične.
Tako da uporabljam samo nemške Pamperske ponavadi Baby Dry ali pa Active fit. Poljskih niti probala nisem, nad italijanskimi sem pa tudi razočarana.

Delati ene teste na suho ali pa videti praktično pri uporabi, je pa čisto nekaj drugega.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?