|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
20.8.2008 15:41:14   
kesi
Mi smo tudi sprobali že vse sorte od DM, Mueller, Huggies, Fixies,...sedaj smo pa že zelo dolgo na Pamperskah, ker so edine, ki nam ponoči niso premočile (je tudi do 12 ur v eni plenici, ker spi večinoma od 19- do 7. ure zjutraj). Do zdaj sem kupovala poljske, zadnjič pa sem v Muellerju kupilia nemške, ker sem slišala, da so boljše, pa nisem opazila nobene razlike.

_____________________________

KESI

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
20.8.2008 16:11:14   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: *BellaLuna*

Nam so pa Mullerjeve plenice čist zanič: smrdijo, so debele in povsem neelastične.
Tako da uporabljam samo nemške Pamperske ponavadi Baby Dry ali pa Active fit. Poljskih niti probala nisem, nad italijanskimi sem pa tudi razočarana.



meni pa aktiv fitke takooo smrdijo, da mi je skoraj slabo, ko previjam.user posted image uporabljam mullerjeve in sem zelo zadovoljna. a pravte, da so hoferjeve tud primerljive?

še dobro da imamo toliko zanamk na razpolago, da vsak dobi nekaj kar mu ustreza.user posted image

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
25.8.2008 10:56:46   
Kranjcanka
Didlinaa :) ja, imas se premajhno deklico :)
Plenica ne pusca ob robovih ker ne bi bila dobro zapeta ampak takrat, ko je prevec mokra. To se pri nasem 21m vcasih naredi ponoci, ker cez dan res veliko popije (3l+) in plenica enostavno ne zdrzi vseh 10 ur spanja.

Lp

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
25.8.2008 11:40:44   
Anonimen
Jaz sem do sedaj kupovala oz. še kupujem Muellerjeve. Me pa zanima če je imaela še katera "probleme" s temi plenicami. Kupila sem 4 pakete in vse plenice so imele luknjo ob robu, posledično je večkrat premočilo. Žal nisem imela računa da bi nesla menjat. Upam, da je blo to samo tokrat, ker sem bila do sedaj s plenicami res zadovoljna.

(odgovor članu Kranjcanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
26.8.2008 8:13:57   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Jaz sem do sedaj kupovala oz. še kupujem Muellerjeve. Me pa zanima če je imaela še katera "probleme" s temi plenicami. Kupila sem 4 pakete in vse plenice so imele luknjo ob robu, posledično je večkrat premočilo. Žal nisem imela računa da bi nesla menjat. Upam, da je blo to samo tokrat, ker sem bila do sedaj s plenicami res zadovoljna.


še nikoli nobenega problema.
kupi še en paket in pejt z računom zamenjat starega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
27.8.2008 9:42:34   
pepa6
Jaz pa sem sprobala 3 vrste plenic, in sicer, Fixies, Pampers in Beauty Baby-Mullerjeve, in bom rekla tako: Pamperske sem sprobala na 2 načina, ene sem kupila v Sloveniji, druge pamperske pa v Avstriji. Z njimi imam slabe izkušnje. Mala je bila v pamperskih 3 ure, ampak ker se je polulala, je dobesedno urin premočil še vse tetra plenice za široko previjanje, tako, da je bila mala vsa po ritki mokra. Še ko sma se na postelji dojili in je kar zaspala tam, je dobesedno pamperska odpovedala, saj je bil urin še celo na odeji, tako da je imela tud vso rit, vse tiste tetra plenice za široko povijanje mokre, ko sem ji odprla pampersko, pa mi je razpadla skoraj v rokah. Ritka pa je bila tako mokra, kot da otroka iz vode potegneš.Da pa se ne menim kako je bilo ko se je pokakala. Kakec je šel dobesedno ob nogicah ven.

Fixies so malo boljše od pampersk, fajn vpije urin, kakec pa ostane v plenici. Nimam slabih izkušenj z njimi.

Men osebno so najboljše plenice Beauty Baby, to pa zato, ker vpijejo enkrat več urina kot pamperska, pa ne puščajo urina. Pa tud kakec ostane v plenici, in ne vdari ven ob straneh tako kot Pampers. Pa tud ritka je suha, čeprav je plenica polna urina.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
27.8.2008 17:30:26   
tosja
Pampers active fit iz Mulerja

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
28.8.2008 8:05:56   
piksna
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika

Ful zanimivo....Tjaši enkrat samkrat niso premočile Pampers aktive fit(nemške) in sem zadovoljna z njimi od samega začetka... jih ne zamenjam za nobene druge. Jih nosi in podnevi in ponoči!


se podpišem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
28.8.2008 8:25:27   
yoliee
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Lepo da si to delila z namiuser posted image .  Tudi mi uporabljamo Mullerjeve in nam še niso enkrat premočileuser posted image




mi imamo tudi Mullerjeve ali pa Baby love...pa nikoli ne premočijo....
Po Pampers smo imeli vneto ritkouser posted image ....



(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
28.8.2008 10:02:56   
copatek
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Jaz sem do sedaj kupovala oz. še kupujem Muellerjeve. Me pa zanima če je imaela še katera "probleme" s temi plenicami. Kupila sem 4 pakete in vse plenice so imele luknjo ob robu, posledično je večkrat premočilo. Žal nisem imela računa da bi nesla menjat. Upam, da je blo to samo tokrat, ker sem bila do sedaj s plenicami res zadovoljna.


Tudi brez računa bi se pomoje dal zamenjat, saj mullerjevih plenic itak ne moreš kupiti drugje, tako da vzemi s sabo tiste pleničke, ki imajo luknjico, jih pokaži in mislim, da ne bi smelo biti težav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
30.8.2008 19:38:50   
Paštetka
Večna dilema, vprašanja okrog teh plenic.

Drage moje vse plenice so lahko OK oz. vsaka je lahko porazna.

ZAKAJ? Zaradi naših otrok, ker so si tako drugačni. Eni imajo občutljivo kožo, drugi imajo alergijo na eno snov v pleniscah, drugi na drugo..., treji lulajo gor, 4. lulajo dol, 5. lulajo počasi, drugi s curkoma.... 

In zato je ena plenica lahko OK, potem pri 2. otroku pa porazna.

Maktub je napisala, da je testirala plenice z vodo. Povsod je bila voda enako polita. Torej je s tega stališča, Mullerjeva plenica najboljša. To pa še ne pomeni, da pri drugem otroku, kateremu nese pipica drugače ali ima občuljivejšo ritko, ta plenica paše. In obratno.

Zato so meni podobna vprašanja o plenicah, sploh pa odgovori.... hm... brezpredmetni.

Vsaka ritka je drugačna. Sami pa moramo ugotoviti, katera našim na rito najbolj paše in katera cena je najprimernejša.


No in da še jaz podam naše rezultate... Za sina sem porabila tisoče in tisoče tolarjev dragih Pampersk iz Mullerja (ker sem bila prepričana, da če so najdražje, da so najboljše). Hvala bogu, da je bil po 1,5 letu suh, ker bi drugače lahko bankrotirali. 23 starih jurjev so me prišle plenice in robčki na mesec. In hvala bogu, da sem uporabila pri hčeri malo pameti in preizkusila tudi najcenejše plenice - mullerjeve. In tako prišparam za hčerino rito več kot 3x manj denarja. Ja, res hvala bogu.

Poleg tega vse tiste, ki pišete, da imajo plenice losijone.... Vse to je kemikalija. Hčeri sem mogoče namazala s kremico ritko 4x, pa do zdaj še nikoli ni imela vnete ritke. Plenica, in voda in brisačka...  to je to. Najcenejše in najbolj prijazno koži. Če mene vprašate. Brez kremic, brez robčkov, brez losijonov.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 30.8.2008 19:39:30 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
1.9.2008 17:16:43   
petra05
ja smo pri nas tudi mullerjeve uporabljal pa je dobila fuulll vneto ritko kar ven ji je tekla voda iz tistih mehurčkov tako da sem prešoltala nazaj na pamperske pa je blo takoj dobro, škoda res ker pamperske so fuuulll predrage no saj bom malo kombinirala pa bo...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
1.9.2008 20:56:20   
mama11
Še ena nova preizkušena, ki je navdušila: DM-ove ekološke Alana. Poceni, brez losjonov, brez elastičnih trakcev, pa ne premočijo in ne spustijo kakca. In to pri 9 mesecih, ko je otrok non stop v pogonu.

(odgovor članu petra05)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.10.2008 23:04:54   
tropical
Ne vem zakaj toliko kritizirate pamperske made in poland jaz skozi kupujem te ( za ponoči) pa so čist uredu.
Hoferjeve: Nikoli zatajile samo zdaj ima naš korenjak 4+, kar hoferjeve majo samo 4 ali 5.
Lidlove: Tudi super nikoli zatajile. Razen ena slabost je se rade trgajo, ko tamali se noče previvat.
Huggies nikoli probala.
Sparky so še kar vredu, ma so nekajkrat zatajile, ko je bil pokakan.
Linostar so še kar uredu. Zatajile nilkoli. Tud čez noč jih je imel super so. Jih ne uporablamo več, ker je imel rdečo ritko.
Lumpi zatajile velikokrat. Kakšne so pa te ta nove lupijeve plenice. A so kaj boljše.
DM bom poskušala ko porabim te lidlove do konca imam še dva paketa za ponucat.
Millerjeve pa na našem koncu jih ni. Ker goriška nima šeuser posted image te trgovine.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
14.10.2008 23:18:33   
metodas
Se strinjam s Pastetko...4mes sem uporabljala Pampers, sej so super ampak preklemansko drage,tako sem prestopila na Lidlove, res da so malo bolj debele, ampak zdrzijo kar dostiuser posted image  user posted image user posted image user posted image ....pa se pol ceneje so! Res pa je tudi, da ima nas soncek lepo neobcutljivo kozo in ga ze od rojstva umivam samo z vodo in namazem vsake toliko z riboderminom! 

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
15.10.2008 11:58:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Meni Pamperske (made in Germany) niso še nikoli premočile, no niti katere koli druge niso premočile, saj bejbo, ki res veliko lula, tudi veliko previjam. Najmanj na 2-3 ure, razen ponoči. Pamperske pa uporabljam zgolj zato, ker so tanke in lahke, pri dm, muller, lidl in ostalih me moti, da so tako debele.


Se podpisem,kot bi sama napisala,pa si mi prihranila tipkanjeuser posted image .

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
17.10.2008 22:12:03   
tropical
To sem našla napisano o pleničkah Linostar.:

LIONSTAR Active Super Dry Najkvalitetnejša plenička v Sloveniji
Test pleničke Lionstar je potrdil, da ima plenička Lionstar Active Super Dry izredno moč vpijanja, saj vpije 1l vode, kar predstavlja 375 ml urina.
Po testu priznanega laboratorija COURTRAY CONSULTING je plenica Lionstar Active Super Dry razvrščena v najvišji kakovostni razred

Kaj mislite ve glede tega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
18.10.2008 23:07:02   
Kranjcanka
Ne vem po kaksni logiki bi en liter vode predstavljal 375ml urina. Spet ena potrosniska fora.

Lp

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
18.10.2008 23:10:15   
moyca
tudi jaz se to sprašujemuser posted image  liter je literuser posted image

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
21.10.2008 17:10:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Meni Pamperske (made in Germany) niso še nikoli premočile, no niti katere koli druge niso premočile, saj bejbo, ki res veliko lula, tudi veliko previjam. Najmanj na 2-3 ure, razen ponoči. Pamperske pa uporabljam zgolj zato, ker so tanke in lahke, pri dm, muller, lidl in ostalih me moti, da so tako debele.


Se podpisem,kot bi sama napisala,pa si mi prihranila tipkanje .


Enako.
ME pa zanima, če katera pozna pleničke MY LOVE; zasledila sem jih nekje in so tudi izredno tanke, s flexi trakovi ob strani za zapenjanje, pa ne vem, kje se jih kupi. Morda katera uporablja oz. ve kje se jih nabavi?

(odgovor članu moyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
21.10.2008 18:21:51   
karmen83
Meni se zdi, da se dobijo v Hoferju, jih pa sama ne kupujem, ker je naša ritka za njih še premajhna user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
21.10.2008 21:18:13   
Alči
Jaz pa ne vem, a sem tok smotana al kaj, da ne znam zavijat, ampak moj mali, ko se pokaka orenk, pride pri strani ven , pa nej bojo pamperske original, mullerjeve al pa kjere druge. Pa tut če je plenička čist sveža. Un elastičen pipirček ob nogici za en drek drži se mi zdi, tk da se mi zdej fržmaga kupit pamperske za 12 €, če pa so mullerjeve še 1x cenej skoruser posted image

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
22.10.2008 16:44:58   
Anonimen
Meni se zdi, da se dobijo v Hoferju, jih pa sama ne kupujem, ker je naša ritka za njih še premajhna


JA, imaš prav, se dobijo v Hoferju, sem kar mamico vprašala, ker sem jo danes slučajno videla.
So pa manjše od pampersk; št. 4 pampers so naši mali riti tudi še fuuuull prevelike, tele so pa OK... so sicer velike, ampak ne toliko kot pampers - te uporabljamo še 3.

(odgovor članu karmen83)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
22.10.2008 17:16:42   
amor real
Jaz uporabljam papmpers new born kupljene v Italiji in so super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: test plenic: Pampers,Huggies, Muller
22.10.2008 21:52:19   
tropical
Pamperske v Italiji kuplene imajo manjše pakiranje pa mal dražje so, glede na količino, ki se dobi pri nas. Res j epa da so boljše.

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?