|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 9:46:58   
Bubamaraa
dobro jutro kljub dežju.....user posted image

ja moja dva sta uredi...tenks gad....res....user posted image


grem dons v Rutarja če ne bo preveč deževalo.... ma kera čas za kavico?????

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 10:54:49   
FLASK_A
kdaj pa greš? Sam men je ful bedno tamalga vn vlačit, ko ima vneta ušesa, pa še tako usrano vreme jeuser posted image Nimam pa varstvauser posted image
a obljubiš da boš mela še kdaj čas pa da gremouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 10:58:29   
Bubamaraa
če se mi bo dalo šibam iz Trzina ob 14-ih.... drgač pa ti kr bodi s tamalim doma...bova že nadoknadileeeee...nč bat...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 11:15:59   
FLASK_A
a bomo deležne kakšne slikice od vašega novega domauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 11:23:11   
Bubamaraa
ja sam se še ne bomo selili ta vikend... user posted image   

naslednji teden se selimo.... sej ko bom poslikala bom naredila album in dala vam na mail dovoljenje, da si ga ogledate....user posted image


bom mela pa tolk lepoooooo kuhnoooooo......user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 11:38:58   
FLASK_A
le glej, da boš tut kej kuhala, ne pa samo gledala kolk maš lepouser posted image user posted image user posted image

Kako pa to, da se vam je selitev zavlekla?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 12:10:36   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Poroka 2008 3.del
17.10.2008 12:18:30   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

punce vm morm povedat, da sta mela moja starša zjutri prometno nesrečo... sam je hvala bogu uredi...samo mami je Sašo pelju na slikanje ker jo je ful bolet vse začelo...user posted image user posted image user posted image   je ena ženska prehitevala in je kar v ateka zapeljala....grozn...pa je mela frej ....user posted image


joj groza, upam da je z mami vse v redu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Poroka 2008 3.del
20.10.2008 20:13:02   
fragola
Ojla, ma kakšno zatišje je tle gor, tema prav malo zamira, upam, da jo bomo spet malo prebudile!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 6:51:04   
Bubamaraa
ja res je fragola...jst tud upam....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 8:31:14   
eva1
Hej bejbe!

No midva sva prišla iz Egipta..meni je blo noro...en dan sem imela kar krizo in sem hotla kr dam ker sem ful pogrešala tamaladva, ampak pol sem se skulirala in uživala do konca...sej če povzamem, nisem delala drugega kt ležala in jedle celih 7 dni, zredila sem se za 3 kguser posted image ...no ampak je blo pa tut ful fajn domov pridit pa tamaladva polupčkat in se pocartat! Sem pa vidla šepetalko na ladijci, no vsaj zdi se mi ampak jst smotka nisem upala do nje, ker nisem vedla al je taprava al ne...no sedaj sem pa šla njene slike pogledat in ja, pomoje da je bla , bo samo povedala! Prej sem pa pozabla fotke pogledat, pa še menle sva se da se pocukava za rokav če se vidva, ampak preveč je blo vsega pred odhodom pa sem pozabla počekirat katera je touser posted image
No sedaj pa sem na bolniški, sem šla včeraj na maksio-facialno za izsek modrostnega zoba in sedaj sem k pit bul...vsa zatečena, jest itak ne morm nič, še pijem bolj težko, ker me najbolj od vsega boli grlo in ušes k požiram(kt bi imela angino-sam je pomoje od posega, ker sem že med posegov čutla bolečine v grlu in ušesu)! V ponedeljek grem šive pobrat, pol pa vrjetn v službo! Upam, da bo odteklina kmalu zginla, ker se me skoraj vsak ustraš k me vidi..moj pa pravi da je kr fajn(v hecu) da sem vsaj malo tiho, namreč težko govorim, pa še tisto kar rečem morm 3x ponovit, da me kdo razumeuser posted image

Slike od poroke pa tut jst še čakam, pravi fotografinja da jih dobim v roku 1 meseca od poroke..se pravi da bodo kmalu-vsaj upam! Komaj čakam, da vidim kaj je ustvarla, čeprav se mi zdijo že te slike k so naju slikali drugi  nekatere zelo lepe!

Buba...super, še malo pa bo selitev! Ste pa kr hitro uštimali fletuser posted image


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 8:36:52   
Bubamaraa
ooooo eva1 welkom back.....user posted image user posted image user posted image user posted image

ti morm povedat, da že dva dni v Kisovcu spim...user posted image ..tko, da smo zdej sosedeeee.......user posted image

mam pa tolk lepo kuhno...ne morem povedat....user posted image

dons zmontiramo luči nove, pa karnise..pol pa dnevno....user posted image user posted image user posted image user posted image ..aja..še predsobo mormo....user posted image


sej bo...počas se daleč pride.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 9:48:09   
sepetalka
hellow dečve, smo že domaaaa!

eva ti kokoška ti, zakaj pa me nisi pocukala!user posted image V katerem hotelu pa sta bila?
Egipt je božanski, midva sva šla na vse izlete, vidla vse kar so ponudili, jahala kamele, se potaplajala za koralami v glavnem  Č U D O VI T O!!!
Sem pa utrujena kot konj, bolj malo je blo ležanja na plaži, samo en dan, tako da sem včeraj in danes spala kar 12 ur user posted image . Sva bila tolk zaposlena z izleti, da bova mogla hanimun kar ponovit, ker dol nisva mela energije še za sexuser posted image user posted image user posted image user posted image !
Ne moreš pa verjet, kako uslužni so ljudje v hotelu, daš malo bakšiša in že si najboljši prijatelj!
Moram pa rečt, da so zame tudi kamele ponudiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Hudo, moj dragi( od sedaj je habibi) Kar po arabsko pomeni moja ljubezen, je pa kar stal in gledaluser posted image user posted image in se smejal!
Vtisi so noro dobri in ko si vzamem čas, prilimam še kako sliko v album!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:32:07   
fragola
Jaz mam pe eno lepo novico! Po letu dni od kadar sva prvič zagledala plusek, sva ga ponovno, tako da čez osem mesecev bom mamica in tokrat pa zares!!! Držte pesti, da bo vse ok!!!! Danes teden imam pregled!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:35:15   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz mam pe eno lepo novico! Po letu dni od kadar sva prvič zagledala plusek, sva ga ponovno, tako da čez osem mesecev bom mamica in tokrat pa zares!!! Držte pesti, da bo vse ok!!!! Danes teden imam pregled!!!


čestikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk sem veselaaaaaaaa...........user posted image user posted image user posted image user posted image


šepetalka ja jaz sem tud iz Egipta pripeljala svoja habibija...user posted image   

dej povej če si bila v Gizi? al si šla v Luxor???? kje si bilaaa..

pa hočem slikeeeeee...tvoje in od Eve!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:39:08   
sepetalka
Čestitke fragola, vse lepo v nosečnosti,
ja sem bila v Gizi, samo žal je bla full megla od smoga zato so slike bolj tko tko ja bila sem tut v luxorju, v karnak templju, v dolini kraljic in kraljev...!
Grem na delo in prlimam slike user posted image



_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:45:42   
baguSka
Fragola iskrene cestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image  In mocno drzim pesti zate....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:48:14   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Čestitke fragola, vse lepo v nosečnosti,
ja sem bila v Gizi, samo žal je bla full megla od smoga zato so slike bolj tko tko ja bila sem tut v luxorju, v karnak templju, v dolini kraljic in kraljev...!
Grem na delo in prlimam slike user posted image




a sta šla z avionom al z avtobusom???


jaz sem videla Gizo in piramide.... pa mi je bilo ful fajn...tud meli smo super vodiča...user posted image user posted image user posted image

če bi mela še kak dan več bi šla pa v Luxor......tko, da te slike hočm videt!!!!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:49:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Fragola iskrene cestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image  In mocno drzim pesti zate....


o moja lubica se je javilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:53:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

o moja lubica se je javilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 10:54:03   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

o moja lubica se je javilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kuk jst tebe missja.....kolk te bom ko te vidim potiškalaaaaaaa.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:02:30   
baguSka
user posted image user posted image  ok ti kr!!! sm ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist tvoja!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:05:22   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image  ok ti kr!!! sm ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist tvoja!!!!user posted image user posted image



jst sm čist horny

user posted image



user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:14:48   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  a tebe sadje rajca?? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Poroka 2008 3.del
21.10.2008 11:15:24   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image  a tebe sadje rajca?? user posted image user posted image user posted image user posted image


vse me rajca, če sam nate pomislim....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?