|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:11:12   
Lepotica
Freycha, to je zgolj MOJE MNENJE. Česa ne razumeš? To niso predsodki.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:14:06   
koala
Sama živim po načelu živi in pusti živeti. Se mi zdi, da bi morali imeti ljudje iste pravice, ne glede na svojo spolno usmerjenost, če se želijo istospolni pari poročiti, naj izvolijo, ne registrirati, poročiti, saj se sama prerada spominjam priprav na poroko in poroke same, če želijo posvojiti otroka, tudi naj, meni je važno le to,d a bo otok ljubljen in spoštovan, kot oesbnost, kot si to zasluži vsak. To, da se rodi v heteroseksualno družino še ni nikakršna garancija zato, da bo živel človeka vredno življenje.

Ja pa tako, da s(m)o Slovenčki še vedno preveč zaplankani, da bi sprejemali drugačnost, žal.

Freycha, me veseli da ima tvoj brat podporo v družini, žal velikokrat ni tako.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:14:35   
Freycha
aja, če gre za lastno mnenje, potem ne more it za predsodke?

Na podlagi česa pa je izdelano tvoje mnenje? Na podlagi osebnih vzgonov, al na podlagi dejstev?

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:18:03   
baguSka
Zivjo sosolka!user posted image

Zato sem ti rekla, da mi postreži s statističnimi podatki, ki bodo potrdili tvoje dvome za opravičene.... Ker če tega ne moreš narediti, potem ne gre za nič drugega, kot za predsodek.


Evo, se spet jaz javljam, verjetno ze stotic na tako temo kot je ta.. Se mi ni glih dalo pisat, pa bom vseeno na podlagi tegale stavka (ostalega niti nisem brala).

Verjetno se ni glih neke statistike okol tega, ker je premal podatkov o takih druzinah z istospolnimi partnerji, ne!? Zato tud ni in ne more bit tovrstnih podatkov.

Jaz npr poznam en primer, ko je puncka (zdej ze odrasla) odrascala v taki druzini z dvema mamicama. Punca je bila vedno totalno zafrustirarana. Sramovala se je vsega. Nikoli ni nobenga povabila domov. Vedno je govorila, da ima mama prijateljico.. Seveda je punca 'poznala' svojega oceta. Od kje je ze prisla!? Samo mamica je ni mogla nardit.. torej ocka obstaja. Jaz ne obsojam, mogoce sta njo zenski pac narobe vzgajali in bi blo kje drugje lahko drugac.. Ampak ta punca se danes pogresa oceta. Ceprav ji jaz pogosto recem, da ni nujno da bi ji blo z ockom boljse in lepse, pa ga je vseeno vedno pogresala in ga se vedno.. Nikoli ne bo vedla kako bi ga blo imet.

Samo to 'svojo' izkusnjo in vedenje sem hotla delit z vami. Ceprav sem enkrat mensezdi ze.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:20:03   
Lepotica
Predsodek bi lahko rekla, če bi imela kaj proti. Pa nism rekla, da imam ampak da sem pač bolj za drugo varianto. In tako kot pričakuješ, da okolica sprejema homoseksualno usmerjene, sprejmi, da pač imamo različno mnenje.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:20:23   
baguSka
aja, če gre za lastno mnenje, potem ne more it za predsodke?

Na podlagi česa pa je izdelano tvoje mnenje? Na podlagi osebnih vzgonov, al na podlagi dejstev?


se strinjam..

ceprav pr meni npr nebi glih rekla da gre za predsodek, ampak predvsem neka izkusnja.. jaz npr sem v dilemi glede tega.. po eni strani si recem, da je verjetno veliko otrok ki trpijo v taki al pa drugacni druzini.. ampak ker to punco namrec zlo dobro poznam, se mi smili v dno duse..

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:24:18   
Freycha
v tujini se posvaja dovolj časa, da bi lahko prišli do prvih izsledkov.....

sicer pa ni problem v vzgoji dveh mamic te punce, ampak verjetno v tem, da je družba tako zaprta do teh reči. Kako je bilo včasih s "pankerti", ki tudi niso bili lepo sprejeti, sedaj ni to nič čudnega. Kako so morali črnci sedeti v zadnjem delu avtobusa, sedaj ni ne duha ne sluha o tem.

Hočem reči, da vse, kar potrebujemo je čas, da se družba na te zadeve navadi. Že to, da se govori o tem in da se sploh razmišlja v tej smeri je dober znak, da se nekaj premika.

Se pa strinjam, da je treba it počasi in preudarno. Mogoče ne bo možno tej generaciji posvajati otroke, bo pa naslednji....... Najprej pa je treba sploh urediti, da se lahko dva, ki se ljubita tudi normalno poročita. Tako, kot je bila tebi dana ta možnost kake dva meseca nazaj........

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:26:22   
Lepotica
Samo upamo lahko, da bodo ljudje tudi take pare kmalu sprejeli in da diskriminacije ne bo več. So pa "cvetke" med homo in heteroseksualnimi pari.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:30:35   
baguSka
Hočem reči, da vse, kar potrebujemo je čas, da se družba na te zadeve navadi.


Ja imas prav... ampak na zalost je tko, da otrok tega casa pac nima.user posted image

Drugac pa jaz nimam nc proti. Naj se porocijo in naj pocnejo kar zelijo. Jaz jih spostujem, kot spostujem vsakega cloveka. In jim ne zelim kratit nobenih in nikakrsnih pravic, ker sem nacela, da naj za vse velja enako.. Jaz povem le to, da sem pac malce v negotovosti glede otrok le zaradi te izkusnje, ki jo imam. Po drugi strani pa se to negotovost nekako skusam potlacit ravno zarad tega, ker sem mnjenja, da itak tud marsiketrmu otroku v hetero druzini ni glih vse naklonjeno..

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 10:32:45   
dejavu
Zakaj pa je nemogoče, da preraste v nek simbol. Veliko študentk(+20) se poistoveti z besedo lejzba. Pa potem najdejo partnerja. Seveda moškega pač se jim je zdelo bit verjetno fajn lejzbeuser posted image

_____________________________

Only when we are no longer afraid do we begin to live.(Dorothy Thompson)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:30:29   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Freycha takole ti bom povedala. Tebi pustimo tvoje mnenj, drugi imamo svoje mnenje. Lepo, da si povedala za tvojega brata ampak zato še ne pomeni, da se bomo vse strinjale s tabo. Ne napadaj nas, tako kot tudi me tebe ne napadamo, pa tudi srakazem zase ohrani. Nikjer nism rekla, da je v enih družinah več nasilja kot v drugih. Najbrž ga je več v heteroseksualnih kot v homoseksualnih, ker je prvih pač več. Jaz osebno sem pač za to, da ima otrok mamo in očeta, heteroseksualen par. Tisti, ki menijo drugače, jih tudi spoštujem.


Lepotička tudi z eno besedo te nisem napadla, hočem pa, da predstaviš dejstva, preden lahko kaj takega trdiš.

Gre samo zato, da imate neke strahove brez prave podlage. Dejstva pa pravijo drugače, le videti jih nočete..... Zato sem ti rekla, da mi postreži s statističnimi podatki, ki bodo potrdili tvoje dvome za opravičene.... Ker če tega ne moreš narediti, potem ne gre za nič drugega, kot za predsodek. Tega pa ne odobravam in imam tudi pravico do tega.




Freycha spet si šla na led.


IZVIRNO SPOROČILO: koala
Se mi zdi, da bi morali imeti ljudje iste pravice, ne glede na svojo spolno usmerjenost.


Točno tako in bi še pripisala in ne glede na barvo kože.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:36:43   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Zivjo sosolka!user posted image

Zato sem ti rekla, da mi postreži s statističnimi podatki, ki bodo potrdili tvoje dvome za opravičene.... Ker če tega ne moreš narediti, potem ne gre za nič drugega, kot za predsodek.


Evo, se spet jaz javljam, verjetno ze stotic na tako temo kot je ta.. Se mi ni glih dalo pisat, pa bom vseeno na podlagi tegale stavka (ostalega niti nisem brala).

Verjetno se ni glih neke statistike okol tega, ker je premal podatkov o takih druzinah z istospolnimi partnerji, ne!? Zato tud ni in ne more bit tovrstnih podatkov.

Jaz npr poznam en primer, ko je puncka (zdej ze odrasla) odrascala v taki druzini z dvema mamicama. Punca je bila vedno totalno zafrustirarana. Sramovala se je vsega. Nikoli ni nobenga povabila domov. Vedno je govorila, da ima mama prijateljico.. Seveda je punca 'poznala' svojega oceta. Od kje je ze prisla!? Samo mamica je ni mogla nardit.. torej ocka obstaja. Jaz ne obsojam, mogoce sta njo zenski pac narobe vzgajali in bi blo kje drugje lahko drugac.. Ampak ta punca se danes pogresa oceta. Ceprav ji jaz pogosto recem, da ni nujno da bi ji blo z ockom boljse in lepse, pa ga je vseeno vedno pogresala in ga se vedno.. Nikoli ne bo vedla kako bi ga blo imet.

Samo to 'svojo' izkusnjo in vedenje sem hotla delit z vami. Ceprav sem enkrat mensezdi ze.user posted image



Kaj pa če bi se mama ločila in ponovno zaživela z drugim moškim, namesto z žensko, a misliš, da v tem primeru tvoja prijateljica ne bi pogrešala očeta?

Krivda je v očetu, ker ni imel dovolj stikov z hčerko in jih še verjetno danes nima, če ga še sedaj pogreša in ne v spolni usmerjenosti mame.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:42:08   
baguSka
Kaj pa če bi se mama ločila in ponovno zaživela z drugim moškim, namesto z žensko, a misliš, da v tem primeru tvoja prijateljica ne bi pogrešala očeta?


Velika verjetnost je da NE, ker ji bo ta novi moski (ce je kej prida) nadomestil kolkrtok oceta. Tud tako izkusnjo mam ze s strani druge prijateljice. Katera je tega novega moskega vzela za svojega oceta in na ta nacin sploh ni nikogar pogresala.

Zato pa pravim da ne obsojam, ampak samo, da sem zarad tega v dilemi. Negotova... da ne vem.. In ne mores le enga stavka ven potegnit iz celotnega konteksta, ker nisem nikjer napisala da tko pac je in da tega ne sprejemam al kej podobnega...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:46:25   
Lepotica
Sej mislim, da namen nobene od nas ni obsojati. Mislim pa, da je v praksi vseeno ta situacija težja kot pa v debati. Vem, da si tudi tej pari želijo otroka, samo ni nujno, da bi vsak otrok to sprejel.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:56:04   
Mijavček
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček

Ja, jest tud tko nekak razmišljam; me nič ne moti, naj delajo kar jim paše tud sred ulce zarad mene...,ž ampak ko pride do posvajanja otrok ....se pa konča; dokler je v Slo toliko parov (razl. spola), ki po nevemkolikoletže čakajo na otroka, jaz istospolnih ne bi spustila zraven.
Tukaj se pač ne gre samo za ta dva, ki sama odločata o sebi, ampak o tretjem, o otroku, ki sam ne more zbirat. Naj bi pa vsak otrok mel očeta in mamo... ok, to je ideal, ki se v marsikateri družini podre, ampak recimo da stremimo k temu. 



Oh, lepo te prosim. Kakšna pa je razlika, če bi bil otrok vzgojen v istospolni družini? Ne razumem. Ali imajo gay-i drugačne vrednote al kaj?
Totalna bedarija.


Saj nisem govorila o razliki v vzgoji, te verjetno res ni. Gre za pravico do posvajanja in to do popolnega posvajanja. Če en parner posvoji biološkega otroka od drugega partnerja, to mi še nekak gre. Ne gre mi pa, da so hetero in homo pari v isti vrsti, ki je že tako leta in leta dolga. Ker, rečte kar čte, zaplankana, slovenčkana, nevemkajševse... Če že dodeljujejo otroke neki družini, je prav, da imajo prednost konvencionalne družine. Zlorabe in ločitve in podobno se pa dpgajajo v vseh in homo in hetero družinah, tako, da mi ta argument, ja kaj pa če se starša ločita, poa je otrok brez očeta,  bla bla, kot da se homo pari ne ločujejo... tudi v tem primeru otrok nastrada, če nima stikov z obema, pa nja bosta dve mamici, dva očkata al pa ena ena.

Skratka, hočem povedat, da absolutno nimam il proti homo parom, njihovim, porokam, dedovanjem... če gre za posvojitve , pa gre za tretjo osebo, ki ne odloča sama o sebi in je potrebno gledat na njeno maximalno korist. Jaz mislim, da to ni noben predsodek.

Lahko je rečt; ja, jaz sem za vse, naj majo posvojene otroke, nimam predsodkov... mogoče bi tudi jaz tako razmišljala, če ne bi bila sama z možem na tem, da bi posvojila otroka, ker leta in leta nisva mogla zanosit. In debate o tem, da bi že tako ali tako dolgi čakalni vrsti prišteli se vse homo-pare, ki si želijo otroka (pa teh ni malo, saj je želja po otroku nakaj naravnega, tudi za njih, jaz to čist dobro razumem)...takrat pa mi je kar vroče ratalo.  Ko si enkrat osebno čustveno vpleten, stvari drugače gledaš. In verjamem, a bi ve vse, ki se imate zdaj za tako napredne in liberalne in oh in sploh v trendu....če bi bile na tem, da imate otroke lahko samo tako, da jih posvojite, bi malo drugače govorile.

lukrecija, tvoj ton je pa res za nikamor.  A misliš, če si nesramna, da imaš bolj prav, al pa da boš s tem koga prepričala v kaj. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 12:58:03   
Lepotica
Saj nisem govorila o razliki v vzgoji, te verjetno res ni. Gre za pravico do posvajanja in to do popolnega posvajanja. Če en parner posvoji biološkega otroka od drugega partnerja, to mi še nekak gre. Ne gre mi pa, da so hetero in homo pari v isti vrsti, ki je že tako leta in leta dolga. Ker, rečte kar čte, zaplankana, slovenčkana, nevemkajševse... Če že dodeljujejo otroke neki družini, je prav, da imajo prednost konvencionalne družine. Zlorabe in ločitve in podobno se pa dpgajajo v vseh in homo in hetero družinah, tako, da mi ta argument, ja kaj pa če se starša ločita, poa je otrok brez očeta, bla bla, kot da se homo pari ne ločujejo... tudi v tem primeru otrok nastrada, če nima stikov z obema, pa nja bosta dve mamici, dva očkata al pa ena ena.

Skratka, hočem povedat, da absolutno nimam il proti homo parom, njihovim, porokam, dedovanjem... če gre za posvojitve , pa gre za tretjo osebo, ki ne odloča sama o sebi in je potrebno gledat na njeno maximalno korist. Jaz mislim, da to ni noben predsodek.

Lahko je rečt; ja, jaz sem za vse, naj majo posvojene otroke, nimam predsodkov... mogoče bi tudi jaz tako razmišljala, če ne bi bila sama z možem na tem, da bi posvojila otroka, ker leta in leta nisva mogla zanosit. In debate o tem, da bi že tako ali tako dolgi čakalni vrsti prišteli se vse homo-pare, ki si želijo otroka (pa teh ni malo, saj je želja po otroku nakaj naravnega, tudi za njih, jaz to čist dobro razumem)...takrat pa mi je kar vroče ratalo. Ko si enkrat osebno čustveno vpleten, stvari drugače gledaš. In verjamem, a bi ve vse, ki se imate zdaj za tako napredne in liberalne in oh in sploh v trendu....če bi bile na tem, da imate otroke lahko samo tako, da jih posvojite, bi malo drugače govorile.

lukrecija, tvoj ton je pa res za nikamor. A misliš, če si nesramna, da imaš bolj prav, al pa da boš s tem koga prepričala v kaj.



Se podpišem.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:16:08   
Nalini

da nastane otroček rabimo za spočetje MOŠKEGA in ŽENSKO (oz. seme +  jajčece),.......

biološko ni možno, da dva geja ali pa dve lezbi naredita otroka... ali?
user posted image

razen kake umetne oploditve pri ženskah,..... ipd.

ni možno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in dvomim, da kdaj bo


zato sem proti temu,da istospolna partnerja posvojita otroka,....... to je moje mnenje!

če pa komur koli paše, da je gej ali lesba ,.... kar naj,... nimam predsodkov,...... ampak zadnje čase se mi zdi, da je INNNNNNN biti gej .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:17:29   
Nalini
aha, pa dvomim da je res takšna zvestoba med geji,...... ker zadnje čase je največ HIV-a prav med njimi,...... se mi zdi, da kar menjavajouser posted image

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:22:43   
Lepotica
To se ni glih za smejat, ker aids je bolezen, ki lahko doleti vsakega.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:30:07   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini

aha, pa dvomim da je res takšna zvestoba med geji,...... ker zadnje čase je največ HIV-a prav med njimi,...... se mi zdi, da kar menjavajouser posted image


tko no, varanje med homoseksualci ali pa hetero je čist ista figa, da ne boste nekateri mislili, da moj ali pa moja pa nikoli ne bi šel/šla drugam...

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:35:51   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: dejavu

Zakaj pa je nemogoče, da preraste v nek simbol. Veliko študentk(+20) se poistoveti z besedo lejzba. Pa potem najdejo partnerja. Seveda moškega pač se jim je zdelo bit verjetno fajn lejzbeuser posted image


če si že žaljiv/a do homoseksualcev, pa prosim ne bodi do slovenščine. Če že kaj napišeš, napiši lezbIJka in ne lejzba... ok?

če je heterosekusalnost simbol, če je življenje na koruzi simobol, če so enopartnerske družine simbol, potem je lahko tudi to.... se strinjam.

(odgovor članu dejavu)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:37:31   
baguSka
Če že kaj napišeš, napiši lezbIJka in ne lejzba... ok?


Freycha ne bit prevec jezna... fant je se mlad... mi smo tud v njegovih letih tko rekl... no jaz niti ne, ampak tista generacija pac...user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:39:10   
Lepotica
Samo se pa res malo žaljivo sliši. Ne glede na to koliko je mlad, naj piše spoštljivo.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:41:59   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček


Saj nisem govorila o razliki v vzgoji, te verjetno res ni. Gre za pravico do posvajanja in to do popolnega posvajanja. Če en parner posvoji biološkega otroka od drugega partnerja, to mi še nekak gre. Ne gre mi pa, da so hetero in homo pari v isti vrsti, ki je že tako leta in leta dolga. Ker, rečte kar čte, zaplankana, slovenčkana, nevemkajševse... Če že dodeljujejo otroke neki družini, je prav, da imajo prednost konvencionalne družine. Zlorabe in ločitve in podobno se pa dpgajajo v vseh in homo in hetero družinah, tako, da mi ta argument, ja kaj pa če se starša ločita, poa je otrok brez očeta,  bla bla, kot da se homo pari ne ločujejo... tudi v tem primeru otrok nastrada, če nima stikov z obema, pa nja bosta dve mamici, dva očkata al pa ena ena.



a ti veš, koliko otrok "gnije" ali pa malo manj "gnije" v raznih rejniških familijah, pa jih nihče ne mara?? Če ne bi bili posvojevalci tako zahtrevni in hočejo le dojenčke, bi bilo za vse posvojitelje dovolj otrok. Ampak ne... vsi bi radi male luštne bebice, brez problemov, brez prtljage, ki jo s sabo taki bogi otroci vlačijo..... In to, da homo pari ne bi smeli imeti pravice posvajati, ker zbirčni hetero ne dobijo dovolj dojenčkov je skrajno hinavsko........

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: istospolni partnerji
13.8.2008 13:44:06   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Nalini


da nastane otroček rabimo za spočetje MOŠKEGA in ŽENSKO (oz. seme +  jajčece),.......

biološko ni možno, da dva geja ali pa dve lezbi naredita otroka... ali?
user posted image

razen kake umetne oploditve pri ženskah,..... ipd.

ni možno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in dvomim, da kdaj bo


zato sem proti temu,da istospolna partnerja posvojita otroka,....... to je moje mnenje!

če pa komur koli paše, da je gej ali lesba ,.... kar naj,... nimam predsodkov,...... ampak zadnje čase se mi zdi, da je INNNNNNN biti gej .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






a je naravno, da izven maternice oplodijo jajčece in ga vstavijo ženski v telo?


ej, sem slišala, da je tudi inn da se ženske samo še v rit fu.ka. A boš ti tut zdej svojemu dala od zadaj, ker je to in?

(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?