|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: cigarete
2.9.2008 20:50:32   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Maja24 mi pa še vedno nisi odgovorila na vprašanje, zakaj potemtakem nobena neposredno ne daje svojemu že rojenemu otroku za vdihavat cigaretni dim. Ker toisto počne nosečnica kadilka svojemu še nerojenemu otroku.


Na to ti neznam odgovorit,najbol da njih vprašaš,mrbit ti bojo pa odgovorile

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: cigarete
2.9.2008 20:51:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

...mamice, k najbolj veste kaj je dobro zanjeuser posted image zdej pa hiter čik pržgat, k sem vas razpizdilauser posted image



ulla80  tebi se pa prav vidi da uživaš v tem kako se nekatere spopadamo z to odvisnostjo. Veš ni lahko še manj pa zabavno kot je tebi. Upam in želim si da  nebi kadila, vsak dan se bojujem da jih prižgem le 6 in ne škatle in pol kot sem jih pred user posted image , borim se z vsemi štirimi že 6 mesec in uspeva mi. Verjemi da se trudim, vse bi dala da bi lahko bila brez njih a ne gre in ne gre..............in potem se najdejo takšne kot si ti - ki uživajo v proviciranju in zajebavanju. Samo upam da bo z mojim otrokom vse vredu in želim si da enkrat končno preneham kaditiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: cigarete
2.9.2008 20:58:52   
Naja30
Ja sej maš prav, ampak to je pač debata. Veš koliko nesmislov se dnevno najde na rr npr. če je barvanje las v nos. prepovedano, če lahko nos. je salamo in majonezo (ali skupaj ali vsako posebaj), ali bom prej zanosila, če bom noge uluft držala... Same bedarije, dan za dnem. Ne vem, se mi zdijo pa cigareti bostveno pomembnejši oz. bolj nevarni za plod kot eno barvanje las. Kaj misliš? In vsaka pove svoje mnenje. Meni je baš ravno, če ti kadiš v nos. Mene ne bo nič manj.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: cigarete
2.9.2008 21:04:36   
Anonimen
Naja nisem napisala da so to bedarije, le to sem želela povedati da kadilke tudi obstajamo in da nekatere kot jaz na to nismo ponosne in nas skrbi......in zelo zelo težko omejimo kaj šele nehamo kaditi. Zato nam stavki kot

..........t ga, bo pa zaostajal za vrstniki, bo pa imel možgansko okvaro, bo pa umrl.......niso ravno v spodbudo.

Verjemi da se zavedam vseh tveganj in vsega in verjemi da me že 6 mesecev grize in skrbi, pa vseeno nezmorem brez cigaete.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: cigarete
2.9.2008 21:05:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

...mamice, k najbolj veste kaj je dobro zanjeuser posted image zdej pa hiter čik pržgat, k sem vas razpizdilauser posted image



ulla80  tebi se pa prav vidi da uživaš v tem kako se nekatere spopadamo z to odvisnostjo. Veš ni lahko še manj pa zabavno kot je tebi. Upam in želim si da  nebi kadila, vsak dan se bojujem da jih prižgem le 6 in ne škatle in pol kot sem jih pred user posted image , borim se z vsemi štirimi že 6 mesec in uspeva mi. Verjemi da se trudim, vse bi dala da bi lahko bila brez njih a ne gre in ne gre..............in potem se najdejo takšne kot si ti - ki uživajo v proviciranju in zajebavanju. Samo upam da bo z mojim otrokom vse vredu in želim si da enkrat končno preneham kaditiuser posted image user posted image



ne, nč mi ni zabavno, brezskrbi. in sem že povedla - tud sama sem kadila, tko da točno vem kako in kaj in se komot delam pametno. ker sem kadila ko turek, strastno, ma v življenju nikol mi ni na pamet padlo da bi nehala, ker sem v kajenju resnično uživala. pa sem se z istimi flancala, kako je v nosečnosti boljše postopno in kak šok in bla bla. dokler nisem zanosla. zato vem, da se da brez problema. ker če sem jaz lahko, pol lahko če že ne vsaka, pa vsaj večina. in je bla pol situacija, da je bla Ula ful mejhna in lahka, so sumli zastoj v rasti, pa da je posteljca slaba itd. in so me vsi zdravniki spraševali, če kadim, pa se jim je na frisu vidlo, da mi ne verjamejo, ko sem rekla da ne. in sem se sekirala že tko, pa dostkrat razmišljala, da hvalabogu, da sem bla tolk, da sem nehala.pa če je mogoč krivo to da na začetku, ko nisem vedla za nosečnost, sem še kadila. čeprov sem sumila in kajenje zgledalo tko, da sem trikrat dnevno prižgala čik, nardila dva dima in ugasnla, ker me je žrlo kaj pa če sem noseča. no, na koncu je blo vse ok z  Ulo, posteljca normalna za 41 tednov, vsi oni sumi so se pokazali za neutemljene. lahko pa bi blo drugače. in lahko bi še zmeri kadila.
tko da ne zajebavam in ne provuciram, ker sem si skusla en delček tega, strahu in vsega. in tko pač je. realnost. a bi blo boljš, če bi te po glavi pobožala in ti rekla ja, sej nič hudga če kadiš, sej jih velik, pa je vse ok. kr prižgi enga, da ne boš živčnauser posted image če pa sama veš da ni tko.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: cigarete
2.9.2008 21:13:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naja nisem napisala da so to bedarije, le to sem želela povedati da kadilke tudi obstajamo in da nekatere kot jaz na to nismo ponosne in nas skrbi......in zelo zelo težko omejimo kaj šele nehamo kaditi. Zato nam stavki kot

..........t ga, bo pa zaostajal za vrstniki, bo pa imel možgansko okvaro, bo pa umrl.......niso ravno v spodbudo.

Verjemi da se zavedam vseh tveganj in vsega in verjemi da me že 6 mesecev grize in skrbi, pa vseeno nezmorem brez cigaete.



seveda, sej če si vsaj približno normalna, te bo skrbelo. vsaj malo. se prikrade, tko vmes, med cigaretami. samo te ne skrbi zadosti. ali kaj? oprosti za grobe besede, samo kaj naj drugega rečem? lahko sem tiho, ja sej vem, zaželjeno verjetnouser posted image pač se očitno premalo otrok rodi s posledicami, pa se zanašamo na to. tolk jih kadi, pa je vse ok. soseda je kadila, pa je sin skor Nikola Tesla. sestrična ni kadila, pa ma bolanga otroka. logika? ni je.
zato bi ti oni stavki mogli bit v vzpodbudo. da nehaš. ker bohnedaj, da se zgodi kaj takega. a boš lahko živela s tem? ob teži, k jo prinašajo take situacije, a se boš zmogla ubadat še s slabo vestjo in krivdo?
in narobe razmišljamo. namesto da razmišljamo Meni se ne more zgoditi, bi morali TUDI MENI SE LAHKO ZGODI.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: cigarete
2.9.2008 21:21:49   
maja24
Zakaj pa potlej na koncu rata kot da so največje krminalke,ker pač kadijo v nosečnosti in tiste ki pač nikoli oz so nehale kadit ko so zvedle da so nos.potlej izpadejo kot največje svetnice?
Tut to sm že povedala da je to 100krat že obdelana tema,ki se vedno konča isto.

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: cigarete
2.9.2008 22:46:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

nej vsak pred svojim pragom pomede.


TO je bilo mišljeno, kot "čistunke".  In to čisto na splošno, ne pa samo, kar se cigaret tiče.......Očitno  ima še marsikatera glavo samo za frizure....oz. se še sama ne zaveda, da je najbrž ena izmed le-teh.

< Sporočilo je popravil Marogica -- 2.9.2008 22:47:41 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: cigarete
6.10.2008 18:35:50   
Anonimen
caligula kakšen komentar naj si razložimouser posted image
A da ima drugega otroka bolanega zato,ker je nehala kaditi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: cigarete
7.10.2008 13:12:45   
maxi133
Tut sama sem kadila celo nosečnost po kakih 5 na dan pa je čisto vse ok! Sem si vseskozi govorila jutri neham, pa ni šlo...user posted image .
Samo za zanimivost: ta tema je tako zanimiva, da je bilo že 2949 ogledov! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: cigarete
7.10.2008 17:05:47   
Dr. House
Ti samo kadi. Tu in tam si še kakšnega lahko rukneš. Apaurin tudi ne škoduje (če si boš zaželela pomirjeval).

_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: cigarete
7.10.2008 18:59:48   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Ti samo kadi. Tu in tam si še kakšnega lahko rukneš. Apaurin tudi ne škoduje (če si boš zaželela pomirjeval).


A oponašaš Hausauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,mislim da ti to ne gre preveč dobruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: cigarete
7.10.2008 19:06:23   
Dr. House
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Ti samo kadi. Tu in tam si še kakšnega lahko rukneš. Apaurin tudi ne škoduje (če si boš zaželela pomirjeval).


A oponašaš Hausauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,mislim da ti to ne gre preveč dobruser posted image user posted image user posted image user posted image


A oponašaš Čebelico Majo, da toliko brenčiš okoli???


_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: cigarete
7.10.2008 19:13:07   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Ti samo kadi. Tu in tam si še kakšnega lahko rukneš. Apaurin tudi ne škoduje (če si boš zaželela pomirjeval).


A oponašaš Hausauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,mislim da ti to ne gre preveč dobruser posted image user posted image user posted image user posted image


A oponašaš Čebelico Majo, da toliko brenčiš okoli???




Maja ki leti letiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: cigarete
7.10.2008 19:15:28   
Dr. House
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Dr. House

Ti samo kadi. Tu in tam si še kakšnega lahko rukneš. Apaurin tudi ne škoduje (če si boš zaželela pomirjeval).


A oponašaš Hausauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,mislim da ti to ne gre preveč dobruser posted image user posted image user posted image user posted image


A oponašaš Čebelico Majo, da toliko brenčiš okoli???




Maja ki leti letiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Maja, pazi, stena!

























Ah, prepozno.user posted image


_____________________________

Nisem ptič, pa vseeno serjem ljudem po glavi.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: cigarete
7.10.2008 19:50:03   
maja24
Nimaš za đabe flajštr okol ustuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: cigarete
13.2.2009 17:42:31   
veronika111
Nism si mogla pomagati, da ne dodam nekaj tudi sama!! Sem kadilka, da ne bo pomote. Na tej strani sem se znašla zato, ker poskušam najti škodljive učinke kajenja, ki jim je izpostavljena moja sestrica, ki stanuje drugje, žal v isti hiši kot njena neodgovorna stric in teta. Oba sta strastna kadilca in svojo hči zastrupljata cele dneve, ker se jima ne ljubi svoje ritke nesti na balkon ali vsaj v ločen prostor, nato pa vsaj enkrat dnevno kadita še v družbi moje sestrice. Sploh ne znam opisati kako me to boli!!! In zato mi je slabo, ko berem NEUMNE IZJAVE žensk, ki se smilite same sebi in pač morate kaditi. Če zdravnik reče da postopoma nehajte, prav! A nihče mi ne bo rekel, da po nekaj mesecih še vedno ne morete nehati!!! VSAKA ODVISNOST je premagljiva, če imamo dovolj motivacije in volje. In drage moje, če vaš otrok ni dovolj velika motivacija, potem vam ni rešitve. Jaz bi za sestrico UMRLA takoj zdaj in se mi zdi takšno razpravljanje o kajenju, ki se tiče vašega otročička povsem neumestno!!! Če morate celo nosečnost kaditi, po možnosti še kasneje v zaprtih prostorih, ste gotovo egoist in bi vas moralo biti strah, čemu se boste sploh sposobne odreči v življenju, zavoljo vašega otroka. Zato obstaja beseda ODVISNOST, ker se zdi, da brez nečesa ne moremo. In odvajanje je težko,  sicer ne bi bile odvisne! A tu gre v prvi vrsti za OTROKAuser posted image , pa tudi za vas in vašo vest. Pa lep pozdrav.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: cigarete
13.2.2009 18:19:40   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: veronika111

Nism si mogla pomagati, da ne dodam nekaj tudi sama!! Sem kadilka, da ne bo pomote. Na tej strani sem se znašla zato, ker poskušam najti škodljive učinke kajenja, ki jim je izpostavljena moja sestrica, ki stanuje drugje, žal v isti hiši kot njena neodgovorna stric in teta. Oba sta strastna kadilca in svojo hči zastrupljata cele dneve, ker se jima ne ljubi svoje ritke nesti na balkon ali vsaj v ločen prostor, nato pa vsaj enkrat dnevno kadita še v družbi moje sestrice. Sploh ne znam opisati kako me to boli!!! In zato mi je slabo, ko berem NEUMNE IZJAVE žensk, ki se smilite same sebi in pač morate kaditi. Če zdravnik reče da postopoma nehajte, prav! A nihče mi ne bo rekel, da po nekaj mesecih še vedno ne morete nehati!!! VSAKA ODVISNOST je premagljiva, če imamo dovolj motivacije in volje. In drage moje, če vaš otrok ni dovolj velika motivacija, potem vam ni rešitve. Jaz bi za sestrico UMRLA takoj zdaj in se mi zdi takšno razpravljanje o kajenju, ki se tiče vašega otročička povsem neumestno!!! Če morate celo nosečnost kaditi, po možnosti še kasneje v zaprtih prostorih, ste gotovo egoist in bi vas moralo biti strah, čemu se boste sploh sposobne odreči v življenju, zavoljo vašega otroka. Zato obstaja beseda ODVISNOST, ker se zdi, da brez nečesa ne moremo. In odvajanje je težko,  sicer ne bi bile odvisne! A tu gre v prvi vrsti za OTROKAuser posted image , pa tudi za vas in vašo vest. Pa lep pozdrav.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila v 9. mesecu nosečnosti, ko se je na nekem praznovanju k meni vsedla ena sorodnica s cigaretom v roki. Jo grdo pogledam, pa pravi, "A ti čik škodi? Ko sem bila jaz z dvojčkoma noseča, mi ni nič škodil" user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu veronika111)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: cigarete
13.2.2009 18:22:47   
brigitaa
Tudi jz sem kadila, ampak ko sem zanosila so se mi tk uprle, prov zasmrdele so mi, tako da sm ze 6-let brez.
Prov fajn, vsaj ne smrdim po teh čikih!!!

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: cigarete
13.2.2009 18:30:15   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Tudi jz sem kadila, ampak ko sem zanosila so se mi tk uprle, prov zasmrdele so mi, tako da sm ze 6-let brez.
Prov fajn, vsaj ne smrdim po teh čikih!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: cigarete
13.2.2009 19:39:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Tudi jz sem kadila, ampak ko sem zanosila so se mi tk uprle, prov zasmrdele so mi, tako da sm ze 6-let brez.
Prov fajn, vsaj ne smrdim po teh čikih!!!


.... no hvala enako, tut men iz dons na jutr niso več pasali k sm zanosila!!!!  jeeee   user posted image user posted image user posted image


čeprav sem vedno govorila, da (ko bom noseča) če mi bo pasal cigaret ga bom pač prižgala, sem in tja.
No, ko sem bila nekje v 2 tednu sem nehala (kadila sem 10 let), čeprav nisem še vedla, da sem noseča, da bi zaradi tega. Enostavno sem se zjutraj zbudila in sem si rekla konec, čeprav se spomnem kdaj in kje sem zadnjega prižgala. Zdej mi ni nobene panike bit s kadilcam na kavi, res mi ne "potegne". Prov vesela in ponosna sem nase.
Zanimivo je pa to, da cigaret sploh ne pogrešam, no mal mi pa tut smrdijo.


Zato vsem kadilkam povem, da je vse v vaših glavah, telo jih ne potrebuje samo glava!!!


Vprašajte se kaj imate od tega, kakšno korist vam dajo cigareti, kako se počutite pred in po.
Ko boste razčistle v svojih glavah bo vse ok, koliko cigaretov na dan vam dejansko reees paše, sama sem včasih  pomisllna na to.


Sama dostikrat pomislm: no zdele bi ga včasih prižgala, čez pet minut pomislem, da tut če ga zdej nisem mi nič ne manjka.
Glava je pomembna.

...pa nočem bit zdej jest pametna, sam povem vam mojo izkušnjo in mnenje, ker vam bi rada pomagala.

Nosečke lepo se mejte  user posted image  user posted image  ... za vsako nosečko dve

(odgovor članu brigitaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?