|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 20:55:42   
picola1
U, Otika...hvala za tole razlago. Vedela sem itak, da je to nudistična plaža, nisem pa vedela nikoli, kaj pomenijo te kratice. Napisala si pa skoraj prav : Kleider, namesto Klaider (če nisem že pozabla iz šole), vse ostalo pa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kopalke na plaži
18.8.2008 21:26:06   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: kjava
Ej, kaj je to FKK?


FKK pa je oznaka za nudistično plažo/kamp. V nemščini pomeni Frei Klaider Kultur ... no ne vem, če sem slovnično čisto prav napisala, pomeni pa v takem hitrem prevodu kulturo brez obleke.



Aha, hvala!user posted image  Zato vprašam, ker sem v toplicah vidla na en ograji ta napis, pa sem si mislila, da je to mejbi kakšna privat površina, ker so mel svoj tuš. Čez živo mejo pa nisem pogledala. Če bi, bi mi blo najbrž jasno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kopalke na plaži
19.8.2008 12:13:05   
lunca77
Ja ja to je res svnjarija če se otročiček v morje polula. Fej in fuj!!!Ko se pa na eni najlepših plaž na svetu zgodaj zjutraj domačin pošteno pos... pa potem to morje počasi spira pa ni problema dat turistu brisačo gor a ne (no ja kar ne veš ne boli)? Nagi otroci da vas motijo ker se na brisačo vsede, mene bolj moti to, da je nevzgojen ne nag. Mi pa ne hodimo na "javne " plaže, karkoli to že pomeni, ampak tja kjer smo tudi odrasli lahko nagi, če želimo.
Me pa mal skrbi obsedenost s pedofili (baje se najbolj zbirajo okrog šol in vrtcev - pa dejmo pol otroke doma šolat).

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kopalke na plaži
19.8.2008 12:33:43   
Felicity
Naša (še ne 3 letnica) je na morju v kopalkah, ko jih zmoči, preoblečemo, dokler jih ne zmanjka. Ko jih zmanjka, dobi spodnjice.
Lani je bilo enako, pred leti,  ko je bila še v plenicah, je bila v vodi naga, potem zunaj v plenici. Za morje velja.
V toplicah je bila kot pleničar v plavalni plenici.

Sedaj pa, ko je stalno v muvingu raje vidim da je oblečena. Zaradi sedenja vse povsod, morebitnih padcev in podobno.

Meni je ogabno, ko vidim nage otroke po raznih igralih in gugalnicah na morju. to pa ja priznam. user posted image Na plaži me za druge otroke ne zanima. Kakor hočejo.

< Sporočilo je popravil Felicity -- 19.8.2008 12:34:49 >

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?