|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:35:44   
daga11
tej pa tak počakite da se otrok rodi če vsi veste zmenite se - pa pomoje si tudi z drugim ja pa neka malo možnost da si tudi s prvim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:36:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Mislim, da si zanosila z drugim, en dan po menstruaciji je ovulacija tako rekoč nemogoča..... ovulacijo si verjetno imela okoli 16.dne ciklusa, če je bil dolg 25 dni (25dni-14dni=).
Sam ne zastopim kako si lahko imela spolne odnose na 9. in 16.dan če si rekla da si z enim imela 1.dan po menstruaciji, z drugim pa 3. - to je le 2 dni razlike ne pa 7 dni......... tko da tega čist ne razumem, ampak ne glede na to, večja verjetnost zanositve je s tistim, ki ni takoj po menstruaciji.



Bog požegnaj te besede!
razlaga:  menstruacija traja 6 dni. 1.dan po menstruaciji je skupaj 7. dan, (če prištejem zraven še krvavitev).
3.dan po menstruaciji pa je 9. dan z njo vred. Odnose sem potem imela še 9. dan po krvavitvi - to je 16. dan v ciklusu tudi z zaželjenim.
napisala sem tako, da bi bilo jasno - se opravičujem, če sem katero zmedla z navajanjem teh podatkov.



(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 11:37:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:39:57   
ursa30
moja prijateljica je zanosila 5 dni po menstruaciji, tako da težko rečt s katerim si zanosila, upam da si s tistim, s katerim si želiš.

glede ovulacije, tudi jaz je ne čutim več, čeprav včasih sem jo, prisotno je bilo špikanje in sluz, zdaj pa že kakšno leto ni ne enega ne drugega user posted image

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:44:51   
baguSka
Tudi jaz vem kdaj imam ovulacijo, saj sem takrat resnično željna sexa. Pure nagon.


jst mam potemtakem skoz ovulacijo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:45:45   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: daga11

tej pa tak počakite da se otrok rodi če vsi veste zmenite se - pa pomoje si tudi z drugim ja pa neka malo možnost da si tudi s prvim


Kaj naj se meni?! Koliko jo jaz razumem, bi rada bila sproščena in zaupala, da je drugi oče. ž
Prvi, itak odpade.

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:46:09   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Tudi jaz vem kdaj imam ovulacijo, saj sem takrat resnično željna sexa. Pure nagon.


jst mam potemtakem skoz ovulacijo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:47:48   
Še ena T
Jaz pa mislim, da bi bil lahko oče tudi tisti, s katerim si imela spolne odnose 7. dan ciklusa. Jaz imam včasih cikluse zelo kratke in sem že imela tudi 9. dan že ovulacijo. Glede na to da semenčice preživijo od 2-3 dni, bi se oploditev že lahko zgodila, preden si imela spolni odnos 9. dan...

Po moje se stvari lahko lotiš drugače. Premisli. Rekla si, da si mislila, da nisi plodna. Si s katerim od teh dveh moških imela že prej redne spolne odnose in nisi zanosila? Mogoče nista kompatibilna. S ta drugim pa sta in je takoj ratalo?

Če moška vesta za situacijo ni problema. Takoj po rojstvu boš lahko naredila test DNK, pa bo. Če pa je situacija bolj zoprna glede tega, se zaupaj samo ta bolj razumevajočemu od njiju in potem greš z njim delat test DNK. V vsakem primeru boš vedela, kdo je oče. In tako je tudi prav.
Veseli se otročka, kljub temu pa poskrbi, da bo oče sprejel tudi nekatere svoje očetovske dolžnosti.

Upam,da je očka tisti, s katerim si bolj želiš otroka... Če pa ni, pa tudi v redu. Želela si otroka, zdaj ga končno imaš in bodi srečna.

Srečno.

< Sporočilo je popravil Še ena T -- 14.8.2008 11:51:01 >

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:48:50   
Jane77
Ja, Urša30, glede ovulacije: tudi jst sem jo do nedavnega uspela občutiti kot špikanje in sluz je bla prisotna. Zdej zadnje cajte pa je tudi ne zaznam več. Kaj se torej dogaja z nama? user posted image  upam, da ovulacij vseeno imava, čeprav jih ne čutiva user posted image   Ena moje kolegice je niso nikol čutile, niti sluzi niso videle...pa so vseeno noseče user posted image

_____________________________

Naš Jakob je pokukal na svet 21.2. 2011

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 11:53:29   
baguSka
Po moje se stvari lahko lotiš drugače. Premisli. Rekla si, da si mislila, da nisi plodna. Si s katerim od teh dveh moških imela že prej redne spolne odnose in nisi zanosila? Mogoče nista kompatibilna. S ta drugim pa sta in je takoj ratalo?


hmmm.. good point!user posted image

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:11:19   
daga11
Premislite skupaj kaj bo če ne bo drugi oče s katerim ti želiš biti po DKn testu -ali bo ostal ali pa rep med noge in....


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:18:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daga11
Premislite skupaj kaj bo če ne bo drugi oče s katerim ti želiš biti po DKn testu -ali bo ostal ali pa rep med noge in...

.. v tem primeru misim, da nimam pavice pričakovati da bo ostal - tudi ne razmišljam o tem.

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 12:19:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:24:37   
pi
Po moje je brezveze da sedaj razmišljaš o tem kdo je oče, saj sta lahko oba, boš to že ugotovila kasneje ko se bo otrok narodil. Moja prijateljica je zanosila zadenj dan menstruacije tako da mislim da je vse možno.

Želim ti vso sreči!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:26:07   
daga11
jao jao pa si pripravljena sama vzgajati otroka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:32:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daga11

...pa si pripravljena sama vzgajati otroka?


ja

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:36:44   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: daga11

jao jao pa si pripravljena sama vzgajati otroka?


Tole je pa res njena osebna stvar, a ni tako? user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:37:59   
daga11
potem pa tak vse jasno - ne sekiraj se. UPAJ da se ti bo želja uresničila in poskušaj se čimmanj ukvarjat s to mislijo boš že potem to uredila ko boš rodila. Mislim, da če boš to skoz premlevala -to je kar velik stres v tvojem stanju pa ti tega res ni teba!!!!!!!!!!Želim ti lepo nosečnost, zdravega otoka in vse kar si sama želiš! Očitno si si že sama vse pojme razpucala pri sebi zdaj pa uživaj  v nosečnosti (ker berz testa ne boš nikoli vedela- če boš hotla vedeti boš ga mogla narediti)!
Še enkrat vse lepo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 12:55:34   
moniponi
Se strinjam z daga11! Zdaj ni čas da si nakoplješ takšen stres, sigurno ne vpliva pozitivno na razvoj dojenčka. Zdaj spremenit več ne moreš, kar je je, vse bo jasno po porodu. Zato raje neizmerno uživaj v user posted image , razmišljaj pozitivno in ne pozabi da se da vsak problem rešit, vse ob pravem času! Želim pa ti seveda da se izteče tako kot si sama najbolj želiš, tvojiuser posted image  pa vse naj naj!

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 13:01:36   
Anonimen
..zahvaljujem se vam vsem za vzpodbudne besede. Seveda takšne situacije nobeni ne privoščim.. ni ravno prijetno. Zavedam se, da bi bilo prav se s tem čim manj obremenjevati in pozitivno razmišljati.. toda vedno to ni lahko.
Vse dobro vam želim.


(odgovor članu moniponi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 13:25:13   
moniponi
Seveda je težko vedno razmišljat pozitivno in se ne obremenjevat. Tudi sama imam problem, sicer ni podoben tvojemu, je pa velik(zraven tega pa še delamo user posted image , pa se ne prime), ampak pač zjutraj vstanem in si rečem da je danes moj dan in da ga bom preživela brez stresa, prijetno koliko se da in tako pač vsako jutro in vsak dan! Sem se pa zato tudi dala sem gor, tako imam občutek da le nisem sama, vse imamo takšne in drugačne probleme! Ampak veš kaj- skupaj smo močne in jih bomo premagale!!!user posted image  Nasmejmo se!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 14:14:43   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Jane77

Ja, Urša30, glede ovulacije: tudi jst sem jo do nedavnega uspela občutiti kot špikanje in sluz je bla prisotna. Zdej zadnje cajte pa je tudi ne zaznam več. Kaj se torej dogaja z nama? user posted image  upam, da ovulacij vseeno imava, čeprav jih ne čutiva user posted image   Ena moje kolegice je niso nikol čutile, niti sluzi niso videle...pa so vseeno noseče user posted image


ja prov zanimivo ne. jaz sem pred leti opazila izcedek pri sebi, pa tut krče, pa nisem imela pojma kaj bi to bilo.
zdaj so pa kar vsi znaki izginili user posted image
mene je že začelo skrbeti, če mi ni kar zginiliauser posted image
ampak se malo tolažim, ko berem tukaj, da veliko punc ne zazna ovulacije.
verjamem, da je z nama vse ok in da bova kmalu user posted image user posted image

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 14:34:46   
Irena88
Počaki, da se dete rodi, pa boš videla komu je podoben...in kako je bilo z oploditvijo ali so semenčeca 1. še preživela al so jih 2. semenčeca prešibala in oplodila jajčece, saj veš, da je pri ženskem telesu vse možno in da narava dela svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 16:53:35   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

pozdravljene!
(gledano na celoten ciklus je to bilo 9. dan in 16. dan). Cikluse sem imela dolge 25 ali 26 dni. 



Jaz bi rekla, da si zanosla s prvim. Poglej, če računaš, da je ovulacija nekje v sredini cikla, oz. največ 16 dni je potem do menstruacije. Torej je tvoja O nekje okrog 10. ne ciklusa. Semenčice pa lahko preživijo do 5 dni.  Tako da spolni odnos 16. dan ciklusa pri tebi težko obrodi sadove. To je kar se tega tiče.

Bom pa še rekla tole, da si strašno neodgovorna, da greš v posteljo z več moškimi in ne uporabljaš zaščite (kondoma)! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: brez obsojanja..
14.8.2008 16:58:56   
pikicao.
lej zdej je ze kar je, rada mej otroka pa ni vazno al je od ta prvega al od drugega.
pa uzivaj v nosecnosti in mirki na svojo poikico ki jo nosis :)


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Izguba zaposlitve
FORZA

Ste zaradi nosečnosti izgubile zaposlitev in se znašle na socialni pomoči?

DA (25%)

NE (75%)


Število vseh glasov: 186

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!