|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:33:05   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image user posted image  Ja seveda, a misliš, da se boš zmuznila????Nič, tipkovnico pod roke in gasa, prispevat svoj delež!!!!
 
Jaz se za nekaj časa poslavljam in ko pridem zvečer na net, upam na 3 deluser posted image


Čaki mal, a zdej ko sem se jaz nazaj prismučala boš pa ti pobegnila, miselm halooooooooo Špelin, valjar na plano user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:36:00   
Anonimen
Dobro jutro. No zame ne kej preveč. Smo imeli eno čudno noč spet. Se mi je zbudla še predn sm šla jest spatuser posted image To je blo ob enajstih zvečer. Mogoče zarad tega ker ko je jedla ob pol osmih je full velik zbruhala, tko da mogoč se je zarad tega se tok kmal zbudila.No pol pa ob 4,pa ob 6 ko pa ni hotla več nazaj zaspat,smo mogl ob polsedmih ustatuser posted image . Pa še ta vreme je dons user posted image


Katy user posted image user posted image user posted image user posted image  minus za kilce. Le tako naprej.

Estrella kako pa to, da majo že tok kmal plesne? Kr neki. Pa super da mali ni zbolel in je boljši.

Kodrana ja na kraju zločina je zakon,čeprov mi je Miami najboljš gledat. Pa včeri tud pol nism mogla neki gledat k je Gaja mela žurkeuser posted image . Pa user posted image user posted image user posted image  za minus kilco. Joj men grejo pa kr dol,jih imam še manj kot pred user posted image . Najprej kavbojk nism gor dobila, zdej mi pa vse visiuser posted image . No sej bo zima,pa bom več doma,bo več cajta za hranouser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro!
 
Madonca punce sinoči ste pa čisto podijjale s pisanjem postov user posted image
Nimam časa zdele brat, greva z Manco na zajtrk, pol pa upam da bo že 3. del odprt user posted image


user posted image user posted image  Ja seveda, a misliš, da se boš zmuznila????Nič, tipkovnico pod roke in gasa, prispevat svoj delež!!!!
 
Jaz se za nekaj časa poslavljam in ko pridem zvečer na net, upam na 3 deluser posted image


Tako takouser posted image

Kasso user posted image user posted image user posted image  za Gašperja, da vročina pade. Ti pa le skoč k frizerju.








(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:38:59   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: smolej

no da se pridružim Katja 7.5.2008           2.10. 7020g 65 cm


Dobrodošla med nami!!!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu smolej)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:39:20   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tally

he he jaz  grem pa jutri v šoppinnngg, sam je dež napovedan user posted image .


O jaz tudi, HB je v Qulandiji v Kranju pokrita garaža, tako da trgovine pazite se me user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:39:27   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Soncnica Sandra ***, tvoja princeska me spominja na mojo prvo piko - tudi ona je čudovito prespala noči user posted image  Od 21h do pol sedmih oz. sedmih je bil blažen mir user posted image


O kako lepo user posted image
Jaz upam, da je ne bo začelo kaj mesti in začela se zbujat ponoči user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:41:51   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Kakšno vreme!!!!!!!!! Sem komaj priplavala z malo piko in princem v kengurujčku do vrtca user posted image
 
Estrella* in edinaos, lepo se imejta pri nini7, uživajte, punce user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
V glavnem jst bom kmalu kot miss če bo šlo tko naprej,je danes pokazalo 1,5kg minusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Jaz kar od veselja skačem...Alja mi je zaspala okoli 21h in še sedaj spi in to v enem kosu, brez zbujanja, brez jamranjauser posted image user posted image user posted image Sem bolj vesela, kot bi pa na oteriji zadelauser posted image Samo, da ni pozabila na nočno spanjeuser posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
A še to, mali ni zbolel. Ko je vstal je bil čist moker user posted image . Sva sam pod tuš skočila in je bil kot novuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
v sredo sva šli s svakinjo v šoping. pa Tara. je blo fino. sva cel popoldne šopingirale.
danes pa greva končno naročit kuhinjo. komaj čakam.

user posted image user posted image user posted image
 
A sem dovolj ploskala? user posted image
 
kasso, koliko je Gašper star? Naj se hitro pozdravi user posted image user posted image user posted image  Dobro opravi pri frizerju in avtomehaniku user posted image  Naša mala pika obožuje baby tv user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Noč je bila obupna

Tudi pri nas user posted image  Pa vidim, da pri nini7 tudi.
tilči, tvoj user posted image  pa zelo kmalu hodi domov, mojega običajno ni pred pol sedmo, čeprav štarta v službo ob polsedmih zjutraj...user posted image  Dobra ura vožnje v vsako smer, potem pa se pač dela, dokler ni narejeno, prej ne smejo domov, ko je.be 8-urni (uradni) delovnik user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
user posted image user posted image  Ja seveda, a misliš, da se boš zmuznila????Nič, tipkovnico pod roke in gasa, prispevat svoj delež!!!!
 
Jaz se za nekaj časa poslavljam in ko pridem zvečer na net, upam na 3 deluser posted image

Čaki mal, a zdej ko sem se jaz nazaj prismučala boš pa ti pobegnila, miselm halooooooooo Špelin, valjar na plano user posted image

Eni se gredo družit user posted image  Mi smo pa v tem dr.e.ku na virtualo obsojeni user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:42:38   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

A ste imele že danes kaj dežja? Pri nas je bil lep sončen in popoldne tudi vetroven dan.


O pri nas je padalo od 13h naprej user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:42:43   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Samo res kje za vraga se **** skriva????



Zdej en dan sem jo zaledila na eni drugi temi, zakaj pa je ni k nami pa ne vem user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:46:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Samo res kje za vraga se **** skriva????



Zdej en dan sem jo zaledila na eni drugi temi, zakaj pa je ni k nami pa ne vem user posted image


Ja tm pri uhančkih ane . Men tud ni jasno zakaj nas ne pride pogledatuser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:47:43   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Eni se gredo družit user posted image  Mi smo pa v tem dr.e.ku na virtualo obsojeni user posted image



user posted image user posted image user posted image  jaz sem tudi mislila da bova z malo že dopoldne mačce šle naokoli zdej pa tega butastega telekomovca čakava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 8:56:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

user posted image user posted image user posted image  jaz sem tudi mislila da bova z malo že dopoldne mačce šle naokoli zdej pa tega butastega telekomovca čakava user posted image user posted image user posted image

user posted image  Upam, da bo vsaj kaj zrihtal... user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:06:21   
špelin@
A se gremo mal politiko? Meni gre blazno na smeh, ker se stari kozel Erjavec obnaša kot en trmast vrtičkar, ki sedi sredi kopice igrač in tečnari: "Hočem točno tale rdeč avto z modrimi nalepkami in napisom "jaz sem car". Če tega ne dobim, se ne igram!" Pa pravi vzgojiteljica: "Lej, Karlček, daj ta avto še malo nazaj na kup, da si ga še drugi ogledajo, mogoče se boš potem lahko spet ti kdaj igral z njim." Ampak Karlček ga ne da - v jok in na drevo pa to svojo igračo s sabo user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 17.10.2008 9:07:41 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:09:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A se gremo mal politiko? Meni gre blazno na smeh, ker se stari kozel Erjavec obnaša kot en trmast vrtičkar, ki sedi sredi kopice igrač in tečnari: "Hočem točno tale rdeč avto z modrimi nalepkami in napisom "jaz sem car". Če tega ne dobim, se ne igram!" Pa pravi vzgojiteljica: "Lej, Karlček, daj ta avto še malo nazaj na kup, da si ga še drugi ogledajo, mogoče se boš potem lahko spet ti kdaj igral z njim." Ampak Karlček ga ne da - v jok in na drevo pa to svojo igračo s sabo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:11:01   
Anonimen
Ej Špelin@ smo Edino prepričal da prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jest sm pa kamin zakurla da ns ne bo zeblouser posted image
 
Kje pa maš ti avto ta tedn?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:12:13   
kasso
špelin@ julija je dopolnil 5 le.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:16:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Ej Špelin@ smo Edino prepričal da prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jest sm pa kamin zakurla da ns ne bo zeblouser posted image
 
Kje pa maš ti avto ta tedn?

No, potem boste pa res uživale user posted image  Glede avta je pa tako, da si Fabio deliva z mojo mami in jo ta teden rabi ona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:18:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
špelin@ julija je dopolnil 5 le.

Sprašujem te zato, ker ima tudi Gregi kožico na lulčku zelo tesno, je sploh ne moreš kaj dosti potegniti dol. V bolnici mu je sestra malo bolj potegnila in je mičkeno zakrvavelo, potem pa je rekla, naj raje pustimo. A potem bodo Gašperju pri kirurgu potegnili kožico čez glavico?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:20:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Ej Špelin@ smo Edino prepričal da prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jest sm pa kamin zakurla da ns ne bo zeblouser posted image
 
Kje pa maš ti avto ta tedn?

No, potem boste pa res uživale user posted image  Glede avta je pa tako, da si Fabio deliva z mojo mami in jo ta teden rabi ona.


A tako. A pol si revca mogla it peš tamalo peljat v vrtec v tem mrazuuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:22:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Ej Špelin@ smo Edino prepričal da prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Jest sm pa kamin zakurla da ns ne bo zeblouser posted image
 
Kje pa maš ti avto ta tedn?

No, potem boste pa res uživale user posted image  Glede avta je pa tako, da si Fabio deliva z mojo mami in jo ta teden rabi ona.

A tako. A pol si revca mogla it peš tamalo peljat v vrtec v tem mrazuuser posted image

Na srečo imam vrtec čisto blizu in vedno hodimo peš - največja ovira danes je bajer pred blokom user posted image  So se zamašili odtoki zunaj in je poplavilo tudi hodnik v pritličju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:24:04   
špelin@
A katera slučajno spremlja (gleda!) Radio Hit preko neta ali na TV Pika?? Pečo bo zdajle molzel kozo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:25:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A katera slučajno spremlja (gleda!) Radio Hit preko neta ali na TV Pika?? Pečo bo zdajle molzel kozo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  sm pogledala,sam mamo ful grdo sliko, se bl mal vid. Ma sej majo zmer ful smešne na teli hitovi budilkiuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:28:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A katera slučajno spremlja (gleda!) Radio Hit preko neta ali na TV Pika?? Pečo bo zdajle molzel kozo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  sm pogledala,sam mamo ful grdo sliko, se bl mal vid. Ma sej majo zmer ful smešne na teli hitovi budilkiuser posted image

TV Piko lahko gledaš tudi preko neta! Jaz je drugače sploh ne mroem user posted image
 
UMIRAM OD SMEHA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:28:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A katera slučajno spremlja (gleda!) Radio Hit preko neta ali na TV Pika?? Pečo bo zdajle molzel kozo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  sm pogledala,sam mamo ful grdo sliko, se bl mal vid. Ma sej majo zmer ful smešne na teli hitovi budilkiuser posted image


user posted image user posted image user posted image  je presenečen k ma mejhne seske,se jih bojiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:29:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

A katera slučajno spremlja (gleda!) Radio Hit preko neta ali na TV Pika?? Pečo bo zdajle molzel kozo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  sm pogledala,sam mamo ful grdo sliko, se bl mal vid. Ma sej majo zmer ful smešne na teli hitovi budilkiuser posted image

TV Piko lahko gledaš tudi preko neta! Jaz je drugače sploh ne mroem user posted image
 
UMIRAM OD SMEHA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma Špelin@ mi mamo instant pa pol kr neki šteka če prek neta gledam. Ma sej po tv se mal vid,poslušam pa po radiu k tv šumiuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
17.10.2008 9:32:17   
špelin@
O, hudo, sem se zarežala, ko je falil pisker, in je Gregi skoraj iz ležalnika skočil user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?