|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 21:03:44   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Kaj je zdaj to, kje se skrivate??? Moj škrat še vedno spi, to moram nekam zapisat user posted image user posted image




Moja dva sta zdaj zaspala. No, Mark že prej. Si je revež danes mal not prišel s spanjem, ko ni bilo razgrajača doma. Je s premori za dojenje spal kar do dveh popoldne. Potem sva šla po Jana v vrtec, potem pa k dediju do poznega popoldneva.

Aurora, se slišiva jutri? Po posvetovalnici.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 21:05:33   
špelin@
hijenca, žal mi je zaradi tvoje službe user posted image  Pa user posted image  za uspeli krst.
 
CatJa, user posted image  za malega kolesarja!!!
 
aurora28, user posted image  za Galovo spanje.
 
****, eno vprašanje: a kaj veš, slučajno Caserman jemlje tudi paciente iz drugih krajev?? Isto vprašanje velja za Estrello*.
 
Vem, da sem 3/4 posebnih dogodkov v vaših preteklih postih spregledala, zato me, prosim, spomnite, če je kaj pomembnega. In seveda: hvala vsem za podporo user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 21:06:46   
CatJa
No, sem ravno hotela vprašati, kje se skrivate, kako ste zrihtali. Odlično, da je jedel user posted image

Evo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za srečo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 21:33:10   
špelin@
****, jutri greš s Samio h kardiologu, ne? Veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za malo sončico!!!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 21:53:15   
*Tiana*
Dober večer bejbe! user posted image

Da se še jaz mal javim. Zadnje čase nimam velik časa in volje za pisanje.

Smo imeli 28.8. pediatra in ima mali samo 6.670 g, 64,5 cm in 40,5 cm. Je zelo malo pridobil na teži zadnji (četrti) mesec in sem mu zdaj spet začela mal dodajat AM, prej sva se pa samo dojila. No ja, sej dons sva se tud, sam včeraj pa je dobil en dodatek in en dan prej tud. Pa tolk sem bla že vesela, ko sva se polno dojila. user posted image No ja, sej bo, sam da se bo fant dobro razvijal. user posted image

Čeprav pediater (kr en, ki je menjal našo P) je rekel, da je čist super truper fantek, ravno prav okrogel, čist nič suh. Sej to je res, sam na teži pa skor nič ni pridobil.

špelin@ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za gregorja. Da se čimprej pozdravi in začne spet normalno jest.

CatJa user posted image za velikega fanta.

**** res bi te lahko zadnjič ZS-jala, neumnica, ampak si bila res aktivna majčica in niti pomislila nisem da si zasedena na drugi temi. Sem potem prebrala tisto kačo in se veliko naučila, ker o verah res pojma nimam. user posted image Mi je bilo full zanimino, no ja razen tistih postov, kjer so te hoteli samo nekaj podje**vat.

Tilči a greste kaj v KR, al pa na Zbilje? Za ta velkega pa poglej mal TUKAJ

Tana kako je kaj mala, a je vse ok?

Punce, tole je pa za pogledat KLIK

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:03:26   
*Tiana*
**** user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Samio. Upam da bodo dobri rezultati.

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:05:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


 
****, eno vprašanje: a kaj veš, slučajno Caserman jemlje tudi paciente iz drugih krajev?? Isto vprašanje velja za Estrello*.
 



Jemlje. Tudi Estrella se k njemu pripelje kar od daleč.

Za Gregija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hijenca tudi meni je hudo za tvojo službo.user posted image user posted image


Jutri grem v Slovenj Gradec a mi lahko kdo pove kratka navodila kako pridet do tja iz Ljubljane in kje je sploh bolnica , prosim ?

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:09:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*



**** res bi te lahko zadnjič ZS-jala, neumnica, ampak si bila res aktivna majčica in niti pomislila nisem da si zasedena na drugi temi. Sem potem prebrala tisto kačo in se veliko naučila, ker o verah res pojma nimam. user posted image Mi je bilo full zanimino, no ja razen tistih postov, kjer so te hoteli samo nekaj podje**vat.




Jah veš se mi je glih dalo...user posted image user posted image  Saj ponavadi se mi ne. Mi je pa vzelo res ogromno časa... sama proti 10 ljudem user posted image user posted image  ( al kaj jaz vem kok jih je bilo ...)

Tiana: tudi jaz in Estrella imava podoben problem glede teže user posted image . Jaz se sploh ne bom več sekirala, ma sam da je zdrav. ( ia )

(odgovor članu *Tiana*)
  Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:16:58   
*Tiana*
hijenca tud meni je hudo za tvojo službo. Sej do konca porodniške je še kar nekaj časa in če boš začela kmal iskat, se bo verjetno kaj našlo.

sesil, kako je s kolki?

Svojeglava, a še kar uživate na morju?

Naša ta velika pika je šla pa danes prvič v vrtec in morem rečt, da je zaenkrat super sprejela. Sem bila eno urco z njo, potem sem šla kao dojit in jo šla čez eno urco spet pogledat (so bili zunaj) in jo vprašala če gre z mano domov, ali bo še mal tukaj, pa je rekla da bo še mal v vrtcu. Potem sem jo šla iskat po kosilu in mi je vzgojiteljica povedala, da je bila full pridna, nič me ni pogrešala in full lepo jedla (s tem imamo doma največ problemov, ker ne more tolk časa pri miru sedet). Jutri jo bom pa samo odpeljala tja in jo pustila, če bo seveda za. Sem full happy ker je tolk dobro sprejela. user posted image Sam upam da bodo vzgojiteljice vedno tako prijazne in dobre kot so bile danes, ko smo bili prisotni še starši, da se ji ne bo kaj zasralo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:20:29   
Pepita
Evo mene po dolgem času, smo si privoščili en doooooolg dopust, pa o tem kasneje, najprej za ****

Iz LJ pa avtocesti preko Trojan, Vranskega in še dalje do izvoza za Velenje in Dravograd. Tukaj greš dol za AC, proti Velenju in in nato do SG-ja(so povsod table za SG ali Dravograd, oboje velja). Je približno slaba ura (dobre pol ure) iz izvoza z avtoceste do SG.
Ko prideš do SG, se pelji skozi po obvoznici, mimo Merkurja, Petrolovih črpalk do krožišča pred Hoferjem, tam zaviješ levo proti centru (seveda greš en krog user posted image ) in nato prvo križišče spet levo. Takoj na desni boš nato videla parkirišča in zraven njih bolnico, ne moreš zgrešit. parkiraj na enem izmed parkirišč (pazi na plavo cono), ne vam kam greš, ampak ko boš enkrat tam samo pojdi do glavnega vhoda (skozi takšen park, pa vprašaj). Ne vem če sem bila dovolj jasna, malo bo pomagalo.

Se jutri javim še s kakšnim poročilom o našem napredku.
LP



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:21:59   
*Tiana*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*



**** res bi te lahko zadnjič ZS-jala, neumnica, ampak si bila res aktivna majčica in niti pomislila nisem da si zasedena na drugi temi. Sem potem prebrala tisto kačo in se veliko naučila, ker o verah res pojma nimam. user posted image Mi je bilo full zanimino, no ja razen tistih postov, kjer so te hoteli samo nekaj podje**vat.




Jah veš se mi je glih dalo...user posted image user posted image  Saj ponavadi se mi ne. Mi je pa vzelo res ogromno časa... sama proti 10 ljudem user posted image user posted image  ( al kaj jaz vem kok jih je bilo ...)

Tiana: tudi jaz in Estrella imava podoben problem glede teže user posted image . Jaz se sploh ne bom več sekirala, ma sam da je zdrav. ( ia )


Ja, verjamem da ti je vzelo ogromno časa. Sej sem jest samo brala pa sem to delala najmanj ene pet večerov zapovrstjo po ene 2 uri, ker me je čist noter potegnilo. Potem sem pa omagala in šla spat.

Maš prav, najbolj važno je, da so zdravi naši user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:25:53   
sesil
špelin, super za Gregorja.
Endomy, jutri pa držim pesti da bo vse ok. tistih krajev pa ne poznam, zato ti ne morem pomagat.
hijenca, ne bodi žalostna, se bo že kakšna služba našla. sam ženske smo pa res prikrajšane na vseh področjih. user posted image  dedci so zmeraj v prednosti.

mi smo prišli brez širokega povijanja domov. joj, kako sem vesela. zdej je pa naša pupa kot ena mala glistica. nimam več kaj prijet.user posted image  jutri imamo pavzo, v sredo pa še na cepljenje.
zdej sem po internetu naročila še fotoaparat, da bomo Anejo na veliko slikarli. do sedaj sem si malo sposojala aparate in žicala, naj mi jo kdo slika, da nisem brez fotk (star aparat še vedno na servisu). potem pa dam še jaz kako fotko gor, obljubim.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:27:58   
Anonimen
Pepita:

Sliši se full komplicirano.user posted image user posted image user posted image  Grem pa na pediatrijo h kardiologu. Sedaj si bom prepisala navodila pa upam, da najdem...

Ma zakaj ni tega dohtrja v Trbovljah...user posted image user posted image  Špelin@ user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pepita)
  Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:30:29   
Anonimen
sesil: user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa ste se le rešili širokega povijanja.

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:36:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pepita

... levo proti centru (seveda greš en krog user posted image ) in nato...



Kaj to pomeniuser posted image user posted image  A so enosmerne ulice ali kaj? user posted image

(odgovor članu Pepita)
  Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:36:29   
Pepita
****, mislim da sem jaz komplicirano napisala, je drugače enostavno, boš videla.

vso srečo jutri, da čim bolje opravite.
LP


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:42:33   
Pepita
Z enim krogom sem mislila da v krožišču odpelješ 1 krog oz 3/4 kroga, da prideš na pravi odcep. Oprrosti, ker tako zmedeno pišem. Lahko ti na ZS pošljem svojo št. pa me pokličeš če boš rabila pomoč.

_____________________________



(odgovor članu Pepita)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
1.9.2008 22:49:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pepita

Z enim krogom sem mislila da v krožišču odpelješ 1 krog oz 3/4 kroga, da prideš na pravi odcep. Oprrosti, ker tako zmedeno pišem. Lahko ti na ZS pošljem svojo št. pa me pokličeš če boš rabila pomoč.



Aha user posted image user posted image . A si mislila, da sem se navzela Egipčanskega stila vožnje in v krožnem kar takoj levo zavijemuser posted image user posted image user posted image

Sedaj pa štekam..Mobitel vedno dobrodošeluser posted image user posted image

(odgovor članu Pepita)
  Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 6:58:57   
aurora28
Bravo za Gregorja, mu pošiljam veliko user posted image user posted image user posted image za srečo. user posted image

Tiana joj bogi dojenček, pa s čim ga pa hranijo, da je tak težek, kar 28 kil user posted image user posted image . Mogoče je pa kaj bolan in se prekomerno redi???

Mi smo spali tko, tko, lahko bi bilo boljše, ampak definitivno bi lahko blo slabše, tak da se ne bom preveč pritoževala, ker se mi kar hitro maščuje user posted image user posted image .

Aja včeraj sem si barvala lase in imam tak lepo rdečo rjavo barvo - mahagonij mi je ful lepo prijela. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 7:46:00   
špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Res ste zlate, ker tako mislite na našega Gregija in stiskate pestke user posted image user posted image user posted image  Meni se je danes zjutraj prvič po vsem tem mučenju okrog hranjenja zgodilo, da malega enostavno nisem bila več sposobna vzeti v roke in mu dati flaško user posted image  Tako sem se tresla, želodec kot žolca, srce mi je nabijalo, v sekundi sem se čisto spotila in zakuhala user posted image  Res sreča, da je user posted image  še na dopustu... Mali zdaj s cucljem na 3 luknjice vsaj nekaj potegne, preden dokončno znori. Res pa lovimo trenutke, ko še ni popolnoma buden - tako ponoči, kot zdajle zjutraj.
 
****, glede na to, da imam do Vrhnike 1 urco (90% poti po AC) resno razmišljam o menjavi pediatra, ker bo šla naša P kmalu v penzijo, tole čudno nadomeščanje pa nikamor ne pelje user posted image  Pri nas je še edina res sposobna in srčna pediatrinja lani "zbrisala" v LJ, poleg naše pa sta ostali ena starejša, ki je žal vsa zmedena, in ena čisto mlada in "frišna", ki še nima izkušenj, jaz pa s tako majhnim user posted image  ne mislim tvegat. Če smo 2x divjali z Lošinja k P - kar preštejte ure vožnje user posted image user posted image  - potem do Vrhnike ni panike.
 
No, zdajle se psihično sestavljam, ker sem se proti jutru kar naprej zbujala in me je težila misel na Gregijev jutranji obrok... Mali je spet ves izpuščajast po obrazu user posted image  Moram priti do sposobnega pediatra, z anestezistko si bolj težko sploh kaj pomagam! user posted image  je šel v Rogaško po mojega očeta, ki ima danes 50. obletnico zaključka srednje šole user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 9:20:53   
špelin@
Pa to ni res: zdaj, ko bi jaz čvekala, ni nobene gor user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 9:37:01   
tilči
dobro jutro...
 
nas zobki matrajo 100 na uro.Vse gre v usta.Ko pa zagleda calgel, pa glih kar ne začne ploskatuser posted image
 
jutri pa imamo posvetovalnico in prvo pikico
 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 9:56:54   
Čmrlika
dobro jutro!

Najprej špelin@user posted image in Gregi...user posted image user posted image user posted image , ameni od včeraj razen ena nobena nima kaj za povedat? Smrkuser posted image
Eh, zdaj pa se je miška prebudila, pa greva vozičkat, dokler še je vreme...user posted image
Se javim kasneje, ko jo bom verjetno spet mamici pustila da še do konca kaj nardim po stanovanju, operem še en stroj , še polikam ...v petek pa šibamo pše mi malo spet za dlje časa malo dopustovat...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 10:00:47   
tilči
Tiana...hvala za informacijo.Bomo verjetno kar v Snovik hodili na plavanje.
Danes gremo v Zbilje,ampak gremo plin nafilat v klimo, saj nam ga je zmanjkalo ravno, ko smo se z morja peljaliuser posted image
Jutri gremo v kr k P in potem k našim na kosilo.Te pokličem, ko bomo imeli več časa.Upam,da ne bo kakšne reakcije na pikico.
 
Špelin@...da ne boš sedaj še ti zbolela. Pazi nase.user posted image user posted image user posted image  Ali si za Gregorja dobila kakšna zdravila

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
2.9.2008 10:04:00   
tilči
Aurora..user posted image user posted image user posted image  za novo barvo
****.user posted image user posted image user posted image user posted image  za Samio

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?