|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:09:56   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
 To mi ni jasno, da mi kile tak nihajo +2 do -2 kili user posted image Se kateri od vas tudi to dogaja?
 
ne meni ni, ampak svaka čast da po 18h ne ješ več, moj zadnji obrok je vedno okoli 23h, zjutraj pa prvi ob 7h, pol pa naslednji šele ob 13h

tudi jaz jem zjutraj ob 7., potem ob 12 in potem najkasneje ob 18.,imam samo tri obroke, ampak kile pa nikamor ne grejo,user posted image ali pa se premikajo po gramčkih. Je pa res, da mi je včeraj uspelo obleči hlače, ki jih že zelo dolgo nisem nosilauser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:15:58   
jana81
tilči veš sej verjetno je to narobe, da jemo premalokrat, in pol tud telo ne deluje kot bi moralo...jst se trudim jest vsaj 5x na dan, pa včasih jem samo 2x...prej ko sem jedla skos vsake 3 ure, se nisem zredila niti za gram.
No jst se sicer spravim nazaj v 36, ampak me še malo tiščijo v pasu, bi pa rada še tolk dala dol, da mi bojo na kamot.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:29:33   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

tilči veš sej verjetno je to narobe, da jemo premalokrat, in pol tud telo ne deluje kot bi moralo...jst se trudim jest vsaj 5x na dan, pa včasih jem samo 2x...prej ko sem jedla skos vsake 3 ure, se nisem zredila niti za gram.
No jst se sicer spravim nazaj v 36, ampak me še malo tiščijo v pasu, bi pa rada še tolk dala dol, da mi bojo na kamot.

pri meni je pa obratno.Če bi jedla 5x na dan, bi bila širi kot pa daljšuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:41:02   
kasso
ojla,
trenutno imam bolj malo časa, tako da user posted image user posted image za 2. del...super nam gre.

Jaz sem nazaj in Vrhniškega čveka, prav pašal je in Varja je bila presenetljivo pridna user posted image . Katy in špelina user posted image super sta, da sta se pripeljali tako daleč na čvek, Lara je ena lušna punca z eno posrečeno vesoljsko dudko user posted image , Gregor pa itak, pa njegove rokice so me tolk presenetle. user posted image ****, tvoj Omar je pa tako zelo priden, a sploh zna jokat user posted image , mya, Maj pa en lušen fant z lepimi temnimi okicami. Estrella, ko se pa Alja odloči, da bo štrajkala, bo pa štrajkala, a ko dobo svojo dozico , pa nič ne zaostaja za pridnostjo, pa hvala ti še enkrat za uslugo user posted image

sesil, no super, da se je pokakala user posted image user posted image . Varja pa kar veselo nalaga, danes že 2x konkretno.

v album pod poletje 08 (stran 3,4)sem dala par novih slikc, geslo je soča. Sem imela en fotkič čez vikend in je bil tak užitek klocat user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:56:52   
Anitka
Naredila sem rižoto z zelenjavo in piščančjim mesom. Gal pa panča na bušiju.

Jana jaz sedaj, ko sem doma tudi dokaj neredno jem. Ko sem v službi pa je veliko bolje. Imam bolj ustaljen urnik prehranjevanja.
Sicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.

Tilči mi smo ponoči na istemuser posted image Smo imeli sicer lep vikend, ko je prvo noč pančal 6 ur skupaj, drugo pa kar 7 ur, to noč pa spet prva runda 4 ure in pol, nato pa na 2-3.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 13:59:50   
Anitka
Kasso kako lepe fotke, kako lepo otroci in kako božansko lepe očkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:02:30   
jana81
kasso a tale bjondina je Petja? kak je cartkana !!!! Dej povej recept za tak luštno blond in nafedrano punčko.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:04:57   
jana81
anitka dej povej a si kopala Gala v morju? a si ga mela že brez majčke na morju v senčki? ste bli čez dan tud zunaj? vidim da ste se sprehajali po plaži.
sori ker sem te zasula z vprašanji, sam drug teden gremo na morje, pa ne bi rada prevč komplicirala, sam ne bi pa tud rada da bi blo kej narobe.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:06:09   
Anonimen
Pa kje ste majčice, jaz pa vas ičem na prvem deluuser posted image user posted image , pridne čvekiceuser posted image user posted image user posted image
grem malo prebrati, da sploh vidim kaj se dogajauser posted image sem fuuul v zaostanku. Pa branju sodeč imam očitno samo jaz noro zahtevnega otroka, ki noče biti sama niti minutke, sem ji dala male flaške od vode za igrat, pa je čisto navdušena, tako da imam malo časa za RR

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:08:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

anitka dej povej a si kopala Gala v morju? a si ga mela že brez majčke na morju v senčki? ste bli čez dan tud zunaj? vidim da ste se sprehajali po plaži.
sori ker sem te zasula z vprašanji, sam drug teden gremo na morje, pa ne bi rada prevč komplicirala, sam ne bi pa tud rada da bi blo kej narobe.


jana: mi smo bili v petek v Izoli in jaz svoje nisem namakala v vodi, je bila večino pod senčnikom, je pa bila ena mamica z 4-mesečno deklico in me je vprašala zakaj jo ne grem mal ohladit v voda??? pa se je meni zdelo, da je še kar malo prekmalu

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:08:41   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

anitka dej povej a si kopala Gala v morju? a si ga mela že brez majčke na morju v senčki? ste bli čez dan tud zunaj? vidim da ste se sprehajali po plaži.
sori ker sem te zasula z vprašanji, sam drug teden gremo na morje, pa ne bi rada prevč komplicirala, sam ne bi pa tud rada da bi blo kej narobe.


Jana, ko smo bili za vikend na morju ga nisem namakala, ker je bila voda kar hladna, pa še pihalo je. Majčke mu še tudi nisem slekla. Smo pa bili tudi čez dan zunaj lepo v senčki.
Gremo pa na morje 31.8. in če le voda ne bo prehladna in če bo lepo vreme ga bom namočila tudi v morsko vodo. Bom pa vzela zraven bazen in vodo v njem na plaži ogrela. Morska voda jenčijem ne škodi.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:09:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:11:58   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image



Hvala enako. In potem vprašanja - ja kaj pa je, zakaj pa joka in podobno - me vprašanja kar razp... Bi včasih komu kaj zabrusilauser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:15:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image



Hvala enako. In potem vprašanja - ja kaj pa je, zakaj pa joka in podobno - me vprašanja kar razp... Bi včasih komu kaj zabrusilauser posted image

AHA  pri meni tudi, meni še rečejo a vidve se pa spet jokateuser posted image user posted image user posted image
tako, da jaz počasi kar izgubljam voljo do izhoda iz stanovanjauser posted image




(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:18:40   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image



Hvala enako. In potem vprašanja - ja kaj pa je, zakaj pa joka in podobno - me vprašanja kar razp... Bi včasih komu kaj zabrusilauser posted image

AHA  pri meni tudi, meni še rečejo a vidve se pa spet jokateuser posted image user posted image user posted image
tako, da jaz počasi kar izgubljam voljo do izhoda iz stanovanjauser posted image






Pri meni je isto - ja kaj pa je spet....


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:22:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image



Hvala enako. In potem vprašanja - ja kaj pa je, zakaj pa joka in podobno - me vprašanja kar razp... Bi včasih komu kaj zabrusilauser posted image

AHA  pri meni tudi, meni še rečejo a vidve se pa spet jokateuser posted image user posted image user posted image
tako, da jaz počasi kar izgubljam voljo do izhoda iz stanovanjauser posted image






Pri meni je isto - ja kaj pa je spet....


ja kaj le, a ne????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:29:16   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

NSicer pa jaz grem z vozičkom tudi na makedam pa ne pomaga ravno najboljuser posted image Dude pa itak noče.
PRI MENI TUDI MAKEDAM NE PALI VEČ, ME ŽE VSI DOMAČINI POZNAJO PO KRIČANJU IZ VOZIČKAuser posted image user posted image user posted image



Hvala enako. In potem vprašanja - ja kaj pa je, zakaj pa joka in podobno - me vprašanja kar razp... Bi včasih komu kaj zabrusilauser posted image

AHA  pri meni tudi, meni še rečejo a vidve se pa spet jokateuser posted image user posted image user posted image
tako, da jaz počasi kar izgubljam voljo do izhoda iz stanovanjauser posted image






Pri meni je isto - ja kaj pa je spet....


ja kaj le, a ne????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Koljemo jih, a ne? user posted image user posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:43:17   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

AHA  pri meni tudi, meni še rečejo a vidve se pa spet jokateuser posted image user posted image user posted image
tako, da jaz počasi kar izgubljam voljo do izhoda iz stanovanjauser posted image


eh ma daj, reč jim naj se za svoje otroke brigajo, pa naj najprej pod svojim pragom pometejo potem pa naj tebe obirajo...al pa jim eč da svetovno znani pevci morajo že od malega vadit.
 
Pa ti tudi Anitka.
 
mater je ta folk firbčen ej.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:47:07   
jana81
no sej vesta folku nikol ni dost firbca...mene pa po ulici sprašujejo kaj mu dajem da je skos tiho (res malo joka), je kaj narobe z njim?
 
Pa v p.m. kaj je temu folku, zadnjič sem rekla eni sosedi(spet me je zasliševala), ja s tabletami ga filam da mam mir. Ene 100x me je že vprašala isto, pa sem jo mela poln kufer.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 14:59:27   
kasso
edinaos in Anitka...ve pa imate pestro na sprehodih. Jaz najbrž ne bi bila tiho, če bi mi eni in isti isto trobili....ene dve nazaj rečta, pa vaju bodo pustili naslednjič pri miru user posted image
Imam srečo, da se Varja zelo rada vozi (več ali manj po makadamu), ko se ustavim, je pa takoj alarmuser posted image user posted image Pa tudi v avtu mi ne tuli več user posted image . Če sta zadaj še ostala dva otroka pa tako buli v sina, ki sedi na sredi, un ji pa grimase dela, da nima časa niti zaspat user posted image
V soboto smo ju peljali na lutkovno predstavo Muca copatarica (Varja je medtem bila pri tašči) in za nazaj mi je tako zadišal kebab, da smo seveda zavili na prigrizek in šele, ko sem ga začela jesti, sem se spomnila, da bi bilo bolje, če bi bil tudi brez zelja in ne le brez čebule. Ampak se mu vseeno nisem uprla, zato pa je bila noč malo bolj pestra kot ponavadi...je bilo tolk prdanja user posted image , jokanja pa k sreči ne user posted image . Včeraj smo tudi bili na izletu in se je Varja super držala. Seveda nič jokcala, ko pa smo voziček pustili doma in jo je mamica lepo prenašala, pa še harmonike je poslušala user posted image . Aja, pa še eno pivo sem si privoščilauser posted image

jana, recept je naspidiran lajf, da se ji lasje skravžljajo user posted image . No, za barvo pa je poletno morsko sonce 1A user posted image
hvala za pohvale mojih sončkov ..tudi tebi Anitka user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 15:04:47   
Anonimen
Jana: Igrišče je v lasti Osnovne šole toda je tudi za javno uporabo. Vendar je nadzorovano ni kar tako prepuščeno, hočem povedat da naprimer vsak večer ob 20.00 pride varnostnik in ga zaklene, zjutraj pa zopet odklene...
Ah, saj ni važno samo, da se ji ni kaj hudega zgodilo...
Ravnatelj te šole pa bomo videli, kaj bo odgovoril.

Nina7: kak sem jaz tebi fouš...user posted image user posted image user posted image  Ampak kak bi bila jaz srečna če bi 32 št. lahko nosila ti pa 26. user posted image user posted image  Jaz sploh ne vem kok mam številko...ma kaj številka, kaj so kavbojke pa itak sploh ne vem večuser posted image user posted image

Aurora: jaz ga dajem na bok, vendar ga vedno najden na hrbtu.

Moj nima še nobene ure, je na tri ure in kadar spi 5 ur skupaj čez dan se pač ta ura potem zamakne.

Kasso: Brez skrbi Omar zna jokat, ampak je pa res pravi biser proti temu kok smo pretrpel z Samio.Samo ga nočem preveč hvalit, da se mi ne pokvari...user posted image user posted image

barbaw: Lepo da se nam javiš na raport ampak tudi kaj napiši sem in tja, da vemo kako se maste.user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 15:08:19   
Anonimen
Punce hvala vam ker ste prišle na Vrhniko. Meni to tako veliko pomeni, čeprav ne znam glih pokazat.

Špelina- hvala za paket. Sedaj pa samo še pediatra nahecam potem pa gasaaa.In hvala za kamenček.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 15:11:38   
Anitka
**** a vi to čez dan spite 5 ur skupaj ali ponoči?user posted image

Naš pa zdaj po dolgem času čez dan spi že več kot dve uri.user posted image user posted image Že trkam na lesuser posted image user posted image user posted image

Ej Jana to s filanjem s tabletami mi je pa svetovnauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 15:17:27   
kasso
Anitka, tudi varja spi že dve uri user posted image user posted image , zdaj pa študiram ali jo it zbudit al kaj, ker se moramo odpravit proti Postojni, da grem še v trgovino , pa slikanje kolkov imamo.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki 2008 - 2.del
18.8.2008 15:46:46   
*Tiana*
Še jaz se javljam na raport.

Mali trenutno spi, mami pa se ubada z odgovorom na eno tožbo.

Lepo da ste se naklepetale na Vrhniki, mi mogoče pridemo tud ta teden. Bom javila ko bom vedela kdaj.

Jaz ga tud položim na bok, ker drugače noče zaspat. Potem pa se obrne na hrbet in včasih tud počez čez posteljco. Samo zadnje čase povsod prebiram, da je pravilno da spijo na hrbtu in ne na boku, kot so nam vsi težili. Da spanje na hrbu je najbolj varno kar se glede smrti v zibki tiče.

Lep dan še naprej, pa se še kaj javim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?