|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 0:56:58   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Povedano ni žalitev ampak tisto kar jaz verjamem kot muslimanka.


Kljub temu da je pola Kurana prepisano iz Biblije?


Kardinal ne, skačejo pa spuščico okoli, duhovniki nižji na lestvici in "hranijo" Vatikan in pa seveda vse to "pošteno"pridobljeno bogastvo to jim tudi nekaj nanese...
 
V islamu nihče ne skače spuščico okoli ne iman, ki recitira Koran pri molitvah in vodi molitev pa tudi nihče drug... Kajti molitev lahko vodim tudi jaz. Ni nobenega pravila kdo naj vodi molitev. Pri vas jo vodi samo duhovnik.


Ni res. Tudi v katoliški veri lahko vsakdo vodi molitev. Sicer je pr'vas to bolj organizirano, namesto puščice je kar državna plača. Tudi verska policija v Egiptu ima državno plačo, a ne da?
 

Prav rada bi videla da mi citiraš, kje sem jaz napisala da hodim v Slovenijo 3x na leto? Prosim, da mi podaš kak link, da vidim,kje sem se tko "zlagala"...
Prav gotovo zato ker imam denar za hodit sem 3x na leto sedaj vegetiram tukaj že 7 mesecev...in čakam otrokovo cepljenje pri treh mesecih... mejdunej a ne??
 
 
Vegetiraš? Čudn, da kraljica vegetira. Pred kakšno minutko si uživala.

  
Zavarovanje si pa menda plačuješ tudi sam( ali pa ti ga služba morda pa zavod za zaposlovanje) in potem veš da pride osnovno zavarovanje 14.17 eura. No jaz si ga plačujem sama zato ker sem tako bogata, da si lahko privoščim 14.17 eura..


To je osnovno zavarovanje. Porod ni zastonj, če imaš le osnovno (in ne dodatno). Za nekoga kdor ne pride 3x letno v Slovenijo - luksuz.


Ma nemoj....user posted image user posted image user posted image user posted image . Darilo pa točen cenik imajo. Zakaj pa ne bi to kar zastonj naredil? Če bi bilo darilo ga ne bi bilo potrebno plačati. Darilo je lahko tudi nasmeh.


Tega ni pri pravih katolikih. Ne sodi vseh po antipropagandi. Ali pa res 3x prideš v Slovenijo in vidiš na lastne oči?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:00:26   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Vedno je vse stvar aspekta, le da dejstva kljub vsemu ostanejo. Razlaga dejstev je pa vedno stvar človekove inteligence, izkušenj in še marsiketerega drugega zunanjega vpliva. Zadnje čase dvomim predvsem v človekovo inteligenco....


Jst ne dvomim. Definitivno je ni. Vsaj ne na naši planeti. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:03:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Vedno je vse stvar aspekta, le da dejstva kljub vsemu ostanejo. Razlaga dejstev je pa vedno stvar človekove inteligence, izkušenj in še marsiketerega drugega zunanjega vpliva. Zadnje čase dvomim predvsem v človekovo inteligenco....


Jst ne dvomim. Definitivno je ni. Vsaj ne na naši planeti. user posted image


Pusti mi to veselje, da ostanem optimist....kljub dvomomuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:03:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Če s krstom ne bi postala katolik potem me ne bi vodili v svojih evidencah kot katolika PA SO ME!! In potem mi tudi ne bi bilo potrebno pisati izjave da ne želim več biti del RKC (katolik)... PA SEM JO MORALA!


To niso pravi katoliki. Kljub temu pa se je lažje izpisati iz RKC, kot pobegniti muslimanski smrti.
 
Če potem jaz nisem bila katolik, zakaj sem bila v evidenci da sem? In kaj je človek, ki ni krščen? Kaj pa je človek ki je krščen ?
 
Ja no lahko glih ni ampak zakaj sem se pa mogla izpisat, če pa sploh nisem bila katolik??



Aja? A kristjani pa ne? user posted image user posted image user posted image  Drugače pa židje in kristjani greste po enem Abrahamovem sinu..muslimani pa po drugem Abrahamovem sinu, če se že gre za kri...


Pomembno je da sta mami različni. Sara je bila kraljica, Hagara sužnja. Od Sare so Židje in Kristjani. Otroci svobode. Od Hagare so muslimani. Otroci suženjstva. Vsaj tako pravijo verske knjige.

Aja, no vsak dan se kaj novega naučim. Je pa lepo da sedaj trdiš kontra tistemu prej...Kdo ima isto kri namreč...prej smo bili židje in muslimani iz istega, sedaj je pa že malo drugače...user posted image user posted image




Je samo obvezno za vsakega muslimana prav tako kot za vsakega žida.


Potem pa tudi KRST ni obred, samo je obvezen za vsakog kristjana oz. katolika. Saj si ti krščena, pa nikoli nisi bila katolik. Obvezno DA, dovolj NE.

Krst je obred , obrezovanje ni obred. Krst se zgodi v cerkvi, krst je vezana izključno na veroizpoved in z tem obredom postaneš katolik...
 
Obrezovanje se ne dogaja v Mošejah niti ga izvaja kak verski voditelj. Musliman si lahko tudi, če nisi obrezan. Vendar se enkrat boš pa moral ,če hočeš slediti Islam v celoti.
 
Bistvena razlika,ki jo vidi še slepec.



Imamo pa še en obred ...


Saj si pred nekaj minutk trdila da nimate obredov. user posted image

Ne jemlji stvari iz konteksta,ker ti ni v korist. Napisala in trdila sem in še vedno trdim, da muslimani nimamo nobenega obreda ki bi otroka rojenega muslimanskim staršem naredil muslimana.

 
 
Pa še to krstijo se vsi otroci, ker je to obred ki te naredi katolika. Obrežejo se samo dečki? Kaj pa deklice? A jaz nisem muslimanka ker nimam lulčka al kaj?user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa ne mi sedaj spet o obrezovanju deklic,ker to smo že razčistili, da nima veze z Islamom...Ali pa ti morda verjameš da so vse muslimanke na tem svetu obrezane, z mano vred,ker to tako mora bit? Ker je to obred??
 
In pa še vedno nisi odgovoril : Če te obrezovanje naredi muslimana , kaj pa potem vsi židje ki se tudi morajo obrezat , a oni pol niso več židje sej po tvoji logiki te obrezovanje naredi muslimana??user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:07:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Ne jemlji stvari iz konteksta,ker ti ni v korist. Napisala in trdila sem in še vedno trdim, da muslimani nimamo nobenega obreda ki bi otroka rojenega muslimanskim staršem naredil muslimana. 

 
 


Pri mislimanih otrok postane AVTOMATSKO musliman....zato tudi ne more nikoli izstopiti. In to je grozljivo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:07:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Tega ni pri pravih katolikih. Ne sodi vseh po antipropagandi. Ali pa res 3x prideš v Slovenijo in vidiš na lastne oči?? user posted image


Tudi ce pride 3 x v letno v Slovenijo, in to vidi, to definitivno niso pravi katoliki - garant user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:08:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ogromna. Če imaš 4 žene imaš tud 4 tašče. user posted image user posted image user posted image


16 ženskih rok v hiši, saj zastopim zakaj se arabci ne razvijajo tko hitro kot EU, ZDA ipd


Ja pa še vse hčerke si pozabil...

In ja vsi živijo v eni hiši , ma kaj hiši v enem šotoru saj so vendar plemena...

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:10:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Ne jemlji stvari iz konteksta,ker ti ni v korist. Napisala in trdila sem in še vedno trdim, da muslimani nimamo nobenega obreda ki bi otroka rojenega muslimanskim staršem naredil muslimana. 

 
 


Pri mislimanih otrok postane AVTOMATSKO musliman....zato tudi ne more nikoli izstopiti. In to je grozljivo.


Ne ni musliman, če se ne drži 5 stebrov Islama.Nosi samo morda muslimansko ime. Morda... V Sloveniji in EU še to ne več...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:11:52   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Pri mislimanih otrok postane AVTOMATSKO musliman....zato tudi ne more nikoli izstopiti. In to je grozljivo.


Lahko izstopi, le da ga potem ubijejo. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:13:11   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ne ni musliman, če se ne drži 5 stebrov Islama.Nosi samo morda muslimansko ime.


Zakaj ga potem ubijejo. če ni musliman pa če gre v drugo vero?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:13:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Da popravim: pameteni govorijo, da gre za plačilo....ostali pa pač, da gre za darilo.


Ko uvedemo u Sloveniji državno plačilo za verske delavce kot je to v Egiptu, potem pa darilo ne bo potrebno.user posted image

Sicer je to stvar aspekta.


Saj jih že sofinancirate, mislim da se jim plačuje zdravstveno zavarovanje in še kar nekaj stvari...

V Egiptu pa prejema verski učenjak državno plačo samo če dela za državo...mislim da je v Sloveniji čist isto. Ali pa se morda profesorji ki so teologi tudi preživlajo iz puščice??user posted image user posted image

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:14:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ne ni musliman, če se ne drži 5 stebrov Islama.Nosi samo morda muslimansko ime.


Zakaj ga potem ubijejo. če ni musliman pa če gre v drugo vero?


Predno se gremo zakaj mi povej najprej koga so ubili, da bomo vedeli o čem se pogovarjamo?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:15:32   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ja pa še vse hčerke si pozabil...


Saj se še šolajo.


In ja vsi živijo v eni hiši , ma kaj hiši v enem šotoru saj so vendar plemena...


Kaj ena hiša? Vsaki petek drugi šotor. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:17:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ja pa še vse hčerke si pozabil...


Saj se še šolajo.

Tukaj je bilo povedano , da se hčerke ne šolajo, ker so manj vredne kot pes...user posted image


In ja vsi živijo v eni hiši , ma kaj hiši v enem šotoru saj so vendar plemena...


Kaj ena hiša? Vsaki petek drugi šotor. user posted image

Zdaj se pa odloči, prej si rekel 16 rok v eni hiši?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:18:31   
Anonimen
dadd0:

A potem obstajajo pravi katoliki pa ne pravi katoliki? In kaj naredi tiste ki so pravi to da so pravi? In kdo so lažni katoliki?

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:19:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Predno se gremo zakaj mi povej najprej koga so ubili, da bomo vedeli o čem se pogovarjamo?


****, sama si rekla, nekaj strani nazaj, da če želi musliman izstopiti, se najprej tri dni "pogovarjajo", in če še vedno vztraja, potem ga ubijejo.

Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:24:02   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

To je osnovno zavarovanje. Porod ni zastonj, če imaš le osnovno (in ne dodatno).

Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:24:13   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Predno se gremo zakaj mi povej najprej koga so ubili, da bomo vedeli o čem se pogovarjamo?


Pogovarjamo se o tem kar si pisala. 3 dni ga prepričujejo, potem pa sledi smrt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:25:12   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon
Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.


Saj ni moja žena rodila v Egiptu. user posted image

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:26:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Predno se gremo zakaj mi povej najprej koga so ubili, da bomo vedeli o čem se pogovarjamo?


****, sama si rekla, nekaj strani nazaj, da če želi musliman izstopiti, se najprej tri dni "pogovarjajo", in če še vedno vztraja, potem ga ubijejo.

Ja tako naj bi bilo po šeriatu... sem pa zraven lepo napisala, da ne poznam primera.

Zato sedaj ne sprašuj koga, ker sama veš, da poimensko res ne moremo nikogar naštevati.

Zakaj pa ne?? Saj to bi bila top news in to ne en dan , kar kako leto...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:26:58   
Marogica
Bi kdo kavo?user posted image

(koda za breakuser posted image )

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:27:06   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: ****
A potem obstajajo šravi katoliki pa ne pravi katoliki? In kaj naredi tiste ki so pravi to da so pravi? In kdo so lažni katoliki?


Samo Bog je tisti, ki o tem lahko sodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:27:35   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon
Očitno le nisi tako pameten, kot misliš. V Sloveniji osnovno zavarovanje krije stroške poroda. Zanj ne rabiš dodatnega zavarovanja. Nič ne doplačaš, če ga nimaš.


Saj ni moja žena rodila v Egiptu. user posted image

In kaj ima zavarovanje v Sloveniji veze z Egiptom?

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:28:23   
kvaražugon
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Bi kdo kavo?user posted image

(koda za breakuser posted image )

Bi se kar prava kava prilegla.user posted image

_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 1:29:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kvaražugon

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Bi kdo kavo?user posted image

(koda za breakuser posted image )

Bi se kar prava kava prilegla.user posted image


Kaj pa misliš, kaj sedaj pijem? user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?