|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:53:45   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
V vcerajsnjem postu sem nalimala dva imena Malkolm X


a lahko vprašam kaj ma MalcolmX veze z debato? (sori, ne da se mi klobas za nazaj brat user posted image user posted image )



Malcolm X (born Malcolm Little; May 19, 1925 – February 21, 1965), also known as El-Hajj Malik El-Shabazz,[1] was an American Muslim minister, public speaker, and human rights activist.
Malcolm X was born in Omaha, Nebraska. By the time he was 13, his father had died and his mother had been committed to a mental hospital. After living in a series of foster homes, Malcolm X became involved in the criminal underworld in Boston and New York. In 1945, Malcolm X was sentenced to eight to ten years in prison.
While in prison, Malcolm X became a member of the Nation of Islam. After his parole in 1952, he became one of the Nation's leaders and chief spokesmen. Tension between Malcolm X and Elijah Muhammad, head of the Nation of Islam, led to his departure from the organization in March 1964.
After leaving the Nation of Islam, Malcolm X made the pilgrimage, the Hajj, to Mecca and became a Sunni Muslim. He traveled extensively throughout Africa and the Middle East. He founded Muslim Mosque, Inc., a religious organization, and the secular, black nationalist Organization of Afro-American Unity. Less than a year after he left the Nation of Islam, Malcolm X was assassinated while giving a speech in New York.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:55:38   
Rubin.
Ja, moje ime je Katja in sem ateist



A ti si se v kakšno društvo včlanila?  user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Joj, a si ni škoda kratit mirnega spanca s takimi (brezveznimi) temami.



Ta niti ni tolko brezvezna, ampak na Čveku, boš težko našla kaj bolj veznega. user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:57:20   
Anonimen
Ja, moje ime je Katja in sem ateist user posted image


.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:58:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

Saj je to v islamu normalno. Razstreliš se. Ubiješ folk. Greš u Đenet. (vsaj so ti tako obljubili). Sveta vojna (đihad). To je vsakdan v islamskem svetu. 8000 ni opravičilo za vse hudobije ki delajo tisti ki gredo u đamijo, pa potem v smrt (skupaj z nevini žrtvami). Tudi ni opravičila za nasprotno stran.



Ni normalno, ne v islamu in ne v bilokateri drugi veri.
Ne najdeš samo med muslimani verskih skrajnežev, ki na vsak način želijo spremeniti svet. Ozri se malo okrog sebe in poglej kaj se dogaja, cel svet je pokvarjen, pa če ima sveto vojno ali je pa nima.
Za vsa zla dejanja ni kriva vera. Krivi so izključno ljudje sami.
Si mogoče kdaj pomislil ljubi dadd0, koliko ljudi je bilo pobitih, ko so jih hoteli na silo pokristjanit, da bi bila RKC močnejša od ISLAMA.
Veja je ista, končni cilj je isti, BISTVO je eno, ne glede na vero.

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 10:59:51   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Ja, moje ime je Katja in sem ateist user posted image



Joj, a si ni škoda kratit mirnega spanca s takimi (brezveznimi) temami. En dokaz več, da je največ vojn na svetu ravno zaradi vere. Nafta je pri tem prav **** dim.



Aja, pa tole sem zadnjič prebrala: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=2&c_id=180851

Žalostno, žalostno.


A je res škoda kratiti mirnega spanca s takimi temami? Po moje, niti ne. A imajo miren spanec tiste punce, ki so zaprte samo zato ker so bile posiljene? Ali je fair play biti tiho, ter spoštovati takšno versko prakso, zaradi tega ker ljudje imajo pravico na vero. Seveda le nekateri. Kje so pa pravice tistih punc? Alo! O tem se gremo.


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:01:48   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ja, moje ime je Katja in sem ateist


A ti si se v kakšno društvo včlanila?  user posted image



Ja, AA. Sam zdej sem se izdala user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:06:27   
Šarki
Aja, pa tole sem zadnjič prebrala: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=2&c_id=180851

Žalostno, žalostno.


tole se dogaja po celem svetu. v zvezi s tem lahko rečem samo toČ
LINČAJMO VSE MOŠKE KER SO POSILJEVALCI IN PEDOFILI. in isto je po celem svetu torej jim je to že v krvi torej so vsi krivi

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:07:30   
Anonimen
tole se dogaja po celem svetu.


Recimo v Sloveniji...

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:14:00   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

A je res škoda kratiti mirnega spanca s takimi temami? Po moje, niti ne. A imajo miren spanec tiste punce, ki so zaprte samo zato ker so bile posiljene? Ali je fair play biti tiho, ter spoštovati takšno versko prakso, zaradi tega ker ljudje imajo pravico na vero. Seveda le nekateri. Kje so pa pravice tistih punc? Alo! O tem se gremo.



Ja, ne vem, nisem dobila občutka, da bi se kdo po 23 straneh spreobrnil. In, ja, vem, lahko bi temo tud preskočla user posted image  

Pač mal ste se mi zasmilili, da ob dveh zjutraj tako goreče zagovarjate eno ali drugo vero ....

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:16:07   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Teja27
Za vsa zla dejanja ni kriva vera. Krivi so izključno ljudje sami.
Si mogoče kdaj pomislil ljubi dadd0, koliko ljudi je bilo pobitih, ko so jih hoteli na silo pokristjanit, da bi bila RKC močnejša od ISLAMA.
Veja je ista, končni cilj je isti, BISTVO je eno, ne glede na vero.


Veliko je ljudi bilo pobito s strani RKC, vendar smo menda dosegli, da ni več gramad, da nimamo versko policijo in da ne gredo punce v Sloveniji v zapor, če so posiljene, vsaj ne masovno. Čeprav se RKC vplita v politiko, to več ni tako nevarno kot je v islamskih državah, ker ti se lahko zgodi, da te ubijejo res za bedarijo, ker so tam verski zakoni istočasno državni. Kaj bi ti rekla, če bi te zaprli po veljavnom zakonu, zato ker si bila posiljena? Saj obstaja nekaj razlik med versko prasko kristjana in versko prakso mainstreama islama. Seveda tudi v islamu so pozitivne stvari, ampak po mojemu globokome prepirčanju veliko manj kot negativne karme, kar očitno ni dovolj za odpravljanje "bedarij" (punca v zapor ker je posiljena, mladoletni gayi ubiti, moškemu grozi smrtna kazen ker ima prevč žen, če se loči potem pa kar naprej bo verski delovec - usoda njegovih "ločenih" žen bo boleča (saj jih bo samo 82), lahko pristanejo v zaporu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:24:53   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Ja, ne vem, nisem dobila občutka, da bi se kdo po 23 straneh spreobrnil. In, ja, vem, lahko bi temo tud preskočla user posted image  

Pač mal ste se mi zasmilili, da ob dveh zjutraj tako goreče zagovarjate eno ali drugo vero ....


Goreče zagovarajm pravice vsakeg posameznika in ne vero. V islamu je takšnih pravic zelo malo in ekstremni skrajneži imajo veliki vpliv. Ne pravim da RKC ne bi bila ista, ko bi imela priložnost. Mislim da verskim organizacijama ne smemo dati priložnost, da imajo oblast na tistimi, ki se prostovoljno ne odločijo biti pod njihovo oblastjo.

BTW nekdo lahko žura ob dveh zjutraj, pa s tem ni nič narobe. Raje raspravljam in se učim slovenščine ob 2 zjutrah, kot da držim flašo pira in se nalivam.

< Sporočilo je popravil dadd0 -- 23.8.2008 11:26:47 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:28:42   
Anonimen
Goreče zagovarajm pravice vsakeg posameznika in ne vero. V islamu je takšnih pravic zelo malo in ekstremni skrajneži imajo veliki vpliv. Ne pravim da RKC ne bi bila ista, ko bi imela priložnost. Mislim da verskim organizacijama ne smemo dati priložnost, da imajo oblast na tistimi, ki se prostovoljno ne odločijo biti pod njihovo oblastjo


Tu nekje je bistvo.

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:31:44   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi

Aja, pa tole sem zadnjič prebrala: http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=2&c_id=180851

Žalostno, žalostno.


tole se dogaja po celem svetu. v zvezi s tem lahko rečem samo toČ
LINČAJMO VSE MOŠKE KER SO POSILJEVALCI IN PEDOFILI. in isto je po celem svetu torej jim je to že v krvi torej so vsi krivi


Saj ni po celom svetu zakonodaja, kot je v islamskih šerijatskih državah. Če bi bila, za to kar si napisala, bi že bila kazonovana. V svakem primeru več ne bi imela priložnosti tipkati. Zato spoštuj svobodo, ki smo jo tukaj ustvarili.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 11:33:15   
CatJa
 
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
Goreče zagovarajm pravice vsakeg posameznika in ne vero. V islamu je takšnih pravic zelo malo in ekstremni skrajneži imajo veliki vpliv. Ne pravim da RKC ne bi bila ista, ko bi imela priložnost. Mislim da verskim organizacijama ne smemo dati priložnost, da imajo oblast na tistimi, ki se prostovoljno ne odločijo biti pod njihovo oblastjo.

BTW nekdo lahko žura ob dveh zjutraj, pa s tem ni nič narobe. Raje raspravljam in se učim slovenščine ob 2 zjutrah, kot da držim flašo pira in se nalivam.



Ja, ja, že prav, saj imaš prav user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:07:46   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ja, moje ime je Katja in sem ateist


A ti si se v kakšno društvo včlanila?  user posted image


Ja, AA. Sam zdej sem se izdala user posted image



A so to Anonimni Ateisti? user posted image



A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:13:21   
Šarki
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom dadd0 , pišeta dve osebi?


sploh ne berem njegovih postovuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:16:44   
Anonimen
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom dadd0 , pišeta dve osebi?


Pojma nimam.

Mogoce "ena" v vecerni obleki, in ena v jutranji, naspani.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:18:30   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?




Mi v bistvu dol visi, če je tako...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:22:23   
Anonimen
sploh ne berem njegovih postov


A ima tako antipaticen nik?

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:38:30   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?


Zakaj imeš takšn občutek?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:44:49   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Joj, a si ni škoda kratit mirnega spanca s takimi (brezveznimi) temami. En dokaz več, da je največ vojn na svetu ravno zaradi vere. Nafta je pri tem prav **** dim.

Ja, moje ime je Katja in sem ateist user posted image


tako posploševanje se mi zdi dvolično ali pa naivno. torej je vera bed, ker so eni modeli narobe razumeli koncept. pa tudi to še nekako spregledam. najbolj mi je moteče to, da je vera in vsi ki so verniki spadajo v en "tabor" - aka največ vojn. ateisti pa?.. to je pa fuuul razlika med njimi a ne? tukaj pa ne moreš rečt ateizem je bed in je prinesel isto veliko gorja - kar poglejte Stalina in Kitajsko. ne ne, to pa ni vse v istem košu. ne moremo enačit teh stvari in jih metat v isti koš, tukaj je stvar veliko bolj zakomplicirana in kompleksna.

če se bi kdaj ljudje vprašali, kolikokrat so bile vojne zaradi vere samo izgovor za politične in koristoljubne/dobičkarske namene, potem bi se pa slika malo spremenila. ne da?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:44:57   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?


Zakaj imeš takšn občutek?


Po stilu pisanja.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:45:04   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: tanchi
sploh ne berem njegovih postovuser posted image


Veš kljub temu da ne bereš. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:45:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

Ampak ko te sedaj še moje finance zanimajo: imam dohodek svoj in pa z možem imava podjetje v katerem, pazi to jaz celo sem in tja ko mi čas dopušča tudi kaj delam...
A joj, sedaj si pa razočaran ane?


Saj nisem ni mislil, da ste revni. user posted image



Mene pa firbec matra. Zanima me, glede na to, da zenska v Islamu ne more ziveti sama (potrebje moskega - moza, zlahtnika, srkbnika...), s kom si ti **** zivela preden si se porocila?

Zanima me tudi, kdo nosi stroske bivanja za tebe in tvoje tri otroke tukaj v Sloveniji.  Napisal si namrec, da ste po slovenskih merilih prej revni kot karkoli drugega. Zivljenje v Slo ni prav poceni - verjamem, glede na podatke koliko kaj stane v Kairu, da je za razliko od Egipta tukaj zivljenje bistveno bistveno drazje. Zato ne vem kako si lahko nekdo, ki je za slovenska merila prej reven kot karkoli drugega, lahko privosci 7 mesecno bivanje za 4 osebe. Posebej, ker si zapisala "Meni HB ne plačuje nihče nič".

Zapisala si tudi: "...z možem imava podjetje... ". Tudi to me je zanimalo. Pa sem vprasala strica googla in nasla tole: http://www.****.com . Po podatkih, ki jih sama podala, bi to bilo to vase podjetje. Ze na prvi pogled ne izgleda nic kaj revno v oceh povprecnega slovenca. Ko pa na http://www.****.com/profile.php preberes, da je tudi na borzi....
Potem mi pa postane povsem jasno na kaksen nacin se "revna" zenska s tremi otroci v Sloveniji lahko prezivlja 7 mesecev, ne da bi ji kdo moral kaj placat oz. pokrit stroske.





_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:49:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Zapisala si tudi: "...z možem imava podjetje... ". Tudi to me je zanimalo. Pa sem vprasala strica googla in nasla tole: http://www.****.com . Po podatkih, ki jih sama podala, bi to bilo to vase podjetje. Ze na prvi pogled ne izgleda nic kaj revno v oceh povprecnega slovenca. Ko pa na http://www.****.com/profile.php preberes, da je tudi na borzi....
Potem mi pa postane povsem jasno na kaksen nacin se "revna" zenska s tremi otroci v Sloveniji lahko prezivlja 7 mesecev, ne da bi ji kdo moral kaj placat oz. pokrit stroske.




Misek, NOvak v SLO tudi ni samo edenuser posted image . Mislim, da ni nujno, da je to njihovo podjetje. Bo pa **** sama potrdila ali zanikala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?