|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:49:56   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?

Zakaj imeš takšn občutek?

Po stilu pisanja.


Saj lahko imam več stilov, a ne da? user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:52:58   
mateyka
tanchi, vem kdo je MalcomlmX, ne vem kaj dela na tej temi? to sem vprašala user posted image
itak so ga ubili tisti modeli iz Nation of Islam. to so ena skrajna skupina, ki nima ravno kaj veliko skupnega z islamom glede na to da zagovarjajo, da so muslimani lahko samo črnci.

razlog zakaj so ga ubili pa je tole:
Malcolm's assassination was in retaliation for his defection from the Nation of Islam and more specifically for his accurate and explosive accusation that the Nation's leader, Elijah Muhammad, had fathered a number of out-of-wedlock children.

torej nima veze z vero, ampak s korumpiranimi in pokvarjenimi ljudmi (svoje vrste mafija imho), ki so hoteli zaščititi svoje interese, ne glede na ceno.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:56:14   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
če se bi kdaj ljudje vprašali, kolikokrat so bile vojne zaradi vere samo izgovor za politične in koristoljubne/dobičkarske namene, potem bi se pa slika malo spremenila. ne da?


Že, že. Toda je dejstvo, da so velikokrat verske organizacije dale podporo, celo so posameznici iz verske organizacije ustvarili korist za se.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 12:58:28   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
itak so ga ubili tisti modeli iz Nation of Islam. to so ena skrajna skupina, ki nima ravno kaj veliko skupnega z islamom glede na to da zagovarjajo, da so muslimani lahko samo črnci.


Tudi Afagnistan, ravno radi zakonodaje, nima veliko skupnega z islamom. Saj je naša strokovnjakinja za islam, že povedala da je med arabci zelo malo pravih muslimanom, celo manj kot jih je v Sloveniji. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 13:02:29   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
A imam samo jaz občutek da pod tem nickom  dadd0 user posted image , pišeta dve osebi?

Zakaj imeš takšn občutek?

Po stilu pisanja.


Saj lahko imam več stilov, a ne da? user posted image


Ti že veš user posted image .

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 13:13:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Misek, NOvak v SLO tudi ni samo edenuser posted image . Mislim, da ni nujno, da je to njihovo podjetje. Bo pa **** sama potrdila ali zanikala.


Se strinjam. Vendar je prevec ujemajocih se podatkov.
To kar pa vem, da ne drzi, je da je podjetje, to ali neko drugo, njeno in od njenega moza, temvec je od sirse druzine. Ze sam njen opis nacina zivljenja (povezanost z druzino, petkova srecevanja...itn.), prica, da je razmejitev jaz in moj moz imava.. skoradja nemogoca (vzdrzevanje starsev, pomoc sorodnikom, zaposlitev sorodnikov, povezanost z sirso druzino itn...). Ce je, je pa  tako liberalna oblika, da zagotovo ni po serijatu (moje in samo moje, ne pa od moeje matere , starsev....). Ce pa dodam sirse izkustveno in teoreticno znanje, pa vem, da prav njeno in od njenega moza zagotovo ni.

Kljub vsemu ostaja vprasanje, kako se revez s tremi otroci prezivlja 7 mesecev v Sloveniji brez dohodkov.

Pa se to: dadd0 je vprasal ali ima seboj na pot moskega v sorodstvenem razmerju za zascito. pa je rekla da da. Verjetno je to sin (sicer gor dodaj se eno osebo), ki so sciti pri svojih 14, 15 od cega ze? Od lopovov, napadov ali od nje same v smislu garde dame?  Pa se rima se user posted image



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 13:18:00   
Rubin.
Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 13:37:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?


hihi, mal morbidno (vem) me tole obiranje (Mišek in dadd0 v "leading roles") spominja na:
Trop volkov ponavadi vodita alfa samec in samica. Čeprav ni nujno, da sta največja, sta onadva tista, ki sprejemata odločitve. Po uspešnem lovu jima pripadajo vitalni organi žrtve in najboljši kosi mesa. To jima daje močan vonj, s katerim označujeta ozemlje, ki pripada tropu.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 13:46:10   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hihi, mal morbidno (vem) me tole obiranje (Mišek in dadd0 v "leading roles") spominja na:
Trop volkov ponavadi vodita alfa samec in samica. Čeprav ni nujno, da sta največja, sta onadva tista, ki sprejemata odločitve. Po uspešnem lovu jima pripadajo vitalni organi žrtve in najboljši kosi mesa. To jima daje močan vonj, s katerim označujeta ozemlje, ki pripada tropu.



SE ne bi ravno strinjala. Tega še zdaleč ne občutim tako oz. daleč, daleč od tega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:11:50   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?



Nisem Misek, ampak meni osebno, se ne zdi osebno user posted image


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:24:25   
Anonimen
Tega še zdaleč ne občutim tako oz. daleč, daleč od tega.


Enako.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:30:11   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
hihi, mal morbidno (vem) me tole obiranje (Mišek in dadd0 v "leading roles") spominja na:
Trop volkov ponavadi vodita alfa samec in samica. Čeprav ni nujno, da sta največja, sta onadva tista, ki sprejemata odločitve. Po uspešnem lovu jima pripadajo vitalni organi žrtve in najboljši kosi mesa. To jima daje močan vonj, s katerim označujeta ozemlje, ki pripada tropu.


Lep opis, vendar so osebe zgrešene. Po moje je islam trop volkov, ki imajo močan vonj oz. močno željo po označevanju teritorija in kontorli vseh oseb na tem teritoriju. To pomeni punce za zapahi, ker so posiljene. Tam pri njih so krive, kljub temu da niso hotele biti posiljene. Saj se upam povedati, da država s takšno zakonodajo sploh ne spoštuje konvencijo ZN o človeških pravicah. So zahodni politiki (pa tudi slovenski), ki so pripravljeni za kakšn sod nafte prodati punce šerijatsko-islamskem tropu volkov. Saj jim punce in njihove usode sploh niso pomembne. To je pa res žalostno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:30:51   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?


Ko se je odlocila svoje zivljenje razgaliti na netu in svoje osebno zivljenje podati kot obliko skozi katero prica o zenski v Islamu, je kompletno debato potegnila v sfero svojega osebnega zivljenja. Tako je od svojega osebnega naredila javno. Odlocitev je bila njena in vedno se lahko umakne, ce svojo odlocitev spremeni.



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:31:49   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?



Nisem Misek, ampak meni osebno, se ne zdi osebno user posted image



Bos presenecena ce se bom strinjala ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:33:22   
Anonimen
Ko se je odlocila svoje zivljenje razgaliti na netu in svoje osebno zivljenje podati kot obliko skozi katero prica o zenski v Islamu, je kompletno debato potegnila v sfero svojega osebnega zivljenja. Tako je od svojega osebnega naredila javno. Odlocitev je bila njena in vedno se lahko umakne, ce svojo odlocitev spremeni


Tocno to; se temo je odprla sama, na novo.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:34:51   
Anonimen
Lep opis, vendar so osebe zgrešene. Po moje je islam trop volkov, ki imajo močan vonj oz. močno željo po označevanju teritorija in kontorli vseh oseb na tem teritoriju. To pomeni punce za zapahi, ker so posiljene. Tam pri njih so krive, kljub temu da niso hotele biti posiljene


Saj vem, da se ze ponavljam (kot reklame user posted image ), ampak se podpisem, se enkrat.

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:52:12   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Mišek, a se ti ne zdi že vse skupaj malce preveč osebno?


Ko se je odlocila svoje zivljenje razgaliti na netu in svoje osebno zivljenje podati kot obliko skozi katero prica o zenski v Islamu, je kompletno debato potegnila v sfero svojega osebnega zivljenja. Tako je od svojega osebnega naredila javno. Odlocitev je bila njena in vedno se lahko umakne, ce svojo odlocitev spremeni.




Ja ponavadi se nič kaj dobro ne konča, ko začneš preveč razkrivati svoje življenje. Ampak sem vseeno mislila, da boš ostala na bolj neosebni ravni.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:56:37   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Ko se je odlocila svoje zivljenje razgaliti na netu in svoje osebno zivljenje podati kot obliko skozi katero prica o zenski v Islamu,


Saj ona ni etalon ženske v islamu. Lahko je njoj to svoboda, sicer pa veliko žensk v islamu nima pravice do svoboščin, vsaj ne v takšni meri kot ona. Če je le eni ženski dobro, pa jih 1000 popolnoma zaničevano, potem je s takšnim sistemom nekaj hudo narobe. Mogoče jo je super, vendar se mora zavedati, da druge ženske v islamu nimajo njenih izkušnj. Primer držav z zelo strogo šerijatsko zakonodajo, ki so islamske republike (đamahirije) je več kot očiten. Saj je prišla kot misijonarka. Ne moti me, da govori. Vendar tudi jaz kljub mojoj "bosanščni" menda imam pravico povedati da islam ni tako lep, kot nam je ona govorila.

Saj ženska mogoče sploh ni ****, ampak je na netu najdla ime, pa ga kar vzela. Saj je lagala, da ni omenjala versko policijo, kar se lahko da preveriti. Zakaj bi ji potem verjeli karkoli drugega? Osebno ne vidim razloga. Potem Misek ni povedu nič osebnega, kar ni že bilo povedano na forumu. Sicer pa je pomemben aspekt "razprave" - jst sm kraljica in je meni dobro.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 14:58:21   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Ja ponavadi se nič kaj dobro ne konča, ko začneš preveč razkrivati svoje življenje. Ampak sem vseeno mislila, da boš ostala na bolj neosebni ravni.


Saj je.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:10:43   
mateyka
Tam pri njih so krive, kljub temu da niso hotele biti posiljene. Saj se upam povedati, da država s takšno zakonodajo sploh ne spoštuje konvencijo ZN o človeških pravicah. So zahodni politiki (pa tudi slovenski), ki so pripravljeni za kakšn sod nafte prodati punce šerijatsko-islamskem tropu volkov. Saj jim punce in njihove usode sploh niso pomembne. To je pa res žalostno.


tudi amerika (ZDA) ni podpisala ZN konvencije. nisem še zasledila, da bi se kdo obregal ob to na RR..

ja, Marogica. verjamem da se marsikomu ne zdi tako. samo tale thread postaja eno samo šikaniranje. vse pa je odvisno kje ima posameznik postavljene svoje meje. jaz jih imam očitno višja merila kot ti za to temo. ne vem, vse skupaj mi zgleda kot eno velikansko verbalno obiranje in glodanje.  nekateri so prav agresivni na "zadnjo besedo" - zgleda da kvantiteta prevaga kvaliteto na tej temi..

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:18:16   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Tam pri njih so krive, kljub temu da niso hotele biti posiljene. Saj se upam povedati, da država s takšno zakonodajo sploh ne spoštuje konvencijo ZN o človeških pravicah. So zahodni politiki (pa tudi slovenski), ki so pripravljeni za kakšn sod nafte prodati punce šerijatsko-islamskem tropu volkov. Saj jim punce in njihove usode sploh niso pomembne. To je pa res žalostno.


tudi amerika (ZDA) ni podpisala ZN konvencije. nisem še zasledila, da bi se kdo obregal ob to na RR..


Sem že omenil zahodne politike. Osebno se zalažem za pravice vsakog posameznika. Na zahodu (ZDA) je po moje veliko več takšnih pravic, kot v "povprečni" islamski državi. Saj res ubijajo folk radi bedarij. To je dejstvo. Ne gre za izjeme oz. posameznike, ampak za države, versko policijo in podobne reči. Treba je reči bobu bob.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:21:55   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: dadd0

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
Ja ponavadi se nič kaj dobro ne konča, ko začneš preveč razkrivati svoje življenje. Ampak sem vseeno mislila, da boš ostala na bolj neosebni ravni.


Saj je.


No meni se ne zdi, sicer pa je moje mnenje nepomembno, važno je kako **** to sprejema.

Sicer imam o Mišeku dobro mnenje, ampak na tej temi se mi zdi za nijanso pod svojim nivojem.

(odgovor članu dadd0)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:27:45   
Anonimen
Sicer imam o Mišeku dobro mnenje, ampak na tej temi se mi zdi za nijanso pod svojim nivojem


Samo a propos tega komentarja, vcerajsnja kolumna v financah: Nacelo najvecjega bebca,  Lekcije iz ekonometrije.

In kot povzetek, citiram:

"Načelo največjega bebca se torej glasi: debata o netrivialnih vprašanjih je lahko široka in "demokratična" in se bo zato spustila na raven najbolj bebastega udeleženca, ali pa ozka in strokovna, vmesne možnosti ni. Ne verjamete? Vabim vas, da spremljajte odmeve na to kolumno, moja teza se bo dokazala kar sama od sebe".

Zgolj za intermezzo.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:28:56   
dadd0
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
No meni se ne zdi, sicer pa je moje mnenje nepomembno, važno je kako **** to sprejema.

Sicer imam o Mišeku dobro mnenje, ampak na tej temi se mi zdi za nijanso pod svojim nivojem.


Nivo se včasih mora prilagoditi.

Mogoče se **** slabo počuti, ko sliši resnico, vendar sprašujem se kako se počuti posiljena punca v zaporu. Nobeden ni povedu da je pomembno tudi to kako se te anonimne punce počute. Menda ni težava samo v tem kako se KRALJICA počuti.

Gospa misijonarka ima pravico povedati da jo je "oh in sploh", ampak ne more skriti veliko žensk, ki jim tamo ni "oh in sploh", pa še nimajo pravice celo to povedati, ker jim celo grozi smrt.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Da ne bomo smetile...
23.8.2008 15:33:40   
Anonimen
Nobeden ni povedu da je pomembno tudi to kako se te anonimne punce počute. Menda ni težava samo v tem kako se KRALJICA počuti


Glej, v odnosu do moskih in druzine se (še vedno user posted image ), pocutim kot kraljica, ceprav mi ta izraz ni blizu, ampak naj bo, v slogu debate.

Kar pa ne pomeni, da je moje zivljenje na vsakem koraku dvorno zivljenje in da tako zivijo vse zenske, ki jih poznam. Ponekod je, ponekod ni, in moje gibanje od ali proti kraljevskemu zivljenju je prosto. Lahko grem naprej, lahko nazaj, vcasih bolj, drugic manj uspesno, ampak ce slucajno falim korak na plocniku, ne bom pristala v zaporu in ne med angeli.

(odgovor članu dadd0)
  Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?