|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:01:27   
baguSka
O, potem se pa opravičujem.
Tako je bilo za razumet. Da kljub temu, da on odlaga na vse možne točke, to pobiraš in pospravljaš in ga prosiš, naj si izbere samo eno točko, da boš vedela s kje pospravljat na mesto.


ja pa sej je jasno napisala, da ima vse razmetano vsepovsod... in da nam ne zeli, da vidimo v njegov predal... user posted image user posted image user posted image  torej je logicno, da ne pospravlja za njim...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:02:22   
baguSka
Če pa temu ni tako, pa ti ostaneta samo dve varianti:
- Naprej tako kot do zdaj brez da ga sekiraš, ker nima smisla. Je samo ogenj v strehi, rezultatov pa nikjer.
- Se s tem več ne obremenjuješ in se delaš, da papirjev, ko jih vidiš, ni, ali da so, ko jih ni.


Torej: resitve NI!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:12:35   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost
user posted image Ja, žena je jezna, ker je ta polica vedno druga. Če bi odlagal vedno na isto mesto, bi bilo ok. Ne pa na 10 različnih koncev v stanovanju. Ampak to se ga ne prime user posted image


Ja pa bi to držalo tudi če bi se dogovorili za točno določeno odlagalno mesto, po možnosti nekje tam, kjer se nahaja kaka njemu ljuba stvar npr. daljinski upravljalnik, časopis ali karkoli podobnega.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:12:46   
cukr07
Jaz imam tudi vse papirje pošlihtane po fasciklih, ker me nered spravlja ob živce. Moj je pa tako - tako. Kar se tiče navodil za uporabo in garancij od raznih aparatov ima vse lepo posortirano. Ostale papirje, plačilne liste in podobno, pa vrže v moj predal in jih jaz potem posortiram.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:18:12   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ja pa sej je jasno napisala, da ima vse razmetano vsepovsod... in da nam ne zeli, da vidimo v njegov predal... user posted image user posted image user posted image  torej je logicno, da ne pospravlja za njim...


Napisala pa je tudi tole:
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost
user posted image Ja, žena je jezna, ker je ta polica vedno druga. Če bi odlagal vedno na isto mesto, bi bilo ok. Ne pa na 10 različnih koncev v stanovanju. Ampak to se ga ne prime user posted image


... iz česar je razumet, da se nanj jezi, ker je neorganiziran, in da se ga ne prime prošnja, da naj daje vse na eno mesto.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 16:20:18   
baguSka
ja sej... ampak se vedno ni razvidno iz tega, da ona pospravlja za njim... user posted image  da je tecna in da mu mori je pa res... user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 18:16:14   
Anonimen
Glede urejanja papirov je moj dragi dosti bolj vesten kot jazuser posted image

Tudi za seboj pospravlja-oblačila, posodo... Torej ima tisto osnovno pospravljanje bolj on preko, tukaj se pa tudi ustaviuser posted image
Sam nikoli in nikdar ne vidi da je treba posesat, pobrisat pohištvo, pomit okna itd... Naredi pa če mu rečemuser posted image
Torej ja, HB sva v gospodinjstvu enakovredna, upam da tako ostaneuser posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 21:54:20   
Gina
Pri nas je moj totalno neorganiziran pri čisto vseh rečeh. Ponavadi sicer v svojem kaosu čisto vse najde, edino papirjev pa ne. Tudi danes je nekaj iskaluser posted image  in tuid meni gre to na živceuser posted image . Jaz nisem noben frik na urejenost, mečem papirje na en kup, kamor jih meče tudi moj, ker sva zmenjena, da gredo tja, urejam jih čist vedno jaz ko se jih nabere ene par, se pravi 2x na mesec. problem je, kadar kakšna njegova reč ne pristane na kupu... in nobene posledice ne pomagajo v nobeni obliki. Enostavno nima smisla za te reči. Amen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 21:57:35   
Anonimen
ajaa to sem pa pozabila, dnevno iščemo od dragega ključe in očala, DNEVNO!!user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 22:02:04   
majcci
Moj dragi ima toliko reda, da stvari da meni da jih pospravim user posted image  ali pa jih odloži v predal, kjer imava papirje (plačilne liste, račune,...). Čeprav glede na to, da opravlja takšno delo, da mora imeti red, ga ima doma bolj malo oz. ne toliko kot v službi (glede papirovja).
Pri ostalih stavreh pa ni velikega problema (očala, ključi), se pa zgodi, da mene kdaj sprašuje kje ima npr. očala in meni ponavadi vedno uspe ugotoviti pravo mesto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 22:02:35   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

ajaa to sem pa pozabila, dnevno iščemo od dragega ključe in očala, DNEVNO!!user posted image user posted image


Tudi pri nas. Pardon, on jih išče. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Neorganiziranost
20.8.2008 22:03:04   
nanč
Njegov način je, da jih vrže v najbližji predal, da pač ne bodo na polici (da žena ne bo spet pizdila, ker ni pospravljeno ). In posledično se dokumenti seveda ne najdejo, ko jih rabi.
Popolnoma enako pri nas!Pol pa samo puser posted image ,še bolj pa ko ne najde kaj in mene vpraša npr.kje je moj pasoš!?!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 8:16:42   
moja malenkost
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ja pa sej je jasno napisala, da ima vse razmetano vsepovsod... in da nam ne zeli, da vidimo v njegov predal... user posted image user posted image user posted image  torej je logicno, da ne pospravlja za njim...


Napisala pa je tudi tole:

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost
user posted image Ja, žena je jezna, ker je ta polica vedno druga. Če bi odlagal vedno na isto mesto, bi bilo ok. Ne pa na 10 različnih koncev v stanovanju. Ampak to se ga ne prime user posted image


... iz česar je razumet, da se nanj jezi, ker je neorganiziran, in da se ga ne prime prošnja, da naj daje vse na eno mesto.


No, da še enkrat razjasnim kdo ni organiziran, kdo pospravlja in kdo ne, kdo pizdi.....user posted image
Torej moj dragi možek meče papirje v predale, vendar to ni vedno en in isti predal, ampak ima ponavadi tri predale v hiši, kjer končajo pomembni dokumenti, ki tja sploh ne pašejo, kot sem že omenila tudi predal v kopalnici med želetkami, zobnimi ščetkami, pastami in podobno user posted image .

Jaz njegovih papirjev ne pospravljam, ker mi gre na živce, da se ga ne prime, da bi dajal stvari vsaj na eno mesto, če jih že v fascikel ne more zložit.

In ko spet najdem kaj v predalu, ki nikakor ni namenjen za te stvari, mu enostavno zmečem vse ven (v kopalnici npr. na pralni stroj) in potem čakam. IN kaj naredi. ****ne v drug predal user posted image .

Pizdim pa ponavadi takrat ko se kaj išče, takrat me to najbolj razkuri.

Pa tudi moj ima v službi kar nekaj papirjev čez in včasih se kar čudim kako mu to laufa v službi.

Glede drugih stvari pa je vesten - več ali manj vedno pospravi za sabo (po jedi, oblačila in podobno). Ključe in očala ponavadi da na eno in isto mesto. OK, ne bi o podrobnostih, ampak je glede tega kar ok.

Ampak zdaj vidim, da ni samo moj tak, pa mi je prec laži pri srčku user posted image .

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 8:25:20   
hrchy
pri nas je pa obratno... je on glede tega precej bolj organiziran kot jaz... in mu potem jaz poskusam cimbolj sladko reci: "srceeeek, kje je moj pasuuuuus????"
Itak ne ve, ampak je pa ful potrpezljiv in mi ga zmeraj pomaga iskat... Upam, da bo se dolgo tako user posted image

Sem se ze velikokrat odlocila, da bom papirje urejala in pospravljala, ampak slej ko prej me spet premami enostavnost predalov....


(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 9:21:13   
BarbaraE
Pri nas pa je takole - jaz mečem v svoj predal (ko ga že ne morem zapret, ga pregledam, uredim, kaj stran zmečem); on meče v preostale predale, ki so dostopni. No, važno je, da je teh predalov le 5 in takrat, ko se kaj nujnega išče pač te predale premeče oz. premečeva, odvisno kako nujna je zadeva. user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 9:35:06   
ronja
Moj lubi je bil isti glede dokumentov in podobnega - potem sem mu pa naredila žepke: sešila sem tako zadevo z veliko žepi, v vsakem je kaka kartica, potni list, indeks... in zdaj ima tam vse pospravljeno in mi je neskončno hvaležen za to, prav smešno, kako lahko ena malenkost olajša življenje! Moram naredit še enega sebiuser posted image !

Očala pa - hehe - dokler je nosil navadna očala, jih je vedno iskal, če jih ni imel ravnokar gor! Zdaj pa išče in zgublja sončna očalauser posted image . Ključe od avta, ključe od stanovanja, itak redno na sporedu - je pa tudi tu pomagalo, ko sem naredila obešalnik za ključe, zdaj jih vedno obesi tja. Na žalost je zadnjič crknil oz. se je obešanka odlepila in od takrat je spet problem s ključi. MOram kupit nove obešanke in ga spet dat gor, da bo miruser posted image .

Sem ugotovila, da jim je treba naredit tako, da je pospravit najbolj enostavno - mora bit na takem mestu, da je tja najlažje dat - pa všeč jim mora bit ta prostor za pospravljat - potem imaš šanse, da ga bo uporabljal. Torej, škatla za račune naj ima gor motive športa, ki ga obožuje, recimouser posted image . Vsi smo še malo otroci, heheuser posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 9:47:15   
moja malenkost
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Sem ugotovila, da jim je treba naredit tako, da je pospravit najbolj enostavno - mora bit na takem mestu, da je tja najlažje dat - pa všeč jim mora bit ta prostor za pospravljat - potem imaš šanse, da ga bo uporabljal. Torej, škatla za račune naj ima gor motive športa, ki ga obožuje, recimouser posted image . Vsi smo še malo otroci, heheuser posted image



Ja, pa še zapoje naj mu ko bo šel mimo: tukaj sem, tukaj sem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 9:48:56   
moja malenkost
Uf, zdej ob tem petju sem dobila eno idejo. Kaj pa če mu kupim unga palčka, ki zažvižga ko bo šel mimo. Pol se mu bo ful fajn zdel k mu nekdo zmer žvižgal, pa še papirje se bo spomnu tam pustit. Kaj pravte user posted image ?

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 9:55:04   
baguSka
probat ni greh... pravjo!user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 12:30:27   
ronja
Ja, pa še zapoje naj mu ko bo šel mimo: tukaj sem, tukaj sem


Ti se kar zezajuser posted image , ampak moj oče je mi je že predlagal, da naj kupim lubiju un obesek za ključe, ki se ti oglasi, če mu zažvižgaš - čisto resno, je rekel, da je videl, da jih skoz iščeuser posted image , pa bi mu pomagal. Če ga kje najdem, mu ga bom 100% kupila (sem ga že prej previdno vprašala, da vem, da tega ne bi jemal kot za*********)

Ma, se mi zdi, da je včasih lažje sprejet takele lastnosti/manjše napakice in se prilagodit z raznimi "forami" in jih vršt na finto, kot pa da se skoz kregaš okoli tega in samo obema živce žrejo.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 14:01:29   
jer.za.
Pri nas je tako, da se sprotni papirji, to so računi in razna pošta, daje na en kup ob telefonu, potem pa jaz enkrat na 2-3 mesece to vse razporedim in pospravim v mape. Ne težim zarad tega in ker je vse na enem kupu, se točno ve, kje je. Tudi če je treba kup malo pregledati.

Nisem sicer brala vseh odgovorov, ampak pod tole se pa čisto podpišem. Pri nas je enako.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Neorganiziranost
21.8.2008 18:21:06   
karamela
Se popolnoma strinjam z Mišni! Moj ureja zunanjost predalov ( da se skup držijo) , jaz pa papirje v teh predalih pa je.
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Se popolnoma strinjam z Mišni! Moj ureja zunanjost predalov ( da se skup držijo) , jaz pa papirje v teh predalih pa je.user posted image


Tudi pri nas je tako.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Neorganiziranost
22.8.2008 14:39:08   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost
so trije predali v stanovanju kamor meče vse

Po četrtletjih izprazni predale v kartonske škatle in jih označi za kateri predal gre in kdaj. Tako bo imel vedno prostor odlagati, ti boš vedno vedela povedati, da naj pogleda v kartonske škatle iz tistega obdobja itn. user posted image

Prelagaj vsebino predalov v škatle ti, ker gre tebi na živce. user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?