|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 21:59:59   
larisa
user posted image user posted image user posted image za Lukca. Pa hvala za razlago, spet nekaj več vem user posted image  A bi jaz lahko geslo za tvoje slikce dobila, prosim?

No no Ella, ne se neki ven motat. Sej veš, danes je najlepša frizurca, k je frišna user posted image

Hvala za pohvale za slikco. Sem vesela, da ste sploh opazile user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:02:23   
srečka nosečka
mala pikica - user posted image  za Lukca, da se čimprej pozdravi.
Tebi se pa vidi s katere stroke si, vedno tako lepo opišeš. user posted image
Imam eno ? zate, če boš mi znala svetovat. Lana ima skoraj vedno podočnjake, pa mi ni jasno zakaj. Ima jih tudi, ko je naspana. user posted image  Kri in voda pri 6M sta bila OK. A misliš, da je lahko kaj z ledvičkami narobe?


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:02:33   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

user posted image user posted image user posted image za Lukca. Pa hvala za razlago, spet nekaj več vem user posted image  A bi jaz lahko geslo za tvoje slikce dobila, prosim?

No no Ella, ne se neki ven motat. Sej veš, danes je najlepša frizurca, k je frišna user posted image

Hvala za pohvale za slikco. Sem vesela, da ste sploh opazile user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

če pa nič več ne skačeš po ekranu user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:03:28   
dolenjka
mala pikica, a ti si od foha al kako user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:04:28   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

user posted image user posted image user posted image za Lukca. Pa hvala za razlago, spet nekaj več vem user posted image  A bi jaz lahko geslo za tvoje slikce dobila, prosim?

No no Ella, ne se neki ven motat. Sej veš, danes je najlepša frizurca, k je frišna user posted image

Hvala za pohvale za slikco. Sem vesela, da ste sploh opazile user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

če pa nič več ne skačeš po ekranu user posted image


lepa slikca user posted image  

Včasih pa si si tako želela sliko, ki miga. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:04:41   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

user posted image user posted image user posted image za Lukca. Pa hvala za razlago, spet nekaj več vem user posted image  A bi jaz lahko geslo za tvoje slikce dobila, prosim?

No no Ella, ne se neki ven motat. Sej veš, danes je najlepša frizurca, k je frišna user posted image

Hvala za pohvale za slikco. Sem vesela, da ste sploh opazile user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

če pa nič več ne skačeš po ekranu user posted image


no sej ti bi se pa tud lohk mal spremenila. Zdej k si vsa presušena, ti tale trebuharca nč ne paše user posted image user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:05:42   
kati kati
larisa-dobra slikcauser posted image user posted image user posted image

mala pikica-držimo pesti  da se uredijo zadeve z Lukcem za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:06:03   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

user posted image user posted image user posted image za Lukca. Pa hvala za razlago, spet nekaj več vem user posted image  A bi jaz lahko geslo za tvoje slikce dobila, prosim?

No no Ella, ne se neki ven motat. Sej veš, danes je najlepša frizurca, k je frišna user posted image

Hvala za pohvale za slikco. Sem vesela, da ste sploh opazile user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

če pa nič več ne skačeš po ekranu user posted image


no sej ti bi se pa tud lohk mal spremenila. Zdej k si vsa presušena, ti tale trebuharca nč ne paše user posted image user posted image


kaj pa ti veš kakšna sem, k se že 100 turških let nismo videl user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:08:00   
mesecnica
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

aja, mesecnica, jst tud delam navaden bel riž.

A se spomnete, k sm zadnjič rekla, da razmišljam o stajci?
No, za foro smo Taju naštimal prenosno postlico, da vidmo kako se obnese. In je mali pravi frajer not - uživa 10/h. Prej popoldan je bil nor recimo 1h in 15minuser posted image user posted image user posted image


Svaka čast. user posted image user posted image user posted image  za Taja. Naša ****is faše že čez 10 minut v stajci.
Aja - glede GH - pa ne vem. Bamby je enkrat rekla, da naj bi bili polni obroki GH tam okol 200 ml. Ampak to je res odvisno od vsakega posameznika oz. user posted image . Sej če ni siten oz. ne joka, potem najbrž ni lačen.

Februarka - vaša Larisa je pa faca user posted image .

SN - Lana user posted image  za sedenje.

Bamby - nam žal ne ustreza voda niti za umivanje. Ne vem, kaj bomo naredili. Drugače sem pa dobila copatke ja. Vse so enake kot sem jih licitirala user posted image .

Dolenjka - no super, da si tudi ti zadovoljna z dr. Mettlerjevo. Sej to res ni krize, če je samo na meji. Vsaj tako je meni rekla. Mi imamo kar nekaj stvari, ki so čisti minus. Pa fajn, da si se odločila za terapije in upam, da se tudi tega čimprej rešite. A si nesla še kaj svojih stvari za stestirat? A si to kupila Koralni kalcij zase? Jaz sem ga namreč tudi. In kakšen gres si našla? Kateri? Drugače obstaja riževa kašica, prosena kašica, koruzna kašica - vse brez mleka. Pa še en kup stvari od Linota.

Ella - nova frizurca??? user posted image user posted image user posted image  Slikce???

Mala_pikica - Upam, da se Luka čimprej pozdravi. Pa hvala za nasvet glede Daktarina user posted image . A lahko kaj škoduje Luni? Kaj pa si drugače po stroki?

Larisa - lep avatar user posted image .

Aja - pa čer. user posted image





_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:08:26   
larisa
Srečka, ja imaš pa dober spomin. Ampak je bla tko udarna, na strani je prov ven sekala user posted image ... Zdej je na vrsti nemigajoča oblika user posted image
Glede podočnjakov bo pa še meni kej pomagal. Jaz jih imam tud skos, pa to kr fajn. Pa so mi rekli, da je to zato, ker imam tako prosojno kožo user posted image . Pa še res je, ker se mi tud žile in žilice povsod ful vidijo user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:14:41   
itata
jaz bom šla počas spat. tko da pridno čvekajte. ve k vam otroci lepo spijo... blagor...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:15:56   
Janey
sem prišla malo pokukat, pa vidim da bom v pomoč, če greste 200 nasproti. ampak nekaj štrajkateuser posted image user posted image user posted image

jaka spi že odkar je prej zaspal, upam, da bo še nekaj časa to trajalo.

mi gremo pa jutri po kostančke, so baje začeli dol padat, pol pa hitro zakurit ogej in NJAMIIIII....to je moja najljubša hrana in jo lahko jem samo jeseni (seveda tasveži, oni kupljeni so bljek), al pa čičerika, ki je podobnega okusauser posted image user posted image ampka nič ni isto kot topel kostanj iz ognja pobran...njamiiii....pa črne roke, pol pa vmes delam packe na obraz..kak lep časuser posted image user posted image user posted image no zdaj mam slino v ustih, grem si hitro zobke umit, se še malo stisnit, prit f5 pritisnit in nina nana.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:17:20   
dolenjka
Mesečnica gres je od šviarske firme Holle in gor piše Bio Baby-Grießbrei user posted image
Zdrobova brezmlečna kaša iz polnozrnatih žit in brez sladkorja user posted image  Baje je z dodano sadno kašico greha vredna user posted image  sam ne vem če za našo carico user posted image  user posted image

Kalcij sem pa vzela od Sensilaba Ca+Mg+D3 user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:18:18   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

sem prišla malo pokukat, pa vidim da bom v pomoč, če greste 200 nasproti. ampak nekaj štrajkateuser posted image user posted image user posted image lahko pa pomagaš user posted image

jaka spi že odkar je prej zaspal, upam, da bo še nekaj časa to trajalo.

mi gremo pa jutri po kostančke, so baje začeli dol padat, pol pa hitro zakurit ogej in NJAMIIIII....to je moja najljubša hrana in jo lahko jem samo jeseni (seveda tasveži, oni kupljeni so bljek), al pa čičerika, ki je podobnega okusauser posted image user posted image ampka nič ni isto kot topel kostanj iz ognja pobran...njamiiii....pa črne roke, pol pa vmes delam packe na obraz..kak lep časuser posted image user posted image user posted image no zdaj mam slino v ustih, grem si hitro zobke umit, se še malo stisnit, prit f5 pritisnit in nina nana.





_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:19:01   
ella79
a ima katera jutri čas, moj rabi novo spremljevalko, k jaz mu kot kratkolaska ne odgovarjam več user posted image
se grem zdej nekam zakopat
nočko user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:19:29   
larisa
Ja sam res neki štrajkate user posted image  
Pol bom tud jaz šla k mojmu se stiskat, če z vami ni nč user posted image  Pa sej itak prihaja moja ura user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:20:00   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

sem prišla malo pokukat, pa vidim da bom v pomoč, če greste 200 nasproti. ampak nekaj štrajkateuser posted image user posted image user posted image

jaka spi že odkar je prej zaspal, upam, da bo še nekaj časa to trajalo.

mi gremo pa jutri po kostančke, so baje začeli dol padat, pol pa hitro zakurit ogej in NJAMIIIII....to je moja najljubša hrana in jo lahko jem samo jeseni (seveda tasveži, oni kupljeni so bljek), al pa čičerika, ki je podobnega okusauser posted image user posted image ampka nič ni isto kot topel kostanj iz ognja pobran...njamiiii....pa črne roke, pol pa vmes delam packe na obraz..kak lep časuser posted image user posted image user posted image no zdaj mam slino v ustih, grem si hitro zobke umit, se še malo stisnit, prit f5 pritisnit in nina nana.


super stvar..pa še mal izpod prešce ...pol pa wcuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:21:22   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

a ima katera jutri čas, moj rabi novo spremljevalko, k jaz mu kot kratkolaska ne odgovarjam več user posted image
se grem zdej nekam zakopat
nočko user posted image



Halooo,  ziher si huda.user posted image Ah te desci.....sej se bo navadu, pol boš pa ultra fajn, sam rabjo, da se navadjo user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:22:09   
dolenjka
Tole mesečnica: http://www.bio-trgovina.si/index.php?act=viewProd&productId=16

Na tej strani lahko še kaj zase najdeš user posted image

Ella, kaj????? user posted image  Sploh ne ve kaj ima, kaj pa pol če imaš 20 cm las manj user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:23:26   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

a ima katera jutri čas, moj rabi novo spremljevalko, k jaz mu kot kratkolaska ne odgovarjam več user posted image
se grem zdej nekam zakopat
nočko user posted image


ni vse v modi...ampak če ti pašejo kratki lasje pa si naj on dolge pusti...kak so deci smotani...moj ve da ne sme glede frizure komentirat-ker sm frizerka-morm bit vzor

sm mogla dat eni stranki modno revijo z frizurami da bo lahko možu pokazala kako se bo postrigla-ker on ne prenaša kratkih lasuser posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:24:14   
Februarka08
Ellauser posted image za frizurcouser posted image paž zdej rula... tako da naj da tvoj dec kar lepo miruser posted image komi čakam, da se na kofetu dobimouser posted image

Zdej grem pa jest tud spat, z mojim sva se že mal pocartala, je blo tako lepooooooouser posted image

Nočkouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:24:40   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: kati kati

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

a ima katera jutri čas, moj rabi novo spremljevalko, k jaz mu kot kratkolaska ne odgovarjam več user posted image
se grem zdej nekam zakopat
nočko user posted image


ni vse v modi...ampak če ti pašejo kratki lasje pa si naj on dolge pusti...kak so deci smotani...moj ve da ne sme glede frizure komentirat-ker sm frizerka-morm bit vzor

sm mogla dat eni stranki modno revijo z frizurami da bo lahko možu pokazala kako se bo postrigla-ker on ne prenaša kratkih lasuser posted image



user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:25:06   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: ella79

a ima katera jutri čas, moj rabi novo spremljevalko, k jaz mu kot kratkolaska ne odgovarjam več user posted image
se grem zdej nekam zakopat
nočko user posted image



Mogoče pa ga je nenavadna sprememba šokirala. user posted image  Saj bo videl, da si prav tako iber luštna z dolgimi ali kratkimi lasmi. user posted image
Te "poznam" po slikcah in vem, da ti paž lepo pristoji. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:26:27   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: kati kati


sm mogla dat eni stranki modno revijo z frizurami da bo lahko možu pokazala kako se bo postrigla-ker on ne prenaša kratkih lasuser posted image



jaz bi pa imela kratke lase, pa mi na to čudno glavo itak nič ne paše user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Februarski sončki - 5. del
26.9.2008 22:28:13   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

IZVIRNO SPOROČILO: kati kati


sm mogla dat eni stranki modno revijo z frizurami da bo lahko možu pokazala kako se bo postrigla-ker on ne prenaša kratkih lasuser posted image



jaz bi pa imela kratke lase, pa mi na to čudno glavo itak nič ne paše user posted image


kaj pa če glavo zamenjaš user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?