|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:17:34   
jencili
jst je nič ne prekuhavam. No, edino za čaj, drugače pa ne.
Pa tudi britte ne uporabljam, ker je nimam. Enostavno samo iz pipe nalijem in je, pa ni nč narobe očitnouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:37:59   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Bamby, pol mi pa na starem delu glede vode svetuj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz bi jo prevrela...če kam gremo vzamem zraven grelnik vode pa jo v njem vrem, je ne v piskru



mene zanima doma user posted image user posted image user posted image


aja
ja jaz jo skoz prevrem...za hrano jo bom vedno, za pit pa še ziher 3 mesece

doma jo tut kar v grelcu

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:40:19   
ELMA
Madonca ,bi mogle zdavnaj odpret 5-del user posted image  , ker tuki raje čvekate ...Evo ste že na drugi strani user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 12:46:53   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

IZVIRNO SPOROČILO: larisa

Bamby, pol mi pa na starem delu glede vode svetuj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz bi jo prevrela...če kam gremo vzamem zraven grelnik vode pa jo v njem vrem, je ne v piskru



mene zanima doma user posted image user posted image user posted image


aja
ja jaz jo skoz prevrem...za hrano jo bom vedno, za pit pa še ziher 3 mesece

doma jo tut kar v grelcu



s kakšnim posebnim razlogom al si se pač tko odločila?
Sprašuje zato, ker se sama nisem preveč temu posvečala. Pač so rekli, da ni treba več, pa sm probala brez. Me pa zanima, če je lahko kej narobe zaradi tega?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:16:04   
bamby
No, ko sem vas komaj nazaj spravla, so nas pa zaklenili user posted image .

larisa, jaz vodo za mleko še zavrem, ker pijem AM, za pitje sem ji pa tudi že izpod pipe dala.

Prej sem pa Anajo fotrala in en stroj cunj obesila, pa še fleke stran spravljala. Slinčki so še kar zapackani od sadja, pa kakšen bodi, pa njegovo majico sem v varekino vrgla, ker je čisto od trave pošpricana, ker je zadnjič po parceli kosil.... Skratka, danes sem v cunjah. Zdaj si še ene bele hlače perem in moderce zraven, pa rjuhe bo treba še oprat, samo moram počakat, da se gospod zbudi. Timovo sem pa že preoblekla. Saj itak jih danes ne bom mogla prat, ker jih nimam kam obesit.

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:18:19   
MetiLu
DAn!
Uh ste pridne user posted image
Moram
najprej pohvalit Janeza, ker je danes spal do 4.00 v kosu in potem še do 7.00 user posted image  jaz sicer nisem tok spala, ker sem skoz neki sanjala in sem se zbujala user posted image user posted image  zmeraj ko sine spi, mam pa jest neke težave s spanjem user posted image

Sem pa dones ultra pridna, oprala 3 stroje cunj, pospravila kuhinjo, posesala in pomila celo stanovanje, odnesla vse smeti ... Janez je tud priden, sva dones jedla že špinačko in krompir, zdele pančka, pol greva pa v šoping user posted image  moram v mullerja po zalogo in v H&M-a zamenjat hlačke, ki mu jih je mami včeraj kupila, ker so strgane user posted image

No, zdej grem pa neki pojest, ker sem dones bolj malo, možek je pa spet cel dan na šihtu user posted image

Larisa, jaz tud ne prekuhavam več, uporabljam pa britto, pa potem če je treba vodo v mikrovalovki pogrejem, ker mi iz pipe ne teče tko vroča.
Je pa naš fante začel pit vodo in navadne plastične flaške (od evian) s tistim nastavkom za pit. SIcer se dost poliva, ker preveč teče, samo tako vsaj cca. 50 ml tekočine vanjga dobim čez dan, naš otrok ne mara nobenega cuclja in posledično skoraj nič ne pije user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:19:41   
bamby
Tima sem dopoldan na dvorišče nagnala, da je mir pr bajti, da dec lahko spi. Sem ga klicala naj pride gor, še prej sem mu pa ukazala vse igrače pospravt. In zdaj mulc raje mulo in trmo na klopci kuha, kot da bi pospravil user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem mu rekla, naj bo kar lačen in žejen in dol naj bo, in nima kaj domov prej hodit dokler ne bo pospravljeno. Na vsak način bi rad enega dobil, da bi mu pomagal pospravit user posted image . Ne vem kdo mu jih je pomagal v peskovnik znosit user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil bamby -- 22.8.2008 13:20:16 >

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:23:44   
bamby
user posted image user posted image user posted image  Anaja je eno vrečko najdla. Da bi ve videle, koliko dela ima z njo user posted image . Prav zdaj si noge vanjo vtikuje user posted image .

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:39:23   
larisa
No punce moje zdej pa res grem. pogrešala vas bom user posted image user posted image user posted image  

Vse ki greste vmes na dopuste: lepo se imejte in veliko čofotajte!!!user posted image



_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:44:41   
nizy
larisa- lepo se mejte na user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 13:46:40   
nizy
Anaja je eno vrečko najdla. Da bi ve videle, koliko dela ima z njo . Prav zdaj si noge vanjo vtikuje


Azra si pa trenutno nogice tlači v usta user posted image user posted image , kolk je smešna ,....

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 15:43:58   
jencili
ooo, vidim, da je zatišje tuki gor.
Kje se pa vse skrivate???

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 16:04:47   
Suzi*
dan.
čveke!! kolk ste čvekale včerej. user posted image

naša zdele spi 2. rundo. eno je kar spustila. dopoldne je jedla hruško, je šlo ok, za kosilo pa cvetačo in riževo kašico, je tud šlo ok, pa še zizo povrhu in spi kot polh. je pa danes lepo pila hruškov kompot, ki je zjutraj ostal pri kuhanju hruškic.
kera mi je bla že fouš za spanje? user posted image user posted image  to noč smo se spet 2x dojile. mah, res je vsak dan drugač.

grem dat perilo prat, pa kuhno pospravit, ker je atomska padla. kolk ene posode se popaca za te naše male user posted image . user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 16:08:18   
buči
Bamby user posted image user posted image user posted image  kolk si huda! Jaz sem pa kriva! user posted image

Grem zdaj Aljaža peljat na igrišče, ker pride ena (alkoholizirana) slikarka - totalna umetnica, ima delavnico za mulce, grem malo po ideje, mali pa z glino packat. Ati bo pa s Tilnom posteljo likal ... če že cunj nobeden noče ... user posted image

držite pesti, da da moj v ponedeljek mavec dol, ker sem ga prepričala, da greva potem še isti teden v Ikeo! Bom od Bajse sp prevzela.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 17:43:08   
MetiLu
No, midva sva že nazaj... sem šla zamenjat hlačke in bodi za večjo št. (sem vzela 80, 9-12 mesecev) pa sem zraven še 51€ pustila user posted image  mater, jaz se sploh ne morem upret tem kjut cotkam, tko da je Janez dobil ful šponsko bundico za pozimi, pa ene žabice, komplet nogavičk, eno majčko, kapo in copatke user posted image  pismo, bo frajer user posted image  user posted image user posted image user posted image  če bom mela zvečer al pa jutri kaj volje, bom poslikala tole našo graderobo, pa vam mal pokazala user posted image user posted image

Neki € sva še v mullerju pustila, sam ne vem kako mi je uspelo pozabit plenice kupit, pa zato sva šla tja user posted image  mam res kratko lajtungo user posted image

Zdele pa uživam v kavici, okol mene se vse šajna, Janez pa spi 2 rundo, pol greva pa malo vozičkat ko se zbudi in naje user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 17:46:40   
MetiLu
Ej Bučika, pol bom pa tebe ponucala, če bi mi antilopco prinesla user posted image  pol te pa še ene parkrat vsaj kofe častim, ker si ti mene že 100x user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 18:26:56   
jencili
no tako. Mi smo s sprehoda. Smo se dobru urco potepali in je blo prov luštno. Edina slabost je ta, da nama je Taj zaspal. Pa tko lepo bi se izšlo, k je ob 4-ih spal, da bi šel okol osmih spet spat. Zdej ne bo pa nč od tega, ker še vedno spi in verjetno bo dons spet vsaj do 21.30 pokonciuser posted image
Dobimo pa zvečer obiske, prideta dva kolega in bomo mal kartaluser posted image  - no, če bo Taj kej zaspaluser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:09:29   
jencili
punce, ne tok čvekat, da se vam ne bojo tipkovnice vneleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:10:58   
nizy
Bamby kolk si huda! Jaz sem pa kriva!


huda je bla ,ker sta dve 5.del odprli , te je Elma prehitela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:12:08   
nizy
punce, ne tok čvekat, da se vam ne bojo tipkovnice vnele


moja se bo  ponoč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:13:25   
jencili
joj, še neki sm vam pozabla povedat. Popoldan previjam Taja in vidim spet na ritki tak bel k mazolček poln gnojauser posted image . SSm pustila, zdej k sm ga pa spet previjala se je pa gnoj kr pocedil ven. Pa sploh ne tok malo tegauser posted image , pa še bunkico sm spet začutilauser posted image .
Upam, da se tale gnojček scedi ven in bo končno enkrat ritka pocajtana, k je prov bogi s temle, pa š boli ga na otip.user posted image user posted image user posted image
zdej mu morm pa samo s kamilicami spirat in obkladke kamilične oz. s fiziološko dajat.

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:17:28   
nizy
jencili- se vam pa res neda pocajtat user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:54:50   
MetiLu
Čer!
Janez je v postli, lubek dela večerjo - tortilje s sirom, njamsi, jaz sem se pa lihkar na sedežo sesedla, sem kar mal zmatrana dons... pa jutri me tudi še delo čaka user posted image

Je pa Janez prejle po dojenju prvič potegnil po flaški še 30 ml ful razredčene riževe kašice user posted image  pa še cucelj sem mu z nožem preluknjala, da malo bolj teče, pa je šlo user posted image  Očitno se mu zdi, da se po cuclju ne splača vlečt, pa zato nobene flaše ne mara user posted image  Dones sem mu kupila eno v mulerju, ki ima trd kljun, pa skoz teče, pa mu je ful dobr k lahko grize, sam malo preveč se zliva ven, pa ne sfolga pit user posted image  mah tolk ga pa že nahecam, da vsaj malo vode spije, ker mi čist premalo tekočine pije tale moj mulček user posted image

No, dones ne bo nič slikc, mogoče jutri user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 20:56:30   
MetiLu
Joj Jencili, upam da se mu bo lepo scedilo in pozdravilo user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarski sončki - 5. del
22.8.2008 21:52:43   
Suzi*
opa, ste pa zgovorne. user posted image user posted image user posted image

moji otroc spijo, jaz sem pa pri zdravi večerji za spremembo. jogurt, corn flakes in breskve. user posted image
sem nekej po Ikei brskala, tako da BUČI, jaz bi tud par drobnarij, če boš res šla tja. user posted image user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?