|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 18:55:56   
jencili
a dejte no, ni zabavnouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 18:57:10   
jencili
juhuhu...vsaj neki dobrega donsuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 19:00:01   
jencili
joj, kok že čakam na ta klic, klinčev...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 19:25:04   
srečka nosečka
Zdaj pa grem malo spakirat spat, umita je, malao prej je kašico jedla, zdaj še joško faše in ima da spi. user posted image

jencili- user posted image za dedka. Vse bo OK. user posted image
Pa lepo si nas na 200-ko pripeljala. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 19:46:08   
Februarka08
Jencili, upam da bojo dobre noviceuser posted image user posted image

Mi smo tudi že skopani in sitni kot 100 user posted image zdele dobi mleka, potem pa mižule mažule... se vidimo spet ob 7h zjutrajuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 19:49:48   
srečka nosečka
Lana spi user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa bo treba malo igrače pospravit, spet so vspovsod. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 20:20:01   
srečka nosečka
Kje pa ste vse? user posted image user posted image user posted image  

Oproščeno je samo tistim, ki zaradi cisterne cvička ne morejo tipkat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 20:33:31   
itata
čer,
mal se javljam. čakam, da začne jakob zehat, da greva lahk spatuser posted image  cel dan sva se potepala in sva se imela prav fajn

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 20:48:31   
Janey
user posted image user posted image za 200tko
nama je pa disk crknu, sma brez compa in še vse slike sma zgubilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jokala ko dež
zdaj sma si malo laptopa od tasta sposodlaker je mogel moj nekaj nujno pa sem se prišla malo javit,da vampovem, da vas bom pogrešala dokler ne zrihtama compauser posted image

jaka je bil danes GROZEN...cel dan kar nekaj kriči in izsiljuje in.....aaaaaaaaa

zdaj morem pa dat lubiju nazaj....upam da še kaj dobima laptopa...bol bogo kaže ker mora tast nekaj za solo delatuser posted image

lepo se mejte, dobro naćvekajte nov deluser posted image

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 20:54:52   
buči
Čer, naši spijo, jaz kar ne morem ... Hvala vse za sožalje. Ja, zdaj bo tudi on naš user posted image . Upam, da imajo tam, kamor je šel tudi križanke, ker je te oboževal in jih ful reševal ...

Moja soseda je tamalo začela dajt na kahlo pri 7 mesecih, pri 10 ji je kakala le na kahlo, pa ponoči je bila že suha. Meni je to sicer čisto prekmalu, ampak zgleda, da deluje.

jencili, tale novica s tvojim dedijem je že druga taka danes. Nekaj podobnega je s sosedino taščo. grozno, ko si v negotovosti, kaj je. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 20:56:10   
buči
Upam, da veliko načvekate, da je jutri gor že 6. del!

itata, ponedeljek še drži?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:03:52   
buči
Nič, grem spat. Hvala za info o tehtnici, sem že posredovala podatke. Lepo pančkajte!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:04:01   
kati kati
končno pršla do copma....user posted image

dolenjka-vse nsj nsj...zdej pa še po carjauser posted image user posted image


zdej vas grem za nazaj brat


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:10:25   
srečka nosečka
janey - sem te pogrešala na MSN user posted imageuser posted image  pa računalnik, da vama je crknil, morda pa se lahko kako rešijo slike. Marusah je to uspelo.

Glede kahlice:
Mene je moja mami začela fuuul zgodaj dajat na kahlico, mislim, da nekje pri 4M. Vse je bilo neprisiljeno, pri enem letu sem bila brez plenic. user posted image  
Vem, da so P ful proti kahlici,samo naj mi kdo pojasni, kako bo pa otrok vedel, kam se lahko še lula, če tega ne pozna. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:12:20   
dolenjka
Čer user posted image

No, dan je za nami, ni bil pa glih ne vem kako fajn, ker me je tamala raz***** triljonkrat. Da bi bil dan "lepši" ni hotla nič GH jest, zobki spodaj še vedno niso prebili in ponoči je 1x jokala kot sam user posted image   user posted image  Sem jo podojila da se je malo potolažila in še s calgelom namazala user posted image


Najlepša hvala za vse lepe želje, za rundo dam pa takoj, ko se k nam na kmete pripeljete! Ste vse lepo vabljene user posted image

SN user posted image  za Lano na kahlici user posted image  user posted image  user posted image  Mi2 sva ravno danes našla eno ki nama je všeč in zdaj moram samo ugotovit kje jo kupit in bomo tudi mi začeli, ker je navajanje na kahlico priporočeno čim prej (baje) 

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:13:10   
dolenjka
SN zakaj so pa P proti kahlici user posted image  Tega pa nisem vedela user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:19:08   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

Kje pa ste vse? user posted image user posted image user posted image  

Oproščeno je samo tistim, ki zaradi cisterne cvička ne morejo tipkat. user posted image user posted image user posted image

bomo spet debato vdarleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:19:22   
bamby
dolenjka, jaz bi rekla, če je otrok alergičen na neke snovi je to zato, ker je pač temu podvržen in ne zato, ker bi se že nosečnica med nosečnostjo pregrešila. Če pri Tari ni nič kritičnega, potem res ne bo kaj hudega.

janey, srečnica, da vas je narava obdarila s kostanji. A veš koliko stanejo pri nas v Tušu?? Nekaj čez 9 € user posted image user posted image user posted image . A mi jih kaj pošlješ? Poštnina bi bila ziher cenejša!


IZVIRNO SPOROČILO: mala_pikica

Joj babe ve toliko citirate, da se jaz sploh ven ne spoznamuser posted image .



To je pa zato, ker so jih januarke s tem čist okužile. One so cele strani citirale, ko so se po naši temi pasle, zdaj so pa naše februarke iste user posted image user posted image user posted image . Veš, virusi so grozni, jih je težko odpraviti user posted image user posted image !!!

buči, moje sožalje ob izgubi strica user posted image !!! Upam, da bo Tilnu bolje glede kože ob uporabi novih kapljic.

jencili,  da bi se le srečno vse končalo s tvojim dedijem user posted image !!!

dolenjka, tudi jaz ti želim vse naj naj in čimprej enega lepega carja, ki bo delal carici družbo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj bi se mi pa kozarec cvička prilegel user posted image . Očitno bom mogla mojga nagnat ponj! Da ne bo kdo mislil, da ga nimam. Smo ga 40 l pripeljali iz dolenjske, čisto pravega, domačega user posted image !

Smo pa danes spet po LJ pohajali. Je dobila Anaja nove škorenjčke za zimo user posted image , Tim pa nove superge, ker jih je dva dni nazaj v eni uri uničil, ko je bil sam zunaj in je staknil enega poganjalčka za 1 leto starega otroka in se z njim vozil po dvorišču user posted image user posted image user posted image . Sem bila jezna, da bi mu najraje primazala dve okrog ušes in tri na rit, sam sem vedela, da ne bo nič pomagalo. Danes sem se skeširala za njegove copate, čist po neumnosti! Da pa niso samo otroci novi, sem tudi sebi privoščila ene nove superge, ker pri starih mi je že skoraj podplat odletel user posted image . Še dobro, da jih redko nosim, sam pri bajti pa morejo bit! Zdaj sem spet dobra za nekaj let.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:24:04   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

SN zakaj so pa P proti kahlici user posted image  Tega pa nisem vedela user posted image


Kolegica je defektologinja in ko so k njej prišli vsi iz ZD in videli kahlico so "ponoreli" user posted image . Baje otroka ne smeš silit, da da nekaj od sebe za kar še ni pripravljen. user posted image  To velja za kakec in lulanje. user posted image  
Pa user posted image  naj mi ne govorijo, da bo otrok že sam povedal, kdaj bo nehal nosiz plenice, če mu starši tega ne pokažejo. Moje mnenje.


Pa ne se jezit zaradi tega, ker mala danes ni nič GH pojedla, bo pa jutri zato več. Se je samo odločila, da bo danes imela mlečen dan. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:25:06   
kati kati
bamby-sam cviček je pa grenek...blee

SN-naš uživa na kahlici...vsako jutro 3 minute...da se pokaka in polulauser posted image user posted image user posted image

buči-moje sožalje




_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:26:54   
srečka nosečka
bamby - a pri vas pa ni kostanjev? user posted image  Cena je pa res nora, saj so dražji kot meso. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:27:08   
bamby
Meni se tudi ne zdi nič narobe, če otroka na kahlico posedeš. Od mojega sestra je dajala tamalo od 7. meseca dalje zjutraj na kahlico, pa je vsakič kakala. No, zaenkrat še ni suha, je pa nekaj plenic prišparala.
Anaja pa zahteva svežo plenico, da se nakaka user posted image user posted image . Jaz bi za plenice šele prišparala, če bi mi vsaj 1x na kahlico kakala. Samo naša še ne sedi preveč fiksno. Bi mogla skozi zraven nje sedet in jo imet v pripravljenosti.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:29:25   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: kati kati

SN-naš uživa na kahlici...vsako jutro 3 minute...da se pokaka in polulauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  torej nisem edina, ki dam tamalo na kahlo. user posted image  Pa še ta položaj na kahlici je veliko primernejši za kakanje in gre lažje ven. Lana ful pritiska, da kaj prileze ven. Bova kar nadaljevali s sedenjem na kahlici. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:30:12   
dolenjka
SN se strinjam s teboj! A pol naj bi se počakalo da otrok jasno in razločno govori, da bo povedal, da se mu plenic ne da več nosit user posted image  user posted image

Ne ne, mi bomo kmalu začeli, samo da najdem eno fensi šmensi za našo šmrkljo user posted image  Pa ne zato, da bi prišparala na plenicah, da se razumemo, ampak zato, ker se mi zdi prav, da otrok v miru čiča in kaka, pa da je ritka bolj "na luftu" ne pa cele dneve in noči v tisto plastiko ovita user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Februarski sončki - 5. del
27.9.2008 21:30:19   
bamby
kati kati, ne vem kakšen cviček ti piješ ali kakšen okus imaš, ampak meni še zdaleč ni grenek. Prej bi ga označila za bolj kislega okusa user posted image .

SN, pri nas rastejo samo divji kostanji, pravi so samo na vipavskem (za nas najbližje), pa še tam jih prej vse poberejo predno mi pridemo tja user posted image . Toliko denarja dajat zanje mi je pa resnično greh user posted image !

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?