|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  250 251 [252] 253 254   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IUI
8.12.2014 12:38:22   
Bypass
ojoj, žal mi je zate in za tvojo punčko user posted image
veliko si morala pretrpeti! Upam, da bodo v MB bolj razumevajoči.
Poskušaj najti moč za naprej, veliko sreče ti želim v nadaljnem postopku!
Srečno *

(odgovor članu rebrebu)
Neposredna povezava do sporočila: 6276
   RE: IUI
8.12.2014 19:26:05   
Arabela123
Hej!

Pišem vam malo za vzpodbudo. 3 leta sva delala na otročku (stara sva 32 in 34), pri nobenem niso odkrili nobenih težav, a zanositi kar nisem mogla. Po 2 letih (točno pred enim letom) sem šla prvič v Maribor. Novembra 2012 sem pa že bila na laparo in histeroskopiji.
Marca letos sem začela s 1.postopkom IUI - gonal injekcije. Do inseminacije ni prišlo, ker je folikel prehitro počil. Vsa razočarana, jezna na cel svet (da niti poskusili nismo) sem šla v nove boje.. Maja letos 2. poskus, možnost trojčkov, do IUI prišlo, žal neuspešno.
Poleti sem te zadeve malo odmislila, dopust ipd... Septembra šla v novi boj ... in v 3. je z IUI uspelo!! Še sedaj povsem ne dojemam, čeprav imam v sebi že 14 tednov malo bitjece, ki mi ne dela nobenih težav, počutim se super in tudi vsi dosedanji izvidi pregledov so super.

Vem, da besede, kot so ("sprosti se, pa bo", "njej je pa takoj uspelo, samo odmisli pa bo"...) nič ne koristijo... Pa vendar... Tudi jaz sem mislila, da ne morem "pasti" v tisti nizek % uspešnosti, ki ga ima IUI, a je ravno meni uspelo..

Pogumno in srečno vsem! Zapomnite si... na koncu bo vse dobro... če ni dobro, še ni konec!

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6277
   RE: IUI
8.12.2014 19:41:58   
Bypass
Hvala za tvojo zgodbo Arabela 123, rabimo malo pozitivne energije user posted image Super, da ti je uspelo!!! Vse dobro ti želim!

(odgovor članu Arabela123)
Neposredna povezava do sporočila: 6278
   RE: IUI
18.12.2014 18:29:53   
Bypass
živjo

bila sem na posvetu pri moji zdravnici za neplodnost.
Zaključila sva z IUI postopki in gremo dalje na IVF...
upam, da bo tam več sreče. Kako ste ostale punce?
Jaz sem danes spet polna upanja, tako kot ko sem dobila pošto za IUI user posted image

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6279
   RE: IUI
1.1.2015 17:03:45   
monča6
Punce v letu 2015 vam želim veliko sreče, zdravja in seveda nosečniških trebuščkov.

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6280
   RE: IUI
1.1.2015 19:41:00   
Bypass
Srečno novo leto, predvsem pa veliko uspeha v postopkih in potrpljenja pri čakanju na rezultate! Upam, da ste v teh prazničnih dneh malo odmislile vse skupaj in uživale s svojimi dragimi! <3

(odgovor članu monča6)
Neposredna povezava do sporočila: 6281
   RE: IUI
6.2.2015 18:50:24   
monča6
pozdravljene punce. moram vam povedati, da sem dočakala svoj prvi IUI, ki je bil danes izveden. Na srečo se vremenske napovedi niso uresničile, da sva se lahko peljal v Mb. Zdaj pa naju čaka dva tedna čakanja na rezultat. upajmo, upajmo, upajmo......
kako ste kaj ve?

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6282
   RE: IUI
6.2.2015 19:48:02   
Bypass
Super, držim pesti da vama uspe!!!! Jaz imam pa naslednji teden uvajanje v špikanje, potem pa z naslednjim ciklusom v postopek. So nama pa na konziliju odobrili ICSI tako da naj bi bilo več možnosti...bomo videli ;) Misli pozitivno in naj ti hitro mine čas do testa!!!!

(odgovor članu monča6)
Neposredna povezava do sporočila: 6283
   RE: IUI
6.2.2015 22:18:37   
zowi
Pozdravljene borke. Jaz sem po skoraj treh letih spet med vami. Za seboj imam odstranitev polipa na maternici in 2 iui postopka. Prvi je bil uspešen, samo se je končalo s ss, drugi iui uspešen in imam sedaj prekrasno dve leti staro punčko. Naslednji teden grem v nove boje in nov postopek iui v upanju da bo šlo vse ok.

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6284
   RE: IUI
15.2.2015 20:34:07   
m_dzaba
Pozdravljene! Se vam pridružujem. Po 4 letih poskušanja na naraven način sva mi2 s partnerjem tudi dočakala IUI. Seveda pred tem pride še UZ, Klomifen in še kakšni čaj krvomočnice. Pri naju je tudi bil vrstni red faks, služba, otrok. Z enim jajčnikom sva bila zelo optimistična, zdaj pa je situacija že drugačna.

Kakorkoli, držimo pesti za nas vse user posted image

(odgovor članu monča6)
Neposredna povezava do sporočila: 6285
   RE: IUI
25.2.2015 19:26:49   
monča6
da vam javim, da se prvi IUI ni posrečil. Na 15.dan sva naredila test, ki je bil negativen. Ker pa še ni bilo user posted image je tlelo upanje, ampak se je 18.dan (šele) ulila user posted image . Ni kaj drugega, kot čakati in upati, da bo prihodnjič boljši izid.

(odgovor članu m_dzaba)
Neposredna povezava do sporočila: 6286
   RE: IUI
27.2.2015 18:24:46   
Bypass
Monča6 škoda da vama ni uspelo, ampak nič zato, glavo pokonci, pa pogumno v nov postopek!
Jaz pa imam dobro novico-čeprav nočem še govorit okoli, da ne bi šlo kaj narobe...
ker nikakor ni bilo menstruacije sem najprej naredila en cenejši test (listek s črtico) ki je pokazal -,
čez par dni ko še vedno ni bilo menstruacije pa sem naredila clearblue digitalni test, ki je pokazal + 2-3 tedne ;)
Nisem še dojela, da nama je po vseh teh letih uspelo in to po naravni poti <3
Držim pesti za vse in upam da se moja pikica obdrži do konca!user posted image

(odgovor članu monča6)
Neposredna povezava do sporočila: 6287
   RE: IUI
1.3.2015 20:05:33   
monča6
wiiiii Bypass zakon. držim pesti in naj plusek postane velik plus in pikica veselo raste. Sem slišala da je veliko takih čudežev, da potem kar naenkrat uspe po naravni poti.

(odgovor članu Bypass)
Neposredna povezava do sporočila: 6288
   RE: IUI
1.3.2015 21:43:26   
Anonimen
Pozdravljene, sem nova v tej temi in nova v samem postopku. Še je katera tukaj, ki jo v marcu čaka postopek?

(odgovor članu monča6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6289
   RE: IUI
2.3.2015 7:32:59   
m_dzaba
Jaz se ravno odpravljam na postopek... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6290
   RE: IUI
2.3.2015 10:15:48   
Anonimen
m-dzaba a že veš točen datum kdaj začneš? Kje pa obiskuješ neplodnostno? Nisem brala vseh strani nazaj, zato sem radovedna:)

(odgovor članu m_dzaba)
  Neposredna povezava do sporočila: 6291
   RE: IUI
2.3.2015 14:34:01   
witch
Če rabite vzpodbudo, nekaj pozitivnega.... Moja zgodba je nekaj strani nazaj napisana.
Po dolgih treh letih in pol, po dveh zdravljenja v neplodnostni sem v prvem IUI zanosila. Lani januarja sem rodila čudovitega sinčka. Da se zanositi tdui z IUI, pa v prvo. Je pa tudi pri nama bilo vse ok. Niso našli vzroka zakaj ni šlo naravno.
Zdaj že pol leta delava na drugem otroku. Pa ga še kar ni.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6292
   RE: IUI
3.3.2015 19:37:08   
m_dzaba
Na kratko z moje strani: midva hodiva v mb. Z ambulanto sva začela lani konec julija. Oba z možem sva zdrava in nič niso našli pri nobenem od naju. Decembra sem bila na lapari, pa je vse v redu. Imam pa en jajčnik, občasno s cistami, zaradi česar se lahko zavleče zanositev (drugi jajčnik je bil operativno odstranjen zaradi cist 8 let nazaj). Sedaj sem od 5. dneva M 5 dni sem jemala klomifen, v soboto sem si dala injekcijo, včeraj ob 13.00 pa sem imela IUI. Vse prvič (in zadnjič user posted image ). Seveda so sestre po posegu šle v operacijsko in pozabile name, tak da sem namesto 10 minut ležala na stolu 30. Se bo vsaj prijelo... user posted image Test bom pa morala delati komaj čez dva tedna, da se pokaže, če se je kaj uspelo oploditi ali ne. Ampak jaz sem optimist in pravim, da že trije hodimo po svetu user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 6293
   RE: IUI
4.3.2015 20:25:12   
Anonimen
Punce dajte mi poovedat kako je s spolnimi odnosi med samim postopkom iui? Se jih priporoča ali ne?

(odgovor članu m_dzaba)
  Neposredna povezava do sporočila: 6294
   RE: IUI
5.3.2015 16:04:18   
m_dzaba
Jap, se priporoča. Življenje po postopku teče normalno naprej, mi je rekla zdravnica, ko je končala z vbrizganjem tekočine. In ker imam ovulacijo, je priporočljivo imeti tudi spolne odnose, kljub IUI. Toliko iz prve roke.

< Sporočilo je popravil m_dzaba -- 5.3.2015 16:05:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6295
   RE: IUI
5.3.2015 16:10:35   
Anonimen
Pred samim postopkom pa verjetno tudi? Kako dolg "postˇ pa naj ima moški, pred oddajo semena?

(odgovor članu m_dzaba)
  Neposredna povezava do sporočila: 6296
   RE: IUI
8.3.2015 18:20:49   
monča6
hej Bypass nekam dolgo se že nisi javila, daj povej kakšno je stanje!!! jaz še vedno stiskam pesti....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6297
   RE: IUI
17.3.2015 10:44:18   
Anonimen
ker sem nova, me zanima, kateri dan cikla ste se začele špikat in kdaj ste imele prvi UZ?

(odgovor članu monča6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6298
   RE: IUI
22.3.2015 19:41:20   
*viva*
Hej punce.

Po skoraj letu sem nazaj☺️

Z naslednjo menstruacijo, cez priblizno 2 tedna startamo znova. Ker je bil tretji IUI lani julija uspesen, ceprav se je zal koncal s ss, smo se dogovorili da pred IVF vseeno se poskusimo z IUI. Tako da nestrpno cakam da pride user posted image in da se koncno spet zacne premikat. Po 5 polnih letih binres ze bil cas 😃

Anonimna, do sedaj sem vedno imela 5 dan UZ in obicajno sem kar tisti dan zacela z injekcijami. Pikanje pa ni vedno trajalo enako dolgo, vsajnpri meni ne, nikdar pa ni bilo vec kot 8 dni. Je pa odvisno od tvoje reakcije, ciklov,...

Je tu se katera, ki gre aprila na IUI v MB?

Pozdravcek,

Ž

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6299
   RE: IUI
22.3.2015 20:58:08   
biba85
m_dzaba imas zasebno sporocilo.
*viva* jaz sem zacela v petek s postopkom.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 6300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  250 251 [252] 253 254   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  250 251 [252] 253 254   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?