|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 7:39:49   
Anonimen
Zaenkrat bom še anonimna. Sem tudi jaz zagledala plusek. Rok je po mojih izračunih 10.5., bolj natančno bom izvedela po 1.pregledu. Doma imam že enega nabritega fantka, ki bo kmalu star dve leti. Zaenkrat nimam še nobenih user posted image  znakov.

anonimna4

(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 8:09:51   
Anonimen
       user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP             IME               (št. ,št. )            PREGLED        NS


XX.05        Anonimna 
          (?.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?

01.05        Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
02.05        Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05        Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )        2.9.  

04.05        mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )            ?
05.05        Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )         ?                    ?
06.05        heln                     (?.user posted image , ?user posted image )       19.9.    
10.05.       Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image
14.09        Anonimen         (?.user posted image , ?user posted image )











ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI             user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA     user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 8:15:08   
Anonimen
čeprav nisem majčica09 (pa mogoče se vam pridružimuser posted image ), sem si drznila "obnovit" seznamček, ki ga je začela sonček85. Zdi se mi žalostno, da tiste, ki so res majčice nebi imele seznamčka, bo lažje tudi za kasneje. Ona nam je samo pomagala user posted image .
Če mi pa slučajno rata da pridem med vas, bi pa zelo rada videla, da se seznamček redno obnavlja in da bomo imeli nekoga ki bo to delal. Sedaj vas je že nekaj in poizkusite ga redno obnavljati user posted image .

Upam da sem vse prav napisala na seznamček, se že naprej opravičujem za napake.

Lepo nosečnost želim vsem vam Majčicam.

pa pa ... pa brez zamere

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 11:25:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 13:06:10   
mišk
Lukrecija, potem pa le urno!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 14:12:54   
Anonimen
Tudi jaz sem pred kratkim zvedla, da pričakujem maja. Po mojem izračunu naj bi bil rok tam 8.5., no bomo vidli po pregledu. Upam samo, da bo šla ta nosečnost lepo mirno, brez kakšnih hujših težav. Imam namreč malčka, ki me 100% zahteva in rabi.

Kaj več pa kasneje. Pa pa

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 14:27:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

      user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP             IME               (št. ,št. )            PREGLED        NS


XX.05        Anonimna 
          (?.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?

01.05        Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
02.05        Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05        Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )        
2.9.  

04.05        mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )            ?
05.05        Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )         ?                    ?
06.05        heln                     (?.user posted image , ?user posted image )       19.9.    
08.08        Anonimnauser posted image        (?.user posted image , 1user posted image )
10.05.       Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image
14.09        Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 14:28:00   
Anonimen
      user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP             IME               (št. ,št. )            PREGLED        NS


XX.05        Anonimna 
          (?.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?

01.05        Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
02.05        Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05        Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )        
2.9.  

04.05        mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )            ?
05.05        Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )         ?                    ?
06.05        heln                     (?.user posted image , ?user posted image )       19.9.    
08.08        Anonimnauser posted image        (?.user posted image , 1user posted image )
10.05.       Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image
14.09        Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 16:25:33   
mišk
Jst sem se danes po telefonu hotla naročit za prvi pregled, pa nisem nikakor dobila. In potem izvem, da je naš ZD gorel!user posted image  Upam, da bo kmalu vse normalno funkcioniralo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 17:53:29   
Anonimen
Lep pozdravček. Jaz sem tista anonimna, ki pričakuje 2.5.

Zanima me, ker sem že malo pozabila, kdaj se navadno pojavi slabost?

Tudi jaz imam težave z žilami, zato jih bom prav tako vso nosečnost nosila.

Od srede pa že kličem svojo G. pa je nikakor ne dokličem. Kljub temu, da delajo, se nihče ne oglaša na telefon, ves čas dobivam samo odzivnik. Res ne vem, kam to gre. Navadno pa naročajo tam nekje v 8.tednu, kajne?

Drugače pa kakšnih posebnih težav še nimam. Niti na wc ne hodim prav pogosto, edino zelo sem napihnjena in zaprta.

Uživajte!

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 19:10:59   
mišk
Anonimna: Glede slabosti ti ne znam odgovoriti, kajti jst je HB, tudi v 1. nosečnosti nisem občutila. Vem pa, da je enim slabo še predno zagledajo user posted image . A tebi je  ful?
Ko sem bila prvič noseča sem bila na prvi pregled naročena v devetem tednu nosečnosti. Sedaj pa sploh ne vem kdaj se bom lahk naročila, ker naš ZD trenutno ne funkcionira!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 19:20:47   
sonček85
ja vaš zd je zgorel ,saj je bilo sedaj na tv .user posted image kam boš pa zdaj lahko šla?user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 19:27:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO:

08.08        Anonimnauser posted image        (?.user posted image , 1user posted image )
14.09        Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )



user posted image Bo treba malo popravit. No, jaz še upam da bom majčica, zvem čez kak dan, dva... vam takoj sporočim, ko bom nekje v bljižini računalnika in da ne bom vedno žicala zanj sestrične (moj rač. je namreč spet v popravilu). user posted image

IZVIRNO SPOROČILO:
Imam namreč malčka, ki me 100% zahteva in rabi.


Uh, pri nas je bilo tudi nekaj narobe na NS in smo imeli UPN že enkrat v 16t... pa naju je moja G kljub vsemu poslala na genetske preizkave (ker če je samo enkrat kaj narobe ti to ne pripada user posted image ) in je bilo vse ok! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 20:25:38   
mišk
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ja vaš zd je zgorel ,saj je bilo sedaj na tv .user posted image kam boš pa zdaj lahko šla?user posted image



A je blo pol po televiziji?!user posted image Vidiš, jst pa glih nisem gledala!user posted image  Bom pogledala na 24ur, če kaj piše. Nimam pojma ka bom zdej. Sej po moje bodo kej obvestil kdaj bo spet vse funkcionalno, oziroma kam nej drgač gremo.user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 20:26:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Anonimna: Glede slabosti ti ne znam odgovoriti, kajti jst je HB, tudi v 1. nosečnosti nisem občutila. Vem pa, da je enim slabo še predno zagledajo user posted image . A tebi je  ful?
Ko sem bila prvič noseča sem bila na prvi pregled naročena v devetem tednu nosečnosti. Sedaj pa sploh ne vem kdaj se bom lahk naročila, ker naš ZD trenutno ne funkcionira!



Saj ravno zato sprašujem, ker se spomnim, da mi je bilo v prvi nosečnosti
slabo noč in dan. Zdaj pa mi še čisto nič ni in mi kar ni jasno.user posted image Najbrž se prehitro veselim.

A potem si tudi ti ena tistih nesrečk in okolice Krškega, kjer je skurilo ZD. Upam, da čimpreh porihtajo stvari.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 20:55:20   
heln
Živjo.

Jaz tudi nimam slabosti in se počutim, kot da ne bi bilo nič, še noge so me nehale bolet user posted image   Res sem pa šele v petem tednu in kooooomaj čakam na prvi pregled. Upam, da bo vse OK in da pikica raste.

Mišk, vaš ZD je pa ornk razdejan, upam, da se boš za pregled čim prej lahko dogovorila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 21:22:38   
Anonimen
      user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP             IME               (št. ,št. )            PREGLED        NS


XX.05        Anonimna 
          (?.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?

01.05        Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
02.05        Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05        Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )        
2.9.  

04.05        mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )            ?
05.05        Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )         ?                    ?
06.05        heln                     (?.user posted image , ?user posted image )       19.9.    
08.05        Anonimnauser posted image        (?.user posted image , 1user posted image )
10.05        Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image
14.05        Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice 2009
1.9.2008 21:31:18   
Anonimen
Živijo punce, srečke user posted image ...

No, danes sta se tudi nam prikazali user posted image . Z mojim user posted image sva  enega bejbija načrtovala in ne morem vam povedat kako sva bila vesela, da nama je sedaj tako enostavno ratalo. Prvič sva se trudila več kot leto, doma sem imela  napotnico za operacijo. Sedaj imava doma najinega malega fantka, ki naj bi bil zadetek na loteriji. user posted image Seadj nam aje pa kar ratalo, brez vseh tablet, operacij, brez vsega... in sem takooo  vesela.

Bom še nekaj časa anonimna, da bo pregled za mano. Bom pa user posted image do takrat, če vam je prav... PDP 10.5.2009

Drugače občutje normalno, edino zjutraj mi poskuša biti nekaj slabo, pa se ne dam. user posted image Je pa moja prva nosečnost bila kot pravljica, lepa , vesela , brez skrbi, polna pričakovanj...

Punce, izkoristite teh devet mesecev, saj je to res lepo obdobje!

user posted image

(odgovor članu heln)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 2009
2.9.2008 8:17:08   
Anonimen
      user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP             IME               (št. ,št. )            PREGLED        NS


XX.05        Anonimna 
          (?.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?

01.05        Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
02.05        Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?
04.05        Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )        
2.9.  

04.05        mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )            ?
05.05        Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )         ?                    ?
06.05        heln                     (?.user posted image , ?user posted image )       19.9.    
08.05        Anonimnauser posted image        (?.user posted image , 1user posted image )
10.05        Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image
10.05        Auser posted image                  (2.user posted image , 1user posted image )
14.05        Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )





ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ



  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice 2009
3.9.2008 14:40:34   
fragola
joj tle je pa kar mirno, no jaz zelo močno upam, da se vam bom pridružila, tako, da držte pesti zame!!! sicer je nečakam 14.09, uh kje je še to!user posted image   Ve pa ta čas klepetajt in mejtese lepo!user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 2009
3.9.2008 15:41:39   
Anonimen
Čao čao. ja se vidi, da je še daleč majuser posted image , pa vseeno bo tu hitreje kot si mislimo. Jaz sem mal slabe volje, ker že tri dni klicarm G pa se mi noben ne javi oz je zasedenouser posted image .

Kar se pa same nosečnosti tiče sem pa skoz lačnauser posted image , to se mi med prvo sploh ni dogajal, je blo prej obratno, mi je blo skoz slabo.

Lepo pazite na svoje pikice. user posted image , če ste mi že tak simbolček dale, ga tud do razkritja z veseljem sprejmem.user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 2009
3.9.2008 16:51:51   
mišk
Anonimna, jst tud še zmeri ne dobim nobenga na telefon, da bi se naročila za pregled! Da nimamo slučajno istega ginekologa.user posted image  Baje, da bi moral naš ZD danes že obratovati, zdej pa ne vem...user posted image
Drgač je pa tle pr majčicah res zelo mirno. Še!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 2009
3.9.2008 16:55:37   
mišk
Fragola: Ti pa le glej, da se nam pridružiš!!user posted image  Poročaj nam kakšno bo kej stanje.
Jst grem pa zdej z našo user posted image  malo ven. Trenutno premlevem različne variante glede hkratnega prevoza dveh otročkov z vozičkom... No, sej je še veliko časa.

...ampak tle je pa res zelo mirno...user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 2009
4.9.2008 10:17:16   
mani2
Tudi jaz sem včeraj zvečer ugledala user posted image . Moj dragi sicer noče verjeti da je to res saj sva se za prvega otroka trudila skoraj polni dve leti sedaj pa je uspelo že po desetih mesecih. Kdaj imam PDP se ne vem mislim pa da tam nekje 09.05. ker se še nisem naročila pri G. Bom še malo počakala saj še imam čas.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 2009
4.9.2008 10:38:08   
NaTaŠa*
Pozdravljene majčice 2009

Želim vam mirnih in lepih user posted image mesecev user posted image



Lp

aprilčica08


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?