|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 15:37:28   
ledenka
     user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED        NS


01.05.
user posted image Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?


02.05.
user posted image Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )      24.09.               ?


04.05.
user posted image Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )     02
.09                ?         

user posted image mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )          ?                  


05.05.             

user posted image Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )           ?                   ?
user posted image vanilla                 (1.user posted image , 0user posted image )     23.09.              ?


06.05.
user posted image heln                    (?.user posted image , ?user posted image )      19.09.              ?   

07.05.
user posted image  pikapolonica      (?. , ? )              11.09.              ? 


08.05
user posted image Anonimnauser posted image       (?.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?


09.05.
user posted image mani2                  (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?


10.05.
user posted image Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image Auser posted image                (2.user posted image , 1user posted image )          ?                  ?
user posted image BIA79                ( ?.user posted image , ?user posted image )          ?                  ?


12.05.
user posted image tropical               (?.user posted image , ?user posted image )            ?                   ?
 
13.05.
user posted image
 
ledenka               (1.user posted image , 0user posted image )      26.09.                  ?


14.05.

user posted image Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )           ?                  ?
 
 
19.05.
user posted image Anonimen           (3.user posted image , 0user posted image )          ?                  ?


XX.05.
user posted image Anonimna           (?. , ? )           ?                  ?


user posted image  annya                 (?. , ? )           ?                  ?




SKUPAJ user posted image : 18

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


< Sporočilo je popravil ledenka -- 8.9.2008 15:38:58 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu piikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 15:38:06   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: piikapolonica

se opravičujem, ni mi ravno ratalo pri vpisu v seznam, namreč nisem izbrala predogleda sem takoj potrdila in ni ravno prišlo lepo, ne morem pa zbrisati
user posted image



sem popravila user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu piikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 16:09:32   
andrejka_237
Pozdravljene!

Sem čisto nova članica, a spremljam forum že kar nekaj časa. Po letu in pol truda nama je uspelo. Vesel dogodek bo 9. 5. 2009.user posted image

LP

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 16:56:28   
Anonimen
     user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED        NS


01.05.
user posted image Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?


02.05.
user posted image Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )      24.09.               ?


04.05.
user posted image Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )     02
.09                ?         

user posted image mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )          ?                  


05.05.             

user posted image Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )           ?                   ?
user posted image vanilla                 (1.user posted image , 0user posted image )     23.09.              ?


06.05.
user posted image heln                    (?.user posted image , ?user posted image )      19.09.              ?   

07.05.
user posted image  pikapolonica      (?. , ? )              11.09.              ? 


08.05
user posted image Anonimnauser posted image       (?.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?


09.05.
user posted image mani2                  (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image  andrejka_237     (1.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?


10.05.
user posted image Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image Auser posted image                (2.user posted image , 1user posted image )          ?                  ?
user posted image BIA79                ( ?.user posted image , ?user posted image )          ?                  ?


12.05.
user posted image tropical               (?.user posted image , ?user posted image )            ?                   ?
 
13.05.
user posted image
 
ledenka               (1.user posted image , 0user posted image )      26.09.                  ?


14.05.

user posted image Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )           ?                  ?
 
 
19.05.
user posted image Anonimen           (3.user posted image , 0user posted image )          ?                  ?


XX.05.
user posted image Anonimna           (?. , ? )           ?                  ?


user posted image  annya                 (?. , ? )           ?                  ?




SKUPAJ user posted image : 18

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.       user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 17:40:50   
mica77
Živjo!

Sem naredila danes še en test in se je pokazal tak svetel plusek.Torej sem srečka nosečka user posted image user posted image user posted image !  Tako moj PDP je 13.5.2009 (po nekaterih izračunih 12.5. ali pa 15.5., imam različno dolge cikle). Na pregled se bom prijavila konec naslednjega tedna.

Lepo  lepo prosim, če me katera da na seznam in da me seveda ne spustite z njega user posted image !

Uživajte vse!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 18:04:45   
Anonimen
     user posted image MAJSKE NOSEČKE ZA   user posted image


PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED        NS


01.05.
user posted image Carpe diem        (?.user posted image , ?user posted image )         ?                    ?


02.05.
user posted image Anonimna           (?.user posted image , ?user posted image )      24.09.               ?


04.05.
user posted image Rosi*                  (?.user posted image , ?user posted image )     02
.09                ?         

user posted image mišk                    (?.user posted image , ?user posted image )          ?                  


05.05.             

user posted image Maj09(28.let)    (3.user posted image , user posted image )           ?                   ?
user posted image vanilla                 (1.user posted image , 0user posted image )     23.09.              ?


06.05.
user posted image heln                    (?.user posted image , ?user posted image )      19.09.              ?   

07.05.
user posted image  pikapolonica      (?. , ? )              11.09.              ? 


08.05
user posted image Anonimnauser posted image       (?.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?


09.05.
user posted image mani2                  (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image  andrejka_237     (1.user posted image , ?user posted image )         ?                   ?


10.05.
user posted image Anonimna4         (2.user posted image , 1user posted image )         ?                   ?
user posted image Auser posted image                (2.user posted image , 1user posted image )          ?                  ?
user posted image BIA79                ( ?.user posted image , ?user posted image )          ?                  ?


12.05.
user posted image tropical               (?.user posted image , ?user posted image )            ?                   ?
 
13.05.
user posted image  
ledenka               (1.user posted image , 0user posted image )      26.09.                  ?
user posted image  mica77                (?.user posted image , ?.user posted image )        ?                  ?


14.05.

user posted image Anonimen           (?.user posted image , ?user posted image )           ?                  ?
 
 
19.05.
user posted image Anonimen           (3.user posted image , 0user posted image )          ?                  ?


XX.05.
user posted image Anonimna           (?. , ? )           ?                  ?


user posted image  annya                 (?. , ? )           ?                  ?




SKUPAJ user posted image : 18

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.        user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 18:55:47   
Anonimen
Spet nosečka 2.5 tukaj.

Povejte mi, ali sem edina tako zelo napihnjena, da imam vamp kot v 4. mesecu? Moram prav pazit, da ni preveč opazno, ker imam drugače čisto raven trebuh. Sicer je za mano res že ena nosečnost, ampak vseeno se mi zdi, da nisem prvič bila taka?

Pa še eno težavo imam. Zelen gost izcedek. Nič ne srbi, nič ne peče, samo izcedek je. Danes sem v lekarni kupila mislim da borax svečke. Upam, da bodo kaj pomagale, drugače pa bom mogla že predčasno do G.

Dobrodošle nove nosečkeuser posted image  Pa srečno vsem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 20:59:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Spet nosečka 2.5 tukaj.

Povejte mi, ali sem edina tako zelo napihnjena, da imam vamp kot v 4. mesecu? Moram prav pazit, da ni preveč opazno, ker imam drugače čisto raven trebuh. Sicer je za mano res že ena nosečnost, ampak vseeno se mi zdi, da nisem prvič bila taka?



Pri meni isto. Sem ravno danes rekla mojemu user posted image , da bojo sigurno opazili, da sem user posted image . Pa je tudi to moja druga nosečnost in se mi tudi zdi, da prvič nisem bila taka.

Drugače sem OK, razen te napihnjenosti. Pregled imam 7.10. Saj bo hitro minilo.

Anonimna4

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 21:18:27   
mani2
Danes sem se tudi jaz naročila na pregled pri G. Imam ga 25.9. pa bomo vidli kaj bo reku. Sem tako napihnjena da me samo ene hlače ne tiščijo. Ko sem bila prvič noseča se mi je pri 2,5 mescih že oznalo da sem noseča. Bomo vidli kako bo zdaj. Čestitke vsem srečkamuser posted image . Upam da bo čim manj user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majčice 2009
8.9.2008 21:39:47   
Anonimen
No jaz lih nimam problemov z napihnjenostjo, mam bolj težave zarad pogostega obiskovanja wc ja. Me tud kar naprej neki šravfa. Pol je pa še tamali začel spet neki ga srat, zobi a la neki tazga in nič ne spim, tko da se mi tud mal slabost pojavlja. Pa tolk sem upala, da je to nosečnost ne bo, ker nočem  še nobenmu povedat, da sem noseča. Na pregled se bom pa šele jutri naročila, ker je bla G na dopustu in komi čakam.

Anonimna user posted image

(odgovor članu mani2)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 7:16:35   
Rosi*
Jaz sem prvič user posted image  pa sem tudi tako napihnjena. Prav moram paziti kaj oblečem user posted image , ker še ne bi rada nekaj razlagala okoli. Pa moj pravi, da mam bolj polne prsi; to sem se bala, ker so že brez nosečnosti bile včasih čisto prepolne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 8:05:18   
Rebeka_
Drage nosečke!

Se selim iz foruma "Ne pričakujemo septebmra" k vam, saj sem včeraj ugledala plusek!  user posted image   Zaradi različne dolžine ciklusa tudi ne vem kdaj bo veseli dan, predvidevam da nekje od 11.05. do 15.05., tako da me kar dodajte na seznam!

Znaki pa - danes imam občutek, da mi je slabo, pa ne vem ali mi je res, ali si kar nekaj slikam, zdaj ko vem da sem nosečka, he he he.

Aja - kdaj ste/boste poklicale svoje ginekologe?

Veselim se klepetanja z vami!

Pozdravček,

Rebeka

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 8:22:35   
Anonimen
čavči!
No punce mate že kakšne znake da ste nosečke,,.... Jaz nobenih pa me kr malo skrbi..... Niti napihnjena nisem kot vse pravite da ste- v bistvu nič- prejšnji teden sem imela napete prsi, ampak so sedaj nazaj usahnile in niso nič boleče in nič velike.

(odgovor članu Rebeka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 8:55:39   
mani2
Rebeka_ čestitke za user posted image  in dobrodošla med nami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 10:35:44   
BIA79
Jaz sem tudi v svoji prvi nosečnosti...in prvi znaki so velika utrujenost...jaz bi kar naprej spala...in ko ne spim, hodim lulat :) Da o vetrovih ne govorim...danes moram poklicat za pregled...
Kako so pa vaši partnerji sprejeli? Moj imam občutek da mi ne verjame :) Prejšni mesec se skoraj nisva videla,ker sva imela oba ogromno dela...in je ratalo...no upamo, da bo šlo vse brez težav...Še zdaj ne verjamem.... :)

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 10:39:09   
tropical
Skupaj je 21 nosečkuser posted image

Čestitke vsem

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 10:50:27   
BIA79
Sem pozabila...imam tudi močan izcedek...tak čuden vonj ima...in mi je rekla sestra naj uporabim dobro intimno milo, bombažne vložke in borax svečke, če ne mine....

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 11:26:10   
ledenka
moj še tudi ne verjame čisto user posted image  bo še kar moral počakat dobra 2 tedna, da vidimo srček user posted image  saj tudi jaz še ne verjamem, ker razen bolečih prsi in napihnjenosti znakov nimam. in sploh je tale plusek pri nama veliko presenečenje, ker sva že bila v postopku IVF - plusek se je zgodil sredi postopka user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 11:34:49   
Anonimen
Zaenkrat se bom javila kot anonimna user posted image . Včeraj sem naredila test in še danes skoraj ne morem dojeti, da se je prikazal +. Znakov za nosečnost nimam razen tega, da sem ful napihnjena in me že hlače tiščijo. Moj termin naj bi bil 16.5. Bo pa to moj tretji otrok. Na pregled se še nisem naročila, bom pa se ta teden. Folno kislino sem pa začela danes jemati.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 14:09:15   
vanilla
Ojla punce...
No, tut jaz sem dostkrat napeta in me že skor vsake hlače tiščijo... Pa še bolečina v spodnjem delu trebuha skoraj vsak dan... pa kakšen krč sredi noči user posted image . Pa malček mi rata slabo občasno in moram potem nujno neki pojest, pa je boljše...
Drugač pa me je čez vikend kr ena psihoza grabla, da kako bo vse skupi, ko se otrok rodi, pa kakšna bo nosečnost, pa kako bom potem vse zmogla, kakšna mama bom.... Mnja, tiste, ki ste se trudile zanositi več let ali mesecev, verjetno pojma nimate o čem govorim, hehe, ker so vam tovrstne misli v glavi k sreči prihranjene in se iskreno veselite svojih dojenčkov..... Men pa, ki je ratalo v prvo, je pa kr šok user posted image , zato pa me obletavajo takšne neumne misli..... Mnja, sej bo boljš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 14:18:26   
BIA79
vanilla...po mojem je brez veze da se paničari...imaš še kakšen mesec za to da se pripraviš...in osebno menim da biti mama je poklic, ki se ga naučiš ob delu...lahko ti svetujejo, ampak dosti stvari delaš po občutku... že to da se zavedaš kakšna odgovornost je imeti otroka, po mojem, že veliko pomeni...zato pogumno naprej :)

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 14:57:45   
mucka25
No danes sem se komaj naročila za pregled. Sem morala kar osebno it v ZD se naročt, ker je bil telefon skoz zaseden pa še termin je težko dobit. No pregled imam zdaj 2.10. joj se mi zdi še deleč.

Anonimna user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 15:02:07   
piikapolonica
čestitam vsem user posted image . Prav vesela sem da delimo naše prve trenutke nosečnosti skupaj, da si izmenjujemo občutke, znake....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bomo maja vse srečno pestvale naše male user posted image .
Kot opažam je to leto zelo plodno, glede na to da nas je že kar veliko majčic.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 15:40:44   
andrejka_237
Lepo pozdravljene!

Slutit sem začela, da sem noseča, ko so me začele kar precej boleti bradavice. Ne prsi, ampak samo bradavice, ki so celo malo potemnele in se povečale. Drugih znakov pa ni. Upam, da jih tudi ne bo. Baje bi naj do slabosti prišlo nekoliko kasneje.
Le to je sprememba, da nikoli nisem imela rada sladoleda, v zadnjem tednu pa ga jem vsak dan.user posted image

LP,

(odgovor članu piikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majčice 2009
9.9.2008 20:18:37   
heln
Živjo!

Še jaz se malo javljam. Še vedno nimam drugih znakov kot napete prsi, ki me bolijo samo ponoči, trebuh imam tudi napihnjen in v službi me že malo sumljivo gledajo user posted image . Tudi zato, ker kar naprej hodim na wc. Pregled imam drugi petek, joj, kako se vleče!!! Upam, da bo vse ok in da bom končno lahko povedala veselo novico naprej.
Tudi jaz včasih razmišljam, kako bom kot mama ... user posted image  Življenje se mi bo obrnilo na glavo, upam, da bom zmogla user posted image . Itak da bom, pa vse bomo, saj smo ženske!!!

(odgovor članu andrejka_237)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?