|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 9:44:37   
maja1488
Jst sem pa prej cel roman narisala, pol mi je pa napako javlo in je šlo vse v maloro. Taškica čestitke! Moji kolegici se je dve leti nazaj isto zgosilo. Zdaj jih je šest in se imajo prav fino. Sam avto so mogli zamenjat, pa še eno kopalnico nardit user posted image .

Za spol bom vprašala, ker imamo doma vse roza in če bo fant bomo mogli vse za oblečt kupit, če bo punca pa čisto nič. Lahko pa ga v roza iz porodnišnice odnesemo user posted image

Meni so v minisvetu tisti pasovi všeč, ker imaš lahko navadno majico, ki ti ne pokrije trebuščka v celoti pa tisti pas čez. PA še všeč so mi.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 9:45:32   
maja1488
Aja pa na seznamu bi bila za 17.5.2009, druga nosečnost, drugi otrok.

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 10:14:54   
ledenka
jutro, majčice user posted image  

kako smo kaj? komaj čakam na NS, takrat bom videla naslednjič mojo malo miško (ja ja, prepričana sem, da je punčka user posted image ). za spol bom seveda vprašala, to sploh ni vprašanje, sem preveč radovedna. sicer pa bom šla danes popoldan malce pogledat po centru, če imajo kje kaj pametnega - potrebujem vsaj kake hlače, zdaj, ko se bo ohladilo, pa kavbojke, ker moje bodo kmalu ozke - če sedim naslonjena naprej, mi je že tesno. in malce gledam vozičke user posted image  trenutno mi je všeč tisti PegPerego, kjer se iz košare naredi sedež. lupinico pa dobim, nečakinja jo bo v kratkem prerasla (bi dobila tudi voziček, pa so ga uspeli malce polomit user posted image ).

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 10:19:36   
taškica
Maja1488; hvala za info; me veseli, da nismo edini - "umetniški". Stanovanja ne moremo več širiti, se bo treba preselit. Maja kdaj imaš NS, ker sva po datumu precej blizu?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 10:48:51   
ella.
dobro jutro, nosečke,

samo toliko, da vam zaželim lep dan in povem, da jaz razen trenirke in enih hlač s širokim pasom ne morem obleči nič več in da čutim/slutim, da bom imela sina... ;)

uživajte.

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 10:53:19   
maja1488
taškica, NS imam 6.11., PDP pa 17.5. Kaj pa ti?

ella. jaz tudi čutim-slutim fantka

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:14:45   
Leela
Veliko ste naklofale user posted image

maja1488 jaz sem si tudi tisti pas naročila, ker ti omogoča da nosiš navadne majce. Jaz sem mislila, da bi ga nosila spodaj in da ga malo ven kuka.
Super, da ste napisale poročilo o oblekah.

taškica čestitke za dvojčke. Tista prigoda je pa res smešna.

Jaz bom za spol vprašala. Dejansko mi je vseeno kaj bo, je pa fino vedeti. Za vsak slučaj pa moraš imeti seveda izbrani obe imeni.

Drugače pa sem ugotovila, da se mi je spremenil okus. Recimo Za life - jabolčna voda mi je ogabno sladka. Tudi meni so postali všeč bolj preprosti okusi.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:35:29   
lananai

user posted image MAJSKE NOSEČKEuser posted image

PDP           IME            (št. ,št. )         PREGLED    NS 

01.05. 
user posted image Carpe diem     (1.user posted image , ?user posted image ) 15.10.   20.10.
user posted image ella.                (1.user posted image , 0user posted image )          ?         20.10.
 
user posted image Maj_taj          (?. user posted image  , ?user posted image  )        ?          ? 
user posted image FLASK_A         (2.user posted image  , 1user posted image  )      18.9.     ? 
user posted image PC Baby          (?.user posted image  , ?user posted image  )          ?           ?
 
user posted image  Pikicapokica6    (2.user posted image , 1user posted image )    12.11.   21.10.
02.05. 
user posted image  vanilla          (1.user posted image , 0 user posted image )     24.10       24.10
 user posted image copka              (2. user posted image , 0user posted image ) 12.11.
03.05. 
user posted image  annya            (?. user posted image , user posted image ? )          11.11.    27.10.
04.05. 
user posted image Rosi*      (1.user posted image , 0user posted image )       02
.09        14.10.     
05.05.              
user posted image Maj09(28.let)   (3.user posted image , ? user posted image )      ?            ?
user posted image baba84          (2.user posted image  , 1user posted image )     03.11    23.10
user posted image A  user posted image               (?. user posted image  , ? user posted image )         ?           ?
06.05. 
user posted image polna_luna     (?.user posted image  , ?user posted image 12.09.      27.10.
07.05.
user posted image piikapolonica  (?. user posted image , ? user posted image )          11.09.       ? 
user posted image heln               (?.user posted image , ?user posted image )      27.10.   27.10.
user posted image girly               (1.user posted image  , 0user posted image 7.10.        ?
user posted image  nena22               (1.user posted image  , 0user posted image   ?        28.10.
08.05 
user posted image Anonimnauser posted image       (2.user posted image , 1user posted image )       6.11.     20.10. 
         (mucka25) 
user posted image Leela            (2.user posted image , 1 user posted image )    9.10.              ? 
 user posted image pena              (?. , ? ) 10.10.   27.10.
09.05.
user posted image mani2               (2.user posted image , 1user posted image )     30.10.      27.10.
user posted image andrejka_237  (1.user posted image , ?user posted image )         25.9.         ?
user posted image mayflower       (2.user posted image  , 1user posted image )    377.10     3.11.
user posted image BarbyD          (2.user posted image , ? user posted image )            ?       ?
10.05.
 
user posted image  psaša              (2.user posted image , 1user posted image )       7. 10.        ?
user posted image Auser posted image          (2.user posted image , 0user posted image )    18.9.  15.10.           
user posted image BIA79             ( ?.user posted image , ?user posted image )         25.9.            ? 
user posted image majuška10     ( ?. user posted image , ? user posted image )     1.10.          ?
11.05. 
user posted image rožmarin    ( ?.user posted image , ?user posted image )        8.10.         ? 
user posted image ledenka        (1.user posted image , 0user posted image )      14.10.         5.11.
12.5.

user posted image  mary12           (?.user posted image , ?.user posted image )        7.10.         ?
user posted image  alijana        (2. user posted image  , 1user posted image )     21.10.         ?
13.05. 
user posted image mica77          (?.user posted image , ?.user posted image )        ?           ?
14.05.
user posted image Anonimnauser posted image     (?.user posted image , ?user posted image )          ?         ? 
user posted image  ptejka           (?.user posted image , ?user posted image )          9.10.            ?
user posted image Anonimna user posted image     (2.user posted image  , 1user posted image  )    14.10.         ?
15.05.
user posted image anonimna      (?user posted image , ?user posted image  )       15.10.       ?
 
 16.05. 
user posted image AKPuser posted image    (3.user posted image , 2user posted image )          6.10.           ?
user posted image sibirka       (1.user posted image  , 0user posted image )    3.11.        4.11.

user posted image U_SURDI      (3.user posted image , 0user posted image )       27.10.      06.11.      
17.05.
user posted image rozcaa       (1. user posted image  , 0user posted image )     6.10  in 21.10  ? 
user posted image taškica      (3.user posted image  , 2user posted image  )       ?                 ?
user posted image  maja1488            ( 2. user posted image , 1 user posted image  )          17.11.    06.11.
18.05
user posted image Anonimna     (3.user posted image , 2user posted image )            15.10.        ?
user posted image tija75            ( 2user posted image , 1user posted image )          26.9.           ?

19.05. 
user posted image cebelica82      (1.user posted image  , 0user posted image  )        13.11.      03.11.
20.05.
user posted image
lananai          (1.user posted image  , 0user posted image  )            21.11.               ?
21.05
user posted image  BIA79                ( ?.user posted image , ? user posted image )     3.11.            ?
23.05. 
user posted image Agrojuhica             (?.user posted image , ?user posted image )      ?               ? 
 22.05. 
user posted image Poloma           (?.user posted image  , ?user posted image  )          3.10.       ?

23.05. 
user posted image
 janci10           (?.user posted image  , ?user posted image  )          04.11.     24.10.
24.05
user posted image anonimna            (2.user posted image  , 1user posted image  )        ?      ?
25.05. 
user posted image pokica_              (1.user posted image  , ?user posted image )        1.10.       ? 
user posted image tea         (3.user posted image  , 2user posted image )            ?              ? 
user posted image five             ( ?.user posted image  , ?user posted image  )       ?      ? 
user posted image  pikonina          (1. , 0 )     20.10.          ?
29.05.
user posted image  Majch         (0.user posted image , 0user posted image )        ?               ? 

 30.05.

user posted image  mojmaček      (2. user posted image , 1 user posted image )     ?           ? 

XX.05.
user posted image Anonimna      (?. user posted image , ?user posted image )        ?             ?
user posted image žanka(32 l.)   (3.user posted image  , 2user posted image )      19.09            ?        
user posted image Katha            (1.user posted image  , 0user posted image )        2.10             ?
user posted image Lalica 1      (?. user posted image  , user posted image ? )      26.9.           ?
user posted image Rebeka_             ( ?. user posted image ,user posted image ? )          ?               ?



SKUPAJ user posted image :61

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:

PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:

PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

user posted image NUHALNA SVETLINA      user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.        user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                       user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo


TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:48:44   
ella.
lananai: hvala za urejanje seznamčka, že zgelda bolj profi user posted image

Danes ima pa nekaj deklet pregled (carpe diem, Auser posted image in anonimna s konca meseca). VELIKO SREČE IN RADOSTI in lepe UZ slikce vam želim!

Maja1488: nama (predsvem pa najinima fantoma/možema) ne bo treba toliko skrbeti, ko bo napočil čas zmenkarij ipd user posted image
Upam,d a v ponedeljek zvem kaj več.

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:57:11   
maja1488
lananai, sem hotla sama popravit pa mi neko napako javlja. Ko boš naslednjič popravljala, to bo moj drugi user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:58:42   
KatMat
še ena majčica!!!  pdp:24.5.09
bo naš prvi !!!

lp in cestitke tudi ostalim noseckamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 11:59:09   
copka
lananai: super da ti je uspelo uredit seznam. Jaz sem prej poskusila, vse poravnala, ko pa sem skusala za vsk slucaj se z desnim klikom kopirat, ni pustilo. Objavilo mi ga pa itak spet ni. Tako da bravo!user posted image


Vceraj me je sodelavka iznenada vprasala: a pricakujes? Jaz pa:user posted image ...ja, pricakujemuser posted image . Je rekla, da se mi vidi trebuscek, ker ga prej "kao" nisem imelauser posted image

Tudi na NS sem ze bila, v ponedeljek v Dravljah. Dr.Ursula Res je malo zadrgnjena, ampak je vse opisala, posnela CD. V glavnem sva bila kar zgodnja- mali je bil velik 11t2d in je dr. rekla, da se pri vecjem plodku vse bolje vidi (jaz dodajam, da se baje tudi premika ze). V glavnem nuhalan svetlina 1:5428, utrip 164 (sportnik po ocijuuser posted image - to seveda bodoci oci pravi).

Tiste, ki ste prvic nosece, a svoje partnerje klicete "oci" (oz. ati...). Meni je to tako mimouser posted image , ampak je veliko kolegov tako klicalo svoje partnerje, ko so pricakovali 1.otroka. Tiste, ki ze imate otroke, mi je jasno, da predvsem pred otrokom tako poklicete partnerje.

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:12:44   
ella.
Copka; bravo za NS. Jaz bom na pregledu s tednom dni starejšim plodkom - upam, da bom videla tudi že spol :) kaj misliš?
Meni tudi ni všeč kar "na suho" klicati svojih dragi oči...sem tudi prepovedala mu, da me kliče mami zdaj :) Ko bom mami, me bo lahko tako klical, pa še to zgolj pred otroci...ko bova sama, bi rada, da mi reče kaj bolj seksi user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:17:17   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: ella.

Copka; bravo za NS. Jaz bom na pregledu s tednom dni starejšim plodkom - upam, da bom videla tudi že spol :) kaj misliš?
Meni tudi ni všeč kar "na suho" klicati svojih dragi oči...sem tudi prepovedala mu, da me kliče mami zdaj :) Ko bom mami, me bo lahko tako klical, pa še to zgolj pred otroci...ko bova sama, bi rada, da mi reče kaj bolj seksi user posted image


Glede Ns je sigurno boljse, ce je vecji. Mene sestre, ko sem se narocala, sploh niso poslusale, ko sem rekla, da sem po UZ manj noseca, ampak so gledale samo zadnjo M(15.7)- in panika, da se ze ful mudi, da imamo casa samo do 15.10user posted image . Jaz ne vem, kako je to racunala.user posted image

Ko bova imela otroke, bo tudi mene lahko klical mami, prej pa ne. Pa se pred otroci me lahko klice kot me sedaj, saj nimam nadimka - seks boginjauser posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:17:19   
maja1488
Za Reševo sem tudi jaz slišala, da je zategnjena. No jaz imam tudi pri njej.

Ko sem bla noseča prvič sem mojga klicala zgolj po imenu, edino če sva se kaj hecala, potem sem rekla tati. Tudi zdaj ga kličem po imenu, s tati ga nagovarjam samo če hočem kaj preko tamale povedat in mal omilit zadevo, recimo: tati a veš, da si je mami spet nove čevlje kupila? ali pa: maša, povej tatiju kaj ima mami novega...
Opažam pa, da ga tudi tamala kdaj pa kdaj po imenu pokliče, pa mene tudi, ampak se ne sekiram. Da bi pa v najinem pogovoru njega tati klicala mi pa na misel ne pride. Al pa da bi on mene mami, ko sva sama.

Mi je enkrat pred seksom rekel: mami a si že pripravljena (bila sem v kopalnici) pa sem prjavla, da od kdaj mi je pa **** (ime njegove mame) ime. GA je v momentu vse minilo user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:19:13   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mi je enkrat pred seksom rekel: mami a si že pripravljena (bila sem v kopalnici) pa sem prjavla, da od kdaj mi je pa **** (ime njegove mame) ime. GA je v momentu vse minilo user posted image


user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:25:13   
ella.
copka; zdej je tko izpadlo, kot da ima moj zame kak vulgaren nadimek user posted image pa ga nima nooo :)
Ampak raje vidim, da mi reče "sonček moj" kot pa mami.

Baje se NS dela do 13. tedna lahko. Res so zamočile tele sestre, ampak važno je, da je dete zdravo user posted image

maja1488: huda finta tole z mami, itak jih mine vse, če jim omeniš mamo. Če jih ne bi...bi bilo nekaj hudooooo narobe z njimiuser posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:28:59   
Maj_taj
Majčice, upam da sto dobro. Ne sledim več debati, zgleda da preredko berem, ali pa ste ve tako hitre. user posted image

andrejka_237 tudi jaz sem se naročila pri dr. Pelkičevi. NS imam 22.10.2008. Še samo 1 teden. Komaj čakam!!! Upam, da se bo že videl spol, sem vsa firbčna.

Na hitro sem preletela trgovine z nosečniškimi oblačili. Res ni velike izbire. Bomo pač vse hodile enako oblečene. user posted image Nikjer nisem zasledila perila. Ve katera kje v MBju ga imajo? Tudi tega nisem vedela, da lahko v tem času kupujemo v Benettonu. Super! Moram it prečekirat, hvala.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:34:16   
taškica
Maja1488: tale z mamo je enkratna, tudi midva se ne kličeva mami, oči. Rok imam 18. maja 09; NS pa 5. novembra - vidim, da sva dan narezen. Me prav zanima kakšna bo NS, pričakujem pa malce slabše rezultate (starost). Pa upam, da se bo videl spol, pa da bosta zdrava. Samo to si želim, tudi če spola ne vidim user posted image .

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:36:13   
copka
moj svak je tudi pred ostalimi klical zeno mami. Fora je bila, ko je bila njegova mami res zraven, potem sta se pa dve obrnileuser posted image . Sedaj jo klice po imenu v druzbi.

Ella.- don't worry. -tudi ce imas tak nadimek, je cisto okuser posted image  pri "telesni vzgoji"user posted image

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:52:09   
ella.
copka; sej takega seksi bi morale imeti vse žene/dekleta v očeh svojega dragega. Ojej, look who si talking...že mesec in pol posta je za mano...

A še kera mal cvika imeti aktivno spolno življenje? user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:52:17   
maja1488
Ella pokvarjenka user posted image

Taškica, kam pa greš na NS? Jaz sem v postojni in tudi rodit grem načeloma tja, če me kje ne preseneti.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:56:57   
ella.
maja1488; jest pokvarjenka?! Bi morala šele copko poslušat!!user posted image

malo se šaliiiiiiiimmmmm. Preveč energije imam zaradi pomanjkanja sek.....anja drv??! user posted image Copka, ne bit huda.


_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 12:59:52   
maja1488
Kaj je že to sek....anje drv? user posted image

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Majčice 2009
15.10.2008 13:05:30   
ella.
uh, Maja, a ti tut ne veš več? sam,da nisem edina user posted image Po moje je to neki tazga, k ma brado pa očala user posted image user posted image

_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?