|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
8.11.2008 11:50:33   
pokica_
Halo pupe z bušiji!

Kako ste prespale deževno noč? Jaz sem danes po 2 dneh konkretno ponoči spala, z rahlimi vstajanji do wc-ja, če to odštejem. user posted image
Z mojim mačkom samevama doma, mojega user posted image  ki je na izletu že pošteno pogrešam, le kje je še jutrišnja noč, ko grem ponjuser posted image  na postajo.
Jutri bom šla k staršem na kosilo, ker sama itak nimam apetita za jest. Včeraj sem bila pri kolegicah na kavi, je vsaj malček hitreje čas minil. Danes bo pa dooooolg dan.

Kako je z tečajem za materinsko šolo, kdaj pošiljajo povabila, v kterem mes user posted image ?

Katastrofa, kaj sem včeraj zvedla od svojga brata,....naj prvo povem, da je zelo zelo neodgovorna oseba, kar ga jaz že poznam (28 let), zmeraj je imel neko resno punco, pa šel narazen, zdaj si je pa občasno privoščil avanture in je eni punci (21 let) naredo otroka! Mene je včeraj po tel. skor kap! Da je neodgovoren itak vem, ampak nisn pa vedla da tako zelo. user posted image
Jaz sem full žalostna, ker se mi smili detece, če bo prišlo na svet,...sama še ne veta kaj bota naredla, punca končala SŠ, brat sicer ima službo za NČ, vendar poln kreditov in ne ve z denarjem. Moja mami itak nebo dovolila, da bi živela doma v domači bajti, ker noče met nikogar na skrbi, še manj pa neke najstnice, ko hodi po naši hiši kot zombi in nikogar ne pozdravi! user posted image
Po moje bi bilo najbolje da punca gre na splav, ker se mi smili bogo detece, da bo odraščalo ob takih neodgovornih starših, ki se grejo "metodo umika" in ne vejo kaj pomeni OTROK in materinstvo....in kaj vse otrok prinese za sabo. Ni igrača za en dan...sam, saj bojo sami rešli, kako bojo vedli in znali.

Meni je glavno, da imama mi2 najino pikico izjemno rada in je zaželjena in načrtovana in bo ljubljena z vseh strani! user posted image



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 1651
   RE: Majčice 2009
8.11.2008 11:58:11   
ledenka
ojla, majčice user posted image  

kako ste kaj? po NS sem izjemno dobre volje, včeraj sem gledala slikce, ki sem jih dobila na CDju. Katera je bila tudi v sredo v Dravljah? midva sva bila takoj na vrsti (ob 18.15), komaj sem imela čas it na wc pred pregledom. NS je pri meni 1,22 (menda ustreza pričakovanju pri 13-letnicah).

imam pa slabo novico glede naše Argojuhice user posted image  je morala na čiščenje, tako da jo prosim zbrišite s seznama. draga Argojuhica, ti želim, da čim prej zagledaš plusek in da tokrat traja 9 mesecev user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1652
   RE: Majčice 2009
8.11.2008 14:07:56   
mayflower
Copka- glede toxe in mačk sploh ni panike. Najverjetnejša okužba je s slabo kuhanim/pečenim mesom. Preverjeno- sem delala v laboratoriju, kjer so se izvajale tudi preiskave nosečk za toxo. Analitičarka je rekla, da v 10 letih dela, še ni imela pacientke, da bi se okužila z mačko. Tud jst v 1user posted image sem bila toxy negativna, pa smo imeli doma vedno mačke. Sedaj imamo enega hišnega muca in tri potepinke.

Argojuhica- pazi nase in želim ti vse dorbouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1653
   RE: Majčice 2009
8.11.2008 19:21:19   
piikapolonica
pokica_ v materinsko šolo te ne povabijo, vsaj na našem koncu ne, greš lahko kadar hočeš, zdaj ne vem kako je pri vas ker je od kraja do kraja različen urnik, pogledaš na internetu pod zdravstveni dom pod katerega spadaš in dobiš urnik prvega predavanja, se ga udeležiš in nato dobiš urnik nadaljnih predavanj, vsaj tako je v Luciji. Določene teme so primerne da jih  posluša že sedaj druge malo kasneje obstaja pa varianta, da greš sedaj poslušat vse, kasneje pa greš še enkrat na tiste ki sama želiš, tako je vsaj pri nas.

Jaz sem šla na dva predavanja, na prvo predavnje, katero govori o prehrani nosečnice, o spremebah organov nosečnice, ker je primerno da se udeležiš čim prej, ker v 7-8 mesecu je brez veze poslušat kakšna prehrana je najpomembnejša saj itak imaš kmalu za rodit, pol sem še šla na telovadbo za nosečnice, praktično ti predava katere vaje so najprimernejše za določene stvari......



Ali ste se že kaj zredile, jaz sem v 14t in sem do sedaj le izgubila 2 kg, malo sem v skrbeh sicer pa je še  malo manj kot 6 mesecev do poroda, in do takrat bom pridobila najverjetneje še preveč kg

ali se vam poznajo kaj bušiji, meni se zdi da mi je kar čez noč zrastel, do sedaj se ga ni tolko opazilo, čeprav nisem spravla na sebe nobenih hlač razen trenirke in nosečniške hlače

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1654
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 9:44:49   
Anonimen
živjo punce se še jaz mal javim

včeraj sem šla mal na pohištven sejem gledat če majo kaj pametnega, za stanovanje namreč z možem si rihtava stanovanje na podstrehi, zdaj sva v pritličju in imava zelo malo prostora, gor pa bova pridobila še dodatno sobo, pa svoj uhod. user posted image

pol sem bila pa tojk utrujena da sem sam ležala!

afrojuhica: nimam beseduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vse nove majčice dobrodošle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no danes sem končno mal boljše, ni mi slabo, sem pa v 13 tednu, se začenja drugo trimesečje, komaj čakam maj! kje je še.....

kako drugače, kaj počnete, jaz bom danes mal počivala, mi moj možek kuha kosilo, tako da se malo lahko odpočijem.

l.p.

(odgovor članu piikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1655
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 11:46:14   
copka
Argojuhicauser posted image  nimam besed. Vendar ne obupaj!

Toxa- jaz zivim v prepricanju, da sem jo prebolela in se do nasega macka obnasam kot prej. user posted image

Na sploh nocem komplicirat zaradi nosecnosti. Vcasih spijem pol kozarca vina pri kosilu (vcasih, ker mi sedaj sploh ne pase), pri mojem ukradem pozirek piva... Za danes pa upam, da bova uspela it do tasta, ki je predvcerajsnjim nabral 60 jurckov in nekaj marel. Meni so se kar oci zasvetile. Pa so zaceli, da jih ne smem. Pa sem jim rekla, da bom prej umrla, ce jih ne bom jedla, kot ce jih bom. user posted image

Ko sem govorila o plenicah pa sem imela v mislih ekoloske plenice za enkratno uporabo. Ceprav kapo dol pred tistimi, ki uporabljajo bombazne pralneuser posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1656
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 12:41:28   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: copka

da bova uspela it do tasta, ki je predvcerajsnjim nabral 60 jurckov in nekaj marel. Meni so se kar oci zasvetile. Pa so zaceli, da jih ne smem. Pa sem jim rekla, da bom prej umrla, ce jih ne bom jedla, kot ce jih bom. user posted image



Super Copka. Njami, njami. Saj po moje, če so gobe pravilno pripravljene, ti ne more škodovati - sploh če si jih že pred nosečnostjo dobro prebavljala. Samo ne pretiravaj. Moja tašča je tud strastna gobarica.

Na katerem koncu Slo pa si oz. tvoj tast, da tako noro rastejo?

Sicer junijčica 2009, pa vas kdaj vseeno malo preberem, ker ste malo pred nami. user posted image

Jaz sem tudi v prvi user posted image imela mačka (ki je bil hišni in zunanji), sedaj imam pa samo hišnega (ki ne gre ven) in se zaradi tokse ne obremenjujem.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1657
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 13:11:30   
zoja10
A je kdo omenil jurčkeeeeeeeee......njjjjjjjjjaaaammm user posted image , sam pr nas jih pa letos ni, jst sm gobo-jedec moj dragi pa bolj za njimi laufa :D hi hi
Mi smo pa včeraj martinovali, sem tolk jabolčnika spila da mi jabuka vn z uh lezejo...bljak..:D no ja danes pa bolj nedeljsko....u sobi skrita pred taščouser posted image  , danes jo bom obvestila o veselem dogodkuuser posted image , pol bo pa najbrž kr konc sveta,...je prava mala ljubosumnica...no ja kakor koli, tak je životuser posted image

Janci10, a si dobila kakšno dobro idejo?, men je kar mal žal da nism šla.
LP

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 1658
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 13:22:13   
Anonimen
Zoja: dobila sem idejo za kopalnico ker bova imela bolj majhno sva se odločila kako bova jo opremila; imela bova banjo s tuš kabino, v kotu WC, pa zraven umivalnik, in potem še pride pralno-sušilni stroj in kopalnica bo! otroško sobo, spalnico, ter dnevno že imava bova sam preselila, manjka mi samo še ena otroška postelja in omara, ampak to kasneje, se mora drugi otrok še roditi! čaka me še kuhinja, približno vem kako, sam tam nama niso znal pomagat za podstrešno kuhinjo, tako da me to še čaka!

a mogoče katera ve kje imajo dobre podstrešne kuhinje, in seveda da je dobra in masivna?



(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 1659
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 19:08:55   
heln
Živjo, drage majčice,

javljam se po dolgem času, izgubila sem se nekje v septembruuser posted image  Ful se mi dogaja - poleg službe oddajam diplomo, z mojim urejava stanovanje, tako da mi na ringaraja uspe samo vsak teden pogledati, kaj se dogaja s plodkom, na forum mi pa ne uspe, žal.
Pred dvema tednoma sem bila na nuhalni, vse okuser posted image user posted image user posted image , naslednji pregled pa imam zdaj šele 22. decembra - morfologijo. Če bo katera napisala na seznam.

Lepo se imejte in pazite na svoje vedno večje malčke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1660
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 19:30:53   
mani2


01.05. 
 
* Carpe diem (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?
* ella. (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  33 let
Maj_taj (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
FLASK_A (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
PC Baby (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Pikicapokica6 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.11.,  27 let

02.05. 

vanilla (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 24.10.,

copka (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 12.11., 28 let
* avokado (1.user posted image  ; 0user posted image  ) pregled ?

03.05.

annya (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 11.11.,

* arnika (1user posted image  ; 0user posted image  )  ; pregled 20.11. ;  35 let

04.05. 

Rosi* (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,

* tubby  (?user posted image  ; ?user posted image  ) pregled? , 
 
05.05. 
 
Maj09 (3user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 28 let
baba84 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 10.12. 24 let 
Auser posted image (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,


07.05. 

pikapolonica (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
* heln (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 22.12., 
girly (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 10.12., 26 let
* katha (1user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 03.11.,
27let

08.05. 

mucka25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 4.12. (2user posted image ) 26 let
Leela (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 32 let
pena (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 

09.05. 

mani2 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.12., 29 let
andrejka_237 (1user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 6.12.

mayflower (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
BarbyD (2user posted image  ; ¸1user posted image ) ; pregled 23.10,
25 let

10.05. 

psaša (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 18.11., 
petrazg  (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ? ,
majuška10 (1.user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 02.12., 
* zoja10  (1.user posted image  ; 0 user posted image  ) ; pregled ?
11.05. 

rožmarin (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
ledenka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 03.12., 34 let
* Lalica1  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 18.11.
28 let
12.05. 

mary12 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 11.11., 28 let
alijana (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 06.11., 
 


13.05. 

mica77 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
14.05. 

Anonimnauser posted image  (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,

ptejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Anonimnauser posted image  (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,  
* maja1488  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 17.11. 25 let
15.05. 

Anonimna (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
* petra a   (2user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 07.11. , 
34 let
 
16.05. 

AKP (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 4.11, 37 let
sibirka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 03.11.,  25 let
U_SURDI  (3user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 3.11.,  27 let
* Rebeka_ (1user posted image  ; 0user posted image  ) , pregled ? ;  31 let

17.05. 

rozcaa (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 26 let 
taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 34 let (2user posted image )
OliveOly  (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 12.11. , 26 let

18.05. 

tija75 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,
19.05. 

cebelica82 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 13.11.,
20.05. 

lananai (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 21.11., NS 10.11.,
27 let
* Poloma (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 03.11., NS 14.11. 24 let 
 
21.05.
 
* BIA79 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 24.11..

Katarina_K (1.user posted image ;0user posted image ); pregled ?; NS 10.11., 27 LET
 
22.05. 

23.05. 

janci10 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 02.12., 27 let
madejka (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.11., NS 12.11., 28 let
pikonina (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 4.12., NS 11.11.

24.05. 

Anonimna (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
KatMat (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  22 let


25.05. 

pokica_ (1user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 03.12., NS 11.11.
tea (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, NS 11.11.
five (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 


26.05. 

* Lara light (1user posted image ; 0user posted image ) ; pregled 17.11., NS 18.11., 34 let
(2user posted image )

27.05. 

*Lina* (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,

Tanja_ (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, NS 18.11.
andrejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
* daisy24  (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,  NS 12.11.
28.05.
 
* poka3 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,   25 let

29.05. 

Majch (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 04.11., 26 let

30.05. 

mojmaček (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 

XX.05. 

žanka (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 32 let



skupaj user posted image : 71

pričakujemo user posted image : 74 






(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 1661
   RE: Majčice 2009
9.11.2008 20:32:59   
copka
user posted image Sem ravno prej pojedla jurcke v omleti- njamsiuser posted image  Seveda ravno za vzorec, ker sem se sita od kosila, pa od ene sladice, me je bilo celo strah da ne bo prostora za gobeuser posted image

Moj tast ima nos za gobe in nas vedno on zalaga. Je pa z Vrhnike, ampak jih najde kjerkoli.user posted image

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 1662
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 8:16:27   
Anonimen
dobro juto user posted image

kako ste kaj, danes je spet ponedeljek in en teden bližje rojstvu naših user posted image

jaz še vedno čakam odgovor od komisije, upam da ga bodo kmal poslal, ker to je pa že višek!

a je pri vas lepo vreme pri nas je meglauser posted image user posted image user posted image user posted image

danes je mojga cukrčka pelala v vrtec svakinja, jaz še vedno ne grem velik ven, saj ne upam, da slučajno kje ne preži kakšen iz službeuser posted image
kako ste ve preživele martinovo, jaz sem šla mal domov, domov, in sem spila deci belega, upam da ne bo kaj narobe, saj pravjo da lahko deci vina spiješ!?

l.p se pišemo

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1663
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 8:45:01   
lara light
Janci in ostale majčice, dobro jutro!

Lepo si napisala, tedn dni bliže rojstvu našihuser posted image ...res se lepo sliši, sem kar dobre volje ratalauser posted image .
Za deci vina ne bo nič narobe, jaz ga 1 požirek po vsakem obilnejšem kosilu zaradi prebave in se odlično počutim.
Upam,da še danes dobiš odgovor.

Taškica? Kako si ti? Vse mirno spodaj? Javi se kajuser posted image .

Punce, mamice, lep teden vsem! In ne poazbite božat trebuščkov!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1664
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:04:15   
Lalica1
Sekiranje glede kakšnega kozarčka vina je res odveč. Nekatere res preveč komplicirajo in tudi to včasih ni dobro. Jaz sem včeraj tudi spila nekaj rdečega vina in po dolgih dnevih nisem bruhala. Mi je kar pasalo, ker je bruhanje prišlo tako daleč, da mi rani cel požiralnik in na koncu bruham že kri.
Konec koncev pa mislim, da je dobro, da se dojenček navadi tudi na nezdrave stvari, da pozneje ne prihaja do nevemkakšnih alergij in vsega...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1665
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:34:04   
girly
IZVIRNO SPOROČILO: copka


angel sound- verjetno je res fajn zadeva. Te vsaj pomirja. Sem pa brala na temi aprilcic, da pogosta uporaba ni priporocljiva saj tudi ta naprava oddaja sevanja (zato sta predvidena tudi samo 2 ali 3 UZ).

plenice- ker se bom verjetno odlocila ze ekoloske plenice, in sem po danasnjem obisku DM v to se bolj prepricana, vam posredujem se priblizne cene, ker si centov nikoli ne zapomnimuser posted image . Razlika je obcutna: Eko plenice-alama (oz. podobno ime) stanejo nekaj vec kot 8€ v paketu jih je 48. Pampers pa stanejo nekaj vec kot 12€, jih je pa 52.
Eko plenice so baje beljene s kisikom in ne s klorom in niso plastificirane, zato so 100% biorazgradljive. Ne vem pa koliko prepuscajo, vendar se mi zdi dejstvo, da s plenicami ne obremenjujem okolja dovolj zgovorno, da bom otroka previjala pac pogosteje, kot pa da uporabim ala Pamperske. Sicer pa pravijo, da je npr. pamperska narejena na Poljskem slabse kvalitete kot tista narejena v Nemciji.
Torej ista zgodba kot vlozki always in viriana natur, plastika VS bombaz (za tiste, ki date kaj na svoje zdravje).




Angel sound: jaz sem se tudi odločila za nakup in napravico naj bi dobila jutri. Sporočim, kako bo. Drugače pa, kar se tiče UZ, meni ga G naredi na vsakem pregledu user posted image , da vidiva, če je vse kot mora bit.

Plenice: tudi jaz sem se odločila, da bom naši dragi zemljici prizanesla kot se pač da in sem se odločila, da bom uporabljala eko plenice. Me pa zanima, ali se jih da dobiti tudi v drugih prodajalnah ali samo v DM? Ker sem precej oddaljena od DM-a pa da ne bom cel avto tovorila user posted image

Rjav izcedek:  meni se je tudi pojavil, in sicer po user posted image . Je rekla G, da je to pogosto, da takrat pač počivaš in 14 dni ne user posted image , potem pa spet poskusiš in vidiš, kako je. Tako, da čisto verjamem, da se lahko pojavi tudi po vaginalnem UZ.

Alkohol: jaz sem zadnjič tudi popila kozarček radlerja, ker mi je res fuuuulll zadišal in mislim, da sem pa tja kakšen kozarček res ne more škodit (sicer je to itak prvi, odkar sem noseča).

Spanje: včeraj in danes me je vse nekaj mučilo in sploh nisem mogla spat, tako da sem kar vstala sredi noči. Ah, potem sem pa čez dan tkoooo zaspana user posted image


Argojuhica....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sicer pa lep dan, danes naj bi bilo še lepo, potem pa po napovedi, cel teden dež user posted image

< Sporočilo je popravil girly -- 10.11.2008 9:40:16 >


_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1666
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:37:38   
Anonimen
sem hotela sam za informacijo!

zdaj ne vem če velja za vse po moje da velja, kolektivna pogodba, jaz jo imam od trgovcev!

v nosečnosti delodajalec ne sme od tebe zahtevati da delaš nadur, da delaš nedelje in praznike in da delaš nočno delo!

sem danes brala nosečnost od mojega malčka in vse povsod piše od pisarniškega dela, nikjer pa ne piše da bi nosečence delale tudi v tovarni, trgovini..... samo pisarna, al sem pa toliko bukova da ne vem kaj piše user posted image user posted image user posted image user posted image

ker tiste ki ne delajo v pisarni ne morejo imet nog dvignjenih, da bi se odpičileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no ja jz še vedno na skrivaj upam da bom dobila podalšano bolniško

l.p

(odgovor članu Lalica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1667
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:39:46   
cebelica82
dobro jutro, ali že dober dan..? user posted image  od mene.... ta vikend smo imeli kar pester, sva doma povedala staršem, nekega pretiranega navdušenja ni bilo, za PDP me niso niti vprašali?user posted image  no, ja tašča, komaj naslednji dan, mama pa še ne.....kakorkoli že, prijatelji so bili novice neizmerno bolj veseli kot domači, sicer mi je pa vseeno, glavno, da je vse ok....še v službi je bilo več veselja!

naslednji pregled imam v četrtek, čez vikedn pa nastop z zborom, mamo tekmovanje, pa sem trenutno brez glasu, upam, da se bom zrihtala do petka...

drugače se pa tudi jaz tu pa tam sekiram, kaj lahko jem in kaj ne, pa upam, da se ne bom dolgo, ker je prav mučno, se mi lušta vse vprek....saj, tisto kar res ne smemo, tistega se držim, ostalo pa....kakor paše.

no, lep dan vsem majčicam

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1668
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:40:35   
*bucka*
Živjo! Nisem nova, vas že berem odkar vem, da sem noseča, ampak enostavno ne morem na vseh forumih sodelovati, pa tu ste precej zgovorne in ne morem cele dneve brati odgovorov:)
No takole, sem v 16. tednu, rok imam 2.5., stara sem 25 let in je to moja prva nosečnost. Za spol bejbija nisva vprašala in po vsej verjetnosti tudi ne bova...vsaj jst ne bom, ker hočem imeti presenečenje user posted image
No toliko od mene za danes. Bodite v cvetju in se tipkamo! LP, *bucka*

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1669
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 9:46:03   
copka
Jaz tudi vcasih spijem kozarcek, pa vceraj sem gobe jedla in se pocutila super.

Ekoplenice se baje dobi tudi v Mullerju, za druge trgovine pa ne vem, ker sele odkrivam to podrocjeuser posted image . Sem pa tudi jaz dalec od DM in Mullerja in bom pac enkrat na mesec natovorila avto do fula s plenicami user posted image  

Jaz sedaj dva dni nisem bruhala in sem mislila, da se je vse skupaj koncalo. Pa se ni- danes sem spet zjutraj bruhala. vseeno sem mnenja, da se vse skupaj umirja. Sem pa tudi jaz enkrat opazila malce krvi med bruhanjem. Moj pravi, da je verjetno bila prisotna zato, ker se med bruhanjem odkasljujem na grozen nacinuser posted image . To on pravi.user posted image

Se je tudi vam kdaj zgodilo, da vam je trebuh malo otrdel? Jaz sem se zadnjic zbudila in imela cisto trd trebuscek in se to je bil ko ena zogica. Bolelo me ni nic, jasno pa mi tudi ni bilo nic.user posted image  Se dobro, da imam v sredo pregled in bom G vprasala.

lepo se imejte, pa ceprav je megleno (vsaj pri nas)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1670
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 10:16:54   
petrazg
nosečkice dober dan...

No vikend je za nami, jst sem ga preživela z mojima dvema najljubšima moškima user posted image ...

Martinovali nismo, sem pa spila kozarček rdečega vina pri kosilu... Drugače jaz pri hrani ne kompliciram - jem vse kar mi paše in se ničesar načrtno ne izogibam. Tudi gobice so še normalno na jedilniku, vsake tolko časa kupim tudi biftek.... tako da, kot je rekla Lalica... Že v prvi nosečnosti sem jedla vse, med dojenjem sem bila veliko bolj pazljiva... Takrat sem res počasi dodajala nove okuse, če bi prišlo do kakšne reakcije...

Copka - tudi pri meni trebuh otrdi in se naredi žogica na eni strani... user posted image mal mi je čudno, ker to v prvi nosečnosti ni bilo nikoli... Samo smo se malo s puncami pogovarjale, pa so rekla, da mi mogoče čisto spredaj trenutno leži... Imam jutri zdravnika , ga vprašam...

Sem pa žalostna , ko prebiram , da ni nobenega posebnega veselja ob novici, da bodo babice. Mogoče se samo še ne zavedajo, kaj jih čaka... Moja mami je čisto navdušena in komaj čaka maj....user posted image


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1671
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 10:24:50   
copka
Petrazg, se dobro da nisem edinauser posted image , zato to razumem kot nekaj normalnega. Mogoce ravno v tistem trenutku pride do krcenja maternice, ki pa ne popusti takoj, ker smo v kaksnem cudnem polozaju.user posted image

So mi pa svetovale punce Magnesol.

Porocaj kaj ti bo G povedala. Jaz jo bom vprasala sele v sredo.user posted image

< Sporočilo je popravil copka -- 10.11.2008 10:27:36 >

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 1672
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 10:57:06   
AKP
Lep ponedeljkov pozdrav!
Ta teden bom imela malce več časa za internet. Ponavadi na hitro samo preberem novosti in nimam časa za pogovor. Me veseli, da se vam slabosti umirjajo. Meni je bilo to na srečo vedno prihranjeno in sem lahko pridno jedla in si vedno lepo nabirala kg. Počutje je dobro in še normalno hodim v službo. Edino ponoči imam probleme, ker mi drevenijo roke in sploh ne vem kako se naj namestim. Copka meni pogosto otrdi trebuh in je ful trd, še posebej zvečer, ko sem že utrujena. Zadnjič je bil celo neke čudne oblike, na polovici trebuha sem imela tako čudno obliko.  Sem to povedala sestri in mi je rekla, da je to črevesje user posted image . Sem tudi vprašala zdravnika če je to normalno, da imam tako veliki trebuh pa mi je rekel, da je to prebava in  naj pijem actimel. Mi je bilo hecno, ker je moja prebava OK.   Tako, da na tem pregledu nisem nič pametnega zvedela.
Za statistko naslednji pregled imam 10.12.
 
Copka jaz še nisem prebolea tokse pa sem že celo življenje v stiku z mucami in celo zdaj imam tri, ki  večji del kraljuje  v hiši. Sem bila kar šokirana, ko mi je to povedala sestra, saj sem bila skoraj 100%, da sem že prebolela. Pazim edino, ko jim čistim wc, da imam vedno rokavice. Drugače pa ne bom nič spreminjala v odnosu do njih.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1673
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 11:17:01   
avokado
Pozdravljene user posted image !!

Vidim, da ste vse Ok - razen Argojuhice (drži se in daj vso bolečino iz sebe - boš videla, da boš potem lažje sprejela to, kar se ti je zgodilo). Pa ne hiti z novo nosečnostjo Počakaj raje, da telo pride spet na svoje.

Ostale ste pa že pri plenicah (no lepo, da se že o tem pogovarjamo). Jaz še pomislila nisem na njih. Pa tudi z opremo za user posted image  še ne hitim. Po moje je še dovolj časa.

JAz imam pregled ta teden - sem v 16. tednu in upam, da bo tudi tokrat vse OK.

Čebelica82 - so že kaj bolj veseli tvoji sorodniki? Veš, tudi pri meni na začetku niso bili prav navdušeni - zdaj so se pa kar malo obrnili (so veseli zame in za mojega moža). Midva pa tudi komaj čakava, da to detece prijoka na svet.

Nosečniški pozdravček - in pobožajte bušije.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 1674
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 15:01:14   
taškica
Ojla punce,
Lara light hvala bogu se je spodaj umirilo, vendar se moram paziti in počivati. Pri G. nisem bila, na urgenco nisem šla, oba sta ok, saj sem imela ultrazvok in če bi bilo huje bi že odšla v UKC.
Vas vse pozdravljam, se javim, ko bom imela malo več časa...

(odgovor članu avokado)
Neposredna povezava do sporočila: 1675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  65 66 [67] 68 69   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?