|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 15:07:48   
Anonimen
živjo punce

pri meni so v prvi nosečnost komaj čakali kdaj bom rodila ker je bil prvi vnuk, zdaj ko pa bo iz moževe strani drugi so tud veseli iz moje strani so tud veseli sam bo četrti vnuk, ker moj brat in njegova žena pričakujeta ravno tako v maju drugega otroka. se ni za bat ne bomo izumrluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam sem pa danes zvedela eno slabo novico moja taščica je imela spet kemo terapijo, me skrbi da ni kaj hujšege, ker mi nič ne pove, jaz upam da je sam preventiva in da se ni vrnil RAK!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

plenice:
jaz sem uporabljala kar pampers, ker sem daleč od DM ali Millerja, sem pa tud začela primešljevat da bi te eko plenice imela, ker so hitreje razgradljive? še ne vem kaj se bom odločila?!user posted image user posted image user posted image

od komisije še vedno nič, upam da jutri dobim!user posted image

(odgovor članu avokado)
  Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 15:53:08   
rozcaa
Hej zmajcice!

Prav lustno vas je brat..in sami dobri rezultati na nuhalni.Super res.
Tudi moj trebuh je skoraj vecino casa trd in napihnjen, najbolj pa zvecer. Skor ne morem verjet, da je danes sele 3 mesece, odkar sem srecka nosecka. Se mi zdi da imam trebuh vsaj za 5 mesecev.user posted image
Danes grema z mojim mal ucke vrzt na vozicke v Rutarja. Baje majo kr veliko izbiro. A ve, ki ste tako kot jaz prvic nosece, ze kaj veste, kater vozicek/lupinico boste kupile? Meni so od Peg Perego ful vsec,sam so ful dragi..user posted image Upam na kako akcijo.
Vceraj sem se gledala v ogledalo..jao celulit!!!!!user posted image user posted image user posted image
Ze 3 mesece cisto nic ne sportam, razen 1x na teden plesem in stanje na telesu in tehtnici je katastrofalno! Nujno si morem najt eno obliko rekreacije, pa ne vem, katero.
A ve ostale kaj sportate? Priporocate kaj?

Nic..pridne bodte, pa crkljajte svoje trebuscke.user posted image se tipkamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 17:25:56   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: taškica

Ojla punce,
Lara light hvala bogu se je spodaj umirilo, vendar se moram paziti in počivati. Pri G. nisem bila, na urgenco nisem šla, oba sta ok, saj sem imela ultrazvok in če bi bilo huje bi že odšla v UKC.
Vas vse pozdravljam, se javim, ko bom imela malo več časa...


HB, da si ti ok in malčka tudi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 17:57:27   
arnika

sam sem pa danes zvedela eno slabo novico moja taščica je imela spet kemo terapijo, me skrbi da ni kaj hujšege, ker mi nič ne pove, jaz upam da je sam preventiva in da se ni vrnil RAK!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
jANCI10 če je meni kaj znano kemoterapija ni nikoli za preventivo.
Karkoli je že, mi je žal...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Majčice 2009
10.11.2008 20:31:38   
taškica
Lara hvala, ker misliš name. Itak sem odločena, da doživim 38 teden, da bom zdrava in da se bom tole nosečnost imela krasno. In odločila sem se, da bosta fanta. Fuzbal team. Zagotovo user posted image . Danes sem oddala bolniško, ki roma na komisijo. Vam sporočim, kako hitro bom dobila pismo od ZZZSja.

Lara, ker imaš več izkušenj, povej maš kakšen predlog glede vozičkov?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 7:37:08   
Anonimen
Dobro jutro,

torej tudi za nami NS. S plodom je vse Ok in vse na svojem mestu, edino kar je omenila je, da ko je gledala posteljico imam desno zgoraj eno pregrado. A je kateri to poznano kaj pomeni ? Meni je rekla, da sedaj še nič, da pa edino se zna zgoditi da bom prej rodila.....Potem je gledala plod in glede na velikost ugotavljala, da bi PDP prestavili na 14 dni prej, ker je toliko velik....sem ji razložila, da sem tudi prvega rodila velikega, pa še z 8 dnevno zamudo...tako da zaenkrat ostaja tako kot je...

Vas berem, da se pogovarjate o pleničkah in vozičkih. Mi smo v glavnem uporabljali mullerjeve, nekaj časa pa smo živeli v NY tam pa smo seveda kupovali pamperske, ker so stale približno toliko kot pri nas mulerjeve.

Voziček - pri prvem smo kupili Jane Matrix Pro in ga ne menjam, zato ostaja.

(odgovor članu taškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 8:06:00   
Anonimen
dobro juto user posted image

danes sem pa že pokonci od treh zjutraj sploh nisem mogla spat, zdaj bi pa spala, zakaj se to dogajauser posted image user posted image

moja tašča je danes malenkost bolje, je pa čist švoh, od te kemoterapije, sem se ponoči spomnila da je imela ravno takrat ko sem bila noseča za prvega tud kemoterapijo, saj drugače se z rakom bojuje že 14 let. dobra je da zdrži in da je trmasta, jaz bi bila že zdavni dva metra pod zemljo, upam da bo vse OK, in da bo dočakala rojstvo drugega vnučka ali vnukinjo, sam še to jo drži pokonc, mi je včeraj reklauser posted image user posted image

no bom raje nehala same slabe stvari pisat, ker mi gre vedno ful na jokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moram napisat da se drugo leto žen moj brat, saj uradno še nevem, sam si kr mislim, ker sta skojz govorila; " najprej štalca pol pa kravca" štalco imata, kravcouser posted image in to se bosta ženila pomladi ko bom imela največi trebuh, še ena poroka ki jo bom dala user posted image skojz dve sem že dala ( od prvega brata in bratranca), saj pravjo da v tretje gre rado, pa naj bo, sam se že zdaj ubadam kakšen daril jima naj dam pa še uradno nista nič vabila!
očitno imam preveč časa, se bo morala nekaj lotit delat, da ne bom toliko premišljevalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 8:39:40   
piikapolonica
taškica hvala bogu da je vse v redu, smo držale pesti, malo smo bile v skrbeh, ker se tolko časa nisi javila, pa hvala bogu je zdaj stanje v redu.

tudi jaz sem imela izcedek ki je trajal sam en dan pa sem za vsak slučaj vseeno obiskala ginekologinjo ki mi je povedala da imam en majhen hematomček.


vidim da nekatere že gledate vozičke, kdaj pa jih mislite kupiti?  Jaz bi tudi rada kar zdaj takoj vse opremla, kupla voziček pa  še kako stvar pa mislim da je še zelo prezgodaj. kdaj boste vi šle v akcijo po nakupih?

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 8:48:15   
cebelica82
dobro jutro, nosečke. mami me še zmeraj ni poklicalauser posted image  očitno je res nič ne zanima.... sestra je bila včeraj že boljše volje in je očitno bolj vesela, da bo teta...drugače pa bo to prvi vnuk na obeh straneh, zato sva bila res presenečena nad mlačnim odzivom.... no, ja, bo že. kolegi pa kar skačejo od veselja. vsaj to. user posted image

v četrtek imam pregled, komaj čakam, ....

drugače pa, tista ki popravlja sezname, meni lahko doda starost 26 let, sicer še slaba dva meseca in bom 27.

sem pa očitno med tistimi srečkami, ki nimajo veliko težav, koliko vas berem.....slabo mi ni bilo skoraj nič, do zdaj je vse v najlepšem redu in upam, da tako tudi ostane. na bolniški nisem bila še niti en dan, zaenkrat mi kar paše tako.

nič, bo treba delat.....

uživajte

(odgovor članu piikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:02:40   
Anonimen
jaz bom voziček šla kupovat po novem letu enkrat v januarju pa tam do konc aprila, prav nič ne bom hitela, ker pol se mi bo pa še bolj vleklo, se spolnim pr prvem ko sem dobila paket od opčine koliko se mi je še pol tiste dva meseca vleklo, tako da voziček pride čist na koncu! zibko že imam od prvega oz. je mož takrat svojo zibko zrihtavuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ja,ja moja tašča je šparalna, vse je pospravla tako da imava zipko staro več kot 33 let pa posteljico tud, pa še kaj se najdeuser posted image user posted image user posted image user posted image

l.p.

vse ki ste se zadne dni pofočkale doprodošleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tiste ki pa imate probleme, pa upam da čim prej minejouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebelica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:44:27   
AKP
Dobro jutro majčice!
Očitno nisem edina, ki premišljuje o vozičkih, pohištvu in še o mnogo drugih stvareh. Za voziček sem se že odločila, da bo od PEG PEREGA. Oblačila, posteljo in še ostale stvari pa dobim od sorodnice. Potrebujem še edino pohištvo za sobo.
Janci10 držim ti pesti za taščo, da bo vse ok. Moja tašča je  malo več kot dva meseca nazaj umrla. Sem se super z njo razumela in je bila res zlata tašča in mi je zelo žal, da ne bo videla svojega četrtega vnuka ali vukinje.
Punce ali katera ve od katerega tedna naprej je amniocinteza? Bo mogoče odšla še katera druga na njo?

(odgovor članu cebelica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:46:27   
mayflower
Janci-koliko časa pa si bila na bolniški, preden te je dal zdravnik na komisijo. Ker jst bom skor 6 tednov doma, ko me bodo dali na komisijo (da bo čim več izvidov)

Voziček - jst mam še stareg PegPerrego Pliko3 - ima košaro pa lupinico. je bil kar drag - sva ga takrat kupila v Baby centru v Ljubljanskem BTC-ju. Takrat so bili dnevi BTC in je imel BC visoke popuste. Tako, da je prišel ceneje celo kot v Italiji. Sva pa kupla pol še enega trikolesnika v Rutarju (čist poceni) za čez drn in strm.

Plenice: za ponoči Pampers ActiveFit, podnevi pa DMove. Je pa res, da so se v tem čau DM-ove precej spremenile in bi mogoče bil čas, da bi pogledala za kake druge.


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu piikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:47:24   
lara light
Dan, mamice!

Taškica, jaz z nakupi še ne bom hitela, priznam pa, da si vse po vrsti ogledujem in polnim dušouser posted image . V bistvu je minilo precej časa od nakupa vozičkov za 'moje' 2x dvojčke, tako da gledam za nekaj drugačenga.

Rada bi vzporednega, čeprav je širši..do 80 cm.
Videla sem Hartana. Eden se vozi tu okrog in mislim, da bom mamico en dan ustavila in povprašala za nasvet iz prve roke. Pa še nekaj jih je, a jih moram v živo videt.
Poglej na to stran, sicer je v ita, a so lepo prikazane znamke in modeli, da vsaj vidiš kaj se dobi. Jaz boljšega seznama še nisem našla, če imaš kaj ti, bi lep prosila:
http://mollar.ilmondodeigemelli.org/CatalogoGemellari01.htm

Janci, hudo je to ja. Vem. Žal iz prve roke. Boš videla, da se bo vse uredilo, bodite močni zanjo, to je največ, kar lahko storite.
Danes se marsikateri poz. test na raka reši in premaga. Pa čeprav se stvar ponovi. Tudi moji tašči se je ponovilo in se je zopet zmazala...upanje, upanje! Pa veselje! Čeprav je težko in hudo. Drži se in tu le vrži ven, da ti bi lažje! Vse dobro vsem!user posted image

Vsem prelepo martinovo!user posted image  ...me bomo na suho žurale!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:54:35   
Anonimen
Mayflower: men je dala os.dr. ko sem bila en mesec na bolniški, se mi zi čudno da si 6 tednov na bolniški ke doktor lahko pedpiše samo za ne mesec bolniške naprej pa komisija!

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 9:59:31   
mayflower
Janci - držim pesti za taščo. Je pa res, da z določeno vrsto raka pacient lahko živi zelo dosti let ob stalnih kemoterapijah (npr. določeni krvni raki)

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:04:26   
Anonimen
ja vem saj moja tašča ga je imela že vse povsod, bi se morala vprašat kje ga še ni imela! hvala bogu je toliko trmasta, da bo dala vse skojz, to pa vem zato ker se bojuje z nim že celih 14 let!

kako drugače na ta grd torek, pa tako martinovanje!

ja sej vem da je zgodaj, ampak kaj pravite na šanpanc za novo leta; " ja" ali "ne"

a je možno da bi user posted image čutila že v 13 tednu, prvega vem da sem ga prvič čutila v 22 tednu, zdaj imam pa tak občutek kot da bi me nekaj zgčkalo v trebuhuuser posted image user posted image

(odgovor članu mayflower)
  Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:19:06   
Anonimen
če iščete ''double stroller'', mi smo nabavili tega:

http://www.maclarenbaby.com/us/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=500

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:22:30   
mucka25
Živjo.

Jaz sem ravno iz sprehoda s tamalim in taščo. Nas je pošteno prepihalo kle v Po. Brrrr
No zdaj tamali še malo drema v vozičku pol bom mela pa spet lovljenje po hišiuser posted image .

Z vozičkom bova midva kar tja do marca počakala, ker pol znajo pridt ven že kaki novi modeli za 2009 in bodo letošnji kak evro cenejši. sva si ga drugače že mal ogledala v BC, takega za dva različno stara otroka, ker bova zraven kar tastarega uporabla. Bomo pač moral it vedno  v dvoje na sprehod in z dvema vozičkomauser posted image . saj jaz bi rajš kakega vzporednega za dvojčke, sam pol z njim ne mrem do hiše, ker imamo preozek prehoduser posted image . Ostalo bomo pa malo skombinirali pa bo in še kaj sproti nakupli. Največkrat pol šele vidiš kaj res rabiš in kaj je sam navlaka.

Pri plenicah pa jaz drugega ne gledam kot to, da ne dam ravno celega premoženja zanje in da jih tamali sploh prenaša. Uporabljam tiste iz Spara in vmes sem dobla od Lumpija in je bil pol ves pikast po trebuščku, sem šla kar hitr nazaj na sparove. No na začetku smo mel pa kar pamperske.

Držte se vse tiste, ki imate kakršne koli težave in tud tiste, ki jih nimate.

Aja kaj mi lahko katera mal pove kako je kaj s pridobivanjem teže. ker men je zdaj na pregledu G rekla, da jih imam premalo in se bom morala kar občutno zredit do naslednjega pregleda. Moram resnično za tri jestuser posted image men pa sploh ne paše tolk pojest. No bom že nekako.

Lp

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:31:10   
Lalica1
janci10: šampanjec pa pri meni sploh ni vprašanje. Sigurno JA. Tudi pupika mora vedet, da se nekaj dogaja user posted image  Sicer je pa to tako majhna količina... Pa tudi sedaj, če se mi občasno pojavi želja pa kozarčku sploh ne razmišljam, da bi bilo kaj hudo narobe.

Sem pa vesela, da se s taščo tako dobro razumeš. Sicer vas je več takih. Smo pa tudi take na drugi strani, ki se s taščo nič ne razumemo. Meni sta se moja dva takoooo zamerila. Vse je bilo v redu dokler sem plesala tako kot so oni žvižgali, sedaj pa so me kar izključili. Sem rekla, da se več nikoli ne pustim, pa četudi ne bo nihče več govoril z mano. Dolga zgodba...

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:37:45   
OliveOyl
Pozdravljene mamike

kako?
vidim,da že premišljate o vozičkih user posted image user posted image  jaz bom imela še starega PP pliko P3,je že malo bogi ma tega bo še zdržal.opremo imam še vso od zibelke do koška..
edino še eno sobico bomo prizidali,da bo vsak na svojem.za pohištvo poskrbi možiček,ima delavnico.plenice pa zdaj kar hoferjeve kupujem,so mi kar o.k.

na komisijo te mora dati po enem mesecu
Janci držim pesti za taščo,upam da se bo uredu izteklo.
zdaj grem pa ven smolo z avta zdrgnit user posted image imam parkiranega pod smreko,pa zjutraj gleda, vse nekaj pikasto-ta hudičeva smola.user posted image bom kar z oljem probala pol bo treba pa v avtopralnico.

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 10:40:02   
OliveOyl
Tudi jaz spijem deci al pa dva če mi lih zapaše..user posted image user posted image
se tipkamo

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 11:03:21   
Anonimen
moram povedat, danes sem kooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnččččččččččččččččččnnnnnnnnnnnoooooooooooooo
dobila odločbo od komisije in so mi odobrili bolniško do sred decembrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sam so mi pa napisal da grem lahko ven samo v primeru da grem k zdravniku! tako da upam da ne bom dobila kakšne čudne kontrole glih takrat ko me slučajno ne bo doma, naprimer; da bom šla kam na obisk seveda med vikendom, čez teden sem tako in tako skojz v hiši zaprta med štirimi stenami!
a komisija hod tud na dom v prvi nosečnosti je nisem dobila, kaj pa zdajuser posted image

l.p
men se je izboljšaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 11:15:14   
mani2



01.05. 
 
* Carpe diem (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?
* ella. (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  33 let
Maj_taj (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
FLASK_A (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
PC Baby (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Pikicapokica6 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.11.,  27 let

02.05. 

vanilla (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 24.10.,

copka (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 12.11., 28 let
* avokado (1.user posted image  ; 0user posted image  ) pregled ?
* *bucka*  (1.user posted image   ; 0user posted image  ) pregled ?  25 let

03.05.

annya (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 11.11.,

* arnika (1user posted image  ; 0user posted image  )  ; pregled 20.11. ;  35 let

04.05. 

Rosi* (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,

* tubby  (?user posted image  ; ?user posted image  ) pregled? , 
 
05.05. 
 
Maj09 (3user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 28 let
baba84 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 10.12. 24 let 
Auser posted image (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,


07.05. 

pikapolonica (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
* heln (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 22.12., 
girly (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 10.12., 26 let
* katha (1user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 03.11.,
27let

08.05. 

mucka25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 4.12. (2user posted image ) 26 let
Leela (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 32 let
pena (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 

09.05. 

mani2 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.12., 29 let
andrejka_237 (1user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 6.12.

mayflower (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
BarbyD (2user posted image  ; ¸1user posted image ) ; pregled 23.10,
25 let

10.05. 

psaša (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 18.11., 
petrazg  (2user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ? ,
majuška10 (1.user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 02.12., 
* zoja10  (1.user posted image  ; 0 user posted image  ) ; pregled ?
11.05. 

rožmarin (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
ledenka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 03.12., 34 let
* Lalica1  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 18.11.
28 let
12.05. 

mary12 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 11.11., 28 let
alijana (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 06.11., 
 


13.05. 

mica77 (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
14.05. 

Anonimnauser posted image  (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,

ptejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
Anonimnauser posted image  (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,  
* maja1488  (2.user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 17.11. 25 let
15.05. 

Anonimna (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 
* petra a   (2user posted image  ; 1user posted image  ) ; pregled 07.11. , 
34 let
 
16.05. 

AKP (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 10.12., 37 let
sibirka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 03.11.,  25 let
U_SURDI  (3user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 3.11.,  27 let
* Rebeka_ (1user posted image  ; 0user posted image  ) , pregled ? ;  31 let

17.05. 

rozcaa (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?, 26 let 
taškica (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 34 let (2user posted image )
OliveOly  (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled 12.11. , 26 let

18.05. 

tija75 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,
19.05. 

cebelica82 (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 13.11., 26 let
20.05. 

lananai (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 21.11.,
27 let
* Poloma (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 03.11., NS 14.11. 24 let 
 
21.05.
 
* BIA79 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled 24.11..

Katarina_K (1.user posted image ;0user posted image ); pregled ?; 27 LET
 
22.05. 

23.05. 

janci10 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 02.12., 27 let
madejka (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled 12.11., NS 12.11., 28 let
pikonina (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 4.12.,

24.05. 

Anonimna (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 
KatMat (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled ?,  22 let


25.05. 

pokica_ (1user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled 03.12.,

tea (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?,
five (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, 


26.05. 

* Lara light (1user posted image ; 0user posted image ) ; pregled 17.11., NS 18.11., 34 let
(2user posted image )

27.05. 

*Lina* (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?,

Tanja_ (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?, NS 18.11.
andrejka (?user posted image  ; ?user posted image ) ; pregled ?,
* daisy24  (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,  NS 12.11.
28.05.
 
* poka3 (1.user posted image  ; 0user posted image  ) ; pregled ? ,   25 let

29.05. 

Majch (1user posted image  ; 0user posted image ) ; pregled 04.11., 26 let

30.05. 

mojmaček (2user posted image  ; 1user posted image ) ; pregled ?, 

XX.05. 

žanka (3user posted image  ; 2user posted image ) ; pregled ?, 32 let



skupaj user posted image : 74

pričakujemo user posted image : 77







(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 12:13:34   
ledenka
ja sej vem da je zgodaj, ampak kaj pravite na šanpanc za novo leta; " ja" ali "ne"


če mi bo do takrat nehal smrdet, si ga bom privoščla kak požirek ali dva user posted image  sicer pa nisem nikoli bila ljubiteljica penine.

vidim, da nisem edina, ki že gleda vozičke user posted image  trenutno se navdušujem nad Mutsyjem, ampak moj okus se menja vsakih nekaj tednov. itak v tem trenutku samo gledam po netu, berem poročila uporabnic itd., do trgovine pa še nisem prišla. no, moj gleda že fantovske igrače, po moje bo kmalu kake modelčke in robote začel kupovat, če ga ne bom nazaj držala user posted image  

ostali nakupi - nekje po novem letu bom začela, če mi bodo 100% potrdili spol. itak moramo hišo počasi prebarvat, pa se moram najprej odločit, kakšne bodo stene v otroški, potem pa za barvo pohištva. omare so že, samo spraznit jih moram user posted image  rahlo mi je všeč posteljica od Stokke, pa nisem čisto prepričana vanjo, na srečo je še čas. pa ne vem, ali imet najprej mini posteljo, ker v spalnici imam samo ene pol metra prostora pri postelji, sicer bo moral user posted image  spat v sosednji sobi.

čestitam vsem za dobro opravljene NS user posted image sedaj pa še madejka, poloma, lara light, tanja_ in daisy24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  držimo pesti za dobre rezultate!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Majčice 2009
11.11.2008 12:22:44   
piikapolonica
no pa si jo končno dočakala, to odločbo. a komisijo pa ne vem kako je med vikendi, moje de sodelavki sta bili tudi celo nosečnost na bolniški, pa niso imele niti ene kontrole.user posted image

upam da je ne bomo imeli tudi mi.user posted image

meni so napisali, da se vedem tako kot sta mi predpisala os. zdravnik in ginekologinja, ki je v obvestilo zdravniku napisala počitek in krajši sprehodi.
tako da jaz grem vsake toliko ven.

Kaj je že katera šla na materinsko šolo

Le pozdravček vsem, šibam naprej kuhat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?