|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 124 125 [126]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
16.9.2010 20:25:59   
viator
Oj punce,

lepo da ste se oglasile, Dodi, Makala, Hana, Laubica, Devilla...
Makala--ti pa še širše področje pokrivaš kot jaz user posted image , pri nas imamo gimnazijko (2 letnik), osmošolko in triletnico. Je pa tudi pestro, ja.

Lara je tudi opravila sistematskega pri 3 letih. Velika je točno 1m in težka 15 kil. Duda....nekako jo ne moremo dat stran. Ima jo sicer samo zvečer, da zaspi, čez dan pa ne več.

Drugače nič novega, spet je tu jesen, šola, glasbena, karate...tako da smo kar polno zaposleni.

Lepo se imejte, oglasite se še kaj. user posted image



(odgovor članu makala)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Mamice po 35. letu
21.9.2010 10:54:51   
Duškica
OJ - tudi jaz sem tukaj po dolgem času....

So vas poplave kaj prizadele, ali ste vse OK?

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Mamice po 35. letu
23.9.2010 15:41:52   
hanna1
duškica,v naših koncih je tu in tam kakšen hudournik pobegnil izpod nadzora,pa kakšen plaz,drugače pa....si sploh ne predstavljam,kako je v spodnjih krajih...res je lahko kruta narava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Mamice po 35. letu
6.10.2010 17:24:31   
hanna1
.....jes sem pa dans priletela na radaruser posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Mamice po 35. letu
7.10.2010 0:12:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: KT

Mi2 sva doma zaradi obiska pri logopedinji - boga reva, se mi kar smili, Alino spodbuja, da ji odgovori: no, kako ti je ime, povej mi kako ti je ime, ...dobiš igračo, če mi poveš kako ti je ime... in naša nonšalantno do mize logopedinje, vzame list papirja, se podpiše in da list papirja popolnoma zaprepaščeni logopedinji - tud dihat ni uspela.

Konzervice moje - jest tega ne razumem več, pozna skorajda vse črke, šteje, itd. ampak govorit pa noče (avtizen izključen, naglušnost nergistrirana, itd.) - a ima mogoče katera kakšno pojasnilo - midva ostajava brez besed in logičnih razlag. Mal sm računala na mojga, ki je doktor user posted image , ampak očitno iz te moke ne bo nič, ker kar stoji in gleda user posted image .

Držte se konzervice, pa res ne bo bolelo, če boste kaj napisale!


KT, jaz ti skoz pravim, vse je ok z njo, samo pustite jo, da je sama svoja in nič komplicirat. tako kot z njenim spancem - a je blo kaj narobe? nope. tukaj je isto. ona je normalna punca s posebnimi navadami. user posted image so what, vsak ma svoje fore user posted image

sem vas mal zapustila z branjem in sem zdaj malo pošpegala k "nam" nazaj - da vam dam lupčke in povem, da ste face user posted image samo ne vem, mam tako kronično pomanjkanje časa, da vedno potem nekaj trpi - če ne to, pa uno - v glavnem nekaj.. bizi bizi..
KT, neki si obljubljala eno kavico.. user posted image recimo ko bo boljše vreme?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.10.2010 0:13:18 >

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Mamice po 35. letu
22.10.2010 13:01:00   
DeVilla
No, mi imamo še 2 meseca trebuščkanja pred nami. Mali brcko se razvija BP, ternutno moram sicer ležat, ker sem bila preveč pridna pa sem hotla vse naenkrat narest... user posted image   So pa vsi okoli mene ful pridni, tudi mož počasi prevzema več ali manj vse moje naloge in že ugotavlja, da pol stvari ne ve... user posted image  Jutri dobimo zakonsko posteljo in posteljico za malčka, potem pa mi preostanej samo še pranje oblačilc..

Uživajte v sončku!

DeVilla user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Mamice po 35. letu
4.12.2010 23:14:06   
hanna1
...a ste že kaj pisali Miklavžu user posted image user posted image ..sam da nas malo potegnem iz naftalina...mi smo pisali za vse,dobili pa...sneg user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Mamice po 35. letu
5.12.2010 21:04:32   
DeVilla
Jest še vedno 2 v 1... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Mamice po 35. letu
6.12.2010 8:08:02   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Jest še vedno 2 v 1... user posted image


upam, da ne boš zamedena ko bo treba it rodit user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Mamice po 35. letu
7.12.2010 23:03:57   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Jest še vedno 2 v 1... user posted image

upam, da ne boš zamedena ko bo treba it rodit user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Mamice po 35. letu
8.12.2010 21:50:42   
DeVilla
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

upam, da ne boš zamedena ko bo treba it rodit user posted image



Hehehe, moj dragi ima zdej že tolk kondicije, da odmeče sneg en dva tri... user posted image   Sem pa vseeno upala, da bo letos zima mila, pa nimam te sreče...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Mamice po 35. letu
11.3.2011 17:41:33   
hanna1
.....da vidimo,če še sploh obstajamo  kjeuser posted image ...tudi v našihkoncih se zima umika pred toplim sončkom,smrkci in smrkete rastejo,...pa saj ste vse najbrž na FBuser posted image ...

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Mamice po 35. letu
12.3.2011 7:13:31   
mateyka
helou, moi here user posted image
a na FB je kak RR čitčet? nisem ravno FBjevka (samo da mam dostop do fotk, ki mi jih folk pošlje za pogledat), pa nič ne vem kaj se dogaja in kaj je IN user posted image

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2011 6:58:52   
KT
FB kaj? kdo? kdaj? pičica sem za cajtom user posted image  skratka, prosim, če me katera razsvetli, prosim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2011 7:13:33   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: KT
FB kaj? kdo? kdaj? pičica sem za cajtom user posted image  skratka, prosim, če me katera razsvetli, prosim.


ma vse hodjo baje čvekat na FB. sicer jaz tam mam v imeniku samo miško mcc in metulj333, so pa gor tudi kerensa in colt in še en kup drugih dokaj znanih RRjcev afaik. samo jaz ne vem kaj se dogaja, nimam časa redno čvekat user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Mamice po 35. letu
16.3.2011 13:21:45   
hanna1
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: KT
FB kaj? kdo? kdaj? pičica sem za cajtom user posted image  skratka, prosim, če me katera razsvetli, prosim.


ma vse hodjo baje čvekat na FB. sicer jaz tam mam v imeniku samo miško mcc in metulj333, so pa gor tudi kerensa in colt in še en kup drugih dokaj znanih RRjcev afaik. samo jaz ne vem kaj se dogaja, nimam časa redno čvekat user posted image

user posted image user posted image ,ja najbrž je to postala prava zasvojitev,jaz pa sem samo enkrat probala narest si profil,ali se registrirat,sej ne vem več,je pa že sine na moji el. pošti,tako,da se nisem več naprej ubadala,kaj moram narest...zaenkrat mi še kar gre brez tega,vendar pa vas malo pogrešam in naša nakladanjauser posted image ...spet mam en dolg stavek...sam je blo pa res fajn,ko smo se ukvarjale s čisto majhnimi pomembnostmi,zdaj pa zmanjka časa še za mini malenkosti...ja nč,v službo moramuser posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Mamice po 35. letu
2.4.2011 22:55:29   
DeVilla
Kuku, jest tukaj. user posted image  Na FBju mi je zoprn, ker tolk časa nalaga pogovore, pa punce čist preveč čvekajo in ker nisem vsak dan prijavljena, moram preveč tem pogledat... user posted image

Mi pa tud časa zmanjkuje za RR, pa čeprav je naš tretji blazno dober zaspanček, ta teden mi spi cca od 20h - 6h zjutraj, potem poje in spet zaspi za urco in pol... user posted image

Fajn se imamo, ni kaj! user posted image


_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Mamice po 35. letu
4.4.2011 17:54:01   
hanna1
joj,čestitke DeVilla,zdaj ste že prav veliki,jaz pa radovedno hodim gor gledat,kdaj bo veseli dogodek,pa sem čisto zadajuser posted image user posted image user posted image .Veliko prespanih noči vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Mamice po 35. letu
22.6.2011 20:52:33   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 124 125 [126]
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 124 125 [126]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?